Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) palesz53 válasza xnace (#5800) üzenetére


palesz53
senior tag

kösz, hogy segítesz! így is ugyanazt az üzenetet kapom... pedig a fastboot device-ra kiadja a teló gyári számát, ezért se értem...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5802) xnace válasza palesz53 (#5801) üzenetére


xnace
őstag

Hmm. Mivel csinálod? Vagy csak a Recovery kell? Root baj lenne?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#5803) toto0569 válasza Slukkica (#5786) üzenetére


toto0569
addikt

a quadrant benchmark-ban a folyosó,bolygó miért csak fekete-kék színekkel megy?

(#5804) palesz53 válasza xnace (#5802) üzenetére


palesz53
senior tag

root-olni most nem akarom, mert egyszerűen nincs időm újrapakolni mindent... csak a recovery kéne - parancssorból csinálom, az 5.0.2.0 crespo.img-t

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5805) xnace válasza palesz53 (#5804) üzenetére


xnace
őstag

Sajnos ezt így nem tudom. Én Super One Click-el csináltam, de az bootloader is nyit, és az wipe-ol mindent. :(

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#5806) slice14


slice14
veterán

Vajon mi mikor kapjuk meg hivatalosan a wallet-et? Vagy jön az ICS-el?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5807) Dzsuri89 válasza xnace (#5767) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én is nagyon jól laktam a Wallat-os 10$-ból. :D Maradt kemény 0,47$, de sebaj, mert most úgy is új gmail fiókot rakok a telefonhoz, aztán lesz újabb kajálás. :D
Burger Kingben a kasszás srác csak úgy nézett, hogy mit akarok a telefonnal. xD

(#5808) xnace válasza Dzsuri89 (#5807) üzenetére


xnace
őstag

Ugyanez nekem is, de hiába adsz másik Gmail acc-ot, mert IMEI, vagy MAC cím alapján azonosít.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#5809) slice14 válasza Dzsuri89 (#5807) üzenetére


slice14
veterán

Hát Én is kipróbálom majd... :D

Lehet átutalni rá vagy valami?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5810) Dzsuri89 válasza xnace (#5808) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Hát akkor így jártam... :D Egyszer legalább ettem egy jót teljesen ingyen. :) Vettem egy whopper menüt és kaptam hozzá egy karszalgot, amivel következő vásárláskor ingyen whopper szendvicset kapok. :D

slice14
Szerintem nem lehet még, majd ha hazánkban is hivatalosan lesz ez a Wallet szolgáltatás akkor tuti. :) Ha nem így van javítsatok ki!

(#5811) palesz53 válasza xnace (#5805) üzenetére


palesz53
senior tag

no, először is unlock nélkül nem engedi átírni a recoveryt...
másodszor a helyes formátum (parancssorból!): fastboot flash recovery recovery.img

csak azt tudnám, fődudu-nak hogy ment ez root nélkül! :F

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5812) slice14


slice14
veterán

Bameg, nem tudom bekapcsolni az nfc-t. Azt irja "Hiba Történt". Tölthetem újra recoveryből a backupot.

Dzsuri89: Reméljük minnél hamarabb bevezetik ithon is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5813) havri1


havri1
félisten

Tud valaki olyan app-ot, ami 1 klikkel teljesen elnémítja a teledont? Merr a beépített némítás csak a csengőhangot kapcsolja le, minden más marad. Média, értesítés stb.

havri

(#5814) Dzsuri89 válasza palesz53 (#5811) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Azért nem csinált semmit a parancsra, mert hiányzott az .img neve, vagyis nálad most a recovery volt az. :) Ha magát az ISO fájlt átnevezed például cmw-re, akkor így nézne ki a parancs, ha újra akarnád a recoveryt telepíteni: fastboot flash recovery cmw.img

(#5815) palesz53 válasza Dzsuri89 (#5814) üzenetére


palesz53
senior tag

nálam így nézett ki, ami működik is (márhogy erre förmed rám, hogy unlock kéne) - fastboot flash recovery recovery-clockwork-5.0.2.0-crespo.img (a kötőjeles a fájl neve)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5816) Dzsuri89 válasza palesz53 (#5815) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálad az iso fájlnak akkor ez a neve: recovery-clockwork-5.0.2.0-crespo

Átnevezheted simán cmw -re is, hogy ne kelljen olyan hosszan beírni a nevét a parancsba máskor. :)

(#5817) palesz53 válasza Dzsuri89 (#5816) üzenetére


palesz53
senior tag

copyztam, nem írtam... :DDD

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5818) FőDudu válasza palesz53 (#5811) üzenetére


FőDudu
addikt

Letoltod valamelyik rootolasra hasznalt pakkot es kibontod egy konyvtarba.

Ebbol a konyvtarbol inditasz egy parancssort.

Ezutan: fastboot flash recovery recovery-clockwork-5.0.2.0-crespo.img
Amint kiirta a parancssor hogy waiting for device azonnal kapcsold ki a telefont es a hangero fel plusz bekapcs gombot megyomva a parancssorban latnod kell ahogy a szamitogep ratolti a telefonra a recovery-t.

Ezutan a telefonon a hangero le gonbokkal valaszd ki a recovery-t es nyomd meg a power gombot.

Ennyi.

Az en telefonom nincs rootolva (de a bootloader unlockolva van)- igy en minden mentes alkalmaval ezt jatszom el.
Ha telefonod recovey modban torteno inditasakor a fastboot nem tolja fel az image-et, akkor szerintem a telefonod drivere hianyzik a szamitogeprol....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#5819) Slukkica válasza toto0569 (#5803) üzenetére


Slukkica
őstag

toto0569: Nem tudom.

Ha valakit érdekel és MIUI fan és Google Wallet-et akar használni akkor megoldottam :D

A ROM tesztelés alatt. Ha minden OK és van igény rá akkor közzé teszem.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5820) palesz53 válasza FőDudu (#5818) üzenetére


palesz53
senior tag

több dolgot nem értek... azt mondod a bootloader-ed nyitva van - ez nem azt jelenti, hogy rootolt a teló? az img fájlt nem bootloader módban kell feltenni? (recoveryt írsz) :F

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5821) Slukkica válasza palesz53 (#5820) üzenetére


Slukkica
őstag

Attól hogy nyitva van a bootloader az még nem azt jelenti hogy ROOT-olt a teló.
Igen az img-t úgy tudod feltenni hogy bootloaderbe belelépsz.

Lehet zárt bootloaderrel is ROOT-olt, meg fordítva is.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5822) slice14


slice14
veterán

Ti mennyire pakolgatjátok át az appokat usb-tárra, az 1gb mememoria miat kérdem. Nekem még lazán van 670 mb-m és most semmi nincs az usb-táron, csak a zenék a navigáció mappái és egyéb appok letöltött kiegészítői.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5823) slice14


slice14
veterán

Van egy kisseb gondom, nem tudom az nfc-t bekapcsolni. Visszahúztam egy biztonságimentést de azzal se megy, hibával eldobja bekapcsolást. Ebből gyalu lesz azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5824) slice14 válasza slice14 (#5823) üzenetére


slice14
veterán

Csináltam egy full wipe-t hátha.

Hát ez nem jött be. Ami van az 1. hsz-ben 2.3.4 azt fel tudom teni? És az rootolatlan?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5825) FőDudu válasza palesz53 (#5820) üzenetére


FőDudu
addikt

Fogalmam sincs milyen modnak hivjak amikor hangero fel es power egyuttes megnyomasaval inditod.

Ha megcsinalod amit leirtam mennie kell.

Ennyi.

Bocs, ha erthetetlen, nem is magyarorszagon elek...

FőDudu

(#5826) palesz53 válasza FőDudu (#5825) üzenetére


palesz53
senior tag

oké, köszi! :R amatőr vagyok a témához nagyon...
én a bootloadert egyenlőre nem akarom unlockolni, mert most nincs időm újrapakolni a telót

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5827) hallerlaller válasza Slukkica (#5821) üzenetére


hallerlaller
addikt

érdemes visszazárni szerinted?

(#5819 ) Slukkica

persze hogy kell, láttam xdan megoldották cm7re gondoltam miuin is mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5828) slice14


slice14
veterán

Feltettem a 2.3.4-et volt nfc alapból bekapcsolva. OTA után az nfc hibával nem kapcsol be. Ilyenkor mi van?

Még jó hogy nem zárta le a bootloadert.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5829) Dzsuri89 válasza slice14 (#5828) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Helyedben leszedném a ROM MANAGER programot, aztán annak a segítségével a STOCK részből leszednem az alap 2.3.3.-at és úgy frissíteném OTA segítségével 2.3.6.-ra. Épp ma csináltam és nálam működik 2.3.6. alatt. Próba szerencse, aztán hátha.

(#5830) tranq válasza Dzsuri89 (#5807) üzenetére


tranq
csendes tag

Valami miniszterelnök mondotta volt egykor: Nincs ingyen ebéd!

A kérdés: Ti, kinek a 10$-t költitek ?

The suspicious things are those that aren't suspicious.

(#5831) Dzsuri89 válasza tranq (#5830) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ez a 10$ a Google ajándéka, amiért elkezded használni a Google Wallet alkalmazásukat. :)

(#5832) Dzsuri89 válasza xnace (#5808) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Valóban nem kapok újra 10$-t, ha új gamail accountot adok meg és még gyári visszaállítást is csinálok. Örülök, hogy ingyen kajálhattam egy jót és öröm volt ilyen módon fizetni, na meg persze a csodálkozó embereket is jó volt nézni. :D

(#5833) Nundee K. válasza DonMedve (#5771) üzenetére


Nundee K.
tag

Köszönöm a válaszod, csak az nem jön le a linkelt hozzászólásból, hogy mire kell átírni.

slice14

Mint ahogy írtam is, az 5.0.0.2-es cwm reco-t is felejti. Köszi neked is!

(#5834) slice14 válasza Nundee K. (#5833) üzenetére


slice14
veterán

Nem tudom miért, de a szűz 2.3.6 elfelejtette, de kicseleztem. Recovery fel és egyből töltöttem rá a backupot.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5835) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Aki cm7.1et használ feltölti az aksit 100%ra, vagy csak nálam?

(#5836) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Beállìtások/Alkalmazásoknál megjelenik a wallet?

(#5837) Dzsuri89 válasza jackbacsi87 (#5836) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Beállìtások/Alkalmazások/Alkalmazások kezelése résznél nálam az ÖSSZES fül alatt volt látható.

(#5838) Slukkica válasza hallerlaller (#5827) üzenetére


Slukkica
őstag

Szerintem felesleges visszazárni.

Nem is azt volt nehéz megoldani hogy elinduljon a wallet program, hanem hogy a Google hitelesítési rendszere beengedjen.
Ugyanis a MIUI 2.3.5 alapú na meg valjuk be nem egy Stock ROM, és 2.3.7-et kellet csinálni belőle :DDD
Persze mondanom sem kell hogy nem volt elég egy build.prop-ban a verziót átírni. :DD Az egész miui-t 2.3.7-es alapokra kellett helyezni!
Még eddig nem találkoztam az XDA-n olyan belyegyzéssel ahol a MIUI-n ment volna a wallet.

Ha van akkor szóljatok légyszives én nem találtam.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5839) Lara1


Lara1
csendes tag

Rendeltem akkut az ebay ről Momax X-Level Battery 1450mAh a haverom mondta hogy nem fogok benne csalódni a gyári akkuval Du 3 körül már tölteni kell ez az akku simán kibír egy napot és estére még van 30% na ez nem semmi tehát csak ajánlani tudom akinek akku problémája van.

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#5840) Lara1 válasza Slukkica (#5838) üzenetére


Lara1
csendes tag

Na feltoltal az oxygen 1.1 es romodat nyomtam egy full wipi t legyalultam mindent na így már tökéletes szárnyal a böngésző is rányomtam a Matr1x kernelt bőven 4000 pont felett kapja a pontokat egy problémára lettem figyelmes sokszpr kidob mindent a memóriából és eltünik minden ikon a kijelzőről ez miért lehet egyébként gratulálok nagyon penge.

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#5841) jackbacsi87 válasza Dzsuri89 (#5837) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

ja, tényleg!!! már megijedtem:):):)
köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#5842) hallerlaller válasza Slukkica (#5838) üzenetére


hallerlaller
addikt

csak azt olvastam hogy működik nightly 211 alatt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5843) slice14


slice14
veterán

Hát szerintem eljátszok vele egy kicsit. ROM Managerel lehúzom a 2.3.3 stock romot és ota-n frissitek hátha életre tudom kelteni az nfc-t. Ha nem akkor marad a szervíz, és amit olyan jólt tud a samu "softver update 2.3.6 to 2.3.6". De remélem meg tudom én oldani, mert nincs mit használjak addig. És nem szívesen válnék meg tőle. szervíz időre se.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5844) kisg


kisg
tag

Sziasztok,

Előfordult már valakinél, hogy egy nemfogadott / elutasított bejövő hívás után a a híváslistából rábökve az adott névre egy teljesen más névjegyet kezd el hívni? persze az is benne van a híváslitában, de közelben sincs ahhoz amire rányom az ember.
Ez ugye akkor kellemetlen, ha egyből a füléhez emeli az ember a telefont és csak akkor veszi észre hogy mnem azt hívta akit akar amikor más szólal meg a vonal végén...

Üdv, kisg

(#5845) ewuk


ewuk
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy akinek már van/volt tapasztalata galaxy s-el, az megmondaná, hogy az slcd-s nexus mennyivel rondább/szebb? Sajnos itthon ahogy látom igen nehéz az I 9020-hoz hozzájutni rendes boltból és kíváncsi lennék a véleményetekre, mert kezd bennem érlelődni egy gondolat, hogy lecserélem a galaxys-t egy nexus s-re a nyomoronc telenor miatt vagy nem tudom mi miatt, de még mindig csak a 2.2.1 fut rajta, mókolni meg nem szeretném Persze az amoledes lenne a legjobb. De azt leginkább csak a hiéna gsmeknél láttam 110k fölött...
A választ előre is köszi!

(#5846) verser233


verser233
senior tag

Szia!

Nekem volt Galaxy S i9000 készülékem. Azt kell, hogy mondjam, hogy a nexus s készüléknek SOKKAL szebb a képe. Emlékszem mikor először bekapcsoltam az i9000-et nagyon csalódott voltam. Túl erős színek (szememet gyakran bántotta a rikító szín) és kicsit "pöttyös" a kijelző, gondolom a pentile matrix miatt. Na ilyen nexus S-nél nincsen. Persze én most arról az i9023-ról beszélek amiben SLCD van!

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#5847) Lara1 válasza verser233 (#5846) üzenetére


Lara1
csendes tag

Csatlakozom.

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#5848) ewuk


ewuk
csendes tag

Ez olyan slcd mint ami a desire-be van ugye? Mármint a simába, az volt a galax előtt, szép volt a kijelzője. Jajj mindjárt elcsábulok :D. Ez a legfrissebb android azért számomra nagy vonzerő.

(#5849) Dzsuri89 válasza ewuk (#5845) üzenetére


Dzsuri89
őstag

AMOLED-es kijelzőben a fekete szín sokkal feketébb, mint ezen az Sc LCD-és Nexus S-en. Az AMOLED-nek még előnye, hogy kevesebbet fogyaszt, viszont ahogy előttem is írták néha már túl mű színeket lehet látni az ilyen kijelzővel ellátott telefonokon. Szép-szép, de szerintem a Nexus S-ben valóságosabbak a színek.
Ha lehetne persze lecserélném Amoled-esre a Nexus S-t, de nagyon meg vagyok elégedve így is. :R

Androidról meg annyit, hogy hamarosan kapjuk a 4.0-ás Ice Cream Sandwich-et. :P

[ Szerkesztve ]

(#5850) verser233


verser233
senior tag

Én egyébként pár hibát leszámítva én nagyon-nagyon meg vagyok elégedve a saját Nexus -s telefonommal.

Az a pár hiba:

-Rossz videofelvételi képesség, egyszerűen nem értem, hogy lehetett így elcseszni.
- nem lehet bővíteni. Itt igazából nem is az a bajom, hogy 16gb, hanem hogy egy memóriakártyát nem lehet beletenni amibe mennének az appok telepítései.

De én leginkább a videóra haragszom.

Ezeken kívül én nagyon meg vagyok elégedve, szép kijelző, telefonáláskor tiszta emberi hangok, csengetés is szerintem megfelelően hangos, meghallom nem maradok le hívásról amiatt hogy nem hallottam meg. Zenei része is szerintem rendben van (bár igazából custom rom adta meg nekem erre a tökéletest. Nem recseg-ropog. Szóval jó......

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.