Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) spanyoll


spanyoll
addikt

Amúgy azt nem értem, hogy ha a fórum számára csak eszköz, akkor miért nem marad meg annyinál, hogy feltesz szakmai kérdéseket amikben segítségre van szüksége, majd amikor választ kapott akkor megköszöni és addig nem jelentkezik amíg nincs újabb kérdése. Ha csak eszköz lenne akkor ez így működne, nem pedig úgy, hogy az offtopicban tárgyalgatnám ki azt, hogy én jaj mennyit biciklizek és hogy szerintem a hitel buziknak van csak. Az is egy eszközként használás mondjuk: egy eszköz emberek idegesítésére.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6402) Mercutio_ válasza spanyoll (#6401) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha ez a homó cucc igaz, akkor viszont nem értem, hogy a bankok előtt demonstrálók mé' lengetnek árpádsávost, meg turulkodnak, ami ugye köztudottan homofób eszmeiséget takar :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6403) spanyoll válasza Mercutio_ (#6402) üzenetére


spanyoll
addikt

Egy gyönyörű angol szó jutott eszembe: camouflage :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6404) imyourfriend válasza spanyoll (#6389) üzenetére


imyourfriend
őstag

Alapvetően egy barátságot, de még haverságot sem tudok így elképzelni, amelyik embert nem szemtől szembe ismerem meg annak maximális bizalmat sem tudok adni, ez van.:) Én a környéken alakítottam ki olyan kapcsolatokat mind lakóhelyemen mind egyetem környékén amelyekkel többé kevésbé megoldom a dolgaimat(nem anyagi szempontból). Emellett nem "netes" világban nőttem fel és nem a gép előtt.

(#6393) gab.m: Örülök hogy sikerül primitívnek lenni, majd remélem egyszer megtanulsz kulturáltan is fogalmazni.

(#6405) Mercutio_ válasza imyourfriend (#6404) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elfogyott a negyedik korsó sör és jöttél hőbörögni? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6406) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Zseniálisak vagytok, abba ne hagyjátok! :) Fekszek a röhögéstől...

Holnap majd jól beletépünk...

(#6407) spanyoll válasza imyourfriend (#6404) üzenetére


spanyoll
addikt

Szerinted én megbízok bennük? Amikor legutóbb találkoztam ropival meg kutyussal akkor volt a táskámban egy vadászkés, hátha megtámadnak. Biztos azért vagyok ilyen bizalmatlan mert a gép előtt nőttem fel, ideraktak elé 10 naposan, aztán nesze neked, eFood meg minden, nőjjé fel te ÁLLAT, aztán ez lett belőlem.

Nu mindegy, megyek inkább befejezni a pakolást, hisz holnap délelőtt indulás, mennem kell, hisz csak odaérek ozorára és már rögtön 3-4 ingyen spangli vár, annyira népszerű vagyok :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6408) Mercutio_ válasza spanyoll (#6407) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meg kell tudnod valamit: Te nem megszülettél :( téged letöltöttek :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6409) Freddy76 válasza Mercutio_ (#6408) üzenetére


Freddy76
addikt

Véletlenül.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6410) A Zéé válasza imyourfriend (#6404) üzenetére


A Zéé
addikt

amúgy az a poén, hogy így érzésre te vagy a legfiatalabb azok közül, akik ide írkásztak a legutóbbi pár napban, mégis te lődözöl olyan nagy bölcsességeket a saját kis elképzelt erkölcsi piedesztálodról hogy te nem az interneten nőttél fel, hanem a való életben :)
Szerintem innét senki se az interneten nőtt fel, csak talált itt olyan embereket, akikkel személyesen is jól elvan, ami amúgy miért lenne baj és elítélendő?

Just a simple Lineman...

(#6411) gboszi válasza A Zéé (#6410) üzenetére


gboszi
senior tag

Már megint megelőztetek:) pont irni akartam, hogy iyf a legfiatalabb az itteniek közül. Gondolok itt munka család gyerek stb irásokra. Még annyi hogy egyik index forumban is van egy hasonlo alak, ott sajnos odáig fajult a dolog hogy régebbi arcok leléptek. Nehéz ez a troll dolog tudom, megfogadtuk hogy nem szolunk bele s abbahagyja...de emberek vagyunk, mégha a forum szült is minket...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#6412) Mercutio_ válasza gboszi (#6411) üzenetére


Mercutio_
félisten

Indexen nincs olyan, hogy adott fórumból tiltható a reg?
Csak nem a D90 topic?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6413) cool13


cool13
őstag

Napi humor forrás a topik. :C

(#6414) gboszi válasza Mercutio_ (#6412) üzenetére


gboszi
senior tag

Hát azt sem nagyon értem, hogy minek van az a topik, de nem nem az. (replika órás fórum)
Elvileg, de törölhető, csak sokkal gyengébb a forum motor az indexen, hiába jeleztük többen is, nem történt semmi.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#6415) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#6406) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rájöttem, hogy nagyon mazo a banda fele. Etetik a trollt, annak hízik a mája, kirágja az egér a zsákot... (gondolom azért van néha hatásszünet, el kell menni zsepiért). :DDD
Szerinted adjunk egy esélyt neki, hogy pár embert személyesen is megismerjen innen fórumról? Lehet akkor kicsit megkomolyodna és nem akarná állandó nagyzolással gyógyítani a kisebbségi komplexusát. Bár szeretném jól érezni magam, így el is hessegetem ezt a gondolatot... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6416) Throme válasza Real_Necro (#6386) üzenetére


Throme
veterán

"Mindenki kényelmesen ül a seggén, nem megy senki utcára, mert a magyar kényelmes"
Ez nem egy könnyű téma és belevisz a politizálásba ezért kerülendő.
Szvsz a magyarnak annyit hagynak, hogy egy kicsije mindig legyen, amit félt.
Ezért nem fogsz az utcára menni, ahogy én se.

Másrészt elég tanulságos volt - azt hiszem - Frei Tamás egyik műsora, ami az argentinok utcára meneteléről szólt. Ott tudod ki szopta be legjobban? Aki kiment az utcára, hogy ez így már ne mehet és változtatni kell...
Azt a kicsit is elvesztették, amijük volt, a gazdag meg tovább gazdagodott.
Itt is ez lenne... sajnos...

(#6417) Real_Necro válasza Throme (#6416) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van ugyanakkor ellenpélda is, ahol már kevesebbért is megmozdultak. Frei meg elég okosakat tud írni, egyébként jó arc, bár eddig csak egyszer ráztam vele kezet, de ugyanakkor nem tudom áll e valaki a háttérben, aki megmondja merre kanyarítson. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6418) aleister válasza Real_Necro (#6415) üzenetére


aleister
veterán

Rpg.hu-n volt egy arc, aki ilyen nagyon okos, mindenkinek megmondom a frankót volt, mint iyf. Aztán amikor eljött a találkozó, ült a sarokban egy kóla mögött, és tőmondatokban válaszolgatott, ha kérdezték. :)

Úgy vettem észre, hogy a régebbi születésű fórumiták kb ugyanúgy kommunikálnak irl, mint online. A fiatalabbak meg jóval bátrabbak a monitor túloldaláról. Persze ez nem általános szabály, csak tapasztalat.

Node amire utalni akarok, hogy egyik esetben sem irigylem azt, aki élőben akar vele beszélni. Zuzu Petals szindróma.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#6419) Mercutio_ válasza Throme (#6416) üzenetére


Mercutio_
félisten

Argentína azért nagyon más - még egyelőre - mint itthon.
Ezek a mostani arcok ugyanúgy csak addig ilyen magabiztosak, míg a megfelelő székben ülnek, amint elvesztik a megkülönböztetett státuszt nagyon gyorsan össze tudnának menni, mint ahogy az előző brigád tagjai is hirtelen hogy eltűntek és alig hallani róluk :K de ehhez mentalitást kellene nagyon sok embernek váltani és ezzel párhuzamosan egy hiteles a megtisztulás szándékát és a gazdasági folyamatok és nagy ellátórendszerek rendbetételét felvállaló csapatnak kellene kiállni a porondra, de ez itt a "magyar ugaron" a "Rokonok" országában nem tudom megvalósul-e valamikor.
Tartok tőle, hogy az lesz mint a törököknél néhány évtizede, hogy lejönnek azok a generációk ahol a tehetséges/bevállalós réteg elhúz külföldre, a többiek meg otthon vegetálnak és várják a hazaküldött pénzt.

Valójában nem elég tökös és szervezett egyetlen olyan réteg sem, aki kicsit ráijeszthetne a kormányon lévő politikai erőre, és ezt az ijedtséget ki is tudná tartósan használni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6420) aleister


aleister
veterán

Gyáááá! Másnapos szuperhősök. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#6421) Real_Necro válasza aleister (#6420) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kár, hogy a szövegből egy kukkot nem értek. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6422) aleister válasza Real_Necro (#6421) üzenetére


aleister
veterán

A franciát én sem vágom, de ott van alatta az angol felirat. Vagy azzal sem vagy kibékülve? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#6423) spanyoll válasza aleister (#6418) üzenetére


spanyoll
addikt

Hihetetlen, hogy vannak emberek akik tényleg látták a ford fairlanet :D

Én viszont megyek most tentikézni, holnap reggel indulás, remélem, hogy megkapja Ozora az engedélyt, ha nem akkor is megyek mondjuk, meglátjuk mi lesz. Szurkoljatok nekem, hogy megrendezzék és hozhassak soksok képet érdekes emberkékről, szép díszletekről meg mindenről :)
8 nap és érkezem... :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6424) Real_Necro válasza aleister (#6422) üzenetére


Real_Necro
veterán

SmartTV-n néztem, lehet azért nem volt felirat. :B

Spanyoll: jó murit, tessék vigyázni a vázra magadra, azért Mr. Pink-el lőjj már egy közös képet! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6425) TayRol válasza spanyoll (#6423) üzenetére


TayRol
veterán

látták? egyik kedvenc filmem.:) nagy feró meg a legjobb szinkronhang.:D

(#6426) *Ropi* válasza TayRol (#6425) üzenetére


*Ropi*
félisten

Alapmű. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6427) Real_Necro válasza TayRol (#6425) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Eszem f@szom megáll..." :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6428) #40935168 válasza *Ropi* (#6426) üzenetére


#40935168
törölt tag

+1 :)

(#6429) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#6427) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha még egyszer ilyen csúnyán beszélsz, úgy pofán baszlak, hogy nyekkensz! Megértetted? Na tűnés a picsába!

;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#6430) aleister válasza spanyoll (#6423) üzenetére


aleister
veterán

Tudod mi már csak ilyen degenerált, neten felnövő, Ford Fairlane-t ismerő arcok vagyunk, akik csoportosan szembe megyünk az autópályán egyedül szabályosan közlekedő iyf-fel. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#6431) *Ropi*


*Ropi*
félisten

"Ford Fairlane összes művei". :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6432) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#6429) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Johnny volt az egyetlen, aki nálam is gusztustalanabb tudott lenni. Sráckorunkban gusztustalansági versenyeket rendeztünk. Kiköhögtem egy rakás turhát az asztalra, mire ő: "kezdőtől nem rossz", és fogott egy szívószálat..."

:D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6433) t_a_m_a_s válasza aleister (#6430) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a helyzet, hogy többségünk itt 35 körüli, szerintem nekünk alapművek ezek:

Ford Fairlane,
Utolsó cserkész (pont tegnap volt a coolon, baszott nagy volt ezredszerre is:)) )
Gyalog Galopp, Brian élete stb,
Indul a bakterház,
Legényanya, Egészséges erotika, stb...

Aki tőlünk 5-10-el fiatalabb, náluk ez már nem ennyire alap, a legfiatalabbaknál meg már valószínűleg már teljesen vérgáz ezeket nézni:)) Bár, ki tudja, van egy csomó film, ami újra és újra előkerül...

Holnap majd jól beletépünk...

(#6434) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#6433) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ki ne felejtsd már a "Vissza a jövőbe"-t! ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6435) #40935168


#40935168
törölt tag

Olyan piszok menő vagyok, hogy a telefonszámomat az egész országból díjtalanul lehet hívni. 1-800. Perfekt.

(#6436) spanyoll


spanyoll
addikt

Eszem-faszom megáll, úgy néz ki megkapta Ozora az engedélyt. Indulok is, WÁÁÁÚÚÚÚÚ!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6437) #40935168 válasza spanyoll (#6436) üzenetére


#40935168
törölt tag

Csak a kenőpénzért tartotta a markát a politikus, Ozora osztott-szorzott, jólvan, kicsengetjük zsebbe - ennyi, a könyvelő meg utána kreatívkodik egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#6438) TayRol válasza t_a_m_a_s (#6433) üzenetére


TayRol
veterán

túltótuk-rátótuk... :D

(#6439) Real_Necro válasza *Ropi* (#6434) üzenetére


Real_Necro
veterán

No meg "Az örökség - avagy guten tag faszikáim!", vagy "Macskajaj"... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6440) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#6433) üzenetére


Larry303
addikt

és még mindezek előtt a vhs korszak :)
terminator 1
conan
kobra és hasonló alapművek :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6441) #40935168 válasza TayRol (#6438) üzenetére


#40935168
törölt tag

Béláim !!! Gooondolkodjunk !!!

(#6442) Mercutio_ válasza Larry303 (#6440) üzenetére


Mercutio_
félisten

És kutyus kedvence a poresz, hangalámondással :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6443) Real_Necro válasza Larry303 (#6440) üzenetére


Real_Necro
veterán

Terminator 1 hangalámondással durva volt. :Y :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6444) *Ropi* válasza Real_Necro (#6443) üzenetére


*Ropi*
félisten

Terminátor 2 Szlovákul: "Elektromodulator dva". :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6445) Freddy76 válasza *Ropi* (#6444) üzenetére


Freddy76
addikt

De ez nem igaz ám.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6446) t_a_m_a_s válasza Larry303 (#6440) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Amerikai nindzsa??? :)

Nekem amúgy a VHS korszak többé-kevésbé kimaradt. Ma már viccesen hangzik, de nem volt pénzünk videóra... Igaz, akkor még sok másnak sem, a '80-as évek közepén-végén pl az osztályunkban két osztálytársaméknak volt videója, mindig náluk volt az örsi foglalkozás:)) Hú, b*sszameg, már nem is tudom, milyen örs voltunk... Talán mókus?

Aztán az avatarodról eszembe jutott még egy sztori, ami viccesen hangzik a mai világban, amikor csak úgy simán átdobsz az egyik mobilról a másikra bármit wifin vagy BT-n....
Hetedikesek vagy nyolcadikosok voltunk, amikor megjelent a DM Violator albuma. Uncsitesómnak volt egy menő osztálytársa, aki azonnal ment Pestre megvenni, aztán az osztálykiránduláson az egyik egykazettás magnóról a másikra külső mikrofonnal másoltuk át, csak hogy hallgatni tudjuk mi is. Képzelhetitek a minőséget:)) Később persze meg lett rendesen is, aztán meg CD-n is:)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#6447) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#6446) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hát igen, a walkmanes korszak. Akinek már "kazifordítós" Sony-ja volt, az volt az istencsászár. :D

Nekem egy kis Panasonic-om volt, nem "kazifordítós", de nagyon szerettem. Valahol még most is meg van, de már lehet az ékszíj nem az igazi benne.
Egyébként nálunk 90-es évek elején a Clawfinger kazetta ment magnóról magnóra.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6448) Freddy76 válasza Real_Necro (#6447) üzenetére


Freddy76
addikt

Clawfinger jó volt. Walkmanem nekem is volt, szétszedtük a fülhallgatót, hogy ketten hallgathassuk.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6449) Real_Necro válasza Freddy76 (#6448) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szüleimnél még van kis műanyag walkman hangszóróm, kölcsönbe kaptam anno... :B :B :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6450) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#6449) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az milyen szarul szólt.... :))

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.