Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46551) Mr.Csizmás válasza Jarod1 (#46550) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

xiaomi lámpád van-e?? valószínűleg nincs :N :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46552) wwenigma válasza Jarod1 (#46550) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az nem kikapcsolo hanem egyfajta RESET gomb ami alaphelyzetbe állitja. Es nem mellékesen ezt a reset-et hasznaljak az eredeti kiegeszitokben levo elektronikák be-kikapcsoláshoz. (lámpa,venti)

Eddig kb. 2-3x kellett hasznalni amikor nem jol jelezte a töltöttséget.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#46553) trafóóó válasza zsiz (#46549) üzenetére


trafóóó
tag

Nálam is csak néha néha jól jönne azért gondoltam beszerzek 1-et.
Féltem hogy amit kinéztem az a 20W kevés, de ha nálad a 15W ha lassan is de teszi a dolgát
akkor nagyon szar az sem lehet amit kinéztem.
De akkor tescoba és az obi ban is körbenézek.

(#46554) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nem tudom, hogy volt-e már.

Banggood app-ban meg lehet osztani FB-on a termékeket amiért 20 pont jár, de csak napi 1x. (Úgyis működik, ha megosztásnál úgy állítjuk be, hogy csak mi lássuk a megosztást)
Én ma találtam ezt a pontszerzési lehetőséget.

Xiaomi Fan

(#46555) elszabi válasza Jarod1 (#46548) üzenetére


elszabi
tag

vezetés közben, sosem néz sorozatokat. kizárólag katasztrófafilmeket. :)

(#46556) Beni2360 válasza miroon (#46535) üzenetére


Beni2360
félisten

Na akkor elmesélem, hogy édesanyám tavaly a balatonfüredi szívkor házban volt 3 hétig és nem vihetett magával egy 19" TV mert csak a sajátjukat lehet nézni és bérelni kell. Na kérem egy hét az az 7" akármilyen Tv volt kábelre dugva és egy kihúzható konzolra erősítve, hogy közelről lehessen nézni. "2015 AZ ÁLLAM JÓL TELJESÍT." :F
Hát így is lehet nézni a TV műsorait. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#46557) zoltan6 válasza trafóóó (#46553) üzenetére


zoltan6
őstag

interspárba is nézzél körül,mostanában szoktam látni,hogy árulja a dremel cuccokat,láttam ragasztópisztolyt is,de nem emlékszem az árára,de a 910-es belépő szintü dremel árgép szerint 3500ft körül indul.

(#46558) elszabi válasza Beni2360 (#46556) üzenetére


elszabi
tag

én amúgy több év után ma értettem meg, miért szeret a barátnőm tableten nézni ezt-azt, nem pedig a tv-n (pedig egy méretes pana plazma van a falon).

szemüveges! és messzire nélküle nagyon rosszul lát. vagyis sokkal kényelmesebb neki közelről, de szemüveg nélkül nézni vmit, mint messziről, de szemüveggel. (nem beszélve arról, hogy lusta a szemészetre elmenni és évek óta olyan szemüveget használ, ami szerintem már nem is jó neki). mivel közelre jól lát, vszeg ezért lett könyvmoly is, de ez már egy másik történet...

(#46559) Beni2360 válasza elszabi (#46558) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs de fülön fognál és el sem engedném amíg a szemészetem meg nem vizsgálják. Olyan vissza nem fordítható romlás állhat elő amit, majd később bánni fog mint a kutya a a vacsoráját. Sajnos édesanyám megjárta és már az egyik szemire alig lát.Túl van 3 műtéten, egy 450E Ft szem injekció kúrán. stb Ez nem gyerek játék. na hagyd annyiba ha szabad tanácsolnom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#46560) elszabi válasza Beni2360 (#46559) üzenetére


elszabi
tag

sajnos ezt felnőtt emberekkel elég nehéz megtenni, de majd jól ráijesztek, lehet, h akkor beadja a derekát.

(#46561) Cyborg válasza kirkri (#46428) üzenetére


Cyborg
őstag

Ez a H8 mini mennyit bírhat a saját súlyán kívül, elbírna egy 18650-es cellát, hogy ne kelljen olyan sokszor töltögetni? Elsőre lehet kipróbálnék egyet, ahogy nézem, pótalkatrész is van hozzá bőven:-)

(#46562) Mr.Csizmás válasza elszabi (#46560) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

b@sztasd vele állandóan, és bármi reakcióra válasz, hogy nincs igazad, mert visszafordíthatatlan lesz. (same here, csak a fogászattal)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46563) elszabi válasza Cyborg (#46561) üzenetére


elszabi
tag

Kizárt dolog. Sajnos az a csúf valóság, hogy a 150mAh (5,7 gramm) alap akkut lecserélve 260mAh-esre (7,6 gramm) sem nő _annyira_ jelentősen az üzemidő, ugyanis ezt a súlyt is megérzi a kütyü. egy 18650-es akku pedig olyan 45 gramm lehet, ami már hatalmas különbség az eredetihez képest.

Mr.Csizmás: fogászatra sem megy :DDD

(#46564) Cyborg válasza elszabi (#46563) üzenetére


Cyborg
őstag

Értem, köszi a választ.
Esetleg a picit nagyobbak, egy FY326 pl?
Vagy ilyenen ne törjem a fejem? Ahhoz már komolyabban a zsebbe kellene nyúlni?

(#46565) elszabi válasza Cyborg (#46564) üzenetére


elszabi
tag

vegyél nyugodtan h8 mini-t, csak rendelj hozzá tartalék akkukat - elég a 150mAh-es. aztán, ha rákapsz a dologra, úgy is veszel komolyabb gépet. a h8 minit pedig itthon bármikor elsütheted még használtan is beszerzési áron.

szerk: ja és tartalék propellereket is...

[ Szerkesztve ]

(#46566) htc07 válasza miroon (#46535) üzenetére


htc07
addikt

én nem értem hogy lehet tv-n nézni bármit is.

csak és kizárólag mozi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46567) kovisoft válasza htc07 (#46566) üzenetére


kovisoft
őstag

én nem értem hogy lehet moziban nézni bármit is.
csak és kizárólag könyv. ;]

(#46568) Vertigo18 válasza Jarod1 (#46550) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pl. az original Xiaomi ledes lámpát azzal lehet vezérelni, kikapcsolni-bekapcsolni.

Gondolom az eredeti Xiaomi ventit is vezérli ugyanígy.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#46569) Silent77 válasza Vertigo18 (#46568) üzenetére


Silent77
veterán

Igen. :K
A gomb még a töltöttség ellenőrzésére szolgál.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46570) zeon.hu válasza Vertigo18 (#46568) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ebay linket tudsz adni Xiaomi Led lámpához, ami eredeti és olcsó?
(Nincs időm keresni most)

#?*@&!

(#46571) werszomjas válasza zeon.hu (#46570) üzenetére


werszomjas
őstag

Én ebay-en nem vennék, ott könnyű belefutni hamisba.

Inkább webshop, banggood vagy gearbest, azok tuti eredetiek.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#46572) Silent77 válasza zeon.hu (#46570) üzenetére


Silent77
veterán

[link]
Igaz nem ebay.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46573) zeon.hu válasza werszomjas (#46571) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

és kösz!
Én ugyan csak ebay-en vásárolok évek óta (Hongkong-ból szinte minden itt van 2 hét alatt), de lehet, hogy teszek egy próbát.

#?*@&!

(#46574) tonyrulez válasza zeon.hu (#46573) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ugyanúgy van PP védelem, és BG-től hamar itt vannak a csomagok. GB-ről viszont csak TN-el rendelnék, mert anélkül jópár csomagnak vagy lőttek, vagy 2 hónap alatt jött meg.

4 8 15 16 23 42

(#46575) hfrici válasza Silent77 (#46572) üzenetére


hfrici
aktív tag

Igaz nem ebay, meg nem is lámpa :DD

(#46576) zeon.hu válasza hfrici (#46575) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én őrültem neki, az is kell majd :)

#?*@&!

(#46577) Silent77 válasza hfrici (#46575) üzenetére


Silent77
veterán

Bakker, tényleg. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46578) Minstrel


Minstrel
senior tag

Segítsetek kicsit 18650 akkut keresni. Van egy kis csavarhúzóm, gyárilag INR18650-13P Samsung akku van benne, de ilyet nem igazán találok és az ára se tetszik túlzottan, valami 1500mAh kéne ami bírja a 10A terhelést, mint a gyári.

(#46579) krisztianAMG válasza Minstrel (#46578) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

[link]
Gondolom a nagyobb kapacitással megbarátkozol. :)

[ Szerkesztve ]

(#46580) tahepa válasza Minstrel (#46578) üzenetére


tahepa
senior tag

(#46581) Minstrel válasza tahepa (#46580) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez a külföldi jó lesz, kell rá forrasztó fül is, erre nem is figyeltem mikor ebay-en keresgettem.

Köszi a segítségeket!

(#46582) Outlander válasza Minstrel (#46581) üzenetére


Outlander
őstag

Arra figyelj h nagyon gyorsan és pontosan forrassz, mert ha taknyolsz és okáig melengeted a "pólusokat", akkor pikkpakk tönkre megy a cella...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46583) _stick_


_stick_
őstag

Srácok, ilyenből tudtok ajánlani valamit?
:R

(#46584) ADAM1337 válasza _stick_ (#46583) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem is kéne valami hasonló, de inkább 90 fokos amibe a stift-eket rakom.

(#46585) havri1 válasza _stick_ (#46583) üzenetére


havri1
félisten

20 éve poénból küldtek a raktárba kanyarfúróért, erre tessék :D

havri

(#46586) beg válasza havri1 (#46585) üzenetére


beg
veterán

Pedig ott van az a féklámpa visszahúzó rugó és a fél kilós instant h2o por mellett :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#46587) Silent77 válasza beg (#46586) üzenetére


Silent77
veterán

És a kondenzcsík, index visszahúzó rugó, 14-es violin kulcs. :D
Nem beszélve az üveg gömbölyítő kalapácsról.

Reszelőzsír...tényleg. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46588) havri1 válasza Silent77 (#46587) üzenetére


havri1
félisten

De ha van esetleg reszelőzsír, vagy üvegdomborító kalapács, ki ne hagyjátok :)

havri

(#46589) ADAM1337 válasza havri1 (#46585) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#46590) vwpolopg válasza _stick_ (#46583) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem ugyanilyen van mint a linken, de rettenet gagyi :D Eddig csak kézi csavarhúzóval használtam, szerintem ha beraknám az akksis gépbe rommátörne/szakadna :D

(#46591) Feketelaszlo válasza _stick_ (#46583) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ehh, hát első ránézésre azt mondanám, hogy a Kínai Népköztársaság Szexuális-segédeszköz Gyárának termékeire nem volt elég nagy a kereslet és így megpróbálják más piacokon értékesíteni a portékát. Így fúróba befogva azért elég perverz ábrázata van, akár hasznos akár nem, design-center díjas cucc.

(#46592) mirci18 válasza havri1 (#46546) üzenetére


mirci18
addikt

Én is rendeltem kintről ismerősnek.
Nekem volt egy ksi teljesítményű itthoni verzió.

Az övét az ismerősöm bedugta eldurrant de levágta még a gyár fél áramellellátását ahol használta.

Az enyém csak 10w-os de kicsi hatásfokkal dolgozik.
Nem nagyon melegíti fel a patront.
De barkács célokra éppen megfelel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46593) mimey válasza havri1 (#46588) üzenetére


mimey
tag

Vagy még az olajleeresztő létra és a féklámpa szimering. :)

[ Szerkesztve ]

(#46594) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Minstrel , DJGABI, Ra3: köszönöm a válaszokat. Van itthon akkum, azt szeretném beletenni.
Rendeltem egy ilyet [link] majd meglátjuk, remélem jó lesz.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#46595) fecus


fecus
őstag

Ilyet használ valaki közületek? Tapasztalat?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#46596) dugesz77 válasza fecus (#46595) üzenetére


dugesz77
őstag

Én fogó mellé kaptam ezt a fajta tesztert szerintem ugyan az amit te is linkeltél. 9v elemmel működik. Futófény szerűen végigvizsgálja az összes eret. Jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#46597) oszy


oszy
veterán

jó fajta blankolót vett már valaki?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#46598) fecus válasza dugesz77 (#46596) üzenetére


fecus
őstag

Igen, azaz. Kaptál hozzá valami világos leírást?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#46599) zoltan6 válasza fecus (#46598) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem egy bonyolult szerkezet,bedugod a kábel két végét,aztán amelyik ér nem jó, az a led nem világít,de van youtube-on róla videó is pld.[link]

[ Szerkesztve ]

(#46600) dugesz77 válasza fecus (#46598) üzenetére


dugesz77
őstag

Van hozzá egy kis papír de az full kínai nyelven íródott. Egyszerű mint a faék. A főegység a nagyobb abba kell az elemet rakni. Háromállású kapcsoló semmi különös csak gyors és lassú vizsgálatot lehet állítani. Ha minden rendben a kábellel akkor a fogadó részen is ugyanazok a ledek villannak fel egymás után mint a főegységen.

zoltan6 megelőzött de tényleg csak ennyi az egész

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.