Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117251) anadroid válasza Dolphine (#117225) üzenetére


anadroid
senior tag

RX123456789DE-szerű számot kaptál? Mert nekem szintén mostanság jött egy üzenet, de az nem azt jelenti, hogy Németországból küldik. Az én esetemben ma ez került be a nyomkövetésbe:

From:
YUEN LONG
HONG KONG
To:
BUDAPEST
HUNGARY

06:27 PM LT
Hong Kong Shipment data received

Itt nézd meg!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#117252) FingR86


FingR86
őstag

szükségem lenne olyan EU adapterre, amit a csatlakozóba dugva, alig vagy egyáltalán nem ér túl a konnektor síkján. ilyet szeretnék vele használni:

vmi hasonlóra gondolta, de ha még laposabb az nem baj

[ Szerkesztve ]

(#117253) tomazin válasza ANOka (#117248) üzenetére


tomazin
veterán

az rendben is van, de átolvasva az összes nem 5 csillagos hszt nem a meghajtással lesz a gond.

(#117254) Dolphine válasza anadroid (#117251) üzenetére


Dolphine
addikt

Én ezt az üzenetet kaptam:

Thanks for your order.

We sent your order from Germany with tracking number RC378659125DE.
You can track it here.
https://www.deutschepost.de/sendung/simpleQuery.html

Hope you can receive your order sooner.
Any further questions, pls feel free to contact us.

Best regards,
Amy

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#117255) cidalain válasza FingR86 (#117252) üzenetére


cidalain
veterán

skross world to eu adapter itthonról.
állítólag megbízható, normálisan összerakott cucc, földelés is be van kötve. hátránya az ára, és hogy minimálisan kilóg a konnektor síkjából. (bár a képeden lévő is kiáll vagy 1 centit)
én is ilyet veszek majd ha megjön a kínai plugos cuccom.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117256) csako válasza cidalain (#117255) üzenetére


csako
veterán

Most emagon "csak" 1990

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#117257) FingR86 válasza cidalain (#117255) üzenetére


FingR86
őstag

tényleg minőségi darabnak néz ki, de maga a cucc került ennyibe.. :D

(#117258) doddencs


doddencs
senior tag

Minél vékonyabb T-elosztót keresnék konnektorba.
Ilyesmire gondolok, viszont olyan kéne, ahol alul/felül vannak az aljzatok. Ágy van rátolva a konnektorra..
:) MM link

Találkozott valaki ilyennel?

(#117259) Masooo válasza bul07 (#117243) üzenetére


Masooo
aktív tag

rövidebb kiadásban és 5v-s értékkel nem láttál ilyet?

köszi

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#117260) cidalain válasza csako (#117256) üzenetére


cidalain
veterán

rápörögtem, de sajnos van hozzá 799 posta.
2500-ért viszont meg lehet venni olyan helyen, aminek van boltja...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117261) spileraaa


spileraaa
senior tag

Sziasztok.Párásítót nem tudtok valami jót? Miket ajánlotok?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#117262) Sianis válasza doddencs (#117258) üzenetére


Sianis
addikt

Persze.

[link]
[link]

Amúgy, ha az ágy rá van tolva, akkor bármilyen 1,5m-es hosszabbítójának vékonyabb megoldás, mint ezek.

(#117263) Szoszo94 válasza spileraaa (#117261) üzenetére


Szoszo94
őstag

Küldök szívesen párát, alig bírunk vele itthon. :(((
Épp ma rendeltem egy komolyabb páratlanítót :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#117264) spileraaa


spileraaa
senior tag

rég röhögtem ilyen jót
összekevertem két reviewet kicsit sietem vele

és egyiket mégis elfogadtak pedig a képeken se az van és a videón is más van

jelezem nekik hogy cseréljék meg?

ezt fogadtak el amit véletlenül a törölközőhöz írtam pedig nem oda szántam

[link]
recommend Gearbest
Pros:
Small but perfect device.
high quality.
Works with power banks
30% stronger wifi signal.

max 5 perc aktiválni rengeteg videó van a netten ahhoz hogy hogyan kell
de ez sehol sincs írva hogy kínai régiót kell választani más kép nem kapja meg a mi home app.
Cons:
Kinai régiót kell kiválasztani az appban,csak úgy találja meg.

a másikat viszont ép emiatt nem fogadtak el és szerkeszteni se tudom ...

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#117265) andrisms válasza cidalain (#117255) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nekem is SKROSS Europe utazó adapterem van, MM-ban vettem. Igaz, fele annyiba került, mint a Xiaomi Gateway, amivel használom, de így legalább nem rettegek, hogy leég a ház egy kínai átalakító miatt.

Alig lóg ki, minőséginek tűnik.

(#117266) FingR86 válasza cidalain (#117255) üzenetére


FingR86
őstag

lehet muszáj leszek egy ilyet venni, pontozva 2.77$

(#117267) cidalain válasza FingR86 (#117266) üzenetére


cidalain
veterán

hol, hol, én is akarok egyet.
linkeeeeeeeeet kérek szépen.
(remélem nem ali)

közben már megvan.
pedig kerestem már legrand socketet ebay-en de nem találtam. ez vajon valódi legrand lehet?
meg a hátulja eléggé fura. hogyan teszem bele a fali lukba? nincs az a kampós-csavaros rögzítő, mint az itthoniakon.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117268) FingR86 válasza cidalain (#117267) üzenetére


FingR86
őstag

én everbuying-ról néztem, ott olcsóbb. és nem tudom honnan, de még pontom is van egy kevés.
én onnan fogom venni, a szállítás is ingyenes
[link]

[ Szerkesztve ]

(#117269) crazygamer75 válasza DJ. Ru$y (#117249) üzenetére


crazygamer75
tag

2017. szeptember óta új szabályozás lépett életbe a külföldi amorf, ragszám nélküli csomagokra.
A 32x24x5 cm-nél nagyobb (elég ha az egyik érték nagyobb, legtöbbször az 5 cm vastagság a gond) küldeményeket TILOS házhoz kézbesíteni. Már reggel amikor kiosztják a kézbesítőnek, meg kell róla írni az értesítőt és a csomagot leadni benti kezelésre. Sok esetben ennek örül a kézbesítő, hiszen 20-30 kisebb küldeménnyel is megtelik a táska, így a nagyobbakat nem tudja biztonságosan elhelyezni. Ettől függetlenül ha valami határérték, ráadásul nem is házhoz ládába szól, hanem munkahelyre, van hogy megpróbálom kivinni. Ez szabálytalan és csak akkor sikerül, ha a reggeli ellenőr munkatárs nem veszi észre (ha észreveszi, rámparancsol, hogy csak értesítő és adjam le neki a csomagot). Falvakban nem igazán vannak plusz ellenőr munkatársak, így a kézbesítő jóindulatától függ, hogy kiviszi-e, de ha kiviszi, akkor vétkezik a jelenlegi postai szabály ellen. Városi postákon az állandó és folyamatos ellenőrzés miatt kénytelenek vagyunk betartani ezt a szabályt is.
A leértesített amorf külföldi küldeményt a posta 10 munkanapig, tehát 2 hétig őrzi (ez a 10 nap be kellene legyen jelölve az értesítőn), az őrzési idő után visszaküldésre kerül.

(#117270) GZoli7 válasza cidalain (#117267) üzenetére


GZoli7
senior tag

Másféle doboz kell a falba. Nekem is van egy hasonló kapcsolóm, amit azért nem használok, mert lusta vagyok dobozt cserélni.

(#117271) cidalain válasza GZoli7 (#117270) üzenetére


cidalain
veterán

köszi. akkor mindegy is, vésni nem fogok.
viszont ha lesz áramos felújítás, akkor gondolni fogok erre, és direkt kialakítom a gateway helyét majd.

(#117269) crazygamer75
azért ez vicces. a téglatest nálam nem amorf alakzat :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117272) tobias40


tobias40
veterán

Sziaszok!
Bocs az offért!

Ezt az elosztót nem lehet swicth-ként használni ,megértem.
De ha bedugom a 2. aljzatba a kábel(még nem kötöm rá a box-ot) már akkor nem működik az 1. csatin sem a LAN(magában igen!!)!Ez miért van?
Írja hogy nem lehet egy időben használni a két portot,de mint írtam csak a kábelt dugtam be a 2.ba és már az elsőtől is elvette hálózatot!!

Ez így működik jól,vagy reklamáljam meg?
2 Média boxot akartam így a hálózatra kötni NEM egy időben(egyik mindig ki lenne kapcsolva) de ezt nem tudja! :W

(#117273) cidalain válasza tobias40 (#117272) üzenetére


cidalain
veterán

én megreklamálnám.
azt írja egyidőben nem lehet 2 működő eszköz rajta. tehát az egyik be van kapcsolva, a másik nincs, de értelemszerűen be van dugva a lanba.
annak úgy nem lenne értelme, ha az offolt eszközt ki is kellene húzni a lan-ból. mert akkor minek splitter, akkor elég lenne egy 1 dugaljos toldás.
hogy az eszközöd hibásan megy, vagy maga a konstrukció ennyire elbaltázott, azt nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117274) kenand


kenand
veterán

Nem értem minek is gyártanak ilyeneket, ha több LAN helyre van szükséglkell venni kell egy switchet ( 100 megás 2000Ft, egy gigás meg 4-5000Ft)

(#117275) KTU válasza tobias40 (#117272) üzenetére


KTU
addikt

Ki kell húzni a kábelt.
Kikapcsolás nem elég.
Ez nem jó neked, arra amire akartad használni.

(#117274) kenand:
"minek is gyártanak ilyeneket,"

Talán POE feladásra (Power Over Ethernet)
De ezt annyira nem vágom. :B

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#117276) cidalain válasza KTU (#117275) üzenetére


cidalain
veterán

de ha ki kell húzni a kábelt, akkor ez tulajdonképpen mi a szarra való? :F

akkor használjon az ember egy ilyet, és hol az egyiket dugja bele, hol a másikat.

most ez a 2-es amit a jóember linkelt, ha csak ugyanezt tudja, akkor miért kettes?
nyilván azért akart ilyet, mert ez 421 forint volt csak, tényleg nem akarja egyidőben a két eszközt használni, viszont nem akar dugdozni sem mindig, illetve nem akarja folyamatosan tápoltatni a switchet, mikor egy passzív eszköz is pont megtenné azt az egyszerű dolgot, ami kéne neki

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117277) tobias40 válasza KTU (#117275) üzenetére


tobias40
veterán

Ha ki kell húzni,mire való?
Úgy értelmeztem hogy ha kikapcsolom az egyiket akkor műxik a másik.
Így nem jó,nem volt drága de nem azt kaptam amit vártam!(kicsit mérgel mert nem egyértelmű a dolog..)
Veszek egy swich-et oszt kész! ;]

cidalain:szívemből szóltál!! :C

[ Szerkesztve ]

(#117278) Tony21 válasza crazygamer75 (#117269) üzenetére


Tony21
tag

Ez szép és jó, de mi van akkor, ha nem dobnak be értesítőt, miközben ott csücsül a postán a cucc?
Ha lejár a 10 nap és visszaküldésre kerül a csomag, kinek a tarka zrityóját kell szétrúgnom?

(#117279) KTU válasza cidalain (#117276) üzenetére


KTU
addikt

Pont ez az, hogy passzív eszköz nem jó erre a célra.

Ha lan-on megy a net a gépedbe, kapcsold ki a gépet,
és látod hogy világít a led az RJ45 csatlakozón, ha aktív hálózathoz csatlakozik,
különben hogy működne a "wake on lan".

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#117280) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Megtörtént az első csomagátvételem a GB-ről,és nem találok olyan linket,ami az értékelésre vinne. Biztos van,csak nekem furcsa a felületet az ali/ebay után. Itt a confirm receipt az tiszta.Ugye a csomag átvétele lenne. Na de merre tovább? Az after -sales app-ban csak a újraküldés/visszafizetés reklamációja van? Nem értem... Köszi előre is a segítséget!!

Üdv: Attila

(#117281) KTU


KTU
addikt

Mi van?
Mindenki kikapcsolta a gépét és megnézte.
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#117282) AndrewBlase válasza tillatrilla (#117280) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Miután a "Confirm Receipt"-re kattintasz, azaz megérkezettnek titulálod, előkerül a "Reviews" gomb is. ;)

Külön lehet értékelni a vásárlást (azaz a GB-t), illetve a terméket is.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#117283) GZoli7 válasza cidalain (#117271) üzenetére


GZoli7
senior tag

Már csak az újabb fajta dobozokat árulják. Legalábbis én mást nem láttam. Szóval, ha felújítasz, akkor utána mindenhová be tudod szerelni. Ezeket az új csili-vili kapcsolókat is.

(#117284) szabi__memo válasza crazygamer75 (#117269) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sokkal kisebbet sem hoznak pesten csak az értesítőt hozzák

(#117285) Masooo


Masooo
aktív tag

Nincs vmi aktuális kupon késekhez?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#117286) zsiz válasza DJ. Ru$y (#117236) üzenetére


zsiz
őstag

Nálunk meg még azt is a biciklis hozza, amit az autósnak kéne :D Az értesítőt meg azt se tudom, hogy néz ki. Még sose kaptam, mindig itthon várnak a csomagjaim, mindegy mekkora. Egyszer nem hozta ki, mikor pár mázsa műtrágyát rendeltünk :D Azt a párja hozta ki a céges kocsijával. Persze ez egy kis falu, itt máshogy mennek a dolgok, mint egy nagy városban.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#117287) Theory66


Theory66
aktív tag

Hello.

Ilyet keresnék, vagy ha van bevált akkor helyette valamit méz adagolásra hasonló áron. Esetleg valamelyik multinál nem lehet kapni, tud valaki biztos helyet?

(#117288) tillatrilla válasza AndrewBlase (#117282) üzenetére


tillatrilla
senior tag

És tényleg!! Én voltam figyelmetlen. Legközelebb fotót is rakok fel,akkor több pont kapható talán.

Köszi!! :R

Üdv: Attila

(#117289) spammer válasza crazygamer75 (#117269) üzenetére


spammer
veterán

Bocs az OFF-ért, de ez még érdekelne (és talán másokat is):

Miiért 10 nap az őrzési idő? A posta honlapján ez olvasható:

"Meddig vehető át a postán maradóként címzett küldemény?
Külföldről Magyarországra érkező nemzetközi küldemények esetén
A postai szolgáltatóhelyre érkezés napját követő naptól számított 15 munkanapig."
-- [link]

Oké, hogy nem postán maradóként címzett eredetileg, de ha egyszer postán maradóként kezelik, akkor 15 munkanapnak kellene lennie, nem 10-nek.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#117290) etrop01


etrop01
tag

Sziasztok!
Nem látott valaki ilyesmi képkeretet valahol?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#117291) Ateszpapa válasza etrop01 (#117290) üzenetére


Ateszpapa
addikt

De láttam, az anyósomnál. :D

(#117292) DeFranco válasza Ateszpapa (#117291) üzenetére


DeFranco
nagyúr

*ba-dumm-tss* :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117293) kcsa válasza tobias40 (#117272) üzenetére


kcsa
veterán

Ez szerintem úgy működne, hogy kettőt veszel belőle az egy darab kábel két végére, így használható két eszköz párhuzamosan.

Régebben sok ilyet gyártottam falonkívüli aljzatból oda, ahol falba süllyesztett vezeték volt, és nem lehetett plusz szálat behúzni.

(#117294) havri1


havri1
félisten

Szevasztok!

Lánypom ezzel csesztet, hogy ilyet akar, de nem tudom mire kéne rákeresni. Tehát maga a szilikonos figura, ami így nyúlik meg minden.

HOPELF Case for Samsung Galaxy J3 2016 Case J5 2016 Cover Silicone Cute Clumsy Cat Squishy for Coque Samsung J5 J3 2016 Case

Ez vajon olyan?

Lehet megvan: [link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#117295) kcsa válasza havri1 (#117294) üzenetére


kcsa
veterán

Az értékeléseket fotóit nézd meg: páran nyomkodják a macskát, szóval így ránézésre szvsz ugyanaz lehet.

(#117296) agroman válasza havri1 (#117294) üzenetére


agroman
senior tag

ott vannak a banggood linkek a video alatt...
upd.. jah hogy nem a telefontok kell csak a macs?
az is van a banggood-on

[ Szerkesztve ]

------

(#117297) #07538176 válasza havri1 (#117294) üzenetére


#07538176
törölt tag

Squishy cica van rajta, ugye ez a szilikonos figura. :) Tényleg olyan, van egy sima tok és arra ráragasztanak egy ilyen figurát, mint pl. ebben a videóban. Tehát a valóságban is olyan lesz. ;)

Szerk.: Látom, már lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#117298) havri1


havri1
félisten

Köszi!

Én nem látok BG linkeket a videó alatt, bár lehet a reklámblokkoló miatt. 3 link van csak, 2 Yt meg egy app.
Alapvetően amit linkeltem tokot, az kellene a telefonra, meg már külön is ilyen szilikonos cica, mert az jó. :DDD
:R

havri

(#117299) tupacamaru válasza FingR86 (#117257) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mir akarsz a konnektorba dugni, fontos a földelés?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#117300) #07538176 válasza havri1 (#117298) üzenetére


#07538176
törölt tag

Akkor a szilikonos macsekot ragasszátok fel egy telefonokra. :DDD :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.