Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15951) venember83 válasza NoLF (#15949) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg csak volt. :U

(#15952) zolynet válasza Str8 sk8r (#15950) üzenetére


zolynet
addikt

hát ha nem vagy éhes ;] ... jóétvágyat

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#15953) rarri


rarri
senior tag

Szép estét !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15954) bnss válasza rarri (#15953) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri, Neked is! :)

---

1000.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15955) nike_ válasza bnss (#15954) üzenetére


nike_
addikt

Gratula! :K

(#15956) rarri válasza bnss (#15954) üzenetére


rarri
senior tag

1000 nap ! Ez igen ! Gratulálok !

:C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15957) bnss válasza nike_ (#15955) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm! :)

rarri: köszi, bár nem tudom miért gratuláltok. :B (Ez még csak a kezdet. ;])

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15958) tope válasza bnss (#15954) üzenetére


tope
addikt

(#15959) zolynet válasza bnss (#15954) üzenetére


zolynet
addikt

grat

Life is too short to stay stock!

(#15960) rarri válasza bnss (#15957) üzenetére


rarri
senior tag

Én még 500 napnál sem tartok. :N

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15961) zolynet válasza rarri (#15960) üzenetére


zolynet
addikt

és túl sokat bizniszelsz ;]

Life is too short to stay stock!

(#15962) rarri válasza zolynet (#15961) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt nem értem. :N / nézd el nekem, szőke vagyok. :D / Kifejtenéd bővebben ? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15963) neduddki válasza rarri (#15962) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es honan a francbul van a 9szagmai???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15964) Pisztillus válasza bnss (#15954) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Gratulálok! Nálam holnap 00:35-kor fordul át a számláló a 900-ra... (De utolérni soha nem foglak! :D )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15965) rarri válasza neduddki (#15963) üzenetére


rarri
senior tag

Töredelmesen bevallom, hogy azok is offok. :D De azért megpróbáltam értelmes dolgokat írni, nem csak színeztem. :K Az elsőt azt muszáj volt, a többi meg elment röhögni az elsőn . :D

Piszti : Nem mondod !!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15966) venember83 válasza bnss (#15954) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezer nap? Hej, elmúlt fiatalság... :U

(#15967) Pisztillus válasza rarri (#15965) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem. De igen! Mit? :F ( :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15968) Kötelező


Kötelező
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek ezzel kapcsoltaban enktek. Szeretném ha segitene valaki : LINK

:(

(#15969) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nicsak mit találtam. Jane01 tildy avatrjával.

Feel Good Inc.

(#15970) rarri válasza Pisztillus (#15967) üzenetére


rarri
senior tag

Arra reagáltam, hogy nem fogod utolérni. :D

Most búcsúzom,vár a gálya!:-))) Mindenkinek jó éjszakát kívánok ! Sziasztok !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15971) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

Napok óta be vagyok állva, pedig drogom nincsen. :) Egyszerűen örülök az életnek, a mobiloknak, az álmaimnak, a csokinak és a jó történeteknek. :D

Rájöttem, hogy az életünk csak akkor nyer értelmet, ha képesek vagyunk célokat kijelölni magunknak és megvalósítani őket.

Algieba egyre bölcsebb, érettebb kabakot hord a nyakán. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15972) zolynet válasza rarri (#15962) üzenetére


zolynet
addikt

hát hogy egy piaci hsz-ed sincs ... azért még lehet asszociálni :K (ironikus volt)

Life is too short to stay stock!

(#15973) venember83 válasza Algieba (#15971) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak azt nem értem, hogy kerül a felsorolásba a csoki? :U

(#15974) kételkedem válasza Pompi (#15969) üzenetére


kételkedem
addikt

Ahhoz képest, hogy a telefonszámával szaxit hirdetnek, az már elhanyagolható, hogy az avatarját is lenyúlták :U :(((

Jó éjt mindenkinek, aki dolgozni kényszerül, annak jó munkát! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15975) Algieba válasza venember83 (#15973) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A csoki a "hab a tortán". Egy kis csokoládé nem árt, sőt, használ. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15976) bnss


bnss
veterán

Köszönöm a jókívánságokat. ;]

venember: sajnos a fiatalság is múlik. :N

Pisztillus: ki tudja, a válságban minden lehetséges! :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15977) KrAt válasza Pompi (#15969) üzenetére


KrAt
veterán

Ez jobb? :U Ban?

(#15978) Pisztillus válasza KrAt (#15977) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Innen már kitették, sőt, ngabor2 írja is, hogy vele szemben is alkalmazásra kerül a zéró tolerancia...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15979) KrAt válasza Pisztillus (#15978) üzenetére


KrAt
veterán

Azjó... Ő vmiért kimaradt, pedig figyelem, mi a pálya a PH!-n.. :(

Amúgy tökjó: muteromék összevesztek, válni akarnak, muter idegességében elment itthonról, 1 óra múlva visszajött, velem se áll szóba (pedig asszem semmiről nem tehetek most) de mindegy, az élet szép :(

[ Szerkesztve ]

(#15980) Esmein válasza bolondember (#15934) üzenetére


Esmein
nagyúr

A részletekben meg tudunk egyezni azt hiszem, ph! avatar kinyomtatva kuponként szolgál, 5%-al olcsóbb a szolgáltatás :D

Vannak ingyenesen igénybe vehető szolgáltatások is, mint például a szomszédban hallgatózni.

szerk.: ha megtalálom ki pakolja fel a kisasszony számát mindenféle szaxi szólót hirdetve, valószínűleg BTKba ütköző lesz, amit teszek ...

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15981) venember83 válasza Esmein (#15980) üzenetére


venember83
nagyúr

Beindítod a bizniszt, a hölgy felmond a munkahelyén, te meg majd leveszed a százalékod? ;]

(#15982) SystemRoot válasza KrAt (#15979) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én most nem akarok senki oldalára állni, de én nem örülök neki hogy kitették. És annak sem örülök hogy a Pit-esek elmennek. Eredetileg semmi durvát nem csinált horyk sem amiért bannt érdemelt volna, csak jött a konflikuts és elmérgesedett a helyzet...:(

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15983) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mindig túl tabascozom a véres marist, és úgy ég tőle a pofám, hogy csak könnyezek :) Tegnap 16 csepp ment bele, ma 11, de legközelebb megállok 5-nél. Rohadt erős. Nem hittem volna. Viszont a citromlé eddig kimaradt. Kicsit változtat rajta, nem rossz. Csak már szétdurranok tőle a 3 tányér Lasagne, meg a 2 Fácán után amit munkatársakkal sebtében betoltunk.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15984) Pompi válasza SystemRoot (#15982) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elmérgesedett a helyzet?! Ki mérgesítette el? Nem mi próbáljuk őt lejáratni különböző oldalakon, nem mi fenyegezőzünk, ellenben ő folyamatosan ezt csinálja. És még megfordul egyesek fejében, hogy vissza kellene ide engedni. Minek?! Miért?! Aki ilyen véleménnyel van erről a helyről annak semmi keresnivalója nincs itt.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#15985) KrAt válasza SystemRoot (#15982) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem totál kimaradt a helyzet, szóval nem tudok állást foglalni :(

(#15986) venember83 válasza Pompi (#15984) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon elmérgesedhetett a helyzet a moderátorok között. Egyre több helyen olvasom moderátoroktól vagy HG-tól, hogy az "ilyenek" takarodjanak, megszabadulunk tőlük stb, az ilyen megfogalmazásokat. Elsődleges szemponttá vált a PH! "megtisztítása"? Az okot nem tudom, de tele lehet a hócipő. Ugyanakkor nem tartom szerencsésnek az ilyen "határozott" és szélsőséges megnyilvánulásokat. Persze szerencsére engem senki se kérdez.

(#15987) Pompi válasza venember83 (#15986) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Olvassgasd már el Pisztillus linkjét legyélszíves és utána gondold át, hogy te akarnál-e ilyen embernek fórumot készíteni?

Feel Good Inc.

(#15988) venember83 válasza Pompi (#15987) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem egy közösségnek készítitek, akik közt vannak ilyenek és olyanok is? :)

Nem a ban zavar, vagy az, hogy kit és miért raktok ki, hanem az, hogy az említett hsz-eitek már kicsit sem objektívek, harag és düh tükröződik belőlük, ez pedig nem helyénvaló, szerintem.

Először ezen a moderátori hsz-en akadt meg a szemem, kicsit fura volt ez a megfogalmazás, dehát úgy néz ki, hogy nem csak a felhasználók egyre szélsőségesebbek és durvábbak, hanem a moderátorok is. Most pedig olvastam a te hsz-ed, ami ismét elég szélsőséges. Nem mondom, hogy én jobban reagálnék adott esetben, de nem is vagyok moderátor. :) Nem kritika ez, azt tesztek, amit akartok, ahogy jónak és megfelelőnek látjátok, csak furcsállom az egészet, eddig nem ilyen hangnem volt a jellemző a moderátorokra.

Minden jót s jóccakát.

(#15989) SystemRoot válasza Pompi (#15987) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én egész jól képben vagyok a helyzettel ezért megfogalmazom hogy mik jutnak most eszembe.

először is én nem vagyok ellene a tisztogatásnak amiről vénember beszél, tényleg nincs szükség rossz hangulat keltőkre.

CSAKHOGY, bezártátok a PIT-esek topikját azért mert egy már kitiltott PH-s tag, aki nem tagja a PIT-nek, beszólt a PH-nak.

Egyébként horyk (az emlegetett személy) úgy került bannolásra hogy egy viccnek szánt képet linkelt, ami "pronónak minősült" ami miatt kitlitották több napra tévedésből mert azt hitték hogy egy komolyann tempbanja volt korábban holott csak egy 3órás tempbanja volt valami elenyészű ügy miatt, és ezen háborodott fel, olvastam az emaileket amit váltottak ezután, fokozatosan mérgesült el a dolog.
Szal azt állítani így a részetekről hogy ilyen emberre no tolerancia az nem fair, mert meg kell nézni hogy miből is indult ki a dolog alapvetően, és mi miatt lett ilyen a helyzet. Én láttam előtte őt postolni és egy békés, normális, értékes tagja volt a közösségnek, persze utólag már hallottam hogy voltak kisebb incidensek, némelyiket láttam én is, de nem annyira súlyosak az én megítélésem szerint.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15990) tildy válasza SystemRoot (#15989) üzenetére


tildy
nagyúr

ó jaj megint félreértés félreértés hátán, sértődős userek, és moderátorok, tisztára mint egy tűzfészek.
El is teszem magam holnapra, mindenkinek békés nyugpodalmas éjszakát kívánok (hsz ok gomb, és ban gomb megnyomása előtt kéretik 10ig számolni :D )
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hü , pár smiley meghótta magát :Y :Y
véntrotty: a hölgy elégedett saját állásával.Meg máséval is :U :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15991) SystemRoot válasza venember83 (#15988) üzenetére


SystemRoot
őstag

abban egyébként egyet értek veled hogy szerintem is kissé erősödött itt a moderációs szigor.
főleg hogy most nekem is volt egy esetem, linkeltem egy szervert amit wareznak minősítettek (mert fel lehet rá menni cdkey ellenőrzés nélkül) aztán amikor leálltam volna megbeszélni megfenyegettek hogy nem akarnak többször rámszólni...
aztán a jogos mod topicban is kellően ellenséges hangnemmel találkoztam, én is persze nyersen és egzaktul keményen fogalmaztam, de a moderátorok részéről már nem azért, de készséges és barátságos hozzáállást várnék, elvégre én csak odamentem megbeszélni egy ügyet, és kb mintha valami csatatérre léptem volna be... :(

szek:
(a többes szám nem biztos hogy helyes most a moderátorokat illetően)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15992) tildy válasza Pompi (#15969) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem látom. Kép?
Systemroot , : ok ok. Nem akarok megint helytelen fogalmazás hibájába esni.
Hát ja , ez egy ilyen bicikli, úgy néz ki , akinek ennyit jár a szája mint nekem, az ...az megüti a bokáját, ellopják az avatarját, szaxi szólót hirdetnek vele.

Azon gondolkodom eddigi volt pasijaim közt vajon lehet e valamelyik? De csilla nevűre egyre sem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15993) SystemRoot válasza tildy (#15992) üzenetére


SystemRoot
őstag

azért mert már letiltották a fórum nézését regisztráció nélkül.

egyébként szerintem nem szándékos Jane részéről, csak gondolom amikor a fórumot csinálták az avatorokhoz begyűlytötték a tied is, és megtetszett neki, szóval vedd inkább elismerésnek.:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15994) tildy válasza bolondember (#15938) üzenetére


tildy
nagyúr

Amúgy erről már lekéstél :P Akkor kellett volna, mikor egy hétig ott flangáltál előttem egy szál alsógatyában :DDD ;]

Ugye tudod, hogy csak viccelek? :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15995) Racecam válasza SystemRoot (#15989) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, a pitesek topicja azért lett bezárva, mert ott olyan megnyilvánulások mentek a PH! és az ott dolgozó moderátorok ellen, amit érthető okokból nem szeretnénk itt olvasni. Ez kb. olyan, mintha bemennék hozzád és egyfolytában fikáznám a lakásodat, bútoraidat, ne adj Isten a gyermekeidet. Lehet, hogy hamar ki lennék rakva én is. Úgyhogy jobb, ha békében távoznak és utána a saját topicjukban azt írnak, amit akarnak, mintha egyenként rakunk ki mindenkit onnan.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15996) SystemRoot válasza Racecam (#15995) üzenetére


SystemRoot
őstag

Megosztanám véleményemet, hátha valamiféle tanulság szűrődik le belőle.

Igen, sajnos kissé rossz irányba ment el a hangulat, de én tartom az álláspontomat hogy részben a moderátorok is hibásak, ha készségesebbek lettek volna, akárcsak néha eljátszanak egy erőltetett mosolyt, mingyárt másképp reagál mindenki. Én biztos vagyok benne hogy nem egyértelműen az ott lévő tagokkal volt a baj. Negatív szimpátia alakult ki a moderátori gárda iránt bennük és ez okozta az összes további problémát.

Pl ha én lennék moderátor biztos úgy csinálnám ha mondjuk tempbannolok valakit, hogy "bocs de szabályok köteleznek, kezem megkötve, igyál egy teát a temp bann alatt, ilyet máskor légyszi ne". eredmény ugyanaz, feladat teljesítve, és nincs harag senki részéről. Normálisan folytatódott volna a fórum élet. Nem mondom hogy csak ti vagytok a hibásak hogy eldurvult a hangulat, de én úgy láttam hogy teljesen normális tagok voltak ott és a negatív hozzáállás csak amiatt lehetett mert túl kemények voltatok, az emberi jellem meg olyan hogy ilyenkor lázad és ha egyszer negatív lesz a benyomásuk akkor már minden csak rosszabbodik.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15997) ngabor2 válasza SystemRoot (#15996) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tudod, hogy hányszor lett ez eljátszva?

amúgy nem most erősödött a moderátori szigor, hanem régebben volt túl ltaza, és ezt most próbáljuk helyreállítani. akivel semmi gond nincs, mert betartják aza lapelveket, azok nem veszik észre a visszaszigorodást. aki meg észreveszi... épp azok miatt kell visszaállni.

[ Szerkesztve ]

(#15998) Kidus válasza SystemRoot (#15996) üzenetére


Kidus
őstag

Nezd, egyreszrol ertem, amit mondani probalsz, masreszrol viszont regi motoros vagyok, nem itt kezdtem, es hidd el, mikor azt mondom, nem lehet orokke es mindenkinel szep szoval eredmenyt elerni.
En ugy gondolom, hogy itt a moderacio mindig is korulbelul egy szinten volt, persze sok kulonbozo stilusu moderatorral, de az iranyelvek nem valtoztak sosem. Egy ideig ebbol engedtunk, mondvan, tan kicsit tul kemenyek vagyunk. Most ennek isszuk a levet, mert kiderult, hogy nem mukodott, es visszaallt minden a regibe.
Azert erezni ezt most ennyire, mert par emberen csattant az ostor, akik eddig megengedhettek maguknak ezt-azt, es most mar nem tehetik ezt meg. Itt nem az altalad emlegetett tarsasagra gondolok elsosorban, altalanossagban beszelek.
Senki nem indulatos, senkiben nincs harag reszunkrol, egyszeruen aminek meg kell lenni, annak meg kell lenni, ez ilyen egyszeru. Nem akarunk senkit eluldozni, nem akarunk mi sem feszultseget ( foleg! mi nem akarunk, minden eronkkel az elkerulesen vagyunk ).
Ha csak az en szemszogembol vagy kivancsi adott tarsasagra es a topic-ra, nekem sem tetszett, hogy folyamatosan huzogatjak a cernaszalat egyesek, nem tetszettek az odamondogatasok, es nem ertem, hogy miert egyoldalu elvaras a baratsagossag, az odafigyeles, keszsegesseg stb.
Igazan nekunk is jol esne, ha a hirtelenebb fajta emberkek is tudnanak egy kis nyugalmat eroltetni magukra, tudnanak hozzank ugy fordulni, mint masik emberhez, es ha nem ragadna el oket a csordaszellem. A fejem teszem ra, van olyan tag is itt, akinek halvany fingja nincs, miert kell epp szidni a modokat, de ha mar a tobbiek, akkor o is. Vagy epp szidni mast, amit a tobbiek. Mert csak.
Egy szo mint szaz, hidd el errol az oldalrol megvan a torekves, az igyekezet, meg az onkritika is ( ha a moderatorokat mint egeszet nezed foleg, egymast is kontrolaljuk szepen am :) ). Kene neha a masik fejevel gondolkodni, mikor problema van, es akkor kevesebb lenne a konfliktus.

Assuming Control

(#15999) Racecam válasza Kidus (#15998) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ehhez nem nagyon lehet mit hozzátenni.
Köszönjük Kidus!! :R :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16000) bolondember válasza tildy (#15994) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

muszáj volt húznom valamit, nem aludhattam a pizsimben... :(((

tuti néztél volna belibbenek egy szál semmiben... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.