Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45601) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Végre vége a mai napnak is.. reggel8tól hosszúnak tűnt :) De ma is 34fok volt :Y egyes helyeken!

Üdv: Csabee.

(#45602) Algieba válasza Pisztillus (#45600) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most vettem észre. :B Oly régóta vártam, hogy lemondtam róla, és csak jövőre kalkuláltam, hogy elérem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45603) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép estét mindenkinek!

(#45604) Winner_hun válasza zolynet (#45558) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hűha. A rakottkrumplit traktorguminak olvastam a nagy felületes hozzászólás átnézésben:F:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45605) Winner_hun válasza NoLF (#45565) üzenetére


Winner_hun
félisten

Saját. Ilyet még nem is láttam...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45606) Winner_hun válasza venember83 (#45569) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha látok olyat, feltétlen beteszem ide (is). De nem ez lesz az első hely... fő a sorrend:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45607) Pisztillus válasza Algieba (#45602) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nincs ezzel semmi baj, az a lényeg, hogy ismét teljesült egy régi álmod. Most már jöhet az egyedi avatar - ha esetleg olyat is szeretnél. :) Nemrég, amikor itt kiszámoltam, hány hozzászólásnyira vagy az őstag rangtól, akkor már sejtettem, hogy még az idén simán meglesz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45608) bnss válasza kételkedem (#45595) üzenetére


bnss
veterán

Sajnos csak utóbbi, de nem vagyok telhetetlen, majd talán jövőre. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45609) Algieba válasza Pisztillus (#45607) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A mostani avatárommal semmi bajom, mert hasonlít az eredeti fejemre. :) Csak egy kicsit át kellene színezni, mert túl sárga a feje, illetve a garbója lehetne sötétkék és Hale-Bopp mintás. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45610) zolynet válasza Winner_hun (#45604) üzenetére


zolynet
addikt

megesik, ez nem a Te hibád :N ;)
holnap f6ra megyek így aztán 4:45kelés :( :((
offrateszemmagam, jóccakát

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#45611) Mawyx


Mawyx
senior tag

Macskám egeret fogott, nem ölte meg, csak megnyalta és megijedt szegény egérke. Annyira icipici, megsajnáltam, szeretném megtartani. Túléli ez nálam? Nem bolti vásárolt tenyésztett egér, hanem ilyen rendes normál. Lehet normál egeret tartani? Mibe rakjam? Most ételhordóban van, zsepkendőt tépkedtem alá, hogy belebújhasson. Mit adjak neki enni? És inni? Nagyon helyes kis pöttöm :) Biztos hiányolja a mamáját, de nem tudom honnan hozta a macskám, ha elengedem, tuti nem éli túl.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45612) Pisztillus válasza Algieba (#45609) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha kéred, itt simán megcsinálják neked. Ugyanis van rá nem egy példa, amikor az egyedi avatarnak az eredetije valamelyik PH!-s avatar volt. (Most nem akarom mind felsorolni, csak néhány: werttzui, fless, peterszky, bacsis, viktor0610).

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45613) Winner_hun válasza zolynet (#45610) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még jó hogy nem F5-re, folyamatosan frissülnöd kéne. Mondjuk lehet akkor nem fáradnál el:U:D:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45614) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nyomtató azt írja hogy felfüggesztve. Hogyan tudom üzemkészre tenni? Ennek is akkor kell megmakacsolnia magát mikor sürgősen kéne:(((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45615) Bubu79 válasza Winner_hun (#45614) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyszerű.

Levágod a kötélről és újraéleszted - ha mákod van elég neki a szívmasszázs ;]

Stille nacht, meg gute nacht - meg egyéb közhelyek :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45616) ne_nezze válasza Winner_hun (#45614) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

reinst? :F

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#45617) pohár


pohár
félisten

Szép estét pípöl :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45618) tildy válasza Kalandor (#45586) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyszerű mint a faék. Diningguide:
Indiai
Japán

Kínai.

Összes 5. kerületi.

Miért nem engem kérdezel, mikor mi fejlesztettük ezt az oldalt:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45619) Winner_hun válasza ne_nezze (#45616) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez volt a megoldás, áramtalanítás nem segített...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45620) Tim82 válasza tildy (#45618) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az összes 5. kerületi linked különösen izgalmasra sikerült. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45621) tildy


tildy
nagyúr

Mellesleg kalandor igazad lett a denevérben. Ma voltam fogdokinál...
Lehet nem annyira jól látszódik a képen, de van egy vámpírfogam:D (szájpadlásomon nőtt ki)

Tim82 : nem szól be: [link] Főleg, hogy én legalább segítek :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45622) Tim82 válasza Mawyx (#45611) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha szemlátomást kinyílt már a szeme és bundácskája is van, kis mérete ellenére elég felnőtt ahhoz, hogy túléljen.

Egyébként dióbelet, magvakat, esetleg némi zöldséget adjál neki, emlékeim szerint a mezei egerek pl. mindent megesznek (még a szalonnát is kirágják). Ja és vizet. De ha bemész egy kisállatboltba és megkérdezed, tuti tippeket fogsz kapni, szerintem nagyjából ugyanaz a kaja teljesen jó a "normál" egérnek is, mint amit pl. a japán táncoló egér kap.

"én legalább segítek"-Tildy ( ;] ): mivel soha nem érdekeltek a keleti kaják és éttermek, az önzetlen segítség örömét ebben a témában szívesen átengedem Neked. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45623) Bubu79 válasza Tim82 (#45622) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig tőlünk keletre, Kecskemét előtt, a Csalánosi csárdában állati jól főznek... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45624) venember83


venember83
nagyúr

Most felebaráti szeretet tanúsítok éppen, legyen meg a mai jó cselekedet is.

(#45625) Tim82 válasza venember83 (#45624) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te beszélni kicsi mádzsár? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45626) venember83 válasza Tim82 (#45625) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért kell beszólni csak azért, mert kicsi vagyok? :O

(#45627) tildy válasza Tim82 (#45622) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor kérlek add vissza szépen a nyelvnyújtós smileyt is @-nak ;] ;] Ha már ilyen engedékeny vagy:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45628) launcser válasza Bubu79 (#45623) üzenetére


launcser
senior tag

ja, meg is triplázódott a vendéglátóegység mérete az elmúlt 1 -2 év alatt... brutál.

ja nolf vagyok vamzer csak ez a hüle bennmaradt itte :D

[ Szerkesztve ]

tütüü

(#45629) Tim82 válasza tildy (#45627) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért túlzásba nem viszem. :DDD

Vénség: ne aggódj, egyszer majd Te is "mint a tüdő a fazékból", na, pont úgy. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45630) Bubu79 válasza launcser (#45628) üzenetére


Bubu79
addikt

Iszonyat hangulatos a hely a kis halastóval az előtérben, kellemes a belső kialakításával is és tényleg istenien főznek, valamint nem sajnálják a vendégtől, amit megeszik :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45631) launcser válasza Bubu79 (#45630) üzenetére


launcser
senior tag

ez pontosan így van :K imádom én is. ritkán járok arra sajna, de most meghoztad a kedvem ;)

tütüü

(#45632) venember83 válasza Tim82 (#45629) üzenetére


venember83
nagyúr

Már nem. Most ráébresztettél eme szörnyű valóságra, s most majd ismét előjönnek majd a rémálmok, amelyben összezsugorodva és félve vacogok az óriás és egyre növekvő összehúzódó és felém tartó falaktól. Ejnye. Rossz kisfiú voltál.

(#45633) Tim82 válasza venember83 (#45632) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm a dicséretet, jólesett. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45634) Bubu79 válasza Tim82 (#45633) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha még elfenekelésre is vágynál, alighanem kénytelenek lennénk a tűzoltóság segítségét kérni a forróság enyhítése végett :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45635) Timocicu válasza Bubu79 (#45634) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szép estét Mindenkinek! :K

sigeeeeeen! Barátságból - szerelem, hidd el van ilyen :)

BOLDOG VAGYOK! Hihetetlen! :K :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45636) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Vót má itt ma beszélve a szekszről? :DD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45637) Bubu79 válasza Timocicu (#45635) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is szépet Timoka :)

Ennek örülök - tartson örökké a boldogságotok :)

Blackie: Hogyne - az előbb mintha Te említetted volna ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45638) Mawyx válasza Tim82 (#45622) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kinyílt a szeme és van bundácskája :) Adtam neki vizet meg kenyeret, aztán majd meglátjuk mi lesz, keríteni kell neki egy normális házikót is.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45639) Timocicu válasza Bubu79 (#45637) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Köszönöm Kedves Barna és viszont kívánom. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45640) Bubu79 válasza Timocicu (#45639) üzenetére


Bubu79
addikt

Abban nincsen hiba ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45641) Tim82 válasza Bubu79 (#45634) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem bírom követni magasröptű gondolatmenetedet. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45642) Timocicu válasza Bubu79 (#45640) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jó éjt!

Megyek tentizni, holnap bölcsi Zsombinak. Első hét eltelt a beszoktatásból. Mondanom sem kell, jobban viseli, mint én. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45643) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ma megvettem a zsír új öltönyöm! :) Tényleg klassz, szép meg minden! drága is volt..:D

És ma mentem oktatásra.. tudni kell hogy hegyen lakom, és amire lesétálok a villamoshoz, az kb 15-20perc! namármost ugye meleg volt, én meg öltönybe siettem lefele mer késésbe voltam, és mentem kb 2-300métert, és egy autós lelassított, egy hölgy volt benn, és kérdezte merre megyek?Mondom merre .. és azt azt mondta szálljak be levisz.:) Tök jóól esett! Vannak még rendes emberek :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#45644) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megírtam önmagam számára a nap idézetét: "Őszi estéken jó hobbi a telefon-tanítás. De ettől még NEM nevezem el pikacsunak az E65-ösömet!" :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45645) Bubu79 válasza Tim82 (#45641) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyet se búsulj, az utóbbi négy napban én is nehezen követem magam...

De holnaptól már jó lesz - ohne meló, csak boldogságosság :DD

Jó éjt Timoka :)

Csabee.: Ha most szenyó lennék megkérdezném, hogy miért nem "erőszakoltad" meg, úgyis arra várt csak - de mivel nem vagyok, így csak hümmögök szorgalmasan ;]

El - alvás, mert iszonyat fáradt vagyok - örülök, hogy holnap már nem kell mennem melózni... A HPO-s cseh figura meg fosson sünt egy hétig - spóroljon legközelebb otthon, ne nálunk a cégnél :P :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45646) Csabee. válasza Bubu79 (#45645) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem az én korosztályom :) 40-45körüli lehetett a nő :D nekem a 20as korosztály ami még téma:)

Üdv: Csabee.

(#45647) Winner_hun válasza Csabee. (#45643) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fujj de nem szeretem az öltönyt. Meg az inget se. Meg az egyéb díszhacukákat se.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45648) Csabee. válasza Winner_hun (#45647) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én sem szeretem :) De ha már egyszer üzletember leszek...:) akkor kell ez az öltözék! És kezdem megszeretni! ingeket már megszerettem! Persze a fiatalosabb ingeket meg a party-s ingeket! De a mostani öltönyöm is nagyon tetszik! Még a végén megkomolyodok.

Üdv: Csabee.

(#45649) Bubu79 válasza Csabee. (#45648) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi a csapásirány? Metálbiznisz, marihónalja biznisz, vagy biznisz iz biznisz? ;]

Na jó - tényleg alvás, ez nagyon sz@r volt :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45650) Csabee. válasza Bubu79 (#45649) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez az volt :DD Pénzüggyel szemezek! illetve ugye Rendszergazda vagyok+hálózattelepítő ! :)
Nah én is lefekszem! Jóéjt

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.