Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#2733) baro32


baro32
aktív tag

Szevasztok

Olyan problémával fordulok hozzátok amiről még én nem hallottam/tapasztaltam.
Vettem egy EMTEC-32GB-os Pendrive-ot pár hete 6ezer forint-ért a bevásárló központban de ez most szerintem mindegy.
Gyárilag formázva is volt FAT32-re másoltam rá filmeket mert én ugy szoktam filmezni egy LG BD670-es lejátszóval amibe az USB-portjába tolom a Pendrive-ot.
Megnéztem egy alkalommal 3-filmet másnap bekapcsolom a lejátszót és az írja ki hogy EMPITY valami ilyesmit látszik hogy van valami tehát a foglaltcsági csíkon látszik hogy van tartalom de mégsem.
Na mondom oké laptopba bedug ránéz és nincs rajta semmi olyan mintha a fájlrendszer össze esett volna vagy mi.
Megformáztam lassúban újra FAT32-re megint ráraktam közel annyi tartalmat filmet minden oké megnéztem 1 filmet másnap is sikerült 1 filmet de harmadnapra ismét ez a jelenség fogadott!
Programokkal vizsgálgattam a pendrive-ot de semmi minden jó és tökéletes nem értem.
Tegnap ismét megcsináltam de lassú formázással most NTSF-re felmásoltam rá egy rakat filmet minden oké egyenlőre de félek hogy ismét produkálni fogja ezt a problémát.
Szerintetek ez mi lehet hallottatok már ilyesmiről?

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.