Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Tibee86 válasza zharmat (#850) üzenetére


Tibee86
veterán

Beállítások-Általános-Visszaállítás-Hálózati beállítások törlése
Apple routerem van, nem igazán szokott gond lenni vele.

(#852) zharmat


zharmat
csendes tag

köszönöm a tippet, kipróbálom, jelzem, hogy mi lett az eredménye.

(#853) Ilidzser


Ilidzser
tag

Ma megnéztem én is az iPad minit az Auchanban, de nem győzött meg. Valahogy műanyag hatást keltett. Gondolkozom, hogy az iPad 3-at lecserélem rá, de nem akarom megbánni sem...van előnye a kicsinek, de árban is soknak találom...
Erről ki mit gondol?

(#854) HoryThePooh válasza Ilidzser (#853) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Valahogy műanyag hatást keltett.

Már bocsáss meg, de ez bullshit.
Volt már kezedben Acer vagy akár Nexus?

Ha azok után is műanyagnak titulálod a mini-t akkor sztem a te készülékedben van a hiba.... Peace!

[ Szerkesztve ]

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#855) Watto1991


Watto1991
senior tag

Az ár meg tipikus Apple felár :DDD

Cserébe kapsz egy kiforrott tabletes környezetet, nem úgy, mint Androidon :K

(#856) Vasy09 válasza Ilidzser (#853) üzenetére


Vasy09
őstag

Én sem szeretnélek megbántani, de akkor tényleg nálad lesz a hiba, mivel egyáltalán nincs műanyag hatása!! Vagy tényleg nem fogtál másik fajtát! :)

Gamertag: Vasy09

(#857) Oldman2


Oldman2
veterán

Ezeknél pillanatnyilag tudtok jobb WiFi-s Mini árakat (ami nem sufni GSM)?

16 GB 97.900.-
32 GB 120.000.-

(#858) tybsen


tybsen
addikt

Na gondoltam irok egy kis elmenybeszamolot igy 5 nap utan, eddig nem nagyon volt idom. Mivel az utobbi evekben kizarolag android ill. egyszer wp 8 telefonom ill. android tabletem volt, igy ehhez kepest irom az alabbiakat (jelenleg egy galaxy nexus van mellette telefonkent). Leginkabb az IOS fura android utan, a mini pedig nagyon jo kis cucc :)

- nagyon szep, kecses, vekony, konnyu, jo anyagminosegu, nem lotyognek a billentyuk ahogyan a tesztben itt a MA-n, jol nez ki es minosegi benyomast kelt, huvos, femes
- kellemes hangminoseg, kellokeppen hangos, szerintem minden nagyon jol szol, gondolom ez a haznak is koszonheto, de nem ertek hozza - a lenyeg, hogy jo a hangzas
- smooth
- hatso farmerzsebbe is belefer, sot az egyik zakomba is illetve kabat belso zsebebe is (ez nyilvan a zsebek meretetol fugg, nem mindegyik kabatba/zakoba fer bele, de orulok, hogy nemelyikbe pont passzol)
- alapvetoen minden nagyon smooth
- jo kepeket csinal, mar amennyire en hozza nem erto meg tudom itelni
- akksi nagyon jol birja, a kijelzo teljesen megfelelo - valoban lehetne szebb, marmint kevesbe pixeles, mert ha kozelrol megnezi az ember, akkor latszanak a pixelek tenyleg, de ezzel egyutt lehet elni, nem veszes es szamomra elfogadhato

- ami bosszanto, hogy az ipadra nem optimalizalt alkalmazasokat kicsiben jeleniti meg a kijelzo kozepen, vagy 2x-es meretre nagyithato, ami egy pixeles, hasznalhatatlan programot eredmenyez - fajo pont hogy eppen ilyen a "jefit" nevu fitness alkalmazas illetve a google maps, amik csak iphone-ra vannak es az ipadon miniaturben jelennek meg, ez igy hasznalhatatlan - sokan szidjak az android tableteket, hogy csak fel vannak nagyitva az telefonos alkalmazasok es nincsenek tabletre optimalizalva. Ez igy igaz, de legalabb minden alkalmazas hasznalhato tableten is, nem ugy, mint itt - hogy csak az alkalmazasok egy resze mukodik. Viszont persze ami meg van csinalva ipadra, az nagyon szep meg jo. Illetve azert itt is van olyan, ami ugy van megcsinalva, hogy csak elforditva lehet hasznalni, na ez egy idegesito dolog, de ez a legkevesebb. Ettol fuggetlenul ertetlenul allok ez elott. Szerintetek jonni fog google maps ipadra?

- az ertesitesi rendszer egy kulon tema.. android utan eleg erdekes, hogy mindent egy helyen lehet allitgatni, persze egyaltalan nem rossz ez, es a minihez semmi koze, inkabb ios-tema. Csak nekem szokatlan es eddig nem sikerult teljesen megertenem. Pontosabban most kezdtem felfogni, hogy a gmail fiokokat nem tudja push-olni, csak "begyujti" az email-eket? Mert az outlook azonnal megerkezik, csak a gmail nem. Iletve letoltottem a gmail alkalmazast, ami ugyan azonnal ertesit, de szebb az eredeti beepitett e-mail kezelo alkalmazas es szivesebben hasznalnam azt. Viszont eleg fura, hogy ha kikapcsolom a gmail alkalmazast az ertesitesi kozpontban, akkor is ertesit a bejovo levelekrol? Egyebkent vicces modon gyorsabban jon meg ipadra a gmail, mint a nexusomra ugyanaz a level ;] Van valakinek esetleg otlete, hogy hogyan lehet gmail fiokban olvasotta tenni minden levelet? Mert tobb, mint haromezer olvasatlan level van es eleg zavaro, hogy ott van ez a szam az ikon mellett :DDD Nem szoktam ugyanis mindig elolvasni mindent, ha latom a feladot es nem lenyeges, nem klikkelek bele, igy olvasatlan marad.

- facebook ertesites nem mukodott tegnap elottig, azota mukodik, nagyon valoszinu, hogy en allitottam at valamit - mindenesetre androidon jobban meg van oldva, hogy ha felebresztem a kepernyot, rogton mutatja a felso ertesitesi savon, ha volt valamit - itt fel kell oldani peldaul a "billentyuzarat", hogy lassam a facebook ikon melletti kis szamot, vagy le kell huzni az ertesitesi savot -- viszont pozitiv, hogy androidhoz kepes gyorsabban ertesit, legalabbis a facebook alkalmazas bongeszese kozben (egyszerre megnyitott alkalmazas mindket keszuleken, osszehasonlitas)

- a naptarbejegyzest nem lehet eltuntetni az ertesitesi savbol? Mert ma peldaul szuletesnapja van valakinek es egesz nap ott figyel, nem tudom eltuntetni - ez ilyen?

- nagyon jo a billentyuzet, kenyelmes tenyleg, de nincs swype ipad-ra? Androidon sokkal kenyelmesebben es gyorsabban tudtam irni azzal. Hianyzik a diktalas funkcio is, jo lenne ha lenne magyar nyelvu diktalas.

- amit nagyon furcsanak talalok: tegnap este ugyanaz a youtube video gyorsabban toltodott be galaxy nexus-on, mint az ipad-on (ez utobbin meg-megallt, toltott, ujraindult a lejatszas, megint megallt, toltott, kvazi elvezhetetlen volt). Ma tobb youtube klipet is hallgattam, de nem volt semmi akadas, bar nem is hasonlitottam ossze nexus-sal, de eleg fura ez. De peldaul menet kozben ha megosztom az internetet a nexus-rol az ipad-nak, akkor is valamennyire gyorsabban tolt be a nexus bongeszoje oldalakat (nem mindig, de legtobbszor igy van). Itthon wifin mindketto ugyanolyan gyors, ipad mini kicsit gyorsabb.

- app store lassabban tolt be mint az androidos play store - ez kb annyit jelent, hogy kb 5-6 masodperc az app store es 3 masodperc a play store, de ilyen szempontbol a play store reakcioidejet sokkal gyorsabbnak erzem. nyilvan nem a vilag ez a 3 masodperces kulonbseg, de a rendszer altalanos sebessegehez kepest erezhetoen lassu

- itunes-ra ra kell erezni, korabban szerettem (egy iphone 3g-m volt akkoriban), de most tul komplikaltnak es feleslegesnek tartom

- galaxy nexus-hoz kepest a nexus stabilabban tartja magat gyenge wiifi-nel a halozaton. Pont most voltam egy helyen, ahol gyenge volt a wifi es amig a nexus-sal sikerult peldaul google reader-t frissiteni es hireket olvasni, addig az ipad elveszitette a wifi jelet es nem sikerult csatlakoznia - ez egyertelmuen minusz pont, de nyilvan nem reprezentativ felmeres, egyszeruen ahogy lenni szokott, az ember egy hotelben alszik es "elvileg" van wifi, gyakorlatilag pedig egy gyenge jel van csak. Hozza kell tenni, hogy a nexus is elveszitette nehanyszor a jelet, de megbizhatobb volt, mint az ipad.

Osszessegeben azt latom, hogy az android eleg szepen felhozta magat, messze nincs mar akkora kulonbseg a ket rendszer kozott, mint azt hittem. Az ipad mini ettol fuggetlenul egy nagyon jo cucc, minosegi es jo erzes vele bongeszni-jatszani-stb, szepen vannak ra megirva az alkalmazasok, az egesz rendszer egyben van, nem akadozik ha pl. meg akarok nyitni egy kepet, nagyon tetszik. Klassz a multitouch, a gesztus-vezerles. Eleg bena viszont, hogy alapvetoen kicsik a gombok, ill., hogy pl. a "vissza" gomb bal oldalon van felul, ezzel ide-oda kell nyulni a kijelzon. Viszont igy latva az aktualis IOS-t (nem akarok indulatokat gerjeszteni), nem ertem az iphone irrealisan magas arat, mert - szerintem, es szigoruan szubjektiv velemeny - a felsobb kategorias androidos cuccok siman hasznalhatobbak, mint pl. egy iphone. Ettol fuggetlenul az ipad mini egy remek es nagyon szeretnivalo eszkoz, akadasmentesen es jol hasznalhato. Androidnak illetve ios-nak is megvannak a maga elonyei. Talan ez a legjobb, egyszerre ket rendszert is hasznalni es mindketto elonyeit elvezni.

Bocs, ha kicsit hosszura sikerult :B

(#859) randras válasza tybsen (#858) üzenetére


randras
veterán

Én is utálom a portolt appokat, meg úgy kompletten a lehúzható rolót is. Kuka mindkettő, az iOS szégyenei. :(

App Store legalább olyan szar, mint androidon a Store, és bugosabb is sajnos. Kereső sem működik mindig jól, sőt az iTunes-al sem tudtam kibékülni.

Swype nincs, na ez a következő, ami fáj, a szövegbevitel finoman szólva sem tökéletes android használat után.

Ezek ellenére egy 3(4)G-s 32GB-os beszerzése van tervben február hónapra. :)

(#860) erdoke válasza tybsen (#858) üzenetére


erdoke
titán

A legtöbb, amit írsz, user error, tanuld meg használni az eszközt, ne mindent pontosan úgy akarj csinálni, ahogy más eszközön megszoktad.
Ékezetes gépeléshez a suhintás nagyon jó, rövid idő után azzal + az automatikus javítással komoly sebességet lehet elérni. Persze angolul jobb, a magyar ragozást ritkán lehet kitalálni...
Google Maps jön iPadre is, majd ha a Google kész lesz vele. Szerencsére vannak alternatívák, ahogy a legtöbb program esetében is. Bár számodra nem sok vigaszt nyújt, Retina iPadeken szépek a nem optimalizált telefonos alkalmazások is.
A Store webes alapú, így nem csak az eszköz sebességétől függ a sebessége. Még A6/A6X eszközökön se tökéletes, de a 6.1 hozott javulást.

A legjobb aláírás a héten

(#861) Totheground válasza tybsen (#858) üzenetére


Totheground
addikt

A Google push-t tegnapog állíthattad be, mostmár csak fizetős embereknek van (illetve ako korábban beállította, annak marad, de új eszközre már nem lehet beállítani.). Egyébként eddig ha exchange-ként tetted bele a gmailt, ment rendesen a push.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#862) tybsen válasza Totheground (#861) üzenetére


tybsen
addikt

(#859) randras: tehat akkor az ertesitesi savbol nem tuntetheto el pl. a korabbi hsz-omban emlitett szuletesnapi esemeny? Egyebkent en nagyon hozzaszoktam a swype-hoz de pl. vannak barataim akik utaljak es osszessegeben nem tudom persze, hogy tenyleg gyorsabban lehet-e vele irni, vagy csak ezt hiszem. Mivel neha megakad az iras, marmint nem ismer szavakat vagy rossz szavakat ir be, ilyenkor ezeket javitani kell, stb.. Tehat ez ugye idoveszteseg. Mig egy "normal" barmilyen OS barmilyen billentyuzeten ha az ember bepötyögi a szavakat, akkor ott ugye nem kell torolgetni. Legalabbis wp-n nagyon jol es kenyelmesen lehetett irni, de ios is jo. Szoval nem tudom, hogy ez a gyorsasag tenyleges-e vagy csak ugy erzem.

(#860) erdoke: igen, tudom en, hogy user error :) ismergetem a rendszert egyelore, mert hosszu evek androidja utan elegge szokatlan. Retina ipad persze nyilvan jobb mindenben, de en az ar, meret es suly miatt valasztottam inkabb ezt. Viszont ez pozitiv, hogy jon majd google maps ipad-re is, akkor turelem. Bar nyilvan lehet elni nelkule is, illetve ha annyira kell, akkor ott a pixeles verzio bünteteskent :DDD

(#861) Totheground: koszi, ezt el is felejtettem, tenyleg januar 31-ig lehetett beallitani.. na mindegy, igazabol annyira nem lenyeg, mert maga a gmail alkalmazas letezik es nagyon jol mukodik (nem ugy ugye, mint wp-n, ahol nincs gmail app, bar az utobbi hetekben ido hianyaban nem kovettem az esemenyeket google vs ms fronton). Raadasul ahogy irtam, elobb jelez, mint a google nexus ;]

El is felejtettem mondani, hogy mennyire jo, hogy semmit nem merul keszenleti allapotban az akksi, vagyis nem tunik fel, hogy merulne, de majd persze megnezem. A jatekok szinvonala pedig, pl. a "Gesundheit", amit legeloszor letoltottem... dobbenetesen jo :B

(#863) Ilidzser válasza HoryThePooh (#854) üzenetére


Ilidzser
tag

Volt minden a kezemben, most pedig egy iPad 3-at használok. Az miért bullshit, ha leírok egy érzést, amit én tapasztaltam?
Ez előtt egyébként volt egy Samu 7 colosom, majd 8.9, utána pedig egy 7.7, illetve használtam tabként egy Note-ot is. Nexus tényleg műanyag, nem csak érzésre, soha nem vennék...
Amúgy lehet, hogy a Mini könnyűsége az, ami ezt a hatást váltotta ki. Mindenesetre megyek még egy tapizásra ma...:-) Biztos az ujjaim mások.:-)

(#864) Totheground válasza Ilidzser (#863) üzenetére


Totheground
addikt

Megszokás kérdése.
iPhone4 után az 5 is megdöbbentően, majdhogynem túl könnyűnek érződött (bár nem műanyagnak). Viszont baromi hamar meg lehet szokni, és onnantól kezdve már a régi nehéz. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#865) erdoke válasza tybsen (#862) üzenetére


erdoke
titán

Ott az Apple Maps, lassan javulgat, illetve a Maps+, stb. Egyik se pixeles, csak nem kell feltétlenül görcsösen ragaszkodni a Google Mapsnez. Nyilván néhány funkció hiányzik máshonnan, de az esetek 95 %-ában teljesen jók ezek is.

A születésnap szvsz akkor tüntethető el az értesítési sávból, ha kikapcsolod az adott naptárban vagy appban (pl. ha féceszbukról húzza le).

A legjobb aláírás a héten

(#866) tybsen válasza erdoke (#865) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm szépen a segítséget, megnézem majd őket. Nekem igazából csak a csillaggal jelölt saját helyek szükségesek, amiket google maps-ben beállítottam eddig.

(#867) HoryThePooh válasza Ilidzser (#863) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Írtam már - > Peace :R

Nekem semmi műanyag feelingem nem vót eddig almás cuccal.
dehát ízlések és pofonok ;)

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#868) tomi5244


tomi5244
őstag

(#869) z0d1AK válasza tomi5244 (#868) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezzel éppen csak annyi a probléma, hogy ez decemberi hír...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#870) tomi5244 válasza z0d1AK (#869) üzenetére


tomi5244
őstag

Ezek csak találgatások, de gondoltam ha már a MA. kiteszi hónapról hónapra megosztom veletek :D

(#871) dani3l válasza tomi5244 (#870) üzenetére


dani3l
őstag

iPad Minit is mar harom eve olvassuk, ugyhogy egyszer biztos igaz lesz.. :D

(#872) Technocool


Technocool
csendes tag

Sziasztok! Látom sokan vásároltatok vagy fogtok venni ipad-od 1 dolgot nem tudok, megoldható e rajta kényelmesen a filmnézés (torrentezés) stb.. úgy hogy nincs mellette asztali se laptop! Nagyon sokat utazom sajnos és nem tudom mindig hurcolászni a laptopot és ezért kellene az apple kis gépe! Viszont ha úgy a jó hogy rá kell rakjam mindig egy laptopra és onnan rátölteni akkor felesleges sajnos nekem :S nemtudom tehát kérdésem lényege lehetséges filmeket letölteni torrentezni? vele ha igen mi szükséges hozzá, illetve minden verzióval meglehet e teszem azt bemegyek egy XMS megveszem és azzal vagy csak amit már vagy 20-an megbuheráltak stb.. Köszönöm mindenki segítségét aki segít :)

(#873) randras válasza Technocool (#872) üzenetére


randras
veterán

Nincs rá torrent. Egyébként is, mit akarsz torrentezni 16-32-64 gigára? Nem erre való.

(#874) Watto1991 válasza randras (#873) üzenetére


Watto1991
senior tag

Jajj hagyjuk már, egy sorozatrész kb. 300 MB ... Film is 1 GB körül.. lenne hely bőven neki...

(#875) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Mit tapasztaltok van az akkuval kapcsolatban? Mennyit bírja?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#876) z0d1AK válasza V.Stryker (#875) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nálam november eleje óta stabilan hozza ugyan azt a teljesítményt, tényleg sokáig bírja, igaz mostanában többet kell a gép előtt ülnöm és nem nyomom annyit, de mikor felteszem töltőre, már nem is emlékszem arra, hogy előtte melyik nap volt feltöltve. Elégedett vagyok vele (6.0.1).

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#877) Romvr válasza Watto1991 (#874) üzenetére


Romvr
őstag

Egyetértek most tettem rá egy egész évadot összesen 6gb. Ha közvetlen tudnám letölteni akkor be se kapcsolnám a laptopot. Sajna én se találtam torrent lehetőséget, pedig önmagában a torrent nem illegális.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#878) Romvr válasza V.Stryker (#875) üzenetére


Romvr
őstag

Nekem most 5 órája megy abból másfelet használtam aktívan, most vagyok 92%-nál. Ebben net és levelezés értendő wifi mellett és max fenyerőn. De ilyen 5-6 órás net után mikor otthon elveszem akkor 60-70 százalékon is szokott állni. Utána meg ezek 3-4 sorozatrészt szintén max fenyerőn és magas hangon, de akkor se megy 30% alá. Szóval szerintem elég jó az akkumulátor amit beletettek. Majd megnézem mondjuk 1-2 év múlva mire lesz elég, mert az élet hossz ami problémás szokott lenni a li-ion-nál.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#879) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Adott egy iPad Mini Wifi-s verzió. Az a problémám, hogy a wifi-s jelszót állandóan elfelejti. Már megcsináltam a hálózati beállítások visszaállítást is , ennek ellenére mindig újra és újra nekem kell beírni a jelszót, soha nem jegyzi meg.
Valami ötlet? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#880) Romvr válasza AMATŐR (#879) üzenetére


Romvr
őstag

Az még a jobbik eset, nekem a wifi-t dobja el úgy a cégnél hogy csak a hálózat reset segít. Ezt kb 3-4 óránként játssza el, minden reggel így kezdődik. Nem találtam rá megoldást.
Otthon is van hogy lelép wifi-ről és csak airplane vagy wifi on-off veszi rá hogy ne csak a jel erősséget mutassa hanem forgalmazon adatokat is. Szerencsére ezt csak párszor játszotta el az elmúlt másfél hétben.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#881) AMATŐR válasza Romvr (#880) üzenetére


AMATŐR
őstag

Akkor már ketten érdeklődünk az esetleges megoldás után!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#882) HoryThePooh válasza AMATŐR (#881) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

aszondják a 6.0.2 segített ezen. Igaz most már 6.1 van. Frissítettetek?

Nekem mondjuk 6.0.1 maradt fent mert ez atomstabil és akksit se szívja. Nekem napi 2-3 óra internettel egy hétig se kell tölteni. Ki se kapcsolom a wifi-t, igaz csak itthon használom.

[ Szerkesztve ]

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#883) AMATŐR válasza HoryThePooh (#882) üzenetére


AMATŐR
őstag

Nálam a 6.1 van fent. Ezek szerint majd a köv. frissítés.... :F
I5-ön minden tökéletes. Ezért furcsálom.

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#884) Romvr válasza AMATŐR (#883) üzenetére


Romvr
őstag

Nekem is 6.1 van... Ezek szerint nem a legfényesebb csillag az égen. Majd a 6.1.1 remelem megoldja.

Mondjuk ma reggel bejöttem és felment a tegnap megjegyzett hálóra a cégnél minden macera nélkül. Ez az első ilyen alkalom. Remelem marad. :D

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#885) Romvr


Romvr
őstag

Ma észrevettem egy eléggé idegesítő dolgot:

- Ha így veszek fel az iPad-el akkor a Windows-ban visszanézve a kép fejjel lefele lesz
Pedig jobb kezes lévén nekem ez lenne a kényelmes tartás. Filmet is így nézek, így netezek...stb.

Windowson:

- Ha viszont így tartom, akkor windowson visszanézve már jó irányban áll a kép

Windowson:

- Ha portré nézetben veszek fel, akkor meg mindegy hol a kamera, mert a lejátszó úgy is eldönti 90°-al valamelyik irányba.

A QuickTime az egyetlen amin visszanézve megmaradnak a tájolások de hé!!! Ezt most direkt csinálják így? VLC, MPHC, KMPlayer, WMC, GOMPlayer...stb számára értelmezhetetlenné tették a videókat? :W

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#886) Alex91 válasza Romvr (#885) üzenetére


Alex91
félisten

Nem talan a tobbi lejatszoban van a hiba... :F

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#887) Romvr válasza Alex91 (#886) üzenetére


Romvr
őstag

Ja értem... rosszul fogom :DDD [link]
Én kérek elnézést :R

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#888) Alex91 válasza Romvr (#887) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, a QT ezek szerint el tudja donteni, hogy milyen orientacioval keszult a felvetel, a tobbi meg nem...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#889) Romvr válasza Alex91 (#888) üzenetére


Romvr
őstag

Találtam egy progit ami sec-perc alatt visszaforgatja a videókat (véglegesen), de akkor is zavaró hogy egy ilyen hülyeség benne maradt ebben a jó kis masinában.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#890) Alex91 válasza Romvr (#889) üzenetére


Alex91
félisten

Milyen hulyeseg :F Mert ahogy kiveszem a szavaidbol a lementett file tartalmazza az orientaciot. Arrol mit tehet a cucc, ha a tobbi program ezt nem tudja kezelni...? Tehat nem az iPad a xar, hanem a lejatszok, amivel le akarod jatszani!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#891) Oldman2 válasza Romvr (#889) üzenetére


Oldman2
veterán

El ne áruld melyik az...
:-)

(#892) Tiger205 válasza Oldman2 (#891) üzenetére


Tiger205
csendes tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#893) Tiger205 válasza HoryThePooh (#882) üzenetére


Tiger205
csendes tag

Én mindig frissítek, mert ki tudja, milyen BUG javítás van még benne, amit nem kommunikáltak (mert Apple termék azért mégsem lehet hibás, ugye...)
Nálam 6.1 van, nem romlott semmi, (bár javulást sem tapasztaltam) de legalább nem jelez a kis piros szám a beállítások sarkában (és igen tudom, azt is el lehetne tüntetni másképp).

(#894) Romvr válasza Oldman2 (#891) üzenetére


Romvr
őstag

Államtitok 60 évre titkosítva...

Tessék, csak egy szavadba került: [link]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#896) tomi5244


tomi5244
őstag

Összeállítanék egy sorozatképekből álló videót, zenei aláfestéssel egy-két áttűnéssel stb. Tudtok ajánlani valami appot? A bankkártyámat még nem sikerült aktiválnom, úgyhogy ingyenes lenne jó. :)

Köszi

(#897) Oldman2 válasza Romvr (#894) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszönöm szépen!

(#898) erdoke válasza Romvr (#885) üzenetére


erdoke
titán

Nem értem, mi köze van a jobbjezességnek ahhoz, hogy egy ujjal megnyomok egy gombot. :F
Ha lenne Smart Covered, egyértelműen a második tartást szoktad volna meg.

A legjobb aláírás a héten

(#899) Romvr válasza erdoke (#898) üzenetére


Romvr
őstag

A második tartásában a HOME gomb a bal ujjamnál van, a hangerő pedig lent jobbra. A Smart cover szemből nézve a bal oldalra csatlakozik és háromszögben hajtva lent van amikor netezek, hiszen úgy támasztom az asztalra is. Szóval az hogy ilyen nézetben fejjel lefelé lesz minden amit az elülső kamerával csinálok szerintem hatalmas hiba.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#900) erdoke válasza Romvr (#899) üzenetére


erdoke
titán

A Smart Covert hátrahajtva éppen úgy lehet jól megfogni a tabletet, hogy a bal oldalon van a Home gomb, máskülönben felülről fityeg a Cover. ;)
Mondjuk én szinte csak két kézben tartva használom az iPadet, ritkán teszem le bárhová. :N

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.