Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51038) vacs válasza tboy93 (#51029) üzenetére


vacs
Topikgazda

Innét pl, a kérdések közt írják, hogy D821, tehát eu-s, modell.

Az én 32 gigás N5-öm német play-ből van, a dobozán D821 van és tudja is a 800-as LTE-t.
Betörött a kijelzőm és a törött előlap hátulján most vette észre, hogy D820 felírat szerepel két helyen is! :U

(képbe nagyítva látszik a D820-as felírat)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#51039) Fkris


Fkris
őstag

Srácok, újrahúztam a rendszert a telómon, Chroma ill franco kernel.
FTP szervert akarnám működésre bírni, eddig zokszó nélkül egyből ment, de most valamiért nem akarja az igazságot, hibaüzenetet dob.

Ilyenkor mi van?
hálózati változás annyi volt, hogy beiktattam egy ismétlőt, ami elektromos vezetéken viszi a jelet a lakásban.
DE

próbáltam, hogy a fő wifi hálózaton,(ami eddig az egyetlen volt) van mind a gép mind a teló, ill. mellék-fő-mellék-mellék próbák is voltak, egyik sem jött be,

Milyen proxyt kéne beállítgatni, tudnátok segíteni?

Ill. még anyi, hogy a hibaüzenet után rákattintok a bezárásra, feldobja a böngészőket, hogy azokkal nyissam meg az elérési utat, meg is nyitja és meg is jeleníti a telefon belső tárhelyét, de úgy nem tudok másolni a telefonra/ról.

Szóval elsősorban azt kéne elérni, hogy az Intézőből lehessen matatni a telefon lelkében.
Köszi!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#51040) mukisrác válasza vacs (#51038) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Az én N5-öm is D821 volt, tutira, 100%ig az.
Most elővettem az én betört kijelzőmet, és azon is D820at látok az általad megjelölt helyeken.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#51041) LógaGéza válasza vacs (#51038) üzenetére


LógaGéza
addikt

Teljesen elképzelhető, hogy csak D820-as kijelzőt gyártottak, sőt az is, hogy D821-es készülék nem is volt gyártósoron, csak másik szoftvert toltak rá végül.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#51042) ( V )


( V )
veterán

hopp mit találtam:

Komplett szerviz kézikönyv D280 / D821

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#51043) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
Valaki használ MIUI-t?
Felraktam a legújabbat. Nagyon tetszik a kinézet meg minden, de fura, hogy csak 4.4.4 alapú a rendszer.
De gyorsan vissza is raktam a stock romot, mert a kamera nem akart működni a miui-val :S
Másnál is rossz volt a kamera?

(#51044) Just486 válasza LógaGéza (#51041) üzenetére


Just486
senior tag

Ha másban nem is, az eltérő LTE frekvenciák miatt a hátlapi antennák hullámhosszában biztos eltér a két modell.

That unconquered country we call the future.

(#51045) LógaGéza válasza Just486 (#51044) üzenetére


LógaGéza
addikt

Mondjuk pont a service manualban ( ( V ) :R ) látszik, hogy a D820-ról hiányoznak a B41-es elemek, viszont vannak B7-esek.

Meg is dőlt az elméletem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.