Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1500) madgie válasza GGMPC (#1497) üzenetére


madgie
titán

Nos, nem. Tíz (!) éve 2048*1536-os CRT előtt ültem, aztán jött a buta-LCD éra, 1280*1024-es pixelhegy elé kényszerült az ember ,amit egy évtized után sem tud igazán Full HD fölé tornázni az ember, mert a nyüves Windows nem támogatja mondjuk a 4K kijelzők skálázását úgy, ahogy mondjuk az OS X csinálja.

Szerintem ne vitázzunk arról, hogy sznob vagyok-e (személyeskedést ismered-e? nem igazán tolerálják a modik), veled (veletek?) ellentétben nekem nem az első iPad-em, én már az iPad1-nél hiányoltam a felbontást. E-bookok olvasásánál rossz volt nézni a szőrös betűket. a PH! olvashatatlan állított formátumban belenagyítás nélkül (retinán olvasható, próbáld ki). meg hasonlók. Aztán csak megvettem az iPad 2-t is, mert vékony volt, mert gyors volt, mert megetettek vele, nem hittem, hogy lesz négyszer ekkora pixelmennyiség a közeljövőben a táblákban. Nos, lett, én meg rakosgattam a forintokat, mikor érdemes váltani és hogy (elég pozitívan kaptam el a váltást, az iPad 2 árán alig buktam ,az iPad 4 meg pont akkor jelent meg, így arra váltottam). Néztem ám a Minit is, szép, kicsi, könnyű, de nem volt jó ránézni a négy mellett. Amint kijön a retina variáns, sokan váltani fognak, illetve sokan akkor fognak eleve elgondolkodni a vételén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.