Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Javítsatok ki ha rosszul gondolom de sztem a mini az első ahol egy kis bizonytalanságot látok a magabiztos Apple-nél. Ezt csak abból gondolom hogy a bemutatón egyből a Nexus7 hez kezdték hasonlítani az új gépet, namármost én nem emlékszem hogy az Apple bármikor is egy konnkrét termékhez hasonlította volna a sajátát egy keynote-on.

(#102) Antares83 válasza zshal (#96) üzenetére


Antares83
tag

Miért fáj az Neked, ha valaki nem egyben, hanem pl 12 részletben veszi meg a telefont. Ugyanannyiba kerül. Én is részletekben vettem meg, pedig megtehettem volna azt is, hogy egyben veszem meg.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#103) icm


icm
tag

Ezt a pongyola fogalmazást, kiskegyed stílusba elő lehet adni valahol... de nem itt.
Először is kedves cikk írója. Nem tudom milyen alapon is mered véleményezni Jobs gondolatait. Idővel eddig bebizonyosodott hogy ha 100%-ig nem is, de picit sarkítva igaza volt. Bejött minden. A tények és történelem őt igazolja.
1. Akkoriban nem volt táblagép, kb az iPad volt az első fecske 9,7 collal. Jöttek a klónok. és a kisebbek. Az már tény az Apple hülyesége, hogy nem időben kvázi elsőként mutatta be a 7,9" iPad mini-t.

2. Kijelzőre lehet panaszkodni, de vagy beleépítik a kétszer olyan jól fogyasztó retinás panelt és az ahhoz tartozó GPU-t és vastagabb lesz és drágább, vagy marad ez. Ezen nem kéne rugózni. PPI értékben így is jobb az iPad 1/2-nél. Nexus7 jobb ebben, talán az egyetlen konkurenciája.

3. E tény mellett nem tudok elmenni. 2012.11.05-én kelt a cikk, iFixit 2012.11.01-i keltezéssel posztolta a teardown cikket az iPad miniről. Tisztán és világosan le van írva két hangszórója van. Nem dísz a másik. Körültekintés : nulla. Írunk egy cikket... az internet elbírja.

4. Apple magyar sztórban már legalább egy hete fent vannak a mobilinternetes verziók árai is, tehát nem kell várhatóan árakat írni, köztudott. Ott annyi. Valószínű 0 forint különbséggel az egyéb más hivatalos viszonteladóknál meg lehet venni. Valószínű ennyi lesz...

5. Ezekkel sajnos nem tudok mit kezdeni:
"Az első bekapcsolást követő konfigurálás után egyből a menüben találjuk magunkat, ahol viszonylag kevés szoftvert érhetünk el; az alul lévő webböngésző, email, videók, zenék kvartett mellet iMessage üzenetküldő alkalmazást, FaceTime videóchatet, képnézegetőt, Apple féle térképszoftvert, órát, naptárat, névjegyzéket, jegyzettömböt, emlékezettőt, valamint újságos standot találunk."

Milyen menüben? HOME screen avagy főképernyő. Valami újságos stand... no komment inkább.

"a játékosok számára haverkodási lehetőséget nyújtó Game Center"
rivalizálás, versengés inkább az a haverkodás, haverkodásra ott a fácsé...

"valamint maga az App Store, ahonnan appokat és játékokat tölthetünk le"
App és játék két külön fogalom? Megjegyzem magazinokat is lehet onnan letölteni.

"A szoftvereket ujjaink egymás féle húzásával is el tudjuk küldeni, ami nagyon kényelmes megoldás, hiszen nem kell megnyomnunk a kijelző alatt lévő fizikai gombot."
Postán, emailen? hova küldöm? Jézus Mária... A kijelző alatti fizikai nyomásra érzékeny gomb a HOME gomb.

"Hasonlóan hasznos a futó szoftverek között történő négyujjas lapozás, ha pedig ugyanezen testrészeinket nem horizontálisan, hanem vertikálisan mozgatjuk felfelé, akkor alul előjön a futó szoftverek listája, melyet egyébként dupla gombnyomással érhetnénk el."
Lapozás.. Váltás. Nem kell phd disszertáció szintre emelkedni, vízszintes és függőleges irányban mozgatjuk a négy ujjunk a kijelzőn. És az a multitask bar ahová ujjaink egymás felé húzáskor 'küldjük' az alkalmazásokat.

Bluetooth-ra egyébként nemcsak headsetet hanem billentyűzetet is szoktak csatlakoztatni...

"Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

(#104) Gábor17


Gábor17
csendes tag

Köszönjük a tesztet.

Az itthoni árak tényleg nagyon el vannak szállva.
Viszont aki tud várni biztos olcsóbban is (85-90eFt)
hozzá jut majd alternatív csatornákon.
Felbontás meg szerintem megint egy olyan dolog ami
miatt lehet fújolni, de nem érdemes.
Nekem 2 es iPad-om van és nem émelygek mikor rá nézek
teljesen használható és jól olvasható.Nyilván ha mellé
rakom a telefont látszik a különbség.A 3 as iPad bemutatója
után meg az volt a baj hogy minek ekkora felbontás.
Hogy is van ez ?:D

(#105) Kryczek válasza Blyan (#100) üzenetére


Kryczek
tag

nincs apple számítógépem. nem is lesz. ez megfelel. egy számítógépért nem adok több százezret. telónál 4 évente veszek készüléket, a 4S-t hűségre a 10 éve meglévő előfizetésemre 18 ezerért kaptam. szóval nem értem mi bajod...

nem értem miért gondolja mindenki azt, hogy ha iPhone-om van akkor 200 ezret fizettem érte ki. van aki munkára használja a mobilt, nem dísznek, és ezt a szolgáltató néha még honorálja is....

De gratulálok azért a példás magyar mentalitásodhoz...

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#106) Zol01 válasza Cilindrik (#101) üzenetére


Zol01
tag

Most már mondhatjuk hogy a Nexus7 tényleges ellenfele a mini Almának! :K

[ Szerkesztve ]

(#107) Hobbbyt válasza zshal (#96) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Te itt már leírtad magad.. minden szempontból...

Sajnálom, hogy már nem tudsz felvágni az Apple cuccokkal.. keress másik márkát. ;)

2004-ben vettem újonan egy Rock Shox Pike Team telót.. Sokkal több boldogságot okozott az elmúlt 8 évben (és még fog is, mert szépen jár, és még mindig kölcsönkérik 1-1 körre.. hisz ez egy Pike) mint bármelyik túlárazott Apple vacak képes lenne... Megtehetném, de már szánalmasnak találom. A iPhone 4 től fölfele csak "nakiafaszagyerek" indíttatásból tudom elképzelni a vételét.. hisz 2x akkora áron, nem nyújt többet mint a konkurens. Sőt.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#108) Blyan válasza Kryczek (#105) üzenetére


Blyan
félisten

a. poén volt
b. beláthatod, akinek i4S "villog" az aláírásában mindez megfejelve egy ilyen dumával : - Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés. annak ez jogos felvetés - poénon kívül is. Arról most ne beszéljünk mit suggal ez a szöveg.
c: akkor legyen TP x1, stílusosabb és főleg drágább, mint egy Samu netbook. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#109) Kryczek válasza Blyan (#108) üzenetére


Kryczek
tag

az aláirásom pedig azt sugallja, hogy nem az ára miatt választottam ezt hanem az izlésem okán....
mert nem feltétlen kerül egy ilyen készülék 200K-ba. és ezt rendszerint olyan mondja aki 180K-t hagy ott egy SGS3-ért vagy HTC-ért, de aki iPhone-t vesz az mind gazdag magamutogató majom ugye???

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#110) Blyan válasza Kryczek (#109) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom, majd megkérdem magamtól. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#111) Kryczek válasza Blyan (#110) üzenetére


Kryczek
tag

nalátod :DDD :DDD :DDD

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#112) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Ameddig egyetemista voltam, egyáltalán nem értettem, mi a **** jók ezek a tabletek (persze lehet használni ott is, de akkor még nem nagyon voltak rá oktatást segítő programok). Most, hogy már nem az iskolapadba kell ülni, hanem jóformán egész nap egy gép előtt, esélytelen, hogy a gép elé üljek otthon. Viszont jól esne lefekvés előtt elolvasni az e-maileket, böngészni, ilyesmi. Ezekre szerintem tökéletes. Ezekre viszont teljesen megfelelő az iPad mini is. Tudom, hogy nem olcsók az alma termékek, de nekem személy szerint megéri azt a plusz pénzt, hogy ne wp-s platformot vagy androidot nézzek abban az időszakban.

Még annyi, hogy aki azt mondja, hogy csak az extrák miatt jobb az audi, mint a vw, gondolom még nem nagyon ült egyikbe se.

[ Szerkesztve ]

(#113) Youri válasza Sur1G (#112) üzenetére


Youri
veterán

Az Auidi az a Volkswagen, amelyik BMW akar lenni :)

RTX ON

(#114) ROBOTER válasza Kryczek (#109) üzenetére


ROBOTER
addikt

"mert nem feltétlen kerül egy ilyen készülék 200K-ba. és ezt rendszerint olyan mondja aki 180K-t hagy ott egy SGS3-ért vagy HTC-ért, de aki iPhone-t vesz az mind gazdag magamutogató majom ugye???"

Bár én nem tudom, veszek-e még tabletet és ha igen, milyet, de ez nagyon jogos és tetszett :)

(#115) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Két év nyilván nem sok idő és bár akkor egyértelműen nyilatkoztak a képátlókkal kapcsolatban, ma már más szelek fújnak. Steve Jobs elhunyt és mások hozzák meg a döntéseket, azon pedig kár is töprengeni, hogy ha a sokak által bálványozott cégvezető még mindig köztünk lenne, akkor piacra kerülhetne-e az iPad mini.

Más a piaci helyzet. Az iPad bemutatóján egy új kategóriájú készülék lett bemutatva, és az akkori IT portálok elég szkeptikusak voltak, hogy van-e egyáltalán létjogosultsága egy ilyen billentyűzet nélküli eszköznek. Ma már, mikor negyedévente 1x millió fogy tabletekből, könnyű okosnak lenni, de mondjuk két éve még nem volt ez olyan egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#116) Fontos?


Fontos?
tag

-ha megnézem a cikkben lévő összehasonlítást,akkor biztos,hogy a Nexus-t választanám,nem pedig ezt a drága és ráadásul rosszabb iPadot. :U

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#117) Bocha válasza icm (#103) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nyugodtan védd Jobs gondolatait, részben igazad is van. De ne felejtsd el, hogy ő azt mondta, hogy a 9,7 hüvelykesnél kisebb kijelzőn kvázi nem lehet érdemben dolgozni, a piac pedig bebizonyította, hogy ez nem így van. Úgyhogy kiakadhatsz azon, hogy hülyeségnek nevezek egy hülyeséget, de egyrészt nincs igazad, másrészt nem veszed figyelembe, hogy ezzel semmiképp nem az embert minősítettem, bár sajnálom, ha így gondolod. Annak pedig örülök, hogy sok Kiskegyedet olvasol. ;)

A pixelsűrűséggel kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy számolgass te is, nézd meg, hogy a konkurens gépek mit nyújtanak. Elég nyilvánvaló, hogy az iPad mininél nagyobb (1024 x 768 helyett 1280 x 800) felbontás kisebb méreten (7,9 helyett 7 hüvelyk) az összes ekkora felbontású és méretű készülék jobb pixelsűrűséget fog eredményezni. Ez logikus. :)

A hangszórónál érdekes, amit az iFixit ír, én mindenesetre odaraktam a fülem mindkét oldalhoz, és csak az egyikből jött hang. Ezt követően megnéztem az Apple dokumentációját és ott is csak az egyik oldalt jelölik meg; egyébként meg komolyan nem értem, hogy miért vádaskodsz. A Mobilarenát lassan egy évtizede csináljuk, már egy-két éve fixen 600 000 körüli ember olvas minket havonta, ez valószínűleg nem azért van, mert összedobált, igénytelen cikkeket írunk. Persze ettől még gondolhatod így, csak ez viszont kevésbé tűnik logikusnak.

A többire röviden, mert igazából szívesen dolgoznék is ahelyett, hogy oldalas választ írok, amikor valószínűnek tartom, hogy nem fogsz megnyugodni ezután sem:
-Az árnál igazad van, a valószínűleg szót kihúzhatom. Mindenesetre eltaláltam, szóval nem írtam hülyeséget. :)
-A "newstand" szót biztos máshogy is le lehet fordítani, mint hogy "újságos stand", de talán beláthatod, hogy az is helytálló. A menüt menünek hívni szintén az; mi nem Apple-fanboyoknak írjuk a cikkeket, hanem mindenkinek, ők meg talán jobban értik úgy, mint ha azt írom, hogy home screen, az ugyanis az Androidnál és a Windows Phone-nál is egy teljesen más funkcionalitású dolog.
-Igen, az app és a játék a köztudatban más fogalom itthon, mégha ez logikátlan is.
-Nem érdekel, hogy az Apple hogy nevezte el a gombot, bár nyilván tudom, hogy az a Home gomb. De mondom még egyszer: a cikkeket úgy kell megírni, hogy mindenki értse. Ami azt illeti, ebben pont több tapasztalatunk van, mint akár neked, akár másoknak itthon.

A többire most nincs időm reagálni, sajnálom.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#118) Bocha válasza fordfairlane (#115) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, ez így van. De mint azt már leírtam itt, Jobs azt mondta, hogy a 7 hüvelykes méret nem alkalmas bizonyos tevékenységek elvégzésre. Ez hülyeség, és ezt már akkor tudnia kellett, mert prototípusban biztosan volt ahhoz hasonló méretű gépük is még az iPad premiere előtt, azaz biztos, hogy kipróbálták azt a kategóriát is.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#119) dreamdancer válasza Fontos? (#116) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ez preferencia kérdése, elsősorban oprendszeré. De ezen túl, ha számít az anyag, a vastgság, a minél kisebb területen minél nagyobb területű kijelző, kell a kamera vagy az LTE, akkor a Nexus 7 máris hátrányba került.

Nálunk a cégnél pl. a kompakt méret mellett a kamera elengedhetetlen volt a munka jellege miatt és strapabírás is kellett, ezért a Nexus 7 szóba se jött. (Mondjuk nem is vártuk/vettük volna meg az iPad minit, hanem Huawei Mediapadokat vettünk., szóval ezeken kívül is van élet.)

Nem a lényeg a fontos.

(#120) Hami33 válasza Bocha (#118) üzenetére


Hami33
aktív tag

A piac diktál és vétek lett volna kihagyni a kisebb méretű tabletek piacát! Szerintem lesz 5 col körüli Samu note iPad is;)) azért nem vettem ipadot mert túl nagy nekem de mini pont optimális;) volt androidos tabletem na arról jobb nem beszélni;))))

(#121) Hami33 válasza Hami33 (#120) üzenetére


Hami33
aktív tag

Pénzért és a piaci részesedésért minden gyártó elku...ul...

(#122) bolvar válasza Blyan (#3) üzenetére


bolvar
senior tag

Sajnálatos módon tönkrement az i4-em és cserélni kellett az új pedig ios6 érkezett.a térkép app leszámítva hogy fura akadásmentesen működik.de gondolom véletlen se rendelkezel ios alapú készülékkel...

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#123) Blyan válasza bolvar (#122) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, nem rendelkezem. Csak fel akarok vágni, azért van i4s az aláírásomban.
A 3d nézet úgy akad, hogy öröm nézni - és mindez jól látható az itteni videóban is. De mivel Neked i4-ed van ezekszerint, Te azt nem látod.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#124) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Láttátok a hivatalos iPad Mini reklámot?

(#125) vhw válasza Bone123 (#124) üzenetére


vhw
addikt

:C

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#126) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Innováció mi ? Jót röhögtem.
Azért lett olyan ez a masina, amilyen.
Az tisztán látszik, hogy hardveresen még egy olcsósított Androidos Tablettel sem tudja felvenni a versenyt, és ezt próbálják eladni 100eFt. Nevetséges.
A cég üzletpolitikájáról nem is beszélve. Hirdetik a saját hülyeségüket, erre meg a Kínia Tablet piacot kezdik követni.
Mindegy, hajrá Apple, lehet felkötni a gatyát, mert ez édes kevés lesz. :U

PS4

(#127) fordfairlane válasza Bocha (#118) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez hülyeség, és ezt már akkor tudnia kellett,...

Totál felesleges spekuláció ez. A kis és nagy IT portálok versenyt hümmögtek az első iPad láttán. Én is ott voltam, emlékszem, mit írtak. Ezek után 2,5 évvel kijelenteni, hogy debezzegaJobs mekkorát tévedett a 7 collal, hát kissé (nem kissé, k*rvára) óvodás. Egyáltalán lehet tudni, mikor mondta ezt, és pontosan mit mondott a 7 collal kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#128) dreamdancer válasza mrhitoshi (#126) üzenetére


dreamdancer
őstag

Jaha, az Android zabálja a procit meg a RAM-ot, ott tényleg elkel a csúcson a 4 mag, az 1,5 GHz, a 2 GB RAM stb. - igen, ezen az alapon az iOS-cuccok valóban "nem tudja felvenni a versenyt" hardveresen.

Az üzletpolitika pedig igencsak hatékonynak és jövedelmezőnek bizonyult, az persze más kérdés, hogy ezt a felárat és extra profitot nyilván a felhasználók fizetik meg. De mint az ábra mutatja, megfizetik.

Amúgy el kellene már szakadni a mi kis világunktól, egy amerikainak a 80 dolláros felár a Nexus 7-hez képest kábé semmi, amit boldogan kifizet már csak a jó anyagért meg dizájnért is és nem foglalkozik olyan geek dolgokkal, hogy miért csak A5-ös a proci, miért nem A5X vagy A6.

Nem a lényeg a fontos.

(#129) kovsol


kovsol
titán

Én végül a nexus 7 mellett döntöttem, pedig vártam a minit is. Melóra megmarad a T420, játékra a PC/Xbox360. Viszont a melós gépemre nem szívesen rakok fel szórakozást. Mégis hogy nézne ki ha tele lenne egy céges gép filmekkel meg mp3 zenékkel esetleg pár kisebb játék.

Aki meg azt kérdezi mi volt az Apple célja vele arra a válasz: kinyerni némi pénzt a 7" os tabletek piacából.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#130) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Szép, jó, meg minden(pl. rohadt drága :D ), és nyilván venni is fogják rendesen (hisz apple), de nem nagyon értem hogy ez kiknek készült. (oké, akiknek túl nagy az ipad... de ők kik, és mekkora számban vannak jelen?)
Minden esetre azért kéne, jó játék lehet nyomogatni! :D

Mentalita'

(#131) Kryczek válasza nincsisbéla (#130) üzenetére


Kryczek
tag

hidd el, rengeteg tehetősebb ember van aki amerikai angol német arab stb akinek felcsillan a szeme, hogy de jó nem kell az ipad-ot hurcolnom az utcán, de csak kéne egy tablet munkára buszra vonatra stb, és ők tuti megveszik, akár egy ipad3 mellé is. Az a baj, hogy mi szűkölködésben élő magyarok ezt fel nem tudjuk fogni..
de máshol az természetes, hogy dolgozok, még talán jól is keresek, és egy életem van alapon megveszem amihez kedvem van. bizony.. van ország ahol ez olyan mint neked egy kávé az automatából....

és nem azért mert apple. hanem mert ezt választják. persze van olyan is aki azért mert apple, de ez a felfokozott mert apple mert apple mert apple csak nálunk ennyire eget rengető dolog...

van angol meg német haverom aki iphone-t ipad-et vett, de azért mert neki ez az oprendszer és felhasználói élmény tetszik. és nem azért mert apple.

ez pont olyan, mint anno a nokia 3210, 3310 és akinek nem az volt az a magyarok szerint nem volt menő. Sajna mi (szerencsére nem mindenki) ilyen szűk látókörűek vagyunk...

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#132) mrhitoshi válasza dreamdancer (#128) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem csak Android kopogtat az ajtón. A hardvereset meg nem feltétlen a SoC-ra értettem.
A prémium kategóriát hirdetik, meg a retina felbontást, erre egy Nexus 7 lepipálja őket. Az meg, hogy milyen sikeres az üzletpolitikájuk ebben a szituációban nem releváns.
Ezt az amerikázást meg szerintem be kellene fejezni. Amerikával ne jöjjön senki, mert ott sem kolbászból van a kerítés, a másik meg hogy a sok hitel miatt dőlt be a gazdaságuk, szóval nem lennék olyan biztos, hogy ezzel érdemes lenne dobálózni.
Még a nagy Nyugyat-Európával sem kell dobálózni, mert Német országban sincsenek elszállva a fizetések, és Angliában sem. Az más kérdés, ha te felső vezető vagy.

Meg könyörgöm: M.o.-on született cikk, magyar fórum, hadd legyen már a mérce Magyarország. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#133) Scoobyka


Scoobyka
addikt

sztem jol bizonyitja,hogy nem kishazank a cel es nalunk nem lesz sikeres az a hozaszolasok szama is...mig mas apple termeknel ilyenkor mar par szaz vagy akkar ezer hozasszolas is van, itt mindosze 150 kornyeket karcoljuk....ez jelent sztem azert valamit....egyet kell ertenem a bearazas nem sikerult most jol,de az ido eldonti h igazam sem lesz vagy....lehet viszik majd a cukrot.

Mindenesetre varom majd a hivatalos eladasokat...karacsonyra megy most nagyon az apple en azt hiszem. Fiataloknak sztem bejon a mini ipad...karacsonykor lesz novekedes,de ez csak spekulacio.

(#134) Misser válasza Scoobyka (#133) üzenetére


Misser
tag

ennyi info van az eladásokról eddig.

(#135) MattM


MattM
tag

Jól, néz ki, bár nem jött be az iOS nekem.

(#136) Bone123 válasza dreamdancer (#128) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

130 dollár az a felár, ennyivel indul az iPad Mini magasabról, 70-el többért viszont csúcskategóriás 2560*1600-as tablet kaphat. El kellene már szakadni a mi kis világunktól, egy amerikainak a 70 dolláros felár az iPad minihez képest kábé semmi, amit boldogan kifizet a jobb tabletért.

(#137) madgie válasza Bone123 (#136) üzenetére


madgie
titán

És gondolom azon a csúcskategóriás androidos tableten majd elfutnak az eddig megvásárolt, "belakott" iOS alkalmazásai. (Fordítva is igaz ez)

(#138) Bone123 válasza madgie (#137) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Dreamdancer barátunk szerint az a pártucat dollár most mit számít egy amerikainak? Ugye erre riposztoltam. :K

(#139) Hami33 válasza Scoobyka (#133) üzenetére


Hami33
aktív tag

Miért kellene ide több 100 hozzászólás iPad mini csak egy iPad S -s méretben! Iphone 5 topicban az első 5-600 hozzászólásban az androidosok trollkodtak. Nincs miről beszélni ez a mini jó és semmi extra akinek ez kell úgyis megveszi akinek nincs rá vegyen olcsóbb androidos tabletet...kinek mi tetszik nem értem miért kell mindíg hasonlítgatni máshoz hogy gyorsabb erősebb stb. Használni kell,ki kell próbálni...

[ Szerkesztve ]

(#140) madgie válasza Bone123 (#138) üzenetére


madgie
titán

Jaja. Egyébként maga az iPad mini szerintem sem rossz ötlet (bár a mostani nagyobb méret nekem eléggé bejön), de majd jövőre(?) lesz "értelme", 2048*1536 felbontással.

(#141) Hami33 válasza madgie (#140) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nem fogják a felbontást növelni mert akkor az iPad alatt vágják a fát... Átlag felhasználásra elég ez a felbontás is. Retinásan meg drágább lenne sokkal!

[ Szerkesztve ]

(#142) NGA válasza Hami33 (#141) üzenetére


NGA
addikt

Hidd el fogják. Különben ki venné majd meg jövőre az új ipad minit?

(#143) ans


ans
aktív tag

Szép a Tissot!

(#144) Hami33 válasza NGA (#142) üzenetére


Hami33
aktív tag

Majd kap 5x procit vagy 6 ost ! De az iPad 1-2 felbontás is maradt! Szerintem max iPad mini 3 lesz retina! De amennyire felgyorsult a termékek frissítése ki tudja;)))

(#145) NGA válasza Hami33 (#144) üzenetére


NGA
addikt

Az uj proci minek? Lassú a mostani? Mivel a konkurencia a felbontásban elörébb jár, igy felbontást kell növelni, hogy megvegyék az újat. Egy procicsere miatt nem fogják lecserélni majd jövőre az emberek.

(#146) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ez gyakorlatilag egy kis iPad2:D :DDD . Kaphatott volna erősebb hardvert.

(#147) Hami33 válasza NGA (#145) üzenetére


Hami33
aktív tag

Semmi sem biztos előre;) majd kiderül egyenlőre ez van aki vett már az szereti a tesztelők szintén jókat írnak róla! A siker garantált ;)! Akik fanyalognak,hogy ez kevés vegyék a nagyobb iPadot...

(#148) Hami33 válasza HaZsolt (#146) üzenetére


Hami33
aktív tag

Minek erősebb ;) ez nem android hogy kinek van nagyobb f..a (több magja) a mostani alkalmazások és gördülékeny működéshez ez is;) elég!

[ Szerkesztve ]

(#149) hegyitaho


hegyitaho
tag

vicces paródia apple marketing gépezetéről

[ Szerkesztve ]

(#150) skyli


skyli
senior tag

Elég fura h csak 10 óra beszélgetést bír :D a Tab 7.7 32 órát bír asszem, plusz jobb a kijelzője, telefonálni is lehet vele, bővíthető stb:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.