Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) Upo válasza DJ. Ru$y (#42500) üzenetére


Upo
addikt

Van ilyen termék, de egy ebay-es cuccról már csak akkor fogod megtudni amikor kipróbáltad, és ez sokszor már késő. Az univerzális jolly jokert tudnám javasolni, megvárni a következő lidl/aldi akcióban, ha nem működik, szó nélkül visszaadják az árát helyben.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#42502) woodworm válasza Upo (#42501) üzenetére


woodworm
veterán

Banggoodon van blitzwolf is, kb. hasonló árban, dupla kapacitással.

(#42503) Upo válasza woodworm (#42502) üzenetére


Upo
addikt

:F nem értem mire gondolsz :F

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#42504) m0ski válasza Donki Hóte (#42497) üzenetére


m0ski
aktív tag

A BlitzWolfnak is van ilyen terméke, akkor szerinted az is bullshit? :U

(#42505) woodworm válasza Upo (#42503) üzenetére


woodworm
veterán

Ha a technológia működik, a blitzwolf eddigi munkássága alapján nem nagyon lehet számítani zsákbamacskára, akkor miért ítéljük meg arról, hogy az ebayről lehet rendelni bóvlit is. Ha mindenben a hazai diszkontok akcióira várnánk, értelmét vesztené a topik.

(#42506) andrisbandi válasza m0ski (#42504) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ezekbe vajon ki lehet cserélni a cellákat házilag, ha 3-5 év múlva megpusztulnak az eredeti aksik?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42507) Laci4 válasza Upo (#42503) üzenetére


Laci4
senior tag

talán erre: BlitzWolf® K3 400A Peak Current Jump Starter Multi-Function Car 12000mAh bár nem néztem meg a linkelt starter cuccokat, lehet elsiklottam...

A PB témával meg látom, kisebb vihart kavartam, nem állt szándékomban. :B

A lényeg, hogy különbözőek vagyunk, különbözőek a felhasználási szokásaink, elvárásaink.

Van aki nem "power user", csak épp elő fordul, hogy nem bírja a telefon egy napi kiképzést, és kell még egy kis szufla. És mondjuk többnyire jön-megy, telefonálni kell..
Nah az ilyeneknek, vagy ilyen esetben látom értelmét az 5000-res PB-nek, ami szerintem most nincs rossz áron, itthoni viszonylatban. (anno BG-ről, még mielőtt felmentek az árak, én is gondolkodtam egyen)

'Aztán van a power user, aki akár napi többször is elfogyasztja a telefonja akku kapacitását, vagy több eszközének is kell 'powa.. esetleg szeretné a pénzéért a legtöbb kapacitást kapni.
No annak nem éri meg, az természetesen vegye inkább a 10 000-res PB-t..

Mint ahogy én is vettem.. van itthon 4 darab per pillanat.. :B
Kettő használatban, kettő meg vagy tarcsi, vagy ha kellene zsé eladásra :U

És bevallom, volt már olyan szitu,hogy úgy telefonáltam, hogy az S4-em, összefogtam a 10-es PB-vel.. nincs kicsi kezem, de még így is necces volt.. ilyenkor jobb lenne egy 5000-res, meg egy postás gumi :DD
No de mivel ritka az ilyen helyzet, lebeszélem magam az újabb kiadásról :DDD

teljesen más téma:
Anno írtam Zapals termékeiről, hogy bár olcsó, de nem épp jó dolgok..
Volt egy kis időm,és pofám :B írtam nekik.
- a ledes órát nem kaptam meg. (tényleg nem..szóval ez valóban full jogos)
- SD kártyát megkaptam, de iszonyat lassú, sőt noti olvasójában elhányta magát, csak fényképzővel tudtam újra olvashatóvá tenni.. (bevallom ebből még rendeltem páromnak, meg hugimnak is.. a háromból 1, ami kicsit jobb sebességet tud, a többi iszonyat gáz. tartóssági tesznek meg nem vetettem még őket alá... csak a teszt ment rajtuk végig.. dobozba pihennek..)
- illetve, hogy a hármas töltőjük nem hogy csatornánként, de még összesen se tud 3 ampert, csak 1-et.

Küldtem nekik képet, videót.. erre ma kaptam 2 dodo visszatérítést (Sd-kártya, ledes óra) :R
Szóval támogatás 5-ös.. alá.. a töltővel nem foglalkoztak :DDD
A többi kártyát viszont már nincs p'ám megreklamálni.. :B

Viszont a már említett 1 dolcsis kábel még mindig működik.. kb. 10 napja használgatom. Igaz finoman, nincs gyűrve, törve...
Átviszi az 1.9A-t, ennyi a max amivel az S4 eteti az akkuját.. no ilyenkor melegszik is az adapter felőli csatlakozó "fémes" része.. nem tudom, azért, mert tényleg tartalmaz valami fémszerű anyagot (nem mágnesezhető), vagy mert szar a kontakt?!
Én inkább az előbbire tippelek, mert ilyenkor azért az S4 gyári töltő feje is melegszik kicsit, és a gyári kábel műanyag része is langyosabb szokott lenni.. de az műanyag.. lehet az egy dolcsis kábel jobban elhozza a hőt a töltőtől.. mindenesetre nekem bejött.. rendeltem is még egyet belőle.. a gyári kábelt meg letakarítom, és elrakom a dobozba, hogy szép fehér maradjon, illetve, ha romolgatni támadna majd kedvem, ne a kábelen múljon a dolog :U

(#42508) fant0mi válasza Donki Hóte (#42497) üzenetére


fant0mi
addikt

Pedig van ilyen es mukodik.

(#42509) Gaborka30 válasza DJ. Ru$y (#42473) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi.. de vajon jó a PSP-be is?

(#42510) hodigy


hodigy
csendes tag

Mikrofont vagy mikrofonerősítőt tudtok ajánlani? Pc-hez lenne: a laptopomban (dell e6540) 1 jack bemenet van mint a mobilokon, de olyan halk a headset mikrofonja, hogy használhatatlan. Van erre valami okosság?

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#42511) Jarod1


Jarod1
addikt

megjött 2 csomagom is,,,fogalmam sincs mi van benne,, bolg új évet Kína:)

[ Szerkesztve ]

(#42512) beg válasza Jarod1 (#42511) üzenetére


beg
veterán

Ez mekkora ötlet. Lefényképezem a csomagot, találjátok ki mi van benne, mert meg nem mondom.

Ez így hasznos infó.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#42513) RBJ válasza beg (#42512) üzenetére


RBJ
addikt

Én is néztem most mi van? köszönjük a szokott zacsis fotókat itten akik több százat dobtunk már ki belőle.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42514) Jarod1 válasza beg (#42512) üzenetére


Jarod1
addikt

és most már ki is bontottam: :DD
jan 29 i rendelés

mágneses töltőfej, az 5 mm es sajna túl széles a kilógó a töltőkábelemhez nem jó

NFC körök a másik zacsiból

[ Szerkesztve ]

(#42515) HXY válasza Jarod1 (#42514) üzenetére


HXY
addikt

Ez a 6 darab matrica mennyi volt?

Nekem meg pár napja jött meg a Zapals OTG adapter. :D

[ Szerkesztve ]

(#42516) Jarod1 válasza HXY (#42515) üzenetére


Jarod1
addikt

568 Ft

innen[link]

[ Szerkesztve ]

(#42517) Outlander


Outlander
őstag

Ma jött ez a töltő, Ausztriából jött, alig 1 hét, és gyakorlatilag körberöhögi az agyonsztárolt Nillkint... :U

Lehet h az én nillkinem volt annó gyári hibás vagy nem tudom, de abból az istenért sem tudtam 0,7a-nál többet kivenni...
Ez majdnem kétszer akkora és tudja is ami rá van írva, nagyon minőségi hatást kelt, és hát az is.

1amperes port 5,05v 1020ma mértem.. telefont dugtam rá, nem néztem h enged-e többet.

2,4 amperes port 5,11v 2a-es műterheléssel adtam neki, 5,07ig esett a feszültség, de ott stabilan tartotta 10 perc után is csak szoba hőmérsékletű volt.

Én aztmondom h ajánlott, legalábbis számomra iszonyat csalódás volt a nillkin, és ez bőven túlteljesítette azt.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42518) Donki Hóte válasza m0ski (#42504) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet, hogy nem bullshit, de ha valaki azt azt írja róla, hogy szanaszét púposodott akkukkal is működőképes marad, akkor te elhiszed neki :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42519) hyperspace válasza Jarod1 (#42516) üzenetére


hyperspace
őstag

mire lehet használni ezeket a matricákat?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#42520) beg válasza Outlander (#42517) üzenetére


beg
veterán

A töltő tényleg klassz, de... :)
"Ausztriából jött"
Az AT tracking nem fehér holló, de ez nem onnan jön. Ha lenyitod a shipping method opciót, ott látod a china és hongkong post opciókat is. Az egy hét szorgos eladónál simán működik kínából, lásd sincerity.

Csak gondoltam szólok, mielőtt elterjed, hogy az Ali osztrák lerakatot nyitott :) (amúgy a nillkint szépen hamisítják, lehet olyat fogtál ki, az enyém stabilan 2A-t lead egy év elteltével is)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#42521) Minstrel


Minstrel
senior tag

Azt miből derül ki, hogy lehet-e a Livolo kapcsolóval szabályozni a csillár fényerejét amiben ilyen led driver van? (HLV45040LB)

[ Szerkesztve ]

(#42522) CoolBoy323 válasza Minstrel (#42521) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nagyon sanszos, hogy nem, mert nem így szokás kapcsolót kötni (oda fázis megy csak az esetek nagyon-nagy százalékában)

érdekesen működik...
vagy sz.r a "magyarázat" :D

de a kütyüdet nem tudod szabályozni vele... ez nyilván fesz-szel szabályoz, azt a te tápod nem szereti

[ Szerkesztve ]

(#42523) trebrona válasza hyperspace (#42519) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link] ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#42524) Outlander válasza beg (#42520) üzenetére


Outlander
őstag

Az ugye meg van, hogy nekem sem az első rendelésem volt?! :U

Austria Vienna volt az én címemen kívül a borítékon... semmilyen kínai pecsét, vagy bélyeg nem volt rajta, így kizárásos alapon mivel én lakom Magyarországon csak az lehet h Ausztriából jött.

ui: Akkor a banggoodon hamisítvány a nillkin töltő? Csak nem értem h akkor hogy ment át a lekaparós szériaszámos teszten? :U :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42525) beg válasza Outlander (#42524) üzenetére


beg
veterán

Persze, megvan, csak fura ez az AT tracking. Ennek valahogy utánajárok, mert nem először találkozok ilyennel csak azon nem volt város pecsét. Amúgy nem viccből írtam, tényleg pöpec ez a töltő, blitzwolf szintet hoz anyagminőségben is.
(Az eladó többi cucca is onnan jön? Nem rendeltél tőle mást?)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#42526) lac14548


lac14548
aktív tag

A gearbest megbízható?
Eredeti xiaomit árul?
Mennyi idő alatt érnek ide a cuccok?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#42527) Zeki válasza lac14548 (#42526) üzenetére


Zeki
nagyúr

eredetit, 2 hét és 2 hónap között bármi lehet egy kínai csomaggal.

(#42528) Outlander válasza beg (#42525) üzenetére


Outlander
őstag

Nem, első rendelés volt.
Cn22 sincs a csomagon.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42529) hyperspace válasza trebrona (#42523) üzenetére


hyperspace
őstag

jogos.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#42530) andrisbandi válasza lac14548 (#42526) üzenetére


andrisbandi
őstag

A kínai újév elött sok csomagom jött a Gearbesttől, 3 hét alatt megjöttek.
Az ünnepük közben is rendeltem kb 6 cuccot, de még csak egyet adtak fel. Jól el lehetnek havazva. A szakik szerint minimum plusz egy hetet rá kell számolni, mire helyrerázódik a lánc.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42531) Steelers


Steelers
senior tag

Sziasztok! Nem látott valaki olyan tartó féleséget, amibe egy külső hdd-t lehet rögzíteni a laptop fedelére?
Létezhet ilyen? Mert mindent átbújtam, de még nem találtam....

(#42532) woodworm válasza Steelers (#42531) üzenetére


woodworm
veterán

3M double-sided tape.
Nálam 5 éve tartja a lambérián a hdd-t. Ja, hogy levehetős kéne! :)

(#42533) Steelers válasza woodworm (#42532) üzenetére


Steelers
senior tag

Igen, valami mobilabb megoldásra gondoltam. :D

(#42534) andrisbandi válasza Steelers (#42533) üzenetére


andrisbandi
őstag

Van 3M-mes tépőzár is. Brutál jó. A másik fele kétoldalas ragasztós. Melóhelyen láttam.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42535) Feketelaszlo válasza Steelers (#42533) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az előző megoldás kombinálva tépőzárral. Vagy az úgy nagyon gány?
Szerk.: Megelőztek :P

[ Szerkesztve ]

(#42536) andrisbandi válasza Feketelaszlo (#42535) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kinézetre, mivel láthatatlan használat közben, a kétoldalas ragsztós megoldások nagyon profik.
Viszont ha le kellett szedni a ragsztót, akkor eddig baj volt. Aztán megjött a csodaszivacs :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42537) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok,
megint jott par dolog
GB-tol:
benaztak egy sort, ezert helyettesito cuccokat kertem:
szemuvegcsipesz, semmi kulonos
[link]

torlokendo , kocsiba vettem , rendben
[link]

kis magnes, mindig kivancsi voltam erre, igaz jelen pillanatban azt gondolom, hogy unokaocsi kapja:-)
[link]

koromcsipesz, egesz eles , meg nem probaltam
[link]

dual usb-s transmitter: ezt vettem a baratomnak es ideiglenesen magamnak. kiprobaltam : jol mukodik es tenyleg tolt is 2,1el. a kihangositot meg nem probaltam, de ha keritek majd azt is
[link]

alirol
mobiltarto kocsiba: kicci kinai egy csavart kihagyott belole, ami a fejet szoritja meg, most irok neki
[link]

fgepre kupak elnemveszito cucc:-), ok
[link]

otg+tolto kabel tablethez. igaz azt irja, hogy csak lehet hogy tolt is es kezeli a dolgokat.
Nekem vagy ez vagy az .
[link]

szemuvegtok, rendben
[link]

udv

(#42538) rellif válasza Outlander (#42517) üzenetére


rellif
senior tag

Volt már több rendelésem tőlük.A csomagok Shanghai-ból indulnak és átlag 1-2 hét a szállítási idő.
Egyedi Ugreen tasakban osztrák postával küldik.Az általuk forgalmazott kábelek is nagyon jó minőségűek.

(#42539) RBJ


RBJ
addikt

Kíváncsi lennék, hogy ezek a termékek eredetiek e, mert furcsa, hogy olcsóbb pl az adata sd mint kínnyábúúl.
:DDD [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42540) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hát gyerekek ez durva. Tegnap használtam a Jakemy-s csavarhúzó készletet és nézem milyen matrica van rajta, hát le kellett kaparni és azonosító alatt Jakemy a szerszámok Xiaomi-ja. :D Sikerült kifogni eBay-ről elsőre eredetit, szóval ajánlom mindenkinek az eredeti (!) Jakemy cuccokat, még erre is adnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42541) RBJ válasza DJ. Ru$y (#42540) üzenetére


RBJ
addikt

És az ajánlott eladód? link? :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42542) DJ. Ru$y válasza RBJ (#42541) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jogos. Itt ni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42543) RBJ


RBJ
addikt

Ezekben az nem látom konkrétan milyen fejjek vannak benne.
Nekem csillag torx kellene de olyan amelyiknek lyukas a közepe.
Tán ennél az utolsó képen. [link]
Lényeg, hogy a kenyérpirító ilyen csavarral van levédve és nincs szívem kidobni. Egy jobb kenyérpirító jóval drágább.
Takarítás céljából lesz a szétszedés.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42544) zsiz válasza RBJ (#42539) üzenetére


zsiz
őstag

Maga a cég nagyon korrekt, sosem volt semmi gondom velük. Sőt egyszer úgy is jártam, hogy volt egy törött 50-es henger (DVD) a csomagomban, gondolom csomagoláskor elejtették. Csak később vettem észre mikor átnéztem a számlát, hogy eggyel több henger van, mint rendeltem. A töröttet megkaptam ingyen (egy darab lemez sem volt még csak karcos sem benne) és mellé beraktak egy sértetlen hengerrel is. Sok éve már csak tőlük veszek lemezt. Jó áraik vannak, sokszor van ingyen szállítás vagy 5-10-15% kupon.. Memóriakártyával nincs tapasztalatom, viszont pendrive-ot egyszer nyertem már tőlük Facebookon, meg egyszer tesóm is. Mind a kettő tökéletes. Az ügyfélszolgálattal sem volt semmi gondom. Volt hogy kaptam egy ingyen szállítás kupont, de sokáig tartogattam és elhagytam. Írtam nekik és már küldték is az új kupont. Úgyhogy a Gigaplaza részemről 10/10 :K

(#42540) DJ. Ru$y: régóta mondom én, hogy jó kis cucc ez a Jakemy :K Még tavaly augusztusban vettem 2.5$-ért (+5$ kupon), azóta szinte mindent azzal csavarozok. Az is kaparós sorsjegyes, eredeti cucc. Elég sok mindent gyártanak (mondjuk főleg csavarhúzókészletet, de vannak egyéb szerszámok is) és nem is a legolcsóbbak: [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42545) Jarod1 válasza hyperspace (#42519) üzenetére


Jarod1
addikt

fel tudod programozni ha hozzáérinted a telót, pl: tegye repcsi üzemmódba, vagy némítsa a telót vagy indítson egy alkalmazást

(#42546) RBJ


RBJ
addikt

Érdekes itt lyukas a torx [link] a rewiev kép alatt de a gyártónál meg nem említi . [link]

De inkább ezt venném JAKEMY JM-8101 33 in 1 vagy ezt JAKEMY JM- 8110 33 in 1
de nem látom a csillag torx, hogy lyukas e. :W :W :O

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42547) DJ. Ru$y válasza RBJ (#42546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez 100% lyukas TORX.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42548) kmarci25 válasza RBJ (#42546) üzenetére


kmarci25
veterán

Ebben is van lyukas, ha jól látom, több méret is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#42549) Steelers válasza andrisbandi (#42534) üzenetére


Steelers
senior tag

Valamivel jobb, de a tépőzár ott marad a fedélen. Valami akasztós, csiptetős szerkezetre gondoltam.

(#42550) KrAt válasza KrAt (#41181) üzenetére


KrAt
veterán

Tegnap meg is jött a csomag, kínai új évvel számolva is a 2 hét nagyon rendben van szvsz.. :) Vámon se akadt fenn (pedig 12k volt) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.