Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) cikasz válasza Vertigo18 (#42885) üzenetére


cikasz
őstag

Majd ha leég a kocsija meggondolja legközelebb, hogy nem-e a drágábbat kellett-e volna venni ! :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#42902) Vertigo18 válasza cikasz (#42901) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, lehet! :) De nem saját kocsi, hanem "céges"... :) Azt meg az állam fogja akkor bánni! :D

De ne fessük az ördögöt a falra! ;]

A fülhallgatóhoz még annyit, hogy nem futok túl gyakran, ezért másképpen kell majd "lemerítenem", de holnap szerintem lemérem egy maratoni rádióhallgatással... :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#42904) Outlander válasza Vertigo18 (#42902) üzenetére


Outlander
őstag

Az igazi Ebayes kütyük topiklakót személyesíted meg... vettél csomó mindent, de felét egyáltalán nem használod, a másik felére meg nincs időd használni... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42905) Vertigo18 válasza Outlander (#42904) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm a tagfelvételt! :D

Vettem még egy ilyet is, de ezt kipróbáltam, remélem nem jár azonnali kizárással! :D Win 8.1, azonnal, driver nélkül települt és egyből tudtam a telómra fájlokat küldeni... Nekem bejövős... Most jön az, hogy megpróbálom párosítani majd a fenti fülessel, hogy átadja a muzsikát a fülembe belefele... csak menni kell melózni, ez majd holnapra marad... :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#42906) Vertigo18 válasza Outlander (#42904) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kipróbáltam azt a power banket, nem tudom mennyit számít, 3% "hiányzott" az akkuból, így 800-900mAh-val töltött.

Remélem kielégítő a válaszom, ha maga a mérési eredmény nem is... Nem tudom, hogy mondjuk 90%-nál visszaveszi-e a telefon (Xiaomi Redmi Note 2 Prime) az áramfelvételt.

Mindenesetre tölt, nekem ez a lényeg! :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#42907) Donki Hóte válasza Gergosz2 (#42866) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vettem a 2600 mAh-s pink Samsungból és a 2500 mAh-s yellow LG-ból is eredetieket, azok nagyon jók.

Mivel az általad linkeltek nem annyival olcsóbbak, mint a tuti eredetiek, azt javaslom, hogy vegyél onnan, ahol nem ilyen trükkösen írják le a termék eredetiségét.

Pink Samsung 2600 mAh

Yellow LG nagy áramú 2500 mAh

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42908) Laca1212 válasza trebrona (#42855) üzenetére


Laca1212
őstag

Teljesen jó. Nekem volt egy. Tette a dolgát.

(#42909) musli26


musli26
tag

Melyik BlitzWolf autós töltő ajánlott?
Max 1 telót töltenék vele.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#42910) bajaki


bajaki
őstag

Banggood-ra most nincs semmilyen pontgyűjtős akció?

(#42911) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Blitzwolfnak van olyan kábele, amelyiknek egyik oldala sem forgathatós?

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#42912) erzol válasza musli26 (#42909) üzenetére


erzol
őstag

Itt a választék.
10%-os kupon hozzá:
12blitzw

(#42913) mgy


mgy
senior tag

Köszönöm a lázmérős tippketet, linkeket!

(#42914) DJ. Ru$y válasza MenőManó03 (#42911) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs. Ennek csak a sima USB fele fordítható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42915) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Xiaomi BT hangszóróból a kocka a jobb ugye?

Esetleg más alternatíva?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42916) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na végre megjött az órám(nem ezt a színt akartam de már csak ebből volt). Azt hittem dobozban lesz, de csak egy zacsiban volt. Kicsit megilyedtem mert a szokásos fehér szivacsba volt belerakva viszont az óra fele kint volt belőle... :U Szerencsére nagy baja nem lett, a bal felső sarokban van 1 ütődésnyom, de ezért nem reklamálok. Később vettem észre így az értékelésbe amit akkor kell kitölteni amikor bejelölöm, hogy mikor kaptam meg, nem tudtam beleírni. :(((
Itt van még 1 kép róla.

(#42917) dugesz77 válasza pocokxx (#42915) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha elég a BT kapcsolat és nincs szükség sd kártya vagy aux bemenetre ,telefon kihangosítóra ,akkor nem nagyon van ennél jobb.

(#42918) golyani


golyani
addikt

Ajánljanak már az urak nekem valami jóféle USB-microUSB kábelt. LG Gpad 8.3-hoz, a töltőjére 1,8A van írva. A gyári 1,2m-es volt ( tegnap kicsúcszott a kezemből, és elhajtottam a microusb-s végét... :W ).

#42914-ben linkelt tetszik, tapasztalat van vele?

[link]
Ez ugyanaz lenne? Modell választásnak mi értelme?

[ Szerkesztve ]

(#42919) bul07


bul07
nagyúr

Tapasztalat szerint banggood mennyi idő múlva reagál a reklamációra?

BlitzWolf 2.1A kábelemen nem jött meg és Order No lapon kértem újraküldést, itt kép, még péntek délután

(#42918) golyani

BlitzWolf® 2.1A kábele jó lehet számodra [link]

Van félig hagyományos is [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42920) DJ. Ru$y válasza bul07 (#42919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem jött meg? Hát Feb. 5-ig előrendelés volt, akkor kezdték el feladogatni. Erre újraküldést kérni? :U :Y

golyani
Többünk inkább azt választotta, amit Bul linkelt, az elég jó. (Ilyet használok én is 8.3-hoz.)

Bul
A félig "hagyományos" van a #42914 hozzászólásomban, azt írta ő is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42921) bul07 válasza DJ. Ru$y (#42920) üzenetére


bul07
nagyúr

Kép csak illusztráció, mert annál amelyiknél írtam ez a rész eltűnt

2m-es már megjött mint ahogy írtam is :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42922) DJ. Ru$y válasza bul07 (#42921) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mákostészta, nekem még úton van. Ha 3 munkanapon belül nem reagálnak, akkor írnék e-mailt vagy a Help -> Contact Us formon keresztül venném fel a kapcsolatot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42923) bul07 válasza DJ. Ru$y (#42922) üzenetére


bul07
nagyúr

Most ha prémiumos lennél meggyanúsítanálak hogy ignorálás rám van állítva ;] :P

Akkor várok még pár napot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42924) hfrici válasza bul07 (#42923) üzenetére


hfrici
aktív tag

Élőben beszélgess el vmelyik lánykával. Nekem eddig mindent intéztek.

(#42925) bul07 válasza hfrici (#42924) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem hinném hogy célravezető lenne fordító használata mellet :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42926) tipuka


tipuka
addikt

jött 4 ajánlott levelem, hogy kínai csomagok érkeztek, na erre kíváncsi leszek, mert nem fér el a bicikli kosarában valószínű. :D

(#42927) Predator2


Predator2
addikt

Rendeltem egy Blitzwolf asztali lámpát, majd 1 órával később 1 autós töltőt. A lámpára kaptam TN-t is.

Két külön rendelés volt. Szerintetek/tapasztalatotok alapján egybe rakják "banggoodéknál"?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42928) Silent77 válasza Predator2 (#42927) üzenetére


Silent77
veterán

Nem valószínű.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42929) Predator2 válasza Silent77 (#42928) üzenetére


Predator2
addikt

:R köszönöm a válaszod, remélem igazad lesz.

TN-t nem kértem, mégis kaptam, mindig így csinálják?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42930) cris78 válasza cris78 (#42878) üzenetére


cris78
őstag

Az anyaga nem gagyi, finom plüss. A tömése szerintem pont jó. Használható sima kis párnának, utazó nyakpárnának is. (aranyér ülőkének :) )
Kérdés mennyire lesz tartós.
Első ránézésre tényleg megdöbbentő.

Predator2: nekem a párna és a pénteken érkezett hajvasaló fésű egy megrendelő számon futott, de két külön csomag érkezett.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#42931) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#42929) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Külön rendelés az általában külön csomag, főleg, ha nem is egy raktárból küldik. TN-t azért kaptál, mert bizonyos érték fölött saját érdekük, hogy legyen TN, így ők biztosítják, hogy megelőzzék a későbbi problémákat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42932) Oroszlánom


Oroszlánom
tag

Sziasztok! Tud valaki megbízható Power bankot ajánlani/linkelni/? Ami tuti működik? Köszönöm!!

(#42933) havri1 válasza Oroszlánom (#42932) üzenetére


havri1
félisten

Xiaomi. Banggood vagy ha bátor vagy Gearbest.
Hogy mekkora, azt neked kell tudni, mekkorát szeretnél.
5000,10000,16000 és talán már 20000-es is van. 10e a legjobb ár arány amúgy, csak sajnos most nem akciós.. 10.xx US$ volt a legjobb ár jóárasítva.

[ Szerkesztve ]

havri

(#42934) SidCorky


SidCorky
senior tag

Air Parcel Register-el rendeltem egy Mi Band-et, pár napig ott is volt a track gomb, de egyszer csak eltűnt, így nem tudom követni. Ez miért lehet?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#42935) DJ. Ru$y válasza SidCorky (#42934) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Honnan rendelted? Másold ki a TN-t és illeszd be bármelyik nyomkövető oldalra.

Sejtem Banggood, bár ez egy eBay-es topikban nem egyértelmű, legalább írjatok már le mindent. Megnyitod a rendelésedet (rá kattintasz a rendelési számra), ott látni fogod a TN-t kimásolod 17track-en beilleszted és kész.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42936) Predator2 válasza bul07 (#42921) üzenetére


Predator2
addikt

Ez a kábel is olyan, hogy passzentos/szorulósabb? Félek, hogy "szétszedi" a telefonom usb foglalatát.

Köszönöm a segítségeteket.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42937) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#42936) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanaz a vég szerintem, csak a kábel lett vastagabb és hosszabb... Egyelőre nem kaptam meg, de tuti 95%, hogy nem változtattak rajta. Nem tudom, hogy milyen telefonok foglalatát szedi szét, de F70, G3 és a G Pad 8.3 csatija is rendesen tartja még a sima kábeleket, pedig javarészt a BW-fal van töltve mind.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42938) Predator2 válasza DJ. Ru$y (#42937) üzenetére


Predator2
addikt

Nem követem napi szinten a topicot, de páran írták, hogy bizony "veszélyes" lehet a telefon usb aljzatára a kábel.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42939) bul07 válasza Predator2 (#42936) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy fogalmaznék hogy tágít rajta
Elsőre a S2 telefonomba nehezen tudtam bedugni, de pár csatlakoztatás után már nem volt olyan passzentos
Viszont azt is észrevettem hogy a gyári töltője, és a adatkábele is lötyögősebb lett, mozgatásra érzékenyebb, PC-re kötve mozgatásra hatására fel le csatlakozik, előtte ilyet nem csinált

De ez az én S2-em, 1éves csatlakozóval, más készülék máshogy tolerálhatja

Megpróbálok most képet lőni a 1 és 2 méteresről

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42940) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#42938) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is olvastam, csak nem tudom, hogy mi alapján "tágul" vagy nem tágul, mert a csatlakozó az szabvány elvileg, ha feszíti az egyiket, akkor feszíti a másikat is, de nálam valahogy nem akar előjönni. Kopp kopp.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42941) üszök válasza Tomi0703 (#42916) üzenetére


üszök
őstag

Egész jól néz ki ez az óra. Lehet veszek én is egyet.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#42942) Tomi0703 válasza üszök (#42941) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem a sarga szinu ebbol a fajtabol meg a full ezust jott be, csak BG-n sajnos mind elfogyott, de oda volt 5 dodos kuponom igy ott vettem. Amugy Gearbesten vannak 15-16 dollar kozott mindegyikbol, en most onnan vennek.

[ Szerkesztve ]

(#42943) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Megjött az USB-s video digitalizáló kütyüm.

Nem EasyCap, mint a linken van, hanem EasierCap felirat van rajta :C

Névtől függetlenül tökéletesen működik. Küldtek vele egy kisméretű driver CD-t, a felirat szerint Win8-hoz jó. Win8-as oprendszerű számítógépre telepítettem föl, kicsit fapados a program, de működik tökéletesen (telepítés után mintha láttam volna Vista/Win7 drivereket is a cucc alkönyvtárában, de nem esküszöm, hogy más oprendszerrel is működik).

Ha valaki olcsón akar viszonylag jó USB-s videodigitalizálót, annak tudom ajánlani ezt a cuccot :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42944) üszök válasza Tomi0703 (#42942) üzenetére


üszök
őstag

Nekem a fehér számlapos is tetszik,amiből van nekik. Jövő havi alamizsnából lehet veszek egyet. :D
A digitális része mennyire látható sötétben?

Más.
Nekem ezt hozta ma a postás kocsi. El nem tudtam képzelni mi lehet az. :D Azt hittem atomjaira lesz préselve,de nem volt.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#42945) bul07 válasza bul07 (#42939) üzenetére


bul07
nagyúr

Na pár kép, felső és a bal oldali a 2m-es (minőség nem a legjobb telefonnal)
[link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link]

Amúgy a 2m kábel a mellet hogy vastagabb kicsit sokkal merevebb is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42946) hfrici válasza bul07 (#42925) üzenetére


hfrici
aktív tag

Én is fordítóval beszélgetek velük :)
1 ablak angol-magyar, másik magyar-angol és a chat. Simán meg tudod értetni magad velük. Próbáltam már többször. Refundot is így intéztem, sőt az 500 Ft-os quadkoptert is ott beszéltem velük meg.

[ Szerkesztve ]

(#42947) Jannn válasza Donki Hóte (#42943) üzenetére


Jannn
senior tag

Köszi, vettem én is egyet 👍

(#42948) Tomi0703 válasza üszök (#42944) üzenetére


Tomi0703
őstag

Sotetben jol lathato. Vilagosban alig, napfenyben abszolut nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#42949) CoolBoy323 válasza Tomi0703 (#42916) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mitol LED??

(#42950) IG55 válasza Donki Hóte (#42943) üzenetére


IG55
senior tag

Jól sejtem, hogy ezzel videómagnóról lehet digitalizálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.