Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45651) tildy válasza Csabee. (#45646) üzenetére


tildy
nagyúr

höh ha már 45 körüli nők...
OMG:Y
Bakker akarok ennyire jól kinézni 50 évesen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45652) Winner_hun válasza launcser (#45628) üzenetére


Winner_hun
félisten

Dupla reg?;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45653) pohár válasza Winner_hun (#45652) üzenetére


pohár
félisten

Jajmá megint olyan gonosz vagy :D

Ez a Tropico 3 jó játék, 2 órát toltam vele és észre se vettem hogy 2 óra lett volna, csak úgy repült az idő :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45654) pohár


pohár
félisten

Ja és

:D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45655) Csabee. válasza tildy (#45651) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nah igen, ő tényleg jól néz ki :DD Őt elfogadnám :)

Jó reggelt mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#45656) zolynet válasza Csabee. (#45655) üzenetére


zolynet
addikt

jóreggelt, egy jó van ebbe a korai órában h ez már a pénteki napból ketyeg

Life is too short to stay stock!

(#45657) venember83 válasza Csabee. (#45643) üzenetére


venember83
nagyúr

A Kékestől van mit sétálnod a villamosig, de jó gyorsan sétálsz, ha húsz perc alatt odaérsz. :K

tildy: 2 kiló vakolat plusz pár kiló műanyag plusz még pár millát ott kell hagynod az orvosnál, ennyi a titok. Meg nem árt, ha sanyargatod magad minél kevesebb étkezéssel meg minél több sportolással.

[ Szerkesztve ]

(#45658) venember83


venember83
nagyúr

Két kismacska új gazdáját keresi. Kőrös partra dobta ki őket valaki.

(#45659) kételkedem válasza zolynet (#45656) üzenetére


kételkedem
addikt

A mai reggelben szinte semmi jó nincs :( A tápcsatornám mindkét végéből sebesen jön ki a cucc :((( Széntablettát reggeliztem vízzel :U

Szép napot mindenkinek!

Algieba: Regisztrált 2005-05-24 00:52, azaz 1585 napja ― őstag :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45660) Pisztillus válasza kételkedem (#45659) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Kételkedem: Ha nem elég a széntabletta, akkor Bolus adstringens (ez egy kicsit fertőtlenít is) vagy Imodium (Lopedium). Hányinger ellen pedig hideg (10-15 fokos) folyadék, amiből most amúgy is több kell a szokásosnál.

Algi meg már ügyködik az új avataron is, Ndruu kolléga egész szépet gyártott neki. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45661) Bubu79 válasza kételkedem (#45659) üzenetére


Bubu79
addikt

Annak idején népi gyógymódként egy púpozott kanál kakaót kapott a bátyám, rummal eláztatva a nagyapámtól ilyen cifra mulatságra - hogy attól-e, vagy nem, de utána más problémája kezdett el lenni :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45662) Pisztillus válasza Bubu79 (#45661) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az sem rossz... Már gondolkodtam azon, hogy ilyen célból apósom szilvapálinkáját is törzskönyveztetni kellene, mint gyógyszert, de szerintem az OGYI nem igazán hajlana erre... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45663) kételkedem válasza Pisztillus (#45660) üzenetére


kételkedem
addikt

thx!
Az egészben az zavar a legjobban, hogy nem tudom az okát. Azt viszont megfigyeltem, hogy ha vacsorázok, különösen ha valami csilis bab vagy hasonló akkor émelygek egész éjszaka alvás helyett. Ezért az utóbbi időben nem szoktam vacsorázni.
Lehet, hogy az epém nem szívesen foglalkozik már a nehezebb kajákkal?

Bubu: A kakaó az tuti szer. A keserű csoki 70% kakaó tartalom felett! is ezért jó a hasmenésre.

mod: kérlek ilyenkor használd a modkert nyugodtan. :P

[ Módosította: bolondember ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45664) venember83 válasza Pisztillus (#45662) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig ha a morfiumszármazékokat engedélyezték. :U

(#45665) Bubu79 válasza Pisztillus (#45662) üzenetére


Bubu79
addikt

A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezzem meg kezelőorvosát, gyógyszerészét, házisárkányát :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45666) Pisztillus válasza kételkedem (#45663) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Éppen tegnap voltunk az ÁNTSZ-nél egy megbeszélésen, ahol elmondták, hogy rengeteg vírus (és nem csak a H1N1, anem még vagy öt másik is) és baci kering mindenfelé, influenzaszerű és/vagy hasmenéses tüneteket okozva, azaz bármit elkaphattál (pl. az ügyfelektől). Pár nap, és nyoma sem lesz.

Venember: Attól még mi alkalmazzuk, ha kell... :) Az OGYI meg nem tudja (meg), mit mulasztott el... :)

Bubu: Anno megtettem. Amíg a feleségemet nem ismertem meg, kizárt dolog volt, hogy én ilyet megkóstoljak. De ez meggyőzött... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45667) kételkedem válasza Pisztillus (#45666) üzenetére


kételkedem
addikt

Pár nap, és nyoma sem lesz. Nagyon remélem, hogy nem komoly a gond! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45669) NoLF válasza kételkedem (#45663) üzenetére


NoLF
addikt

estvére kizárólag könnyű ételt ildomos bevinni a szervezetbe, könnyebb az alvás, egészségesebb, kevésbé terheled a rendszert az alvás idejére, nem utolsósorban akár testsúlycsökkentőként is beválhat, ha nem brutál adag zsírt és szénhidrátot küldesz le akkor, mikor már nincs is rá szüksége a gépnek :N

én általában valamilyen pirított/sült/neadjisten párolt husit eszek gyér fűszerezéssel, párolt/főtt/nyers zöldségekkel, az éjszakákkal semmi problem és közérzetileg is rendben valék. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45670) 7


7
addikt

1337 kérést teljesítettem a modkerben! :DDD

(#45671) Bubu79 válasza 7 (#45670) üzenetére


Bubu79
addikt

Tekintsd figyelmeztetésnek a számot ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45672) tildy válasza Pisztillus (#45666) üzenetére


tildy
nagyúr

H1N1 elleni védőoltást szerinted érdemes beadatni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45673) zolynet válasza NoLF (#45669) üzenetére


zolynet
addikt

megyek ma ~16kor Szegedfele, vanna' dzsoin? :F

Life is too short to stay stock!

(#45674) Pisztillus válasza tildy (#45672) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha korábban a "helyi" influenza nem okozott gondot (nem betegített meg, vagy ha igen, akkor pár napos lefolyású volt), akkor nem. Ellenben ha a "helyi" influenza ellen is kértél oltást, mert az átlagnál erősebben reagálsz rá, akkor viszont igen, akár azzal egyidőben érdemes beadatni az oltást. Az oltóanyag kb. 1 hónap múlva lesz kapható, Fluval P néven.

Annyit érdemes tudni a H1N1-ről, hogy - a jelenlegi ismereteink szerint - nem súlyosabb az általa okozott influenza, mint az ún. "helyi", azaz Influenza A és/vagy B okozta influenza (amúgy a H1N1 is A vírus). Azért övezi ilyen nagy figyelem, mert világméretű járványt okoz (ezért a P, mint pandemiás), egyszerűen azért, mert H1N1 kategóriás vírus nagyon régen okozott járványt, így legalább 2, de inkább 3 generáció védtelen ellene, így gyakorlatilag mindenkit megbetegít, aki kapcsolatba kerül vele.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45675) tildy válasza Pisztillus (#45674) üzenetére


tildy
nagyúr

huh, akkor nem amarad sok időm beadatni...
nem kértem korábban, de szerintem most lehet kellene.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45676) Pisztillus válasza tildy (#45675) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ártani nem ártasz vele, mert ha csak annyit ér el az oltás, hogy lassítva a vírus szaporodását, időt ad az immunrendszernek a védekezésre, már megérte. Ennek ugyanis az lesz az eredménye, hogy vagy tünetek nélkül zajlik le a találkozás a H1N1-el, vagy nagyon enyhe betegséget okoz csak (pl. kisebb láz, vagy az sem, köhögés, orrfolyás enyhébb, vagy elmarad, izomfájdalmak nem jelentkeznek - jószerivel csak a "rossz közérzet" jelzi a betegséget).

Ha a munkáltatód több, mint 200 dolgozót foglalkoztat, akkor nagykeráron kérheti az EKI-től (Egészségügyi Készletgazdálkodási Intézet) az oltóanyagot, de ehhez min. 200 db-ot kell rendelnie. Ebben az esetben hamarabb hozzájuthatsz, mint patikán keresztül. Az oltóanyaggal ugyanis először az egészségügyi intézmények dolgozóit kezdik el oltani (illetve az olyan krónikus betegeket, akiknél a normál influenza is gondot okozhat) - de ez érthető is, mert nem lenne szerencsés, ha a járvány idején nem lenne ellátás, lévén akiknek ez lenne a dolguk, azok is betegek.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45677) NoLF válasza zolynet (#45673) üzenetére


NoLF
addikt

ó b+ ha hamarabb mondod lehet csábulok mert vinnem kell nyomtatót is haza
viszont bejött egy party mára, holnap meg haver megy kecsóra
pedig inkább lennék otthon
legközelebb, thx

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45678) venember83 válasza Pisztillus (#45676) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak nehogy utóbb derüljenek ki az oltás esetleges mellékhatásai. :U

(#45679) zolynet válasza NoLF (#45677) üzenetére


zolynet
addikt

bocs, elfelejtettem, gyorsan elcsúszott a hét
e hétvége után viszont 3-4hétig nem szándékozok menni
jóból is megárt a sok(kk)

Life is too short to stay stock!

(#45680) Pisztillus válasza venember83 (#45678) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mint minden oltás esetében, itt is kell számolni azzal, hogy érzékenyebb immunrendszerű betegeknél maga az oltás váltja ki a betegséget, vagy esetleg allergiás reakciót. Ez sajnos benne van a pakliban.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45681) Tim82 válasza Pisztillus (#45680) üzenetére


Tim82
nagyúr

Asszem, az I Am Legend is valahogy így kezdődött. Csak ott rák elleni szupervakcina volt a kiindulópont. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45682) Pisztillus válasza Tim82 (#45681) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Erre már nincs esély... Sokan oltás nélkül átesek a betegségen, s miután meggyógyultak, immunitást is szereztek.

És most irány a meló!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45683) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nagyon jól indult ez a nap.

reggel macskafürdetés, mert Orsi elfelejtette lehajtani a vécé tetejét, így a kis SzőrDög bemászott a csészébe.
utána nem sokkal, miután odaértünk hozzám, láttam, h egy kedves illet egy jó 20 centis karcot hagyott a kocsi bal hátsó ajtaján (innen üzenem neki: remélem jobban érzi magát és jól alszik!), majd másfél órát szívtam a VPN-nel, egyszer engedett be, akkor sem értem el SEMMIT.

így szépen be kellett jönnöm.

mi jöhet még? :F

amúgy meg kellemest mindenkinek.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45684) pohár válasza bolondember (#45683) üzenetére


pohár
félisten

Ájájáj...
Szerintem inkább menj haza, lehet jobban jársz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45685) bolondember válasza pohár (#45684) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most értem be szinte csak a melóba... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45686) Pacák válasza launcser (#45628) üzenetére


Pacák
senior tag

Pedig már kezdtem megilletôdni, hogy launcsa' is néha visszanéz ide. :DDD

Nuclear launch detected

(#45687) NoLF válasza Pacák (#45686) üzenetére


NoLF
addikt

ide biztos nem
má csak hirdet kacatot

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45688) zolynet válasza bolondember (#45683) üzenetére


zolynet
addikt

hasonlóan jól telik itt is az idő, valamelyik mellényúlt és a fő szervert kinyomta ... így aztán egy jó 40perces leállás, újraindítás, lebasz, meg ami kell
szervezés persze professönel

Life is too short to stay stock!

(#45689) Pisztillus válasza bolondember (#45683) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Most inkább nem írom le, hogy mit csinálnék az ilyen karcolgatókkal, mert teljesen jogosan azonnal banolnál - még akkor is, ha amúgy egyetértesz vele. :DDD

De lehet, hogy én vagyok a helikopter, ám soha nem fogom megérteni, hogy ebben mi a jó. Én amikor valaki másnak a kocsijában utazok, abból szállok ki vagy be, jobban vigyázok rá, mint ha a sajátom volna. Na mindegy.

A fürdetett macsekot legalább lefotóztad? :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45690) tildy válasza bolondember (#45683) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen Orsi? :U
Miről maradtam már le megint :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45692) kételkedem válasza Pisztillus (#45689) üzenetére


kételkedem
addikt

NoLF: bocs, te görgesd át! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45693) bolondember válasza Pisztillus (#45689) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nyugi, ha leírnám, h én mit gondoltam első felindulásomban majdnem kimondtam...

el nem hiszem, h ebben mi a jó?! szegény kocsi nem ártott senkinek (csak pár bogárnak)...

ehh, most már túlléptem rajta, csak sajnálom... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45694) Pisztillus válasza bolondember (#45693) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát ez az. A helyedben az én agyvizem is felment volna. Viszont ha mély a karcolás, hamar meg kell csinál(tat)ni, nehogy elkezdjen rohadni.

A lábam miatt sokat taxizok. Nemrég kifogtam egy Omega-t, nem semmi kis verda, nagyon tetszett! :K

Kételkedem: Nem is tudtam, hogy BE-nek ennyi macskája van... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45695) NoLF válasza Kalandor (#45691) üzenetére


NoLF
addikt

de nincs itt, én voltam nála tennap csak bejelentkezve maradt s nem vettem észre :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45697) frame>24


frame>24
addikt

Hát röhögnöm kell, most tényleg van olyan ember, aki ilyeneket t(v)enne?
[link]
[link]
Hát kik ezek, mik ezek?? :DD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#45698) Pisztillus válasza frame>24 (#45697) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Biztos, hogy van, különben nem gyártanának ilyeneket. Plexi oldalú házban még gyönyörködhet is benne, főleg ha van rajta vagy száz led és húsz neon...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45699) Csabee. válasza venember83 (#45657) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem a kékesen lakom :DD Végre péntek végre vége a mai napomnak! Most már csak tanulás van hátra..

Üdv: Csabee.

(#45700) bolondember válasza Pisztillus (#45694) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tűnt mélynek, de majd meglesem - első látásra csak fényezésbibinek látszott... :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.