Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) z0d1AK válasza tybsen (#700) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából a Google gyártatja, de mégis csak az LG gyártja. Nekem is ez a bajom. Megyek Amerikába, de nem nagyon merek Nexus 4-et hozni garancia nélkül, mert félek az LG-től. :(
Nexus 10-et inkább hoznék, a Samsungban valahogy jobban bízok. Persze Murphy alapján ami el tud romlani, az...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#702) atirag válasza jacis (#694) üzenetére


atirag
őstag

Akkor csak pc-n nem töltődik. Mac-en viszont igen. Ez érdekes azért.

(#703) vipnolf válasza tomi5244 (#685) üzenetére


vipnolf
aktív tag

Köszönöm, sokat segítettél!

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#704) tybsen válasza z0d1AK (#701) üzenetére


tybsen
addikt

Igazából a 12 hónap LG garancia nyugtalanít, bár ugye az apple is csak ennyit ad. Hozzászoktam a samsung 24 hónap garanciához. Bár sosem tartottam meg ennyi ideig egy készüléket sem, de valahogy mégis megnyugtatóbb a hosszabb garancia. De mindegy, én EU-ban venném az LG-t, szóval végülis nem lehet gond.

(#705) jacis


jacis
nagyúr

Boldog Karácsonyt Kívánok minden fórumtársamnak. :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#706) tomi5244


tomi5244
őstag

Kellemes ünnepeket! :)

(#707) atirag válasza tomi5244 (#706) üzenetére


atirag
őstag

Ipad-nél lehet beálítani gesztusokat? Arra gondolok mint mac-nél a kétujjas lapozás vagy hasonlók.

(#708) tomi5244 válasza atirag (#707) üzenetére


tomi5244
őstag

Erre gondolsz?

(#709) atirag válasza tomi5244 (#708) üzenetére


atirag
őstag

Köszönöm ezt megtaláltam és jó is. De nekem például a kétujjas lapozás hiányozik safariban vagy chrome-ban. A lapozás alkalmazások közt jó,de ami osx-en van,hogy 4 ujjal előjön az összes az jobban tetszik. Nem kell végiglapozzam az összeset:)

[ Szerkesztve ]

(#710) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Amerikából származó iPad mini használható lenne itthon is?

(#711) randras válasza #54715584 (#710) üzenetére


randras
veterán

Nocsak egy ismerős arc. :)

Én amúgy nem látom akadályát, de nem értek hozzá. Talán ha 3G-s, de szerintem még úgy sem lehet gond...

(#712) #54715584 válasza randras (#711) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hello :)

Csak a hugi miatt vagyok itt :D
De odakint olyan olcsó, hogy lehet nekem is kell majd egy :)
Sógi vett nemrég egyet, és az bejött, nagyon jól összerakott kis gép és nagyon gyors :K
Csak itt sajnos szerintem drága, és odakint meg van ismerős.

A wi-fis verzióval szerintem sem lehet probléma.

(#713) randras válasza #54715584 (#712) üzenetére


randras
veterán

Vegyétek vigyétek nyugodt szívvel! :K

(#714) #54715584 válasza randras (#713) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :R

(#715) atirag


atirag
őstag

Tölti valaki az ajándék app-eket? Mert már egy ideje figyelem,hogy borzasztóan lassú az ipad,de most már konkrétan ki is próbáltam. A mai geomaster programot elkezdtem letőlteni és mikor láttam,hogy milyen lassú kb 5 perccel később indítottam el és az iphone-ra(iphone 4) és már rég kész mikor az ipad-re még mindig tölt.
Tényleg ilyen silány már ez is?

(#716) randras válasza atirag (#715) üzenetére


randras
veterán

Nem tapasztaltam ilyet.

(#717) Zjunior válasza atirag (#715) üzenetére


Zjunior
veterán

App Store szarakodik...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#718) atirag válasza Zjunior (#717) üzenetére


atirag
őstag

Nyomtam egy hálózati visszaállítást és jó lett. Csak ez így nem jó.
Egyébként direkt mellé raktam egy iphone 4-est és az pik pakk letöltötte. 170mb amúgy.

(#719) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Csináltam egy iPad Mini TPU szilikon tokról bemutató videót, ha érdekel valakit. Kínai rendelés, 3-4 dollár. Ennyiért nagyon is jó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#720) tomi5244 válasza z0d1AK (#719) üzenetére


tomi5244
őstag

Bocsi ha kissé OFF!

z0d1AK: te jártasabb vagy tokok terén biztos mint én. Égen földön keresek "nagy" ipadhez (4) hátlap védő matricát de mindenhol ilyen színes, mintás sz@rok vannak. Valami hasonló megoldás kellene nekem mint ez csak matricában. Hozzá kell tenni ez egy frankó kis tok Tescoban tegnap láttam 4500.- de engem idegesítene még az a kb 1,5-2mm plusz vastagság. :D

Valaki más látott már átlátszó hátlap matricát, már azon is agyaltam, hogy veszek előlapit kivágom ahol kell és felteszem hátra.

Azért erőltetem a matricás dolgot mert a karcolódások ellen ez véd a legjobban az ütésekre oda tudok figyelni de a karcokra lehetetlen. :)

(#721) randras válasza tomi5244 (#720) üzenetére


randras
veterán

Előbb jön el a világvége, mint hogy egy ilyet rendesen felhelyezel erre... :(

;]

(#722) tomi5244 válasza randras (#721) üzenetére


tomi5244
őstag

Van közli ismerősöm aki otthon van ilyen matrica/dekoros dolgokban, valszeg őt kérném meg! :)

Találtam egy b) terv alternatívát, ha más nem akkor ebay, ennyi pénzért megéri, ingyenes szállítással meg főleg! :D és ahogy nézem van fehérben is!

[link]

(#723) randras válasza tomi5244 (#722) üzenetére


randras
veterán

Ne haragudj, de szerintem szegény iPad többet be sem kapcsol, ha ezt rárakod. :N

Megsértődik.

(#724) tomi5244 válasza randras (#723) üzenetére


tomi5244
őstag

Majd kiengesztelem! :)

(#725) Ilidzser válasza tomi5244 (#724) üzenetére


Ilidzser
tag

Mi van itt az aprón ipad mini árak terén? Komolyan elhiszik az emberek, hogy megveszik 100ezerért a boltban és utána eladják többért mondván, hogy nem lehet kapni?
Nem értem ezt az árképzést... Ipad 3-akat alig használtan 100-asért dobják az ember után, a minit pedig többért akarják elsózni?
Hogy van most ez? Most akkor lehet kapni vagy nem? Mondjuk az Auchanban ma is láttam kirakva...de ha ez ekkora biznisz, veszek vagy 10-et...:-)

(#726) tybsen válasza Ilidzser (#725) üzenetére


tybsen
addikt

Mindenki ott ugyeskedik, ahol tud, de en is furcsanak talalom ezt - inkabb varni kell, amig ujra lesz keszleten egy uzletben. El nem tudom kepzelni, hogy maganszemelytol vegyem meg dragabban, mint egy boltban ujonnan, de valoszinuleg van az ilyesmire kereslet, kulonben nem lennenek ilyen hirdetesek. :DDD

(#727) z0d1AK válasza tomi5244 (#720) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából az egyetlen ilyen dolog amit ismerek, az a Zagg Invisible Shield. Ez elég drága, viszont nagyon jó minőségű és tartós. Hátránya, hogy itthon nehezen beszerezhető, Amerikában van főleg nagy piaca.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#728) tomi5244 válasza z0d1AK (#727) üzenetére


tomi5244
őstag

Köszi, hát tényleg nem olcsó és gondolom erre még jön a posta is. Bár nekem előre nem kéne csak a hátlapra. Majd még nézelődöm. Lehet a tescós verzió lesz belőle. :)

(#729) z0d1AK válasza tomi5244 (#728) üzenetére


z0d1AK
veterán

Lehet variálni a rendelés során, hogy csak hátlapi legyen, úgy valamivel olcsóbb, de összességében valóban nem a pár száz forintos tétel. Egyébként talán ez a legjobb minőség, ha nézel videókat, elég látványos tud lenni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#730) alba-regia válasza z0d1AK (#729) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Gratulálok a tech2 honlapodhoz! Nem kevés munka van benne, ill. ilyen mennyiségű frissítés az évek óta, nagyobb stábbal működő szakmai oldalakon sincs.

(#731) dani3l válasza z0d1AK (#729) üzenetére


dani3l
őstag

Eleg bepotyogni gugliba, hogy "zagg coupon code" vagy valami hasonlo es maris olcsobb. En igy vettem full body covert az ipodomra kb 30%-kal olcsobban. Egyebkent semmi nehez nincs a beszerzeseben itthon sem, siman meg lehet rendelni, europan belulre irorszagbol kuldik 4-6 euros postakoltseggel.
Mondjuk en nem tudom, ratennek e egy ilyent az ipad hatuljara, ezzel elrontani azt a jo kis femes fogast.. Bar ezt mar mindenki dontse el maga.

szerk.: valami cefet telorol irni..

[ Szerkesztve ]

(#732) jacis


jacis
nagyúr

BUEK srácok :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#733) jacis


jacis
nagyúr

Imádom a minimet emberek! :C

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#734) tomi5244 válasza jacis (#733) üzenetére


tomi5244
őstag

Én 5 napja vagyok iPad 4 tulaj, átérzem az örömöd! :))

(#736) Vasy09 válasza dani3l (#731) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem a hátulján is van, és egyáltalán nem ront a minőségérzetén! :) Egy hátránya van ennek a fóliának, hogy a sarkokat nem védi! :( Amúgy szerintem is az egyik legjobb a piacon, én már az Iphone 3G óta ezeket használom a telóra, és nyugodtan mondhatom, hogy soha semmi gond nem volt velük! :)

Gamertag: Vasy09

(#737) z0d1AK válasza alba-regia (#730) üzenetére


z0d1AK
veterán

Köszönöm elismerő szavaidat, valóban sok munka van az oldalban. Na de ne fecsegjek annyit, pakolni kell, mert nemsokára indulok Las Vegasba, a CES 2013-ra.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#738) Vasy09 válasza z0d1AK (#737) üzenetére


Vasy09
őstag

Engem is vihetnél!:)))))

Gamertag: Vasy09

(#739) csito


csito
csendes tag

iPad mini kicsomagolós video magyarul:)
http://m.youtube.com/#/watch?feature=m-ch-fea&v=O80ChqtClJw

(#740) randras


randras
veterán

Van valamelyikőtöknek 3G-s verzió?

(#741) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Ha egy usb hosszabító kábellel meghosszabítom a töltőt az okoz bármilyen jellegú problémát? Pl. Feszültség vesztés vagy ilyenek? Bocsi he esetleg hülye a kérdés de nem nagyon értek az ilyenekhez és nem akarom a véletlenre bízni!
Köszi

(#742) z0d1AK válasza tomi5244 (#741) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem lesz vele gond, hasznald nyugodtan. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#743) randras


randras
veterán

Sziasztok,

minthogy sokáig androidot használtam főleg, az iPaden is kézenfekvő volt, hogy kapásból a Gmail-t és a Chrome-ot kezdem el használni. Kellett hozzá egy kis idő, de átszoktam a Safarira, most meg nézegetném a Gmailt helyett a beépített Mail alkalmazást, de rögtön az elején gondban vagyok...

...perpill 4 olvasatlan e-mailem van, mégis 9-et mutat, miért lehet ez? :)

:R

(#744) dani3l


dani3l
őstag

Tud valaki valami jo ingyenes videolejatszot ajanlani? OPlayer Liteot szedtem le, de azon valamiert nincs hang, viszont van reklam.. Erdekes modon a többtiz gigas mkv-kat halozaton keresztül gond nelkül lejatssza a quicktime, az avikat viszont nem nyitja meg, az emlitett lejatszon pedig nincs hang alattuk.. Nem az en ipadem, ugyhogy egyelöre maradnek az ingyenes programoknal.. (Azon kivül egyebkent leszedtem meg 4-5 darabot ami a lista elejen volt a keresesnel, de mindegyik hasznalhatatlan...)

(#745) tomi5244 válasza dani3l (#744) üzenetére


tomi5244
őstag

Azért nincs hangod az .mkv-nál mert az AC3 suportot jelen pillanatban csak az AV player HD támogatja. Az viszont tudomásom szerint hálózati streamelést nem tudja. Sajnos alternatívákat nem tudok mondani. Ha mindenképp filmezni szeretnél rajta akkor, fel kell tenned a filmet az iPadedre és az említett lejátszóval nézni. :)

(#746) dani3l válasza tomi5244 (#745) üzenetére


dani3l
őstag

Mint irtam, az mkv-kkal semmi problema nincs, csak az egyszerü avikkal. :) Ezert is csodalkoztam, mert a hd filmeken dts hang van, amit a beepitett lejatszo siman kezel, ellentetben az avikkal. De valami mas problema lesz szerintem, mert erdekes modon ket masik mappaban levö avi filmeken van hang az OPlayerrel, csak egy adott mappa összes filmjen nincsen (különbözö forrasokbol szarmazo különbözö filmek, tehat kodolasi hiba vagy hasonlo sem lehet..), rejtely szamomra, mi okozhatja ezt..

(#747) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Látom nem pörög a topik.
Szeretném jelezni, hogy 1 hónapja használom a minimet és azóta is minden alkalommal úgy vszem a kezembe mint ha elöszőr tenném azt. Nagyon szeretem. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#748) randras válasza jacis (#747) üzenetére


randras
veterán

Nekem jelentősen romlani kezdett az akkuidő: 20 óráról indult, mostmár merült le 15, sőt 10 óra használat után is. :(

(#749) jacis válasza randras (#748) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem változatlanúl jól bírja. Csodálkozom is amúgy rajta, hogy az Apple milyen jól eltalálta az üzemidejét.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#750) dani3l válasza jacis (#749) üzenetére


dani3l
őstag

Nincs ezen mit csodalkozni, szerintem az Alma cuccoknak eddig sem igen lehetett panasz az üzemidejükre..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.