Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46851) Tim82 válasza Esmein (#46849) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szellemi munka? :F

;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46852) Esmein válasza Tim82 (#46851) üzenetére


Esmein
nagyúr

Még magamnak is hazudok, látod :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#46853) Tim82 válasza Esmein (#46852) üzenetére


Tim82
nagyúr

Máshogy nem lehet bírni. Customer service sucks. :DDD

Milyen szerencse, hogy én most már szabadságon vagyok október 12-ig! ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46854) gamerkiller válasza Tim82 (#46853) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jézusom hogy fogod te azt bírni...:D Mi a terved?:d

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46855) Tim82 válasza gamerkiller (#46854) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szakdolgozatírás, lakásban ablakok pucolása, szigetelése, újrafestése, esetleg még egy-két ajtóé is, ha megérkeznek a hangfalak + erősítő, akkor összerakni a hifirendszeremet, új barátnővel lenni. Sorrend nem meghatározó és nem végleges, módosítások bármikor becsúszhatnak. Pl. ha szakítok, több időm van szakdolgozatírásra. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46856) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép vasárnap délelőttöt mindenkinek! :)
A másnaposoknak meg kevés fejfájást. :D

(#46857) zH.


zH.
senior tag

Reggelt mindenkinek!
Hajnali 2-ig teszteket olvasgattam :DD

just be

(#46858) gamerkiller válasza Tim82 (#46855) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Vagy ha nem írsz szakdolgozatot akkor több időd van a családalapításra...:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46859) Tim82 válasza gamerkiller (#46858) üzenetére


Tim82
nagyúr

Arra még ráérek. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46860) pohár válasza Tim82 (#46859) üzenetére


pohár
félisten

Ki tudja, lehet holnap elüt egy biciklis, és amputálni kell a golyóidat :D

Szépet mindenkinek! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46861) gamerkiller válasza pohár (#46860) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Elég furcsa pozicióba kell ahoz állnia az utcán hogy egy biciklis elintézze a golyóit..:D

Új szerelmem van a lányok stílusában.. xD Scene :D [link]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46862) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Többezer roma elhatározta hogy elég volt. Mostantól cigányok lesznek ők is. Elhatározták hogy mostantól ők is dolgozni akarnak, meg tanulni, sőt, feltett szándékuk hogy megmutatják a magyaroknak hogy mindenben jobbak mint ők. Legelső körben kiközösítik maguk közül mindazokat akik, vagy akik közeli hozzátartozója vagyon vagy emberélet és egészség elleni bűncselekményt követett el, és akiről tudják ezt azt feljelentik és kiszolgáltatják az igazságszolgáltatás részére.
Visszaszolgáltatnak minden olyan anyagi dolgot, amit korábban eltulajdonítottak, és segítenek ezek kézrekerítésében.
Mostantól tisztelettel beszélnek mindekivel, egymással és a magyarokkal is, csendesen, alázattal, mintha felsőbbrendűségi érzésű kissebbség helyett a többségbe beilleszkedni vágyó értelmes emberi lények lennének. Elhagynak bizonyos kifejezéseket, frázisokat, különös tekintettel a "szobkiagécimettebuzi" és az "azémeréncigányvagyok?" kifejezésekre.
Tekintettel arra hogy a magyarok képesek voltak feladni kultúrájuk egy részét azért hogy európa közepe tájára beilleszkedhessenek, mint például hogy a ló segge felé fordulva összevissza mindekit lenyilaztak, a cigányok megpróbálják elhagyni mindazokat a kulturális szokásaikat és "törvényeiket" amelyek gátolják a beilleszkedést azon a területen, ahol egy más kultúrájú nagyobb népesség már megtelepedett.
Elhatározták hogy mindent megtesznek azért, hogy a magyarság álla leessen, így a legszegényebb családok is kötnek maguknak gallyseprőt és a saját tanyájukon kitakarítanak, rendet raknak, hogy úgy nézzen ki mintha emberek laknának ott. Előveszik kultúrájuk dolgos oldalát, és felhasználják arra hogy saját maguk körül rendet tegyenek.
Mindezek azért fognak megtörténni, mert ehhez nem kell erejükön felüli erőfeszítéseket tenniük, és mégis elérik azt, hogy a többségi társadalom ne mondhasson róluk rosszat, és elfogadják hogy ők is köztünk élnek, és ne ellenségként, hanem valóban, beilleszkedésre képes nehezebb helyzetben lévő kisebbségként, beillesztésre érdemes kisebbségként tekintsenek rájuk.

Gondolom erről fog szólni ez a bizonyos többezres Jászladányi romamenet. Ha igen, megyek beállok én is....

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46863) gamerkiller válasza BlacKSouL (#46862) üzenetére


gamerkiller
senior tag

'csillag' nem szólók hozzá mert engem már azért bannolnának mert elolvastam 'csillag'

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46864) keIdor válasza BlacKSouL (#46862) üzenetére


keIdor
titán

Hiszem, ha látom... szerintem nem fog sikerülni, de mindegy, legalább megpróbálják.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46865) Psychonaut válasza keIdor (#46864) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem érezted az iróniát a hozzászólásában? :F

(#46866) Tim82 válasza pohár (#46860) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazad van, rohanok is a spermabankba, biztos, ami ziher!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46867) gamerkiller válasza Psychonaut (#46865) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudtam én hogy valami nem stimmel.. :Y

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46868) pohár válasza Psychonaut (#46865) üzenetére


pohár
félisten

Én igen...

Amúgy, mostani ofőm is megmondta, hogy az a baj, hogy ennyire be akarjuk olvasztani a cigányokat a mi társadalmunkba... Kint Hollandiában pl mondhatni kolóniákban élnek, szerintem olyasmi lehet mint a B13 :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46869) gamerkiller válasza pohár (#46868) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja a bűnös negyed? Zsír film!!!! :R

Rend van az asztalomon?:d [link]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46870) Tim82 válasza gamerkiller (#46869) üzenetére


Tim82
nagyúr

Látod, ezért nem szeretek mobillal fotózni. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46871) Killing válasza gamerkiller (#46869) üzenetére


Killing
addikt

Hogy én milyen kocka vagyok. Egyből windows asztalra gondoltam. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#46872) Psychonaut válasza gamerkiller (#46869) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aztán miért vindó zikszpé van azon a laptopon Se7en helyett?

(#46873) gamerkiller válasza Tim82 (#46870) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nincs itthon nálam a fénykező, csak egy J700-as áll rendelkezésre.. :U

(#46872) Psychonaut: Ezéé [link] 1,8-as a proci benne.. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46874) Psychonaut válasza gamerkiller (#46873) üzenetére


Psychonaut
addikt

Core 2 Duo @ 1.60 GHz. :U

(#46875) Bubu79 válasza Psychonaut (#46874) üzenetére


Bubu79
addikt

Socket A Sempron 2800+ ( 32bit, 2GHz, minimál cash, egy mag ), a Win7 mégis szalad rajta :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46876) gamerkiller válasza Psychonaut (#46874) üzenetére


gamerkiller
senior tag

.ja tényleg.. akkor meg még úgysem.. de amúgy jó kis gép...:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46877) Psychonaut válasza gamerkiller (#46876) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor most kiemelem a lényeget, látom nem esett le:

Core 2 Duo @ 1.60 GHz.

Egy ilyen procin olyan simán fut a Win7, hogy öröm nézni. :U

Bubu: Nálam az ősi Athlon 2000+-ra is felment...igaz lassan bootolt kicsit, de bőven használható volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#46878) Tim82 válasza gamerkiller (#46876) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak hogy hozzátegyem, a Te notidnál generációkkal régebbi, Pentium M (Dothan) processzorokkal ellátott notebook-okon is simán fut a Windows 7. Hivatalos minimumkövetelménye kevesebb a Vistánál - és itt úgy tűnik, komolyan is vették, hogy fusson akár 512 MB RAM-mal és mindössze 1 GHz-es CPU-kkal felszerelt konfigokon is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46879) gamerkiller válasza Psychonaut (#46877) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja, és mégegyszer tényleg.. De mind1, nem teszem fel a win7-et, most raktam fel tegnap délután ezt..:D Jó ez, amíg jó ez..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46880) Killing


Killing
addikt

Psycho, mi lett a Loutoddal?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#46881) Psychonaut válasza Killing (#46880) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kapott egy Delete-t. :U
Nem láttam értelmét. Majd ha úgy döntök, csinálok megint.

gamerkiller: Felőlem aztán...

[ Szerkesztve ]

(#46882) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Valakinek nem kell egy 15éves Lada szamara 1,3as 60.000ft :) Gáz/benzin üzemű :DD

:DD Mókás kis verda :) 70-80km/h bír még:D Vagy van ötletetek hogy hol próbálkozzam badni ahol még kapni is lehetne érte valamit?

Üdv: Csabee.

(#46883) Killing válasza Csabee. (#46882) üzenetére


Killing
addikt

[link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#46884) Csabee. válasza Killing (#46883) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ide kár lenne beadni :) meg sztem nem adnának többet érte 10nél

Üdv: Csabee.

(#46885) Killing válasza Csabee. (#46884) üzenetére


Killing
addikt

Csak egy tipp volt. Én tudnám hasznosítani rallyzni a szántóföldeken, vagy add el krumplit hordani a nagybanira. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#46886) Csabee. válasza Killing (#46885) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Vedd meg eladom neked:)

Üdv: Csabee.

(#46887) Killing válasza Csabee. (#46886) üzenetére


Killing
addikt

Jogsi nélkül nehéz lenne hajtani. Habár szántóföldön kevés a rendőr. :D

Tedd fel a hardverapróra. :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#46888) Csabee. válasza Killing (#46887) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az lesz, este rakok fel képeket!

Üdv: Csabee.

(#46889) Ramius


Ramius
őstag

Üdv!

Segítsetek. A vonatjegynél igénybevehető kedvezmény, a "26 éves korig", azt most hogy kell érteni? A 26. vagy a 27. szülinapig?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#46890) gamerkiller válasza Ramius (#46889) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Sejtésem szerint azért kérdezed mert 26 éves vagy? Amúgy kövezz meg, de nem tudom..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46891) Psychonaut válasza Ramius (#46889) üzenetére


Psychonaut
addikt

26. :U

Legalábbis nekem egyértelműen...máshol mondjuk gyerekjegy van 18 éves korig...nyilván a 18. szülinapodig érvényes, mert utána már felnőtt vagy. Szerintem ugyanez a metódus itt is.

(#46892) Ramius


Ramius
őstag

Írtam egy hsz-t és nem jelent meg. :F

Vagy mégsem? Ennyire nem lehetek másnapos :D

mod: jaigen, nemrég volt a 26. szülinap :D

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#46893) Pisztillus válasza Tim82 (#46878) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Megerősítve. Nekem egy HP NC8000 gépen (1,6 GHz Pentium M proci, 1 GB RAM, ATi VGA, 60 GB HDD) simán ment, bár a hangdriverrel egy kicsit trükközni kellett. No meg a netbook-ok is viszik, az Atom procijukkal. Egy 1,8 GHz-s, C2D az már erőgép neki... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46894) tope


tope
addikt

Laptop ügyre csak csak ennyit fűzök hozzá

Szép napot, már ha 1 Vasárnap du. hangulata lehet olyan szép (holnap Hétfő, munka v. iskola :) )

[ Szerkesztve ]

(#46895) NoLF


NoLF
addikt

tyű ez igazi kétszercsípős muri volt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46896) tildy válasza NoLF (#46895) üzenetére


tildy
nagyúr

Már akinek :P ;]
Nekem nem :D Lehet az extrapaprika tett oda? :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46897) tildy válasza Ramius (#46889) üzenetére


tildy
nagyúr

KÖZLEMÉNY
A 26 ÉVEN ALULI FIATALOK KEDVEZMÉNYÉNEK IGÉNYBEVÉTELI FELTÉTELEIRŐL
Kedvezmény
A MÁV-START Zrt. a 26 éven aluli Európai Uniós állampolgárságú fiatalok részére 33% -os kedvezményt biztosít.
Felhasználás feltételei
A MÁV-START Zrt. a kedvezményre való jogosultság igazolására az életkort, az állampolgárságot és a személyazonosságot igazoló okmányt fogadja el.
A kedvezményes menetjeggyel az útmegszakítás megengedett.
Amennyiben az utas nem tudja igazolni jogosultságát, vagy nem jogosult a kedvezményre a vasút teljes árú menetjegyre kiegészíti a menetjegyét és felszámítja az Üzletszabályzat III. Rész. C. fejezet 4. pontjában meghirdetett emelt pótdíjat.
Amennyiben az utas jogosult a kedvezményre, de nem a meghatározott időpontban használja utazásra menetjegyét, vagy úgy kezdte meg utazását, hogy nem tudja a kedvezményezett nap 24.00 órájáig befejezni azt, a vasút teljes árú menetjegyre kiegészíti a menetjegyét, és felszámítja az Üzletszabályzat III. ész. C. fejezet 1. pontjában meghirdetett pótdíjat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46898) NoLF válasza tildy (#46896) üzenetére


NoLF
addikt

egen, több, mint valószínű :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46899) Ramius válasza NoLF (#46895) üzenetére


Ramius
őstag

úgy ám :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#46900) Nordik


Nordik
őstag

Nem találtam megfelelő topikot a kérdésemhez...
Ha estin szeretnék tanulni (érettségi), akkor kapok iskolalátogatási igazolást?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.