Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) gboszi


gboszi
senior tag

Rádiós válogatás kazetta? Rec+pause benyomva alapbol, s ha kedvenc számomat "kérték" akkor go:)
Én az istenek fegyverzete (talán 2?) néztem annyit vhs-en hangalámondással hogy tönkrement:) nagybátyám meg 3x-4x megvette ugyanazt a Segal filmet mert más nevet irtak a kazira:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#6452) Throme


Throme
veterán

Ti aztán jó öregek vagytok :) :K
Az a helyzet, hogy totál értem, hogy miről beszéltek.... bakker akkor én is az vagyok :(

[ Szerkesztve ]

(#6453) aleister válasza Throme (#6452) üzenetére


aleister
veterán

:K

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#6454) Freddy76 válasza spanyoll (#6436) üzenetére


Freddy76
addikt

Sajnos nem kapta meg :( .

Azért itt a szervezők nagyon elbasztak valamit... Nem hiszem el, hogy az utolsó pillanatig kellett várni az engedéllyel.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6455) *Ropi* válasza gboszi (#6451) üzenetére


*Ropi*
félisten

Így volt meg a Pet Shop Boys "It's A Sin" c. száma. :) Persze már itt figyel FLAC-ben az egész diszkogáfiájuk, de mekkora flash volt rádióból felvenni...Korai Danubius és társai, B. Tóth László kívánságműsora... :)

Sony Walkman (később Discman) és fülhallgató gyűjteményem volt, a legkomolyabb darabjai a vízálló, rádiós és a quartz-direkt hajtású WM-DD10, Discman-ből a D350 volt. Szinte az összes MDR-W szériájú füles megvolt, ill. megvannak ma is a cuccok nagy részével együtt. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6456) *Ropi* válasza Freddy76 (#6454) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szegény Spanyoll...Elment egy buliba, ami nincs is? :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6457) Real_Necro válasza Freddy76 (#6454) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6458) gboszi válasza Real_Necro (#6457) üzenetére


gboszi
senior tag

:Y :Y :Y
:C :C :C
:DD :DD :DD

"If you're good at something, never do it for free!"

(#6459) Mercutio_ válasza *Ropi* (#6455) üzenetére


Mercutio_
félisten

Flac ügyben majd egyeztessünk ;]

Az megvan, amikor kívánságműsorból felvétel alatt fúr a szomszéd, és a villanymotor miatt frankó kis elektromos zajok dzzzzzzzzzzzzzzzzzzz-dzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hallatszanak a felvételen? :DDD Ja és persze pont nem elég a szalag a kazettán amikor végre 3 havi várakozás után leadják a kedvenc ritkán hallott számodat :D meg volt valami műsor, ahol teljes albumokat adtak le belepofázás nélkül az is várós volt :K

Real_Necro: Grafit megint adja az ívet :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6460) #40935168 válasza Mercutio_ (#6442) üzenetére


#40935168
törölt tag

Monique Fuentes. Legjobb. ;]

(#6461) gboszi válasza Mercutio_ (#6412) üzenetére


gboszi
senior tag

Most láttam indexen, amit írtál. Lehet egy ember "beszólásait" törölni...ha erre gondoltál akkor sry, csak még új dolog:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#6462) *Ropi* válasza Mercutio_ (#6459) üzenetére


*Ropi*
félisten

42 GB, ha jól tévedek. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6463) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Nekem volt két kazettás gyors másolós LEVIS magnóm bibiiiiii :R

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#6464) A Zéé


A Zéé
addikt

Valakinek van tippje Budapesten olyan görög tavernára/étteremre, ahol finom, és jó halételek vannak és nem feltétlenül 5-6k/fogás áron? :)
Vagy lehet más náció konyhája is, csak tengeri halak legyenek.

Just a simple Lineman...

(#6465) Mercutio_ válasza A Zéé (#6464) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tengeri halat szerintem nem fogod olcsón megúszni :( ráadásul, ha nem megfelelő helyről szerzik be nem is biztos, hogy friss lesz az áru.
Régebben ajánlották a Bangkok Thai Étterem 2 zemélyes Tengeri menüjét 7k-ért , hogy az jó, de nem merném biztosra mondani, hogy még most is az.

Görög étteremből a Dionysos-t szokták ajánlani, de személyes tapasztalatom nincs, azt meg, hogy a hallal hogy állnak pláne nem tudom :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6466) Real_Necro válasza A Zéé (#6464) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szentendre, Görög Kancsó. Bár halételekkel nem tudom hogy állnak de a souvlaki nagyon finom. Ellenben felszámolnak alapból 10% szervizdíjat, így nekünk egy ideje már nem annyira szimpi hely...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6467) *Ropi* válasza Real_Necro (#6466) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor hívd inkább Görög k*cs*gnek. ;] ;) :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6468) Mercutio_ válasza Real_Necro (#6466) üzenetére


Mercutio_
félisten

Annyi jattot amúgy is adnál nem?
Persze elegánsabb lenne, ha ezt a vendégre bíznák :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6469) Freddy76 válasza A Zéé (#6464) üzenetére


Freddy76
addikt

Trattoria Toscana. Az egyik legjobb étterem a városban, az olasz vonal nagyon megy, és nagyon jó halételeik vannak. Nem olcsó, de szerintem tengeri halakat nem nagyon kapsz olcsón...

Ha érzel magadban erőt, menj el a Hegyvidék Központba, és ott a Vörös Homár nevű halkereskedésbe. Nagyon sokféle haluk (és egyéb tengeri herkentyűjük) van, filézve, szeletelve. És a halakat nem nehéz elkészíteni, lényegében csak arra kell ügyelni, hogy ne süsd túl (de csinálhatsz kagylót is, ez a recedt szintén könnyű, és friss kenyérrel, bagettel óriási). Pattintasz mellé egy jobbféle könnyű fehéret, vagy rozét (a Vörös Homár mellett van egy Bortársaság), a két emelettel fentebbi francia cukrászdában veszel két sütit, és bugyi nem marad szárazon.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6470) *Ropi* válasza Freddy76 (#6469) üzenetére


*Ropi*
félisten

A szobatiszta csajokat részesítem előnyben inkább... ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6471) A Zéé


A Zéé
addikt

köszi a tippeket, de végül én leszek a szakács :)
Teszkóba volt jégen makréla, egész frissnek néztek ki, a szemük is tiszta volt, úgyhogy már állnak a sóban.

Just a simple Lineman...

(#6472) Freddy76 válasza A Zéé (#6471) üzenetére


Freddy76
addikt

Jó döntés. Tesco-t azért nem írtam, mert lutri. Az is, hogy van-e, az is, hogy milyen. De én is szoktam ott halat venni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6473) cool13 válasza Freddy76 (#6469) üzenetére


cool13
őstag

És ha onnan a böszörményin jön lefelé, akkor itt álljon meg egy péksüteményre. Ami a képen is látható azt hiszem pisztáciás croissant, fergetegesen finom. Meg mindenük. Csak drága.

(#6474) #40935168 válasza *Ropi* (#6470) üzenetére


#40935168
törölt tag

;]

(#6475) Mercutio_ válasza *Ropi* (#6462) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hümm, valamikor majd összefuthatunk, ha már nyugisabb idők lesznek és nem ilyen hőség :K

gboszi: Nem, én arra gondoltam, hogy vannak topicok, ahová csak előzetes regisztráció után tudsz írni, amolyan kvázi zárt helyek, de tartok tőle, hogy ez csak ebben a formában működik, úgy nem, hogy ír mindenki és aztán egyszer csak bevezetik, vagy user-szinten tiltják akár egyénenként :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6476) Freddy76 válasza cool13 (#6473) üzenetére


Freddy76
addikt

De függővé tesz, sajnos... Nagyon üt az a pékség.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6477) Mercutio_ válasza cool13 (#6473) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippet, hazafelé az aranyjánosba beugrom, veszek valami tesztelnivalót ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6478) Larry303 válasza cool13 (#6473) üzenetére


Larry303
addikt

ezt kár volt...
biztos feljegyzem vhova, ha legközlebb felmegyek betérjek ide is...
én itt szhelyen egymagam eltartottam 4 pékséget :DDD amióta átléptem a 90et csak egyet :D

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6479) *Ropi* válasza Mercutio_ (#6475) üzenetére


*Ropi*
félisten

Persze: úgyis érik már egy mini topictali Necroval is a palacsintázósban, csatlakozhatnál hozzánk. :)

(#6478) Larry303: 90 mit? :DDD Darabot, kilót, centit, évet...? ;) :P :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6480) cool13


cool13
őstag

Bocs uraim a tippért. :) Itt olvastam róluk elsőként. Aztán kb 2 hónapja megnyitották, itt a Böszörményin is a harmadik üzletet (a weboldalukon nem szerepel még a Böszis cím). Azóta tudom van még finom péksütemény.

Ropi A 90 egymás következményei. Abban a sorrendben ahogy írtad. Talán a kort kivéve. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#6481) crey


crey
MODERÁTOR

Hát én itt milyen traccspartiról maradok le.... :O

A kazettás magnókhoz:

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6482) Freddy76 válasza crey (#6481) üzenetére


Freddy76
addikt

Jé, te élsz? Azt hittem, kitiltottak, vagy valami.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6483) Mercutio_ válasza *Ropi* (#6479) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majdnem útba esik hazafelé, annyi, hogy pénteken már rongyolok haza a családhoz, a többi hétköznap valamelyikén meló után nagyizhatunk ;]

Ez volt már?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6484) #40935168 válasza Mercutio_ (#6483) üzenetére


#40935168
törölt tag

AAaaaaaa biztos hogy kora reggel kell ezt ??? :W :W :W :DDD
jááááj... elfáradtam :D

(#6485) JohnyBlue válasza Freddy76 (#6482) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Én is bevoltam kaksizva, hogy történt a kéknagyúrral valami mert ha nem jött volna vissza veszélyes lenne ez a topic :)

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#6486) Real_Necro válasza *Ropi* (#6479) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaja, csak valami emberibb időjárást várjunk meg, esetleg este...

Most mondjuk beindultak a mini fotóstalik. Most hétvégén Győr, következő hosszú hétvégén Debrecen. :)) Csak azt sajnálom, hogy nincs valami sok jelentkező...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6487) #40935168 válasza Real_Necro (#6486) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mert szarik bele mindenki vastagon, barátom. :DDD

(#6488) Freddy76 válasza #40935168 (#6487) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát, azért lássuk be, nem éppen a legcsaládbarátabb időben és helyen van a program...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6489) Larry303 válasza #40935168 (#6487) üzenetére


Larry303
addikt

vagy mert teszem fel szhelyi vagyok :)
győr még ok is lenne, csak itt meg az időzítés...ja meg a pékség hiánya :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6490) cool13


cool13
őstag

Egy ilyen mini találkozót, szervezhetnétek közelebb is.

Larry303 pékségen lehet segíteni ha úgy alakul. :)

[ Szerkesztve ]

(#6491) *Ropi* válasza Mercutio_ (#6483) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ok, a jövő hetem nekem is lazább kicsit.

(#6490) cool13: Miért, mobil műteremmel jössz, vagy mobil pékséggel? ;) :D

(#6492) Mercutio_: Akkor Szerda vagy Csütörtök? :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6492) Mercutio_ válasza *Ropi* (#6491) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jövő pénteken utazunk, így talán hétfő-kedd még jó lehet, utána már melóhelyen diliház, lehet csak nyaralás után lesz ebből valami :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6493) crey válasza Freddy76 (#6482) üzenetére


crey
MODERÁTOR

hát miután kiderült, hogy engem utálsz, vagy mi... :O ;]

JohnyBlue: kéknagyúrral annyi történt, hogy a rendes munkája mellé bevállalt még pár plusz otthoni melót is, mert sajnos úgy tűnik, hogy ha nem dolgozom mint a hülye, nem is lesz belőlem igazi pindúr pandúr.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6494) Real_Necro válasza #40935168 (#6487) üzenetére


Real_Necro
veterán

Úgy nézem el van kényelmesedve ez a társaság. :P Megint jönnek a "közelebb is rendezhetnénk" jelmondatok... kíváncsi leszek legközelebbi Pest környéki talin ki lesz ott. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6495) Freddy76 válasza crey (#6493) üzenetére


Freddy76
addikt

Ééééén??? Tééééged???? Áááá, dehogy.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6496) *Ropi* válasza Freddy76 (#6495) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Szeressük egymást, gyerekek!" ;] :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6497) crey


crey
MODERÁTOR

Őszinte véleményt várnék ezekről a képekről, ha kérhetek. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6498) Throme válasza Real_Necro (#6494) üzenetére


Throme
veterán

Senki.
Mert a keletiek besértődnek a pestiekre, meg a nyugatiakra, mire fel a nyugatiak besértődnek a pestiekre, meg a keletiekre. A pestiek besértődnek a keletiekre + nyugatiakra, amiért ők is besértődtek rájuk.
A nagy fotóstalálkozós topic bezár és nyílik helyette sok sok minitalis tpoic....... valamint a fotós találkozó is a beszélgetős fórumban szerveződik.
Igy lesz teljes a káosz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6499) crey válasza Throme (#6498) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én a déliekre sértődtem be. ;] :P
Meg a balatoniakra. Mit vigéckednek azzal a szutykos tavukkal, meg a Tihanyukkal he?!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6500) Throme válasza crey (#6499) üzenetére


Throme
veterán

Tényleg undorító :).

Necroval mi azért előbb utóbb megtartjuk a minitalit, amit már kb fél éve felvetettünk.... na de mi budaiak vagyunk.

Necro: mi most hogy állunk a többi régió felé a besértődéssel?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.