Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15451) nike_ válasza kételkedem (#15447) üzenetére


nike_
addikt

Nem telefonáltam :D

(#15452) bnss válasza ToBeY (#15450) üzenetére


bnss
veterán

Az sem rossz, még a végzettséget sem kell bizonygatni. :DDD

nike: fájdalmas tud lenni a harapófogó... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15453) nike_ válasza bnss (#15452) üzenetére


nike_
addikt

Jóhogy fájdalmas. ;]

(#15454) zolynet válasza nike_ (#15453) üzenetére


zolynet
addikt

na, tulajdonképpen kivel beszéltél telefonon? ;]

Life is too short to stay stock!

(#15455) nike_ válasza zolynet (#15454) üzenetére


nike_
addikt

Nem is telefonáltam. :F

(#15456) zolynet válasza nike_ (#15455) üzenetére


zolynet
addikt

nem jól értelmezted , mind1 ;)

Life is too short to stay stock!

(#15457) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...üdv mindenki...Péter ! ;] van egy kis szabadidőd?...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15458) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#15457) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy ismered te a pétereket, hogy van egy kis szabadidejük? ahány pétert én ismerek, azoknak nincs. csakúgy, mint az andrások, akik állandó időzavarban élnek, de azért, mert aminek nekikezdenek, azt meg akarják csinálni rendesen. a józsiknak hellyel közzel, a lacikat meg meg lehet győzni, hogy legyen szabad idejük. a gáboroknak meg akkor van, amikor ők akarják ;]

kis nem-reprezentatív keresztnév-felmérés című rovatunkat olvasták.

(#15459) ádyz válasza Str8 sk8r (#15457) üzenetére


ádyz
addikt

Második nevem Péter.

Segíthetek? :D

(#15460) Str8 sk8r válasza ádyz (#15459) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen... :DD ...engem kellene megtanítani táblázatot szerkeszteni...vagy megcsinálni helyttem... :DDD ...

...Gábór ! :D ...az Imrékről nem írtál... :U :B ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15461) ádyz válasza Str8 sk8r (#15460) üzenetére


ádyz
addikt

Mármint Excelben? :D

(#15462) bnss válasza Str8 sk8r (#15457) üzenetére


bnss
veterán

Szia! Itt van még egy Péter, ha egy nem lenne elég. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15463) nike_ válasza bnss (#15462) üzenetére


nike_
addikt

Akkor most már úgy kell kérdezni tőle, hogy: "Segíthetünk?"

:D

(#15464) Str8 sk8r válasza bnss (#15462) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igazából téged kereslek, mert te tudod is miről van szó...vagyis ha elmondom, érteni fogod...megkért krammerka az eredménytáblázatos, hogy ha van időm, és kedvem, csináljam má' meg az X2-eseknek a táblázatot...nos időm-kedvem lenne, de 1XŰ-N huje vok hottá... :B ...

...Ádyz:nemtom... :DDD ...

...nike_:segíthettek... ;] ... ;) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15465) bnss válasza Str8 sk8r (#15464) üzenetére


bnss
veterán

Megkaptam tőle a táblázatot, de nekem teljességgel átláthatatlan - kód nézetben szerkesztek általában. HTML táblázatot akarsz csinálni? :)

nike: neszójjábe'! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15466) Str8 sk8r válasza bnss (#15465) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nemtom... :N ...mint már írtam tényleg teljesen buta vagyok ezen a téren: még sose csináltam... :( ...de nekem az is megfelel ha megcsinálod... :K ...

...én először a paint-tel akartam csinálni... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15467) bnss válasza Str8 sk8r (#15466) üzenetére


bnss
veterán

Amint lesz egy kis szabadidőm, megpróbálkozom azzal a bizonyos listával.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15468) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#15460) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no nézzük akkor a rovat második részét (de csak akkor, ha megígéred, hogy az ó betűt egy darabig csak nagyon ritkán fogod használni, mert rendszeresen ott használod, ahol nem kellene...)

szóval imre: szeret nagyon sokat jószándékúan, de nem a tárgyhoz kapcsolódóan beszélni. hogy nők is legyenek: enikő: nagyon határozott jellem, és ami a legszörnyűbb, általában igaza van. az erzsébetek az anyák megtestesülése, mindenkiről gondoskodni akarnak, de nem mindig jön össze. a máriáktársaság előtt kedvesek, konstruktívnak látszanak, jó ötleteik vannak, viszont négyszemközt szertik a másikat hátba támadni. a zoltánok és a gabriellák mindent nagyon a lelkükre vesznek, nagyon nem akarnak hibázni, ha mégis becsúszik egy-egy tőlük független hiba, akkor hajlamosak személyes kudarcként megélni. a ferencek jó elméleti szakemberek, de eléggé "fogjuk meg, és vigyétek" típusúak. tiborék tűzön-vizen át is végrehajtják, amit kigondoltak, csak apró részletekben hajlandóak eltérni tőle, akkor is, ha alapvetően hibás az egész elképzelés. alapvetően vidám beállítottságúak, és minden hülyeségre rávehetők a zsoltok. a csabák csendesek, de néha sunyik, szeretnek információt szelektíven megosztani.

kis nem-reprezentatív keresztnév-felmérés című rovatunk második részét olvashatták. a reklám után visszajövünk ;]

más is folytathatja, szerintem jó poén :DD

ps: akinek nem inge, ne vegye magára, különösen, ha nem jó tulajdonságot írtam. ha viszont magára veszi... akkor érdemes elgondolkodni rajta.

(#15469) KrAt


KrAt
veterán

'estét

Kegyetlen beteg vagyok, egyre jobban :(

(#15470) Winner_hun válasza KrAt (#15469) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tegnapelőtt én is így voltam vele. Egy nap alatt elmúlt:D
Jobbulást.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15471) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#15468) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát igen... :)) ...az a fránya ó betű...nah, és persze a duma...csak nem Bordoi mesélte? :DDD ...álltalában telefonnál szokott jelentkezni a gond... ;] ...

...Bon3ss: oksa... :C ...várom türelmesen... :R ...

...Winner_hun: tegnap szereztél nekem egy kellemes délutánt a "találd ki topikban... :K ...sírva röhögtem kb 20 percig, de még most is mosolygok, ha eszembe jut... :DDD ..."Rézeres"... :Y ...

...KrenAtesz: mihamarabbi jobbulást... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15472) Ramius válasza ngabor2 (#15468) üzenetére


Ramius
őstag

tiborék tűzön-vizen át is végrehajtják, amit kigondoltak, csak apró részletekben hajlandóak eltérni tőle, akkor is, ha alapvetően hibás az egész elképzelés.

erről a napirajz jutott eszembe :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#15473) KrAt válasza Winner_hun (#15470) üzenetére


KrAt
veterán

3 napja romlik, éjjel 2kor felébredve már azt "haluztam", hogy dől a ház.. Szabályszerűen féltem, remegett a lábam, lámpát kellett kapcsolnom, h ne féljek.. Enyhén durva :(

(#15474) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!

Végre elkészült a fekete 6310i. Már azt hittem, sosem valósul meg az igéretem, de itt van és szép és jó. :C Sáliláb.

Jó kedvem van. Vacsorára összeütöttem egy kis kolbászos rántottát. Ha gyorsan jól akarok lakni, a rántotta a legjobb étel. :)

Várom a tavaszt!

Közben az U6 "plázacicát" lecseréltem egy SE W200-ra. Ideális lesz a kerti munka idején, zene és rádió, és ha hívnak, csak megnyomom a fülesen a gombot. Mégsem vihetem a kertbe, ahol munka közben repked köröttem a föld pora, a féltett okostelefonomat.

A mobilmánia jó. Fejleszti a képességeimet.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15475) Str8 sk8r válasza Algieba (#15474) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...te, mint szakértő: van olyan telcsi, amelyik hasonlo formavilágra mint a samsung E250, szétcsusztatható, de okostelcsi, és reális ára van(nem túl drága)? :U :B ...

...jah igen...szia...tuskó vok...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15476) Algieba válasza Str8 sk8r (#15475) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Samsung kell?
Mérete közelítőleg egyezzen a D900-aséval?

Az E250 formailag a D900-as lebutított változata.

Tippem szerint van, és vagy Linuxot vagy Win-t futtat. Utánanézek. Kell, hogy legyen. :D Valami dereng.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15477) Str8 sk8r válasza Algieba (#15476) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...teljesen márka-független vagyok, csak a samu formavilága jön be jobban... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15478) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#15477) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ejj no, fiatalok... az on topikban szakmai dolgokról beszélgetni :U ahelyett, hogy mennétek pl. a milyen mobiltelefont vegyek topikba, ahol többet ér egy hsz ;]

(#15479) ádyz


ádyz
addikt

carstyílingról hogy lehet törölni magam?

(#15480) Tim82 válasza ngabor2 (#15478) üzenetére


Tim82
nagyúr

A hsz.-vadászokból előbb-utóbb modik lesznek? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15481) ngabor2 válasza Tim82 (#15480) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vagy igen, vagy nem...

[ Szerkesztve ]

(#15482) t1 válasza ádyz (#15479) üzenetére


t1
addikt

Miért törölöd magadat?

(#15483) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#15478) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszike... :)) ...jó tudni, hogy ilyen is van... :B ...igazából lusti voltam használni a keresőt...itt van a kedves, és csinos kolegína, és majd felokosít... ;] ...

...Tim82: LOL...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15484) ádyz válasza t1 (#15482) üzenetére


ádyz
addikt

Mert már nem tudom látogatni az oldalt, havonta egyszer tudok felnézni, a pontozás meg minden. Sok. Elfoglalt lettem. Na.

(#15485) NoLF


NoLF
addikt

azt hiszem, soha életemben nem sikerült még ilyen iszonyatosan finom paradicsomos spagettit gyártanom. (meg is volt a visszhangja ;) )

ez a hilltop premium chardonnay meg... hát nem találok szavakat! :Y :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15486) Algieba válasza Str8 sk8r (#15483) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Javaslatom, Nokia E66. Fémház, minőségi összeszerelés és nagy tudás.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15487) Str8 sk8r válasza Algieba (#15486) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...és mennyit szabad egy ilyenre kiadni? :)) ...

...megnéztem... :K ...hát majd asszonnyal megkonzultálom... :Y ...lehet lebeszél róla...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15488) NoLF válasza Algieba (#15486) üzenetére


NoLF
addikt

és úgy recseg ropog hogy nem akartam elhinni... egyszerűen nevetséges.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15489) Algieba válasza NoLF (#15488) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Recseg?? Nyomorgattam, de nekem nem panaszkodott. Biztos, hogy a fémházas E66-os volt a kezedben?

Szerk.: Holnap ismét megnézem és alapos nyomáspróbának teszem ki.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15490) NoLF válasza Algieba (#15489) üzenetére


NoLF
addikt

pontosan ez volt a kezemben amit itt lefotóztál. azonnal ahogy kezembe vettem, máris recsegett. elkezdtem nyomogatni, kicsúsztatni becsúsztatni, és olyan mértékű igénytelen lötyögést és recsegést produkált hogy azonnal visszaadtam a főnökömnek, s mondtam: gratulálok...
persze lehet hogy csak ez az egy volt ilyen de zsír új, tegnap vette ki a dobozból.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15491) Str8 sk8r válasza NoLF (#15488) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem ráülni kell, hanem telefonálni vele...nem telefonon állni... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15492) bnss válasza Str8 sk8r (#15471) üzenetére


bnss
veterán

Megpróbálkoztam még egyszer, de kevés sikerrel. Megvárom a szerkesztő válaszát, hogy Ő milyen programot használ, aztán megpróbálom azzal. Remélhetőleg több sikerrel. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15493) NoLF


NoLF
addikt

melyik film volt az, amiben egy nyanya mindig otthon nézte a vetélkedőket a tévében, és közben gyógyszerezte magát és egyre jobban bebutult, meg volt valami drogos fia is?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15494) wikings2


wikings2
őstag

szerintetek zenére alkalmas a sony ericsson k630i?
ki mennyire talapsztalt a telefon terén?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#15495) Algieba válasza Str8 sk8r (#15491) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hmhm. Most önmagam ellen beszélek, és szegény E66 ellen, de ha már van 40e-d telefonra, már ennyiért kapsz nagyon jó mobilokat.
65e sok egy telefonért. Bár mobilőrült vagyok, de soha nem mentem 30e fölé, bármennyire mardosott a mániám.
Pedig rendesen meg tud bolondítani. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15496) ngabor2 válasza wikings2 (#15494) üzenetére


ngabor2
nagyúr

esetleg itt kérdezd meg, hátha.

bár van róla hír, de úgy látom, elég rövidke. a topikjában hátha mégis tudnak valamit...

(#15497) ádyz válasza wikings2 (#15494) üzenetére


ádyz
addikt

Ha zenére kell, akkor a Walkman szériát javaslom. A K sorozat nem zenére van kitalálva.

(#15498) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! :) Vót valami ? / szex drog, szaftos pletyka, stb ? :U /

:D

Látom, telefontéma volt . :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15499) kételkedem válasza wikings2 (#15494) üzenetére


kételkedem
addikt

A társaságban Algieba a telefonguru, ngabor2 linkelte a megfelelő helyeket, ahol érdemes nézelődnöd. ádyz elmondta, hogy nem zenére való, arra ott vannak a walkman mobilok. NoLF finom kaját csinált, minőségi italt ivott hozzá. Én pedig jó éjszakát kívánok mindenkinek. KrenAtesz, téged kerüljön el a hallucináció, gyógyúlj meg hamar! :D

ps:
szia rarri!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15500) ß3NC33 válasza NoLF (#15493) üzenetére


ß3NC33
tag

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.