Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  PHP programozás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15551) maross válasza DS39 (#15550) üzenetére


maross
veterán

Valoban, egybol lenyegesen jobb lett, koszonom :).

Es a from mezobe bekert emailcimet hogy tudom beleapplikalni az elkuldott emailbe? Mert most mindegyik level innen jon "Feladó: www-apache@webgalaxy.hu'".

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15552) DS39 válasza maross (#15551) üzenetére


DS39
nagyúr

pl. így:

<?
mail("címzett@domain.hu",
"a levél tárgya",
"magának a levélnek\naz egyes sorai.",
"From: feladó@domain.hu\r\n".
"Reply-to: válaszoló@domain.hu");
?>

részletesebben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15553) maross válasza DS39 (#15552) üzenetére


maross
veterán

Akarmilyen fomaban probalom, 4 taggal vagy 5-tel \r\n-nel, nem hajlando a trukkre.

$to = "maross@webgalaxy.hu";
$subject = $_POST['nev'];
$body = $_POST['message'];
$from = $_POST['from'];

mail($to,$subject,$body,$from);

to rendben, subject rendben, body rendben, from-ot viszont az email szovegebe teszi a body ele, nem a felado sorba (oda Feladó: www-apache@webgalaxy.hu kerul). Nem fugg ez valami szerver oldali beallitastol amit csak bonyolultabban lehet athidalni?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15554) DS39 válasza maross (#15553) üzenetére


DS39
nagyúr

5 tag nincs, 4 paramétere van a mail() függvénynek. címzett, tárgy, szöveg, fejléc. ez utóbbi tartalmazza a From és Reply-To részt is.

webkiszolgálótól is függ, pl ATW.hu-n ha a From: rész benne van a header-ben, nem küldi el, mert free account-tal már alapból kap egy From-ot, a valami@atw.hu-s címet, és a kettőtől már hibás lesz. anélkül ill. csak Reply-To-val tökéletes. (tehát minden esetben az atw-s cím lesz a feladó, de így ha a válaszra nyomsz, akkor az űrlapon megadott feladónak fogsz alapértelmezetten választ küldeni) - lehet nálad is vmi hasonló a helyzet. :U

[ Szerkesztve ]

(#15555) DNReNTi válasza maross (#15553) üzenetére


DNReNTi
őstag

PHP email küldésre ajánlom a PHPMailer-t. Egyszerű mint az ék, könnyen konfigolható, nem kell szívni a karakterkódolással, header-ekkel. ;) Egy függvénybe rakva pedig még könnyebben, szebben használható.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#15556) Sk8erPeter válasza DNReNTi (#15555) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Egyetértek, teljesen értelmetlen szarakodni a mail() függvénnyel. Ezt akartam én is beírni, csak aztán visszafogtam magamat, mert ilyenkor jön egy ilyen válasz. ;]
Vagy a PHPMaileren kívül még ott a Swift Mailer.

Sk8erPeter

(#15557) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Sziasztok!

Van egy formon egy textarea amit postolok, majd mysql-be mentem. A problémám az, hogy nem tudok sortöréseket kreálni bele. Ha a textarea-ban van sortörés, mentés és megjelenítés után már nincsen. Próbáltam /n-eket keresni <br />-re cserélni, stb.. de olyan mintha postolás után nem jelölné a stringben semmi a sortörést.

Az idő sebessége: 1s/s

(#15558) biker válasza TomyLeeBoy (#15557) üzenetére


biker
nagyúr

Eloszor is \n nem /n :)
Masodszor nl2br($string);

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15559) TomyLeeBoy válasza biker (#15558) üzenetére


TomyLeeBoy
tag

Elnézést az elírásért. A helyzet az hogy ezt is próbáltam és így sincsenek sortörések... Lehetséges hogy nem is feldolgozásnál, hanem a formnál van a gond?!

Az idő sebessége: 1s/s

(#15560) Tele von Zsinór válasza TomyLeeBoy (#15559) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Mutasd, hogy írod ki!

(#15561) arn


arn
félisten

tudna vki nekem gyakorlati webes peldat mutatni binaris fak hasznaltara? nem az elmeleti reszere vagyok kivancsi, hanem hogy hol tudom hasznalni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15562) DNReNTi válasza arn (#15561) üzenetére


DNReNTi
őstag

Adatstruktúrák és algoritmusok? :D De gyűlöltem vagy 7x tuti voltam vizsgázni mire meglett. :D Gyakorlatban például szerintem egy xml file tekinthető fa adatstruktúrának. ;) Javítsatok ki ha tévedek.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#15563) arn válasza TomyLeeBoy (#15559) üzenetére


arn
félisten

esetleg ha tobbmindent cserelsz, akkor erdemesebb str_replace("\n",'<br>',$text), mert az elso ketto lehet tomb is: str_replace(array("\n",'hello'),array('<br>','bello'),$text). viszont fontos, hogy csak "\n" mukodik a dolog, a '\n' nem.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15564) arn válasza DNReNTi (#15562) üzenetére


arn
félisten

igen... en is tanultam anno az egyetemen, es nem talalkoztam vele sose weben, es otletem sincs mire tudnam hasznalni. kaptam egy ilyen feladatot, es erdekelne, hogy hol van ennek gyakorlati szerepe.

csak olyan peldakat talaltam, amiknek nincs koze a webhez.

weben tipikus faszerkezet pl a termekkategoriak tarolasa, de ott nem kell egy a bal-jobb fa, eleg a szulot tarolni a kapcsolatokhoz, es a bejarashoz.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15565) cucka


cucka
addikt

[link]
ez azért elég kemény

(#15566) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ha jól emlékszem a fősulin tanított dolgokra, akkor se az xml struktúra, se a termékkategória-szerkezet nem tartozik a bináris fuckfák közé. A binárisnak ugyanis az a lényege, hogy vagy 0, vagy 2 leágazása van egy csomópontnak.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15567) cucka válasza arn (#15561) üzenetére


cucka
addikt

Nem igazán. A bináris fák keresőfák. Tehát pl. az adatbázisodban az indexek így vannak megcsinálva. Meg az adott nyelv implementációja is felhasználhatja.
A valóságban (meg főleg webprogramozásnál) legfeljebb normál fákkal találkozol, de azzal elég gyakran.

(#15566) DeltaPower
1 "leágazás" miért nem lehet? Enélkül nehéz elképzelni egy 2 elemű bináris fát.

[ Szerkesztve ]

(#15568) DeltaPower válasza cucka (#15567) üzenetére


DeltaPower
őstag

Igazad van, a 2 elemű nem jutott eszembe. Mondjuk így belegondolva van bármi gyakorlati haszna egy 2 elemű bináris fának? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15569) cucka válasza DeltaPower (#15568) üzenetére


cucka
addikt

Igen. Mondjuk az adatbázis index az konkrétan egy keresőfát épít fel az adott mezőben található értékekből.
Na ha üres a táblám és belerakom az első sort, az egy egy elemű keresőfa lesz. Ha berakom a második sort, akkor egy két elemű keresőfa.

(#15562) DNReNTi
Ezzel nálam nem mennél át egy interjún :D

[ Szerkesztve ]

(#15570) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Kezdo vagyok programozas teren, es engem legjobban a vebfejlesztes erdekel.

Tudnatok valami konyvet ajanlani amivel hamarabb ( konyebben talan ) picit ralatast nyerhetnek a php programozasra ?

Valaszokat elore is koszonom!

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#15571) supercow válasza Ryle (#15570) üzenetére


supercow
őstag

Pl a Php 24 óra alatt c. olvasmány :K

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#15572) Ryle válasza supercow (#15571) üzenetére


Ryle
tag

Koszonom szepen a gyors valaszodat!

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#15573) DNReNTi válasza supercow (#15571) üzenetére


DNReNTi
őstag

Mondjuk szerintem az kidobott pénz / idő. Ez gyakorlatilag az összes webfejlesztős könyvre igaz amit valaha kézbe vettem. (Nem vettem kézbe mindent szóval biztosan van jó is.)

Ryle (#15570)
Ha megy az angol mindenképp a neten keress inkább naprakész basic tutorialokat. ;) Többre mégy velük.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#15574) PumpkinSeed válasza Ryle (#15570) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ami nekem bevált a PHP és MySQL webfejlesztőknek. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#15575) Ryle


Ryle
tag

supercow (#15571)

Értem köszönöm, utána jártam a dolognak...de még tanakodom hogy melyikkel kezdjem, mert azért magyarul jobban megértem a dolgot.

(#15574) PumpkinSeed

Köszönöm a válaszodat, megnézem valamelyik könyves boltban itt a környékemen. Ha nincs más irány valami bevásárló központ ahol van nagyobb bolt.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#15576) biker válasza supercow (#15571) üzenetére


biker
nagyúr

te még itt? :)
el se hiszem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15577) supercow válasza DNReNTi (#15573) üzenetére


supercow
őstag

Én sem könyvből tanultam, de ő kért könyv ajánlást, azt az egyet legalább láttam. Meg lehet találni PDF-ben itt-ott a neten.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#15578) supercow válasza biker (#15576) üzenetére


supercow
őstag

Persze, napi szinten a Vác és környéke lokálban, PS3 topikban. Látom szépen megy a webshopos céged :) grat, majd ha éhezem és kell meló akkor kereslek.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#15579) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Hogyan oldhatnám meg legegyszerűbben, hogy a vízjelem a kép közepére kerüljön? Most bal alsó sarokba kerül. :R

$vizjel=$absdir."/header2.png";

while($kepek = mysql_fetch_array($galeriadb))
{
$watermark = imagecreatefrompng($vizjel);
$image = imagecreatefromjpeg($abs_ftp_dir.$kepek[kep]);
$img_width = imagesx($image);
$img_height = imagesy($image);
list($wm_width,$wm_height) = getimagesize($vizjel);
$hova=$img_height-$wm_height;
imagecopyresampled($image,$watermark,0,$hova,0,0,$wm_width,$wm_height,$wm_width,$wm_height);
imagejpeg($image, $absdir."/".$galeriaid."/".$kepek[kep], 100);

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15580) DNReNTi válasza daninet (#15579) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az imagecopyresampled() harmadik és negyedik paraméterével adod meg hová kerüljön a vízjel, ez most neked x 0, y a két kép magassának különbözete, tehát a bal alsó sarok. Ha középre akarod tenni akkor a következőt teszed:
$xstart = ($imgw/2) - ($wmw/2);
$ystart = ($imgh/2) - ($wmh/2);

Magyarul a nagy kép magasságának/szélességének feléből kivonod a vízjel magasságának/szélességének felét. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#15581) biker válasza supercow (#15578) üzenetére


biker
nagyúr

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15582) DeltaPower válasza daninet (#15579) üzenetére


DeltaPower
őstag

imagecopyresampled paraméterezése lesz a gond

szerk: közben már más is beírta :B

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15583) daninet válasza DNReNTi (#15580) üzenetére


daninet
veterán

működik ;) jövök egy sörrel :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15584) Phvhun


Phvhun
őstag

Üdv,

Hogyan tudnám php-val egy oldal forrásából kiszedni egy bizonyos div tartalmát css path alapján (Chrome inspector-ban jobb klikk az element-re és "Copy CSS Path") ?

Maga a forrás benne van mondjuk $forras változóban.
Legyen mondjuk ez a prohardver főoldala.
A felső sávban a 4 képes hír közül az első link css path-ja meg a $path változóban van.
$path = "#top > div:nth-child(1) > h1 > a";

És akkor a script lefutása után a $eredmeny változóban ez kellene legyen: "AMD Kabini APU az asztalon"

Köszi előre is a segítséget.

(#15585) Sk8erPeter válasza Phvhun (#15584) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

XPath-t használj:
http://www.php.net/manual/en/domxpath.query.php

(inspectorban egyébként ugyanúgy jobb klikk, csak Copy CSS helyett Copy XPath)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#15586) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy focis táblázatot a WP-s oldalamra. A következőket szeretném:

Előre beírnám a mérkőzéseket ,majd ahogy a fordulók járnak le pötyögöm be a forduló eredményeit és ő kellene számolja egyből a lejátszott meccset, nyert,vesztett,vagy döntetlen csinált a csapat. Kapott gólt,rúgott gólt,gólarányt és a pontot. Itt egy pl.:

http://uh.ro/component/bearleague/?view=ltable&sid=147

Egy ilyen bővítmény megírása mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#15587) daninet válasza Pikaa (#15586) üzenetére


daninet
veterán

szerintem wordpressre vannak táblázatkezelők (joomlára legalábbis vannak, akkor kell legyen WP-re is), nem kell ezt írni. Simán mint excelben csinálsz egy táblázatot és irkálsz be függvényeket. Nem mondom, hogy ingyenes lesz, de akár még olyat is találsz.
Ha pedig nincs akkor Google Doc-ból táblázatot beszúró bővítmény tuti van. Nekem is van egy oldalam, ott a helyi amatőr teniszezők pontjai vannak, fater segít őket beirkálni azt pl így oldottuk meg és egész jó.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15588) Sk8erPeter válasza daninet (#15587) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Simán mint excelben csinálsz egy táblázatot és irkálsz be függvényeket"
Miért kellene függvényeket beírni akárhova is? Nem lenne túl felhasználóbarát, ha ilyenről lenne szó. :)

"Ha pedig nincs akkor Google Doc-ból táblázatot beszúró bővítmény tuti van. "
Hát ez elég egyszerű, de nagyon béna megoldás. Főleg, hogy ez nem túl nagy rugalmasságot jelent az adatok különböző szempontok szerinti megjelenítésében.
Mindenesetre a Weblapkészítés topicban folytatódott a kapcsolódó eszmecsere, ott is megkérdezte. :)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#15589) daninet válasza Sk8erPeter (#15588) üzenetére


daninet
veterán

a szummára meg az átlagra gondoltam függvények kapcsán, az elég egyszerű. De ahogy látom amott is ugyan ezt mondták neki. Mármint a táblázatkezelőt.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15590) Pikaa válasza daninet (#15587) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Nagy nehezen összehoztam a táblázatot,de nem számozza meg őket. Ezt betudnám valahogy szúrni? Illetve még egy gond van,hogy egyforma pont esetén, nem az van előbb,aki kellene (pl. Szentábrahám és Fiatfalva).

Fotó.

(#15591) Sk8erPeter válasza Pikaa (#15590) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ne duplikáld már légy szíves a hsz.-eidet mindenhova... Elég lesz egyszer is.

(#15589) daninet :
Akkor valamit félreérthettél, mert Google Docs-szerű megoldást senki sem javasolt. ;)

Sk8erPeter

(#15592) daninet válasza Sk8erPeter (#15591) üzenetére


daninet
veterán

a tálázat kezelőre gondoltam mint külön bővítmény :D

Pika: Nem tudom milyen táblázatkezelő ez, de ha abból indulok ki, hogy jóféle, akkor tud sorbarendezni, számozást meg statikusan megoldod az első oszlopban rögztve

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15593) biker válasza Pikaa (#15590) üzenetére


biker
nagyúr

a többiek gondolom azért nem tudnak helyes választ adni, mert qrvára nem mondod el, szerinted mi a jó sorrend?
a computer NEM GONDOLATOLVASÓ, hanem végrehajtja az utasítást
az utasítás jelenleg csökkenő rendezés
ez azt jelenti, pont egyezés esetén a következő feltétel szerint csökkenő elv szerint rendez, tök helyesen ÁBC szerint csökkenőben.

Neked meg "gondolom" más lenne helyes, pl pontegyezés esetén több rugott gól, az is egyenló több akármifasssom szerint

Le kell írni, mit szeretnél, ez igaz a számítógépre, és ide a fórumra is!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15594) CSorBA válasza Pikaa (#15590) üzenetére


CSorBA
őstag

A másik topikban már leírtam, hogy általában ilyenkor mi alapján rendeznek (legalábbis az MLSZ): pont, győzelmek száma, gólkülönbség, lőtt gól.

(#15595) biker


biker
nagyúr

Ma esküszöm megkattanok :(

Írok egy új rendszert, és amikor beírok az adatbázisba, mindent kétszer ír be
mindent kétszer ír be :(

És konkrétan látom, két külön időben, de tuttira egyszer hívom meg.
Külön szép, hogy a pdo és a mysql_query is duplikál, megőrülök..

Bemenet (egy pdo, egy mysql_query):

function naplo_beir($text,$var_dump)
{
global $db;
$naplo_datum=date("Y-m-d H:i.s");
$user_id=$_SESSION['user_ID'];
if(!$user_id)$user_id="";
$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$query="INSERT INTO log (l_ID,l_time,l_uid,l_text,l_dump,l_ip) VALUES ('',CURRENT_TIMESTAMP, :user_id, :text, :dump, :ip)";
$stmt = $db->prepare($query);
$stmt->bindParam(':user_id', $user_id, PDO::PARAM_INT);
$stmt->bindParam(':text', $text, PDO::PARAM_STR);
$stmt->bindParam(':dump', $var_dump, PDO::PARAM_STR);
$stmt->bindParam(':ip', $ip, PDO::PARAM_STR);
$stmt->execute();
return true;
}
mysql_query("INSERT INTO log (l_ID,l_time,l_uid,l_text,l_dump,l_ip) VALUES ('',CURRENT_TIMESTAMP, '12', '".microtime()."', 'nincs dump', 'nincsip')");

Kimenet(4 sor):

41
2014-05-03 13:45:56
12
0.91616400 1399117556 <<<microtime idő!
nincs dump
nincsip

42
2014-05-03 13:45:56
0
üzenet
vardump ide
84.236.57.188

43
2014-05-03 13:45:57
12
0.45701500 1399117557
nincs dump
nincsip

44
2014-05-03 13:45:57
0
üzenet
vardump ide
84.236.57.188

Ötlet?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15596) fordfairlane válasza biker (#15595) üzenetére


fordfairlane
veterán

A mysql_query a függvényen kívül van.

x gon' give it to ya

(#15597) biker válasza fordfairlane (#15596) üzenetére


biker
nagyúr

azt csak azért raktam bele, látható legyen, mindkettő hívás esetén duplikál.
egy insert pdo-val, egy insert régi mysql_queryvel, és id szerint így jön sorba:
pdo
mysql_
pdo
mysql_

egyszer hívom meg :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15598) biker válasza biker (#15597) üzenetére


biker
nagyúr

Teljesen olyan, mintha az oldal lefutása után még egyszer lefutna a query.
Berakom a lap elejére a naplo_beir('hello world text','másik szöveg'); szöveget, majd kilistázom a tábla tartalmát, egy sor van benne, de ha megnyitom myadminnal, vagy a sor törlése után ráfrissítek, még egyszer ott van a beillesztés, új id-vel, új idővel

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15599) biker


biker
nagyúr

ez a kód a következőt csinálja pl:
<?php
mysql_query("INSERT INTO log (l_ID,l_time,l_uid,l_text,l_dump,l_ip) VALUES ('',CURRENT_TIMESTAMP, '12', '".basename($_SERVER['PHP_SELF']).microtime()."', 'nincs dump', 'nincsip')");
$stmt = $db->query("SELECT * FROM log LEFT JOIN users ON log.l_uid=users.u_ID ORDER BY log.l_time DESC;");
foreach ($stmt as $row) {
echo "<tr class=\"gradeA\"><td>".$row['l_time']."</td><td>".$row['l_ip']."</td><td>".$row['l_text']."</td><td><button class=\"btn btn-info popovers\" data-trigger=\"hover\" data-placement=\"left\" data-content=\"".$row['l_dump']."\" data-original-title=\"var_dump (post, get)\"><i class=\"fa fa-eye\"></i></button></td><td>".$row['u_name']."</td></tr>";
}
?>

beír egy sort a naplóba, majd kiír egy sort a dynamic datatables-be, és UTÁNA még egyszer includeol
refresh: beír egy sort, majd már 3 sort ír ki, majd egy negyediket utána
refresh, beír egy sort, kiír 5 sort, majd még egy sort beír

megkattanok :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15600) fordfairlane válasza biker (#15597) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem tudok többet mondani kódtöredékek alapján. Beraktál két insertet, egyik függvényben PDO-val, másik globálisan, egysoros mysql_query-ként. Ezek egy sort szúrnak be, tehát nyilván nem mindegy, hogy hajtódnak végre, azt meg pont nem látni.

x gon' give it to ya

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  PHP programozás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.