Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15501) NoLF válasza NoLF (#15493) üzenetére


NoLF
addikt

egyszerűen nem jut eszembe a neve... olyan jellegzetes muzsikája van amit most meg szeretnék hallgatni, de nem ugrik be... :O

#15500: azazazazazazazazazazazazazazaazazaazzzz!!!! köszi! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15502) ádyz válasza rarri (#15498) üzenetére


ádyz
addikt

Nem vót semmi különös. :(

kételkedem: Jó éjt! :R

(#15503) bnss válasza rarri (#15498) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri! Eddig nem, mert megvártunk Téged, nehogy kimaradj valamiből is. :B ;]

Jó éjt kételkedem!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15504) Str8 sk8r válasza kételkedem (#15499) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...engem meg kihagytál... :DDD ...jó éjszakát-szép állmokat... :K ...

...Bon: képzelem én mit bírkóznék vele...asszem ezt hosszú Ó-val kell írni... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15505) Algieba válasza wikings2 (#15494) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Zenére még a nagyon egyszerű Sagem My215x-em is alkalmas. :)) Sőt, meglepően jól nyomja az apróság.
De zenére a legtöbb bővíthető memóriás, 2006 utáni mobil alkalmas.
Nyomattam már a muzsikát sokféle mobillal a hallójáratomba.

Épp most ment le a Naptörténéseiben egy riport az mp3 lejátszók okozta halláskárosodásról. Le kellene állnom, mert a jobb fülem már tényleg tropára ment.
Süket nyanya leszek... :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15506) rarri válasza kételkedem (#15499) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket ! :)

ádyz : Ha nem vót semmi, akkor nem olvasok vissza.. :N

Bon : Köszi ! :D Ezért küldök neked valakit .. :D

:-)))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15507) tildy


tildy
nagyúr

Hú de bekajáltunk, és még bowlungoztunk is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a stonehenge pub helyet:D
Ne haragudjatok de ezt nem hagyhatom ki:

[OFF]

Esm mom(21:57):
szia!
Esm mom üzenete (21:57):
Remélem esmein meghálálja a vacsit
tildy üzenete (21:58):
ja
húzza fel a karakterem
Esm mom üzenete (21:58):
manapság úgy hívják? akkor le vagyok maradva.

[/OFF]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15508) ádyz válasza rarri (#15506) üzenetére


ádyz
addikt

Szépen hullámzik a leányzó... :D

(#15509) rarri válasza tildy (#15507) üzenetére


rarri
senior tag

Örülök hogy jól éreztétek magatokat.. :K :C

ádyz : Gondoltam ez még belefér a 12-es karikába... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15510) venember83 válasza rarri (#15509) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább ne menjünk bele, hogy mi hova férne be. :DDD

(#15511) ádyz válasza rarri (#15509) üzenetére


ádyz
addikt

Oda be... :D

(#15512) Winner_hun válasza Str8 sk8r (#15471) üzenetére


Winner_hun
félisten

Asszonnynak köszönd:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15513) Winner_hun válasza KrAt (#15473) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hehe, egy ilyen dől a ház velem is volt, igaz nem voltam beteg csak baromi fáradt mivel vagy 35 órát fent voltam előtte. Lefeküdtem délután 5-kor, éjjel 10-kor arra keltem hogy baromi nagy ricsaj, kinyitottam a szemem és a redőny mozgott. Namost akkor volt valami hatalmas nagy vihar, az pont akkor dörgött amikor öcsém húzta fel a redőnyt, én frankón azt hittem arra a kombóra hogy dől a ház:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15514) Str8 sk8r válasza rarri (#15509) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

Aliz

...attól függ... :Y ...ha a munkáját nézzük Aliz néninek, szerintem nem... :DDD ...

...Winner_hun: oltogattam is vele rendesen...már amikór épp kaptam levegőt a röhögéstől... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15515) ádyz


ádyz
addikt

Azt hiszem, mára elég volt és megyek aludni. Jó éjszakát!

Második rész megcsinálva, de még nem publikus. :P

(#15516) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

torkoskodas alkalamval sirbriannal jartunk, hat nem voltam annyira oda erte:- (
vadragu forro finom, fokkhagyakremleves langyos, de nem rossz, belszin eheto, de messze a hudekB! jotol, csirkecombok paradicsomos martasbn, sajnos el votlak egetve, ellenebn acsulok pekne szepen nezett ki es allitolag jo is vot, vegul is bisztosan nem megyunk ide meg 1x /meg felezve sem/, meg sem kozelitette a 2 evvel ezelott /azota elpihetn/ Artur kiraly-t:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15517) rarri válasza ádyz (#15515) üzenetére


rarri
senior tag

Szép álmokat ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15518) Str8 sk8r válasza neduddki (#15516) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...és nincs véletlen viszonyítási alapod az Arthur-Lancelot éttermek tekintetében; mármint melyikbe érdemesebb egy 30. szülinapot megülni, így a gazdasági vállság idején? :)) ...

...szép állmokat Ádyzzzzzzzzzz... :DDD ...

...Bon:én is neked, csak én előre a táblázatért... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15519) bnss válasza rarri (#15506) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm szépen! :D

szerk.: láttam! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15520) rarri válasza bnss (#15519) üzenetére


rarri
senior tag

Szívesen ! :K Str felnagyította neked ! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15521) Algieba válasza neduddki (#15516) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt van kéz közelben a fekete 6310i. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15522) tildy válasza neduddki (#15516) üzenetére


tildy
nagyúr

No oda akartunk mi menni, de ...már másfél hete sem volt rá hely... :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15523) neduddki válasza Str8 sk8r (#15518) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Artur mar nincs:- ( marad a lancelot:- )

udv

neduddki

p.s. hacsak azota nem probaltak meg ujrainditani,,,

mod: Algieba: elobb fogjuk meg oszt majdcsak utanna nyuzzzuk...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15524) Str8 sk8r válasza neduddki (#15523) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...akkor marad a Lacelot, vagy a Brian... :U ...sokat kellett keselni? :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15525) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Voltatok már úgy, hogy szerettetek volna valamit, aztán nagyon szerettétek volna, majd úgy alakult, hogy tuti nem jön össze, és miután lemondtatok róla, egyszercsak egy idő után kiderül, hogy nem sokkal korábban lett volna rá lehetőségetek, egy hajszálon múlt, egy pár másodpercen múlt, annyin hogy egyetlen percre nem volt nálatok a telefonotok? És egyedi hogy ezen én marhára felhúztam magam?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15526) bnss válasza BlacKSouL (#15525) üzenetére


bnss
veterán

Hasonló eseten én is felhúztam magam, nem kicsit.

---

Azt hiszem még olvasnom kellene, de inkább alszom, és korábban kelek. Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15527) Algieba válasza BlacKSouL (#15525) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valami hasonló előfordult már velem is. Fél napig plafonon voltam tőle. Aztán elmúlt. Annyira, hogy nem is tudom felidézni eme esetet. Pedig tudom, hogy volt egy.

Más. Olyan apróság viszont mindennapos, hogy valamire azt mondom, nincs, mert hiába vártam rá, ezt megírom valakinek, mire pár óra múlva kapom a hírt, hogy mégis van az adott cuccból, mert pont most jött egy belőle. :D Ez egy fura dolog. Már-már túl furcsa az ilyen véletlen egybeesés.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15528) Str8 sk8r válasza BlacKSouL (#15525) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én a nőkkel vagyok így...már nem egyszer fordult elő, hogy hónapokkal-évekkel késöbb közölték velem, hogy csak egy-két szó kellett volna, és belemegy, vagy összejövök vele, stb...nagyon dühítő érzés, ismerem... :K ...

...Bon: jó éjt...én meg megyek kockulni reggelig... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15529) NoLF válasza BlacKSouL (#15525) üzenetére


NoLF
addikt

persze, mindenkivel megesik. nem szabad sokat rágódni rajta, amikor már késő...

én például most 3 hónapja kuporgattam a kis pénzecskéimet, hogy végre megvehessem a jelenleg létező egyetlen oakley optikai keretet, ami jól áll a hülye fejemen. elmentem a the lab-be, hogy magamévá tegyem és rakathassak bele lencsét hétvégén.

lehet tippelni, melyik fajta keretből volt egyetlen egy darab az országban a tegnapi napig, és melyiket nem tudtam ma így megvételezni...

igen,azt, amelyiket kinéztem hónapokkal ezelőtt. amelyiket hónapokig senki nem vette meg, csak tegnap, azaz tegnap, tehát rohadtul tetves módon iszonyatos tetvedék módon TEGNAP vitték el az orrom elől! &@}>>]]{<í&#><€ł}@!!!!!!!!!!

úgyhogy veszek is egy 10ezer forintos szutykot a hétvégén, aztán istenuccse szarom le az egészet. azt legalább nem sajnálom annyira, ha elveszik/összetörik...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15530) neduddki válasza Str8 sk8r (#15524) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

5 fore 11rugo jattal elviselheto vot:- ) de maragy a lancelotnya:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15531) Str8 sk8r válasza neduddki (#15530) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszi az infót...megfogadom a tanácsod... :R ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15532) neduddki válasza NoLF (#15529) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en egy jag 3378-val szemzgetek, a mostani mat 10+ eves de ha nem tenyereltem volna ra 2 hete akkro nemkene nezegetni masikat, habar mar a lencek sem a legfrissebek:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15533) BlacKSouL válasza NoLF (#15529) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szép...a szerencse nem ártana ha mellénk állna ilyenkor.
Én most lefekszem, mert olyan rossz érzés, hogy ki kell aludnom magamból. Holnap péntek.
De reggel attól kelni kell

Jóccakát

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15534) fokukac válasza neduddki (#15532) üzenetére


fokukac
nagyúr

vaze, ha Te hozzáérsz valamihez, ott kő kövön nem marad... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15535) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most esett le, a miniszterelnök képét látva valamelyik hírportálon, hogy nekem kora hajnalban volt egy igen fura álmom vele.
A parlament környékén mászkáltam választási időszakban. Nagy rendezvény volt, tiszta zsongás, majális hangulat, vagy mifene. Én meg sziát köszöntem neki, ő meg visszaköszönt.

Izé, pedig semmi nehéz ételt nem ettem és nem is ittam alkoholt, meg úgy egyébként sem vagyok mszp-s.

Kezdek meggárgyulni... Ha már ennyire abszurd álmaim vannak...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15536) fokukac válasza Algieba (#15535) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te szegény, Ferenccel álmodsz?
Tudok egy jó pszichológust... ;]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15537) Algieba válasza fokukac (#15536) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez már biztosan az agylágyulásom jele.
Pedig távol tartom magamat a politikától és nem érdekel a miniszterelnök. sicc
Uh, új rémálom típust talált ki a tudatalattim... ááá
Ez durvább mint a széteső, járkáló halottak. Pedig azoknál volt olyan is, amelynek alig egy méterről láthattam lecsúszni a szétrohadt arcát...
De a csúcs a lángoló hulla. Attól kivert a víz álmomban. Mit szaladgál az égő halott... Vagy az még nem is volt halott?
Rég álmodtam a sétáló hullákkal. Meg sem lepnek. Hétköznapiak.

De a miniszterelnök, ááá ez aztán a durva rémálom.

Sajnos, rengeteg utánérzésem van. És mind visszavezethető az álmaimra. Jaj, remélem, a világvégés álmaimból egynek sem kell végignéznem a megvalósulását! És nem lesz akkora utánérzésem, hogy na, az rosszul esne... Mert tudnám, hogy itt a vég. :(

Szörnyűek. Mind szörnyű. Pedig az életem boldog és csendes.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15538) Str8 sk8r válasza Algieba (#15537) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...úgy látom az állmaidban elég sok a negatív momentum...tudnál pozitívakat is felsorolni? :U ...lehetőleg különbözőekez...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15539) Algieba válasza Str8 sk8r (#15538) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Átlagos, egyszerű, lassan folydogáló életem van. Az agyam viszont sokkal nagyobb kapacitással rendelkezik, ráadásul túl jó benne a videókártya és virtuális meghajtó :DDD
Ezért aztán az életem egyszerűségét túlkompenzálja színes, részlet és esemény gazdag álmokkal.

Pl. csúcs volt, amikor egy sárkány szárnyainak a mozgását láthattam, végre megfigyelhettem az izületek és izmok mozgását.

Akkor ott vannak a csodálatos tájképek, a városok. A világűr. Fura alakok. Szórakoztató helyzetek. Fantasztikus lények. A vámpírok. Örökre beköltözött a tudatalattimba Rice néne pár figurája. Bár a legutóbbi álmomban Lestat oly lehangolt volt és öreg.
Akkor az operaház fantomjának külön operaháza van, de amióta egybeolvadt a tudatalatti én kivetítésem a kitalált figurával, azóta nem hallottam énekelni. A saját kitalált operaházamban átmegyek a falakon. Legutóbb gyönyörű volt az eddig nyomasztó hangulatú ház. Fényárban ragyogott a nézőtere és végignézhettem a menyezeti festményén is.

Akkor ott vannak a repülős álmaim. Amikor szárnyak bomlanak ki a hátamon és csöppet sem rémít a magasság.

Vagy a történeteket elmesélő álmaim, amikor kép és szöveg, valamint önmagam mesélő hangja keveredik egybe és csak ámulok és bámulok álmomban, hogy ez mennyire jó.
Vagy amikor egy kitalált figurám hirtelen alakot ölt, és látom őt mozogni, beszélni.

Melyik volt életem legjobb álma? Maga az életem a legjobb álmom, amint kint állok a kertben egy zivatar után, nézem a távozó felleget, a szivárványt, érzem a növények illatát, a föld páráját, és minden annyira tiszta és élő, hogy ezer álmom sem ér fel vele.

Szerk.: És most bújok a paplan alá, mert délelőtt fel szeretnék kelni. Remélem, békén hagynak az őrült álmaim!

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

Reggelre gondolva pedig, szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15540) Str8 sk8r válasza Algieba (#15539) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hmmm...akkor csak egyszerűen túlon-túl élénk a fantáziád...de akkoris az álmok mindíg valami tudatalatti kivetülései...

...viszont metaláltalak:

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15541) ádyz


ádyz
addikt

Szép és derűs reggelt. :)

Még mindenki alszik? :U

(#15542) Tim82 válasza ádyz (#15541) üzenetére


Tim82
nagyúr

5 óta fent vagyok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15543) ngabor2 válasza Tim82 (#15542) üzenetére


ngabor2
nagyúr

5 mióta? és hol?

(#15544) dokar


dokar
addikt

utolsó munkanap a héten, yeah. :C :D

extra - SEXRay

(#15545) tildy


tildy
nagyúr

Jóreggel!
Még mindig teli vagyok, ejj...
"Baconba tekert csirkemell, camamberttel töltve, rizzsel és krokettel"
Nyamm.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15546) kételkedem válasza dokar (#15544) üzenetére


kételkedem
addikt

Még csak az utolsó előtti, de azért yeah! :D

tildy: a karaktered fel lett húzva? ;] /én kérek elnézést/

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15547) zolynet válasza dokar (#15544) üzenetére


zolynet
addikt

úgyisvan, idejevolt, szombatra lesz is vmi kis cimborázás, sörözés ahogy illik

jóreggelt, már amennyire ez az ömlő eső :((

Life is too short to stay stock!

(#15548) Tim82 válasza ngabor2 (#15543) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dolgozom. Egyébként meg óra, mint az időmérés mértékegysége. Legalábbis abban szokták mérni.Persze, ha ez újdonság... :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15549) tildy válasza kételkedem (#15546) üzenetére


tildy
nagyúr

FelTudom ám, hogy te igazándiból nem erre a  karakterre gondoltál...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15550) venember83


venember83
nagyúr

A székely bácsi felutazik Pestre, és megkéri a komáját, hogy tartsa szemmel Etelt, a feleségét, meg ne csalja, amíg távol van. A koma egyik nap látja, hogy Etel és egy katona mennek be a hotelba, meglesi őket, látja, hogy d*gnak. Rohan a postára, mondja:
-Táviratot szertnék feladni, a szöveg: Gyere haza komám, az Etel meg egy katona b**znak!
-De hát bács, ilyet nem lehet feladni! Tessék átfogalmazni!
-Gyere haza komám, Etel meg egy katona d*gnak!
-Bács! Tessék kihagyni belőle minden csúnya szót!
-Na jó! Irja:
Etel a hotelbe csücsül a fotelbe,
Katona hitelbe hatol be Etelbe.
Textiláru lefelé,
Hentesáru felfelé!
A szőrszálak összevissza,
Baj van komám, gyere viszza!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.