Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) zsolt1225 válasza DEV_NULL (#1500) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Hát na :D Neki kell, hogy felvegyen néha pár fárasztást.

(#1502) veector


veector
senior tag

Na van egy meglehetősen negatív élményem, kérdés, hogy tudok-e valamit csinálni?

szept. 26-án megrendeltem az akkubankot
nem nagyon akart megérkezni, ezért
okt. 25-én nyitottam egy support case-t
okt. 27-én arra jutottunk az eladóval, hogy újraküldi nekem a cuccost
nov. 24-én automatikusan záródott a support case
ez se akar megérkezni, ezért
dec. 2-án ráírtam, hogy ez se érkezett meg, és szeretnék egy full refundot.

Természetesen negatív már nem játszik, support case-t se tudok nyitni. Nem meglepő módon nem kaptam választ az üzenetemre.

Van esélyem visszakapni a pénzem?

(#1503) draco31 válasza veector (#1502) üzenetére


draco31
veterán

Én hasonlóan jártam, csak szept. 1.-én rendeltem 1000Ft-os cuccot. Nemrég írtam neki, közölte, hogy már 2x elküldte, nem fizet. Többet biztos nem fogok újraküldetni, jön vissza a pénz, aztán mástól megrendelem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1504) veector válasza draco31 (#1503) üzenetére


veector
senior tag

Ebayéknek írtam, egyelőre úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog, majd szólok, hogy mi lett a vége.

(#1505) petipetya válasza veector (#1504) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsi leszek. Elvileg meg tudják nézni az üzeneteket, dátumokat stb., amiből kiderül majd, hogy neked van igazad.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1506) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nekem tegnap jött megy egy szeptember 15.-én kifizetett óra, ezzel lassúsági rekododot döntött. Várok még egy szeptember végén feladott autós töltőt, mondjuk az elaóval abban maradtam, hogy ha a últ héttől számított két héten belül nem érkezik, meg. akkor refund, és ha eseteg valamikor megjönne, megint kifizetem.

Valami hülye röntgenes átvizsgálás miatt nagyon belassult a szállítás, megvan a nyári egy-másfél hetes érkezéseknek a böjtje. :)

(#1507) veector válasza petipetya (#1505) üzenetére


veector
senior tag

Most épp úgy áll, hogy nem tudnak mitcsinálni, mert nem jeleztem a support case-ben hogy gond van a második szállítással, de igazából írtam pár órával a case zárása előtt h még mindig nincs itt a cucc és max 1 hetet várok hogy megérkezzen ha nem jön akkor refund. Szal vagy nem nézték meg rendesen az üzeneteket vagy nem tudom.
Kíváncsi vagyok mit válaszolnak.
Szívás, hogy pont a legdrágább rendelésemmel történik ez.

(#1508) veector


veector
senior tag

Nos az derült ki, hogy egyrészt az ebay ... anyját, mert a vásárlót kevésbé védik mint az eladót. Ami a support case bezárása után történik az gyakorlatilag meg se történt.

Tanulság:
Ha valami nem érkezik meg, mindig refundot kell kérni support case-en keresztül. És nem szabad elfogadni az újraküldést.

Írok egy szép elköszönő levelet és hagyom a fenébe.

(#1509) Mate válasza veector (#1508) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem eddig mindig megoldódott a problémám.

Kitől akarsz elköszönni?

(#1510) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ma megjött a 11.09-én rendelt Awei in-ear fülhallgatóm. Nekem tetszik, de nyilván még változni a bejáratás után. Mindenesetre én a mélyebb hangzásvilágot kedvelőknek ajánlom inkább.

Amúgy halkan megjegyzem, hogy szerintem nagyon igényes a csomagolása, a "nagy" márkák elbújhatnak mellette.

Viszont még mindig várom a szeptemberben rendelt Sony autós töltőmet.

[ Szerkesztve ]

(#1511) veector válasza Mate (#1509) üzenetére


veector
senior tag

Ebay customer supporttól. Reggel megírtam, aztán később észrevettem hogy egy noreplys emailre küldtem el :D. Azután inkább egy olyat írtam, hogy ha már kényszeríteni nem tudják a visszafizetésre, akkor legalább egy emailt írjanak neki hogy jó lenne ha visszafizetné. Bár erre a kérésemre nem jött válasz egyelőre.

Ezelőtt nekem is mindig megoldódott a problémám. Addig visszafizetnek bármit amíg kényszeríthetőek a customer support által vagy bárhogy. Utána gerinctelen módon szarnak bele válaszolni. Legalábbis akitől most rendeltem.

(#1512) Ipadipad


Ipadipad
tag

JBL fülhallgató (LICITEN NYERTEM 900FT)
Aránylag jó a basszus benne viszont nekem olyan mintha 1ik oldala hangosabb lenne .. ugyan ugy szol mind2 oldala csak amikor bedugom a fülembe akkor valamiért nem az igazi ... de ezt 1 másik kis szilikonal megoldottam és ott eszméletlen jó :)

Unbox Video: Kattints ide

Mini usb Wifi (Fixen:780ft)(azota ahogy nézem 850-900ft): nem ez az elsö amit rendeltem :) tökéletesen megvagyok vele elégedve :)

Teszt video:Kattints ide

Telefon mobil lencse(Fixen: 600ft)(macro + 120fokos lencse)
bármelyik telefonra jó én csak a 120fokos lencse miatt vettem de letekered a lencsét (2é választod) akkor macro lencsét kapsz azzal meg ellehet szorakozni

Bemutato video:
Kattints ide

Galaxy note 2 Ujjlenyomat elleni védelemmel ellátott fólia (Fixen:300ft)(5db)
Tökéletesen passzol és valoban szinte 90-95%-ban nem látszik az ujlenyomat igy ennyiért nem bántam meg

Unboxing Video: Kattints ide

L26bKz

(#1513) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Okt 27-én rendeltem egy szivargyújtós usb töltőt és várható idő után 1 héttel írtam is. 1 nap után már vissza is küldte a pénzem. Korrekt.

(#1514) Melack válasza Ipadipad (#1512) üzenetére


Melack
veterán

Mini USB wifihez van linked?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1515) Mate válasza Ipadipad (#1512) üzenetére


Mate
nagyúr

Wifiről pont a lényeg maradt le. Mégpedig, hogy mekkora sebességet sikerült elérned vele?

(#1516) petipetya válasza Ipadipad (#1512) üzenetére


petipetya
nagyúr

A makro lencséhez kérhetek linket?

"nincs rá lezsóidő"

(#1517) zsolt1225 válasza petipetya (#1516) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Youtube leírásban.

(#1518) petipetya válasza zsolt1225 (#1517) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1519) Ipadipad


Ipadipad
tag

elnézést kérek :P
lencséhez a link:
[link]

itt meg a mini wifi
[link]

jeleröség 5böl általába 4-5 között ingadozik
3 fal választ el a routertöl (kb 12-15méterre van tölem)

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#1520) Ipadipad


Ipadipad
tag

hopsz lejárt az 5perc :P elnézést :)

aki esetleg tudna olcson univerzális telefon álvást (nem tapadokorongosra gondolok) az szoljon
elöre is köszönöm :)

L26bKz

(#1521) petipetya válasza Ipadipad (#1519) üzenetére


petipetya
nagyúr

Neked is köszönöm, emellett a részletes leírásokat meg a videókat is. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1522) mrgergoke válasza Ipadipad (#1520) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Elég jó kis csomagod jött mostanában :)

https://rendeljkinait.hu/

(#1523) Bence123


Bence123
tag

Filléres vacakok témakörben én is rég posztoltam:
Flexibilis led szalag, "futófény" különböző formában, iriányokban, stb. villantja fel a ledeket. Látványos, de nem olyan, mint gondoltam -> beszer áron(663 Ft :DDD ) vihető, ha valakit érdekel :) Tudok videót mutatni róla, milyen.

Helyzetjelző led autóba, 9 leddel, szép és jó, amit ezelőtt vettem az nem vált be, csak előre fele tolta a fényt, oldalra nem.

25 darabos(csak 24 volt, szemetek!) füstölő csomag, egyelőre egyet gyújtottam el, nem volt kifejezetten kellemes illatú, talán a többi majd :D Meglepően egyben volt az összes, mire ideért, azt hittem, össze fognak törni.

Ilyen fisheye lencsét mi is vettünk telefonra, jó cucc :K

[ Szerkesztve ]

(#1524) petipetya


petipetya
nagyúr

Apróság, de nekem nagyon bejön. Kb. másfél hét alatt megjött:

Google laptop matrica

fotó

"nincs rá lezsóidő"

(#1525) gabe_ válasza petipetya (#1524) üzenetére


gabe_
őstag

Úhh, feketén de gyönyörűen néz ki... :C
(Nem azért, de még fizetsz is hogy reklámozhatod a google-t?)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1526) Ipadipad


Ipadipad
tag

probálok mindig 1000ft alatt maradni és az alapján nézegetni cuccokat :)
esetleg valami érdekes dolgot tudtok mondani mi van ilyen áron ami még hasznos is lehet :P

L26bKz

(#1527) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Télen egy 5mW< lézer mindig jól jöhet, ha lézerkardozni támadna kedved. Csak rá kell lehelni a sugárra, és mehet a kardozás :D
Egyébként ha újdonságokat akarsz, megérné 100 ft fölé menni picivel, és mondjuk ritkábban vásárolni. Állati jó dolgokat kapni pár ezresért. Pl. 3000 alatt van a mini rc helikopter ára, szerintem tök jó móka lehet, nekem be is van tervezve. 1200-1300 körül van a távirányítós RGB LED ára is mindenféle foglalatba. Most más érdekesség nem nagyon jut eszembe ilyen olcsón. Egy rc kisautó is jó móka egyébként.

https://rendeljkinait.hu/

(#1528) petipetya válasza mrgergoke (#1527) üzenetére


petipetya
nagyúr

A helikopterhez és/vagy az autóhoz kaphatok egy linket? :)

"nincs rá lezsóidő"

(#1529) Ipadipad válasza mrgergoke (#1527) üzenetére


Ipadipad
tag

esetleg valahol belehet állitani hogy az összes 5-15$ közötti terméket mutassa ?
legyen az ruha kacat pc stb mindent :) de csak az adott ár között

L26bKz

(#1530) DJGABI válasza mrgergoke (#1527) üzenetére


DJGABI
addikt

Az rc heli kb ilyen egyszer használatos dolog... az elsőt sikerült kivinnem a szabadba (tudom nem oda való, de szélcsend volt, gondoltam szerencsét próbálok) túl magasra ment, rommátört. Másodikkal mondom óvatosabb leszek, kibontás után kb fél órával már az is kuka volt, nekiment a falnak, a rotor tört el... Kis vacakok, megadják az illúziót mintha te irányítanál, de mindegyiknek volt valami kehe, ami miatt irányíthatatlan volt (húzott egyik irányba, össze-vissza pörgött, kb így: [link]). Lehet van abban valami, amit a profik mondanak, hogy 10knál kezdődnek az alap gépek. De egyébként ha ilyen kis kínai kell már a tecsó meg a többi hiper is árul már nem sokkal drágábban, 4k körül aztán nem kell a szállításra várni..

Én ilyet vettem anno: [link] fél óra töltés 5 perc játék az arány kb..

(#1528) petipetya heli sztem ez lesz: [link] hmm ennyiért még én is majdnem adok neki még egy esélyt :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1531) mrgergoke válasza Ipadipad (#1529) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Sajnos sosem találtam ilyesmire lehetőséget, mindig csak adott kategória termékeire tudsz ár szerint szűrni. Pedig szerintem is jó lenne, ha lehetne kiválasztani kategóriákat és árintervallumot egyszerre, vagy azt, hogy mindennemű terméket jelenítsen meg egy megadott ár alatt.

#petipetya: bocsi, a helivel kapcsolatban tévedtem, én a mini motorcsónak árára emlékeztem, linkeltem azt is.

csónak

kisautó

helikopter

https://rendeljkinait.hu/

(#1532) patomi válasza mrgergoke (#1531) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha lehet helikopibol inkább a syma s107-et javasolnám. Kicsit drágább de ebben a kategóriában a legjobb.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1533) kmarci25 válasza Ipadipad (#1512) üzenetére


kmarci25
veterán

Telefon mobil lencse(Fixen: 600ft)(macro + 120fokos lencse)
bármelyik telefonra jó én csak a 120fokos lencse miatt vettem de letekered a lencsét (2é választod) akkor macro lencsét kapsz azzal meg ellehet szorakozni

Hogy lehet jó bármelyik telefonra? :F Mitől marad ott fixen?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1534) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Jut eszembe: EZ a bluetoothos kishangszóró talán még érdekes lehet számotokra.

https://rendeljkinait.hu/

(#1535) Melack válasza mrgergoke (#1534) üzenetére


Melack
veterán

Ilyenünk van, baromi jól szól.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1536) mrgergoke válasza Melack (#1535) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tényleg, megéri megvenni? Nem voltam benne biztos, hogy van-e értelme, hátha egy recsegős műanyagdarabot kapok. Ha nem nagy fáradság, esetleg vidit tudnál feldobni róla? Nagyon kíváncsi lennék. Mennyire hangos? Nem kell, hogy üvöltsön, az ágyam fölé szeretném tenni, hogy alvós muzsikát biztosítson.

https://rendeljkinait.hu/

(#1537) draco31 válasza mrgergoke (#1534) üzenetére


draco31
veterán

Ezt a sószórót már én is sokat nézegettem, de nem mertem még megvenni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1538) Ipadipad válasza kmarci25 (#1533) üzenetére


Ipadipad
tag

adnak a lencséhez 1 kör alaku kis matricát ami mágneses :) igy a lencse fixen ott marad :)
képen lehet látni hogy baloldalt a kis karikát rárakod a telefonra :) eléggé jó tapad ( nekem 1x sem esett le)
és ha netán le akarod venni semmilyen nyomot nem hagy maga után :)

L26bKz

(#1539) kmarci25 válasza Ipadipad (#1538) üzenetére


kmarci25
veterán

Nah, így már értem. Köszi. :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1540) petipetya


petipetya
nagyúr

DJGABI, míg erdőket és patomi: köszi a linkeket. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1541) gabe_


gabe_
őstag

Van valakinek tapasztalat esetleg, hogy európán belülről (Hollandiából -nem, nem fű-) :) mennyi idő alatt szokik megérkezni standard csomag?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1542) doc válasza gabe_ (#1541) üzenetére


doc
nagyúr

amennyire emlekszem, par nap, max. egy het

(#1543) Mate válasza gabe_ (#1541) üzenetére


Mate
nagyúr

Változó a dolog. A magyar postán múlik minden. Volt, hogy reggel MO-n feladott csomag és délután Kínából megrendelt csomag ugyan azon a napon érkezett meg....

(#1544) patomi válasza Mate (#1543) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog (1)

uhh ez nem gyenge :N

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1545) veector válasza veector (#1511) üzenetére


veector
senior tag

No már véglegesen elbúcsúztam a pénzemtől. :o

(#1546) Melack válasza Ipadipad (#1512) üzenetére


Melack
veterán

10 hó 10-én rendelt ilyen wifi adapterem tegnap érkezett meg - törött CDvel. Még jó, hogy a drivert feltetted netre :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1547) Melack válasza Melack (#1546) üzenetére


Melack
veterán

Viszont nem működik :o :W

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1548) draco31 válasza Melack (#1546) üzenetére


draco31
veterán

Amit én rendeltem, az EDUP nevű volt, eredeti bobozzal becsomagolva, abban nem tudott eltörni a CD.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1549) Melack válasza draco31 (#1548) üzenetére


Melack
veterán

Nekem papíros volt. Viszont települ, de nem látja a realtek progi :/ Így használhatatlan sajnos :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1550) draco31 válasza Melack (#1549) üzenetére


draco31
veterán

Másik USB csatlakozóban esetleg?
Eszközkezelőben sem jelenik meg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.