Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2161) Lecs@ válasza icons (#2156) üzenetére


Lecs@
addikt

Nincs készülék amit ne lehetne lemeríteni. Én nem vagyok hard felhasználó, nem gyűröm ezerrel a hd játékokat stb-stb. És bárki bármit mond, nekem megvan az átlag 5 óra kijelző plusz minusz, ami nekem bőven elég ! Kinézettel, fogással, anyaghasználattal kapcsolatban maximálisan egyetértek. Nekem ez most a csúcs . Bárhogy próbálom , de még a hangerő gomb sem lötyög. Kamerát úgy ahogy van nagyon szeretem ( telóhoz bőven szuper ) , a gyorsaság sokkal jobban érzékelhető N5 nél, mint Note3, vagy G2 nél ( próbáltam mind3-at együtt ). Csakis az UI miatt érzékelhető hogy simábban, flootabbul működik. Animációk, appmegnyitások stb-stb. Hátlapom null NULL ! újlenyomatot gyűjt, aminek én személy szerint nagyon örülök ! Ha kitkat alaphibák, apró bibik javítva lesznek , amiket természetesen mi kapunk meg egyből, és nem készülékhibák azok hanem még az új android verza hibái, akkor ez a készülék nekem a csúcs most ! Lehet majd próbálok mást is, de G2 - n túl vagyok és nem vágyom vissza rá. Lett volna lehetőségem egy az egybe cserére, de nemet mondtam. Holott az elvileg jobb telefon.Tényleg szuper, de nekem ez jobban bejön :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.