Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16101) pohár válasza nike_ (#16099) üzenetére


pohár
félisten

Jajam, most eszem a főztjüket, odab...khm... ver :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16102) bnss válasza rarri (#16100) üzenetére


bnss
veterán

Már nem olyan szép, mert fogy kávé, de az olvasnivaló nem. Viszont voltak nagyon szép pillatok ma, ezt majd privátban, ha érdekel. :B

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16103) nike_ válasza pohár (#16101) üzenetére


nike_
addikt

Ha neked ízlik, akkor csak jó lehet :DDD

(#16104) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó éjt gyerekek, aludjatok jól, álmodjatok lépeket.

(#16105) rarri válasza bnss (#16102) üzenetére


rarri
senior tag

Persze hogy érdekel. :K Minden érdekel ami veled történik. :)

Én most búcsúzom, mindenkinek jó éjszakát kívánok , Bon neked pedig jó tanulást! Sziasztok ! :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16106) pohár válasza nike_ (#16103) üzenetére


pohár
félisten

Hát nem is rossz :D

Szia rarri! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16107) bnss válasza rarri (#16105) üzenetére


bnss
veterán

Pihentető műszakot, hosszú még ez a nap, plusz az éjszaka, lesz időm gépelni - két fejezet között. :)

Jó éjt ngabor!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16108) venember83 válasza ngabor2 (#16104) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább méheket. Megjegyzem, tegnap a munkatársnőmmel álmodtam, életemben először. Nem volt semmi különös, hamar megszólalt a vekker.

(#16109) BlacKSouL válasza venember83 (#16108) üzenetére


BlacKSouL
addikt

vele vagy róla? .. :) Nem mindegy.

Ovodafone-os reklám a pólósokkal jó :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16110) venember83 válasza BlacKSouL (#16109) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő szerepelt az álomban. Különben nem vagyunk semmilyen viszonyban, semleges munkakapcsolat, azért is csodálkozom, hogy álmom részese lett. Megmagyarázhatatlan. De örülök, hogy nem öregek otthonában dolgozok, ki tudja, akkor kikkel álmodnék. :DDD

Három nyúl, ég a Milán. :C De azért egy tizenegyestől megkegyelmezte őket a bíró.

[ Szerkesztve ]

(#16111) bnss


bnss
veterán

Egészségetekre, már aki még ébren van. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16112) nike_


nike_
addikt

Azt hiszem, lépek. Szép álmokat mindenkinek.

(#16113) venember83 válasza bnss (#16111) üzenetére


venember83
nagyúr

HE?!

(#16114) bnss válasza venember83 (#16113) üzenetére


bnss
veterán

Bontottam egy sört, mert megérdemlem. :D

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16115) feka007


feka007
nagyúr

Vki nem tudja megmondani, hogy miért hűsít jobban a fagylalt a sima jégnél? Holnapra kellene kémiára ez a hülyeség, de nekem lövésem nincs... :F
Előre is thx

[ Szerkesztve ]

(#16116) Dylen válasza bnss (#16114) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én két kabátot meg egy rakás ruhát vettem magamnak, mert k.rvára megérdemlem :D
Thank God I'm a woman.

venember83: az is jó dolog csak másképp és máskor :)

és most megyek aludni, mert megé..., mert muszáj, jóéjt!

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#16117) venember83 válasza Dylen (#16116) üzenetére


venember83
nagyúr

Én meg k.rvára spórolok. Mert megérdemlem.

(#16118) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ez kicseszett hatalmas :DD eddig mér nem ismertem? Most a Tizennégyen feküdtem de nagyon..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16119) bnss válasza Dylen (#16116) üzenetére


bnss
veterán

Jó éjt! :)

venember: én is spórolok, a meglévő söricilin készletet fogyasztom.

---

Sörre kávét ivott már valaki? Kezdek álmosodni. Sajnos. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16120) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Teljesen dilis vagyok. A vidámságom csak a takaró a szomorúságomon. Tényleg boldog és elégedett vagyok, mert minden hétre sikerül kitalálnom, megvalósítanom egy-egy jó élményt. A tanulás sose volt ennyire könnyű. Az eszem gyors, a testem erős. Sose volt ilyen nagy muszklim. Kerti munka, favágás megedzette az izmaimat. Minden szép és jó. Jön a tavasz. Mehetek a kertbe. Oh, a kerti munka jó.

Mégis. Vannak témák, amik lerántják a vidám takarót a bánatról.
Min akadt fenn a vidám takaróm? Tavaly voltam egy netes közösség jól sikerült rendezvényén. Ami jó volt. A táj gyönyörű. Minden szép és jó volt, mégis pocsékul éreztem magamat. Szenvedtem. Most a "kudarc" lelki hátterét nem bontom ki, mert senkit sem érdekel, még engem sem. Tudomásul kellett vennem, hogy valójában nem vagyok közösségi ember. Megszoktam az egyedüllétet, és zavar a sokaság.

Le kéne mondanom az összes idei utazási tervemet. Mind közösségi rendezvény. Minek égetném magamat? Egyszer nem volt elég nekem???

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16121) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

1380 napja regisztráltam, ennyi idő alatt 3624 hsz-t írtam. Így senior tag vagyok, és a hsz. gyűjtő kedvemet tekintve, még évekig senior tag maradok.

Egyik fórumtársam 270 nap alatt 6087 hsz-szel elérte az őstag rangot. :Y

Mindegy. Ezen már fennakadtam tavaly májusban. Végül is, nincs jelentősége a netes hsz-gyűjtésnek és rangnak. Ne legyek teljesen hülye, hogy ilyen semmiség miatt kesergek. :((( :W

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16122) RexpecT válasza Algieba (#16120) üzenetére


RexpecT
addikt

Minek égetném magamat? Egyszer nem volt elég nekem???
Adj esélyt magadnak,ha nem megy akkor meg hagyd a francba.Az is lehet hogy a társaság nem volt neked szimpatikus nem?

(#16123) Algieba válasza RexpecT (#16122) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Jó emberek jöttek össze. Sokan családjukkal, társukkal érkeztek, vagy a hobbi nagy öregjeiként általános tiszteletnek örvendtek egymagukban is.

Én meg egyedül jöttem, senkit sem ismertem arcról, engem sem ismertek, csak netes nevek alapján azonosítottam a jelen lévőket.

Háát, részemről égtem. Kellemetlen volt. Nincs szükségem ilyen élményekre. Akkor meg minek erőltetem? :F :W

Szerk.: Közben rájöttem, hogy a csillagászati táborba is fölösleges idő és pénz pocséklás elmennem. Ott is égnék. Akik ott lesznek jó távcsövekkel rendelkező, sokkal nagyobb ismerettel rendelkező félprofik. Én meg átbukdácsolva a keleti végeken a 10x50-es binokulárommal és kusza ismerethalmazommal, nagyon dilettáns benyomást keltenék minden lelkesedésem ellenére, ami hamar elillanna látva a többiek távcsöveit és hallgatva szakmai beszélgetéseiket. :(

Annyira tré vagyok, Nudli. Ilyenkor egyáltalán nem vagyok kedves, de nem mással szemben veszem fel a zord arcomat, önmagamat ütöm, mert még mindig sehol sem vagyok...

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16124) Eastman válasza BlacKSouL (#16118) üzenetére


Eastman
őstag

Kemény! Üvegtigrincs feeling megvan. :))

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16125) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Ráleltem a nap legjobb fórumos beszólására a filmbuzin a T4 egyik topikjában:

"a másik meg a transzformerezés:D mi? mert? mert egy óriás robot gyűjti be az embereket?? mégis mi a f*szom gyűjtse,malacpersely?"

:DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16126) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, jelen esetben úgy vagyok a munkakedvvel, mint egyszeri lány a szombat esti buli után - vagy megjön, vagy nem.

amúgy jó reggelt minden mazochistának aki már fenn van.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16127) BlacKSouL válasza bolondember (#16126) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mazochista állat vagyok, már fent vagyok :) Sőt, már bent vagyok. Munkakedv hasonlatos.
De hogy még alszom az tuti, mert 6x kellett javítanom a mazochista szót ;] (most csak egyszer)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16128) kételkedem válasza BlacKSouL (#16127) üzenetére


kételkedem
addikt

Bent vagyok, vidám vagyok, dolgozom :D Tegnap veneszőtem, ez biztos annak az utóhatása :)

Szép napot mindenkinek! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16129) bolondember válasza BlacKSouL (#16127) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én még mindig úgy érzem magam, mint aki birkózópálinkát ivott lefekvés előtt ->úgy ébredtem, mint akit agyonvertek... :(

reggel vagy 8 percig bútoltam, most rohadt lassan töltődött be a felkelés.exe meg az öltözz.exe... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16130) zolynet válasza kételkedem (#16128) üzenetére


zolynet
addikt

veneszőtem ... egészségedre

jóreggelt koránmunkábamenős mazo táraság ;]

Life is too short to stay stock!

(#16131) kételkedem válasza bolondember (#16129) üzenetére


kételkedem
addikt

A bút folyamatot rövidítheted, ha a nem szükséges ficsöröket kilövöd. pl mindkét szem kinyitása. Elég, ha az egyik van nyitva :U

zolynet: szauna, jakuzi, vízalatti torna :) (mert megérdemlem)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16132) zolynet válasza kételkedem (#16131) üzenetére


zolynet
addikt

jaaaaa, olyan már rámférne ... akkor most fittipaldi vagy

Life is too short to stay stock!

(#16133) bolondember válasza kételkedem (#16131) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem elég, mert a villanykapcsoló a szoba túlsó végében van...

kell mindkét szem a sötétben... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16134) tildy


tildy
nagyúr

2 floris kriektől még reggel is kellemesen éreztem magam :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16135) bolondember válasza tildy (#16134) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fürödtél benne?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16136) tildy válasza bolondember (#16135) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak iszogattam, este :)
Ismét jó kis baráti társaság jött össze, lassan már lehetne szervezni egy nagyobb PH talit is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16137) Mawyx válasza Algieba (#16120) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is mindig ide lyukadok ki, ha mégis elmegyek vhová, úgyhogy inkább nem megyek sehová :(((
Alig várom már a tavaszt, én is rendbe szeretném tenni a kertet, szeretnék virágokat ültetni, füvet vetni, összeeszkábálni vmi padot fából. De rohadtul nem tudom mit hogy kéne elvetni :DDD :( Napok mentek rá, hogy túrtam a netet, de össze vagyok zavarodva. Sok szép képet gyűjtöttem, kicsi a kert nagyon, udvar ez, nem kert, vmi újságba való díszkertet szeretnék sziklakerttel, fenyőkéreggel, fűfélékkel, kis lámpácskákkal, álom lenne "kerítésként" körbe tujasor, de az túl drága lenne.[pl link]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16138) tope válasza Mawyx (#16137) üzenetére


tope
addikt

Csinálj egy ilyet pl.

Szép napot mindenkinek

(#16139) Mawyx válasza tope (#16138) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tetszik :K Követ kéne szerezni, mert ha úgy kell mindent megvenni, az nem fog menni. Eredendően vidéki vagyok, megkérdem anyuékat milyen hozzávaló van a tanyánkon. Fadarabok vannak, ágyásszegélynek kiváló lesz, földet is tudok hozni, viszont szikladarab nem sok van az Alföldön.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16140) tope válasza Mawyx (#16139) üzenetére


tope
addikt

Igen a kő megvétele drága mulatság, szerencsére azt nem kellett megvennem :D

(#16141) kételkedem válasza tope (#16138) üzenetére


kételkedem
addikt

Csinos kis sarok! :) Honnan volt a kő?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16142) tope válasza kételkedem (#16141) üzenetére


tope
addikt

Hát jött (tesóm apósa hozta valahonnan Balaton körül)

UI: Egyébként ez a kép van vagy 5 éves, azóta kicsit máshogy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#16143) bnss


bnss
veterán

Szebb napot, sikerült szépen megázni, köszönhetően a hajnali: "áhh, ebből nem lesz semmi" kijelentésnek. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16144) venember83 válasza bnss (#16143) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem voltál elég gyors. :U Én bringával jöttem, megelőztem az esőt, most viszont ömlik az áldás. De nem tudom, mikor tudok majd hazamenni bringával, holnap szerintem kénytelen leszek, ha havazik, akkor is, nem akarom bent hagyni hétvégére a drótszamaram.

(#16145) bnss válasza venember83 (#16144) üzenetére


bnss
veterán

Valóban nem voltam elég gyors. Az a legviccesebb, amikor áll az ember a fedett buszmegállóban, de a tisztelt tervező arra nem gondolt, amikor nem függőlegesen esik az eső... Odaállítanám szél- és csapadékfogónak. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16146) tope


tope
addikt

És akkor én meg robogóval jöttem, sőt du. még tervbe van, hogy megyek valahová, szerencsére fedett parkolóba tudok menni, már csak az a kérdés, hogy veszem le a vízálló "divat"ruhámat. :D

(#16147) tildy


tildy
nagyúr

Sznob koetsoeg leszek :D

Olcsó volt, és remélem jó is lesz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16148) bolondember válasza venember83 (#16144) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez új drautkaszarau? amit hazavittél? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16149) NoLF


NoLF
addikt

na és akkor most irány zalakaros, egy kis wellnessz 3 napig, jupíí!

lö pá!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16150) tildy válasza NoLF (#16149) üzenetére


tildy
nagyúr

Melyik hotel? A vénusz elég lightos.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.