Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17701) Gambit válasza tiv61us (#17698) üzenetére


Gambit
őstag

Meg ha leszerel, akkor az állam állja a felsőoktatási taníttatását, nem? Legalábbis egy filmben (többek között) azért mentek el katonának. És az nem két fillér.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#17702) Viszlát válasza Racecam (#17699) üzenetére


Viszlát
addikt

Pedig volt jónéhány helyzetetek... Szeresd is, lehet őket, küzdöttek végig!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17703) tiv61us válasza Gambit (#17701) üzenetére


tiv61us
őstag

sokfele szerzodest lehet kotni
aki eleve amerikai, az mar kozben, a kikeopzes kozben megkapja az egyetemet ha tanul
aztan van aki nem akar.. stb.
illegalisoknak hasonlo mint a legio, ha kijossz es bejelentkezel naluk akkor maradhatsz
eleg kemeny a kikepzes, de kozben tanulhatsz is, 10 evet ala kell irni, aztan attol fugg mire jutottal, az mar rajtad mulik

ja es a felreertesek elkerulese vegett egy atlagos egyetem siman megfizetheto itt
mondjuk havi fizetes felevre, esetleg 2 havi
az teny itt mindenki dolgozik akinek nem milliomos az apja, es mellette tanul, ha van affinitasa

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17704) tiv61us


tiv61us
őstag

naja egy vilagszinvonalu egyetem az mar zsozso a javabol
de megterul ha elvegzed

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17705) VladimirR


VladimirR
nagyúr

teszek veszek a konyhaban, melegszik a viz, rakom a rendet, mar raizgultam a finom vacsorara, minden elokeszitve, kozben mosogatok, viz felforr, vizbe so, olaj, zacsko tortellini kibont, egyet ugy, nyersen bekap, elkezd ragcsalni, tobbit vizbe beont, megnez, mosogatohoz megy, amit ragcsalt kikopi, pohar viz, obloget, megint kop, viz alatt gaz elzar, magaban karomkodik (mert lakotars mar alszik), megint obloget, megint kop, tortellinis zzacskot vizslat
05. 17. a lejatar, hutoben volt tarolva
de akkor mit keres a zacsko egyik feleben egy halom szep, zold, penesszel boritott tortellini darab?
en sonkasat akartam, nem zoldegeset
holnap lemegyek, veszek egy masikat
zoldet
aztan kihivom a kojal-t, a kermi-t, az fvf-et, a katasztrofaelharitast, de meg a kozelben allomasozo nato csapatokat is
elment a kedvem a vacsoratol, majd eszek holnap

(#17706) venember83 válasza VladimirR (#17705) üzenetére


venember83
nagyúr

A NATO-csúcstalálkozó most itt van Bukarestben, úgyhogy közelben vannak a fejesek. Dumáld meg az egyikkel a gyártósor vagy kereskedelmi üzletlánc taktikai lebombázását. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17707) Tim82 válasza VladimirR (#17705) üzenetére


Tim82
nagyúr

2008. 05. 17.?

együtt tudok érezni, a tortellini finom, bár nem a nemespenésszel borított verzió. :DDD azt is elképzelem, mi lett volna, ha már megfőzés után derül ki az extra fűszerezés... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17708) Thrawn válasza VladimirR (#17705) üzenetére


Thrawn
félisten

Részvétem!

Én maradtam a sonka, sajt, tejföl, kenyér összeállításnál és nem bántam meg.
ps: Már csak egy óra és ehetsz :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17709) (Kolombusz) válasza tiv61us (#17698) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Csak kíváncsiságból kérdeztem, nem tudnám én elképzelni magam ilyen helyzetben, mint mondtam. :)

Aki végig tudja csinálni, annak minden elismerésem.

(#17710) Gambit válasza VladimirR (#17705) üzenetére


Gambit
őstag

Én minap mentem a suli melletti fénymásolóba, hogy beköttessek valamit. A gyerek, aki ott volt, közölte, hogy ő csak helyettesít, nem tudja kezelni a "gépet". De én megpróbálhatom, ha akarom. Mondtam neki, hogy nem kösz, inkább visszajövök holnap, ha akkor ott lesz az a zseni, aki képes kezelni azt a masinát. Mondta, hogy persze, holnap már tutira meg lesz oldva. Megyek másnap, megint a debil gyerek fogad. Sajnos a szaki megint nincs, és ő még mindig nem tud összefűzni pár oldalt. Ideges lettem...

2008, Magyarország

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#17711) csapos2 válasza (Kolombusz) (#17709) üzenetére


csapos2
addikt

Egyszer nagyfaluból hazafelé jövet felvettünk egy stopost, kiderült, hogy légiós, éppen eltávon van. Mesélt sokmindent. Elmondása szerint, bevételi forrásnak sem utolsó a dolog. Ő valami kajakos, túravezetős balhét akart nyitni, miután lejárt a szerződése.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17712) tiv61us válasza (Kolombusz) (#17709) üzenetére


tiv61us
őstag

en se
de teszem hozza vonzo karrier a nok szamara is akar a hadesereg itt
jo a kepzes, jo a technika, nem mind1 persze, hogy milyen helyre kerulsz, meg van-e eppen haboru
mert az itt elofordul

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17713) VladimirR válasza Tim82 (#17707) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen
egyebkent teljesen mindegy, mert a hetvegen vettem, ha 07, akkor megint baj van, nem lehetett volna kint a hutopultban

kuka: az a baj, hogy nincs itthon kenyer, ugy voltam vele raerek holnap boltba menni, ma "fozok"

mondjuk fozhetnek meg most is, de mar nincs kedvem nekiallni...

[ Szerkesztve ]

(#17714) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Úgy összességében elment a kedvem most mindentől és ennek kevés köze van a római vereséghez, vagy Vlad zöld tortelliniéhez.
Tele van.
Nagyon.

Húzok is a fenébe.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17715) tiv61us válasza Racecam (#17714) üzenetére


tiv61us
őstag

joejt telapo lesz ez igyse

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17716) Gambit válasza Racecam (#17714) üzenetére


Gambit
őstag

Üríteni kell néha. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#17717) (Kolombusz) válasza tiv61us (#17712) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez meg a másik, hogy nem mindegy, az ember az amerikai, vagy pl. a magyar hadseregben szolgál tíz évig. Sem bevetések, sem technikai, sem anyagi szempontokból.

Ha választani kellene, hova költözzek Magyarországról, az első az USA lenne, utána Svédország, aztán Franciaország, végül Ausztrália.

csapos: Annyira azért nem jók a fizetések, ezen én is meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

(#17718) Tim82 válasza VladimirR (#17713) üzenetére


Tim82
nagyúr

"nem lehetett volna kint a hutopultban"

olyan szavatosságot jelző felirattal valóban nem, de az OT-s színvonal fenntartása érdekében nem akarok belemenni "Tesco-titok" típusú fejtegetésekbe. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17719) Sátán44


Sátán44
addikt

Nem tudjátok a Munkaügy támogatja a jogosítvány szerzést?"C" kategóriára gondolok!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#17720) (Kolombusz) válasza Tim82 (#17718) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Halkan jegyezném meg, van egy erdélyi barátom, állatorvos.
Miután beléptem az Unióba, be kellett oltani a disznókat valami betegség ellen, az oltásokat ha jól emlékszem, Németországból küldték.

Feltűnt a barátomnak, hogy át van matricázva. Az egyikről lekaparta és az alatta lévő matricán látszott, hogy már több, mint egy éve le volt járva az oltóanyag. :U

(#17721) csapos2 válasza (Kolombusz) (#17717) üzenetére


csapos2
addikt

Mondjuk ennek kb. 10 éve, és mintha, akkor is hasonló összegekről beszélt volna. Ő elégedett volt.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17722) Tim82 válasza (Kolombusz) (#17720) üzenetére


Tim82
nagyúr

nekem egy meredekebb sztorim van még a sztálini Szovjetunióból, ami az egészségügyi vérkészítmények szavatosságához kapcsolódik, de nem mesélem el. ha valakit érdekel, egy Varlam Salamov nevű író megírta. :)

azért régen a "szavatosság" tényleg létezett - a második világháború alatt az amerikaiak kb. 30 éves gyümölcs- és húskonzerveket küldtek szakmányban a szovjeteknek, mint nem fegyveres támogatás. állítólag semmi baja nem volt a cuccnak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17723) neduddki válasza neduddki (#17173) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Qva jo volt:- )
Azt kepzeljetek el hogy a tiszcsegben megoszult akademikus urak es holgyek nevetve ertettek az idezetek utalssait fiatal korosztaly gyakorlatilag nem votl a fitalsag vhol a 30 kornyeken keviseltette magat 10% alatti aranyban:- (
ja es a diszterm jo felik - gyenge 2/3ig tele volt
Szamomra nagy elmeny volt:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17725) Tim82 válasza Kalandor (#17724) üzenetére


Tim82
nagyúr

ezek után már csak egy kérdés maradt még mindig nyitva. szóval... kétmagos? :DDD

leülök magamtól is, tényleg necces sztori.

mod: na, ha a szerk.-et előbb láttam volna, ezt a poént se engedtem volna meg magamnak. :( most már nem törlöm.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17726) Gambit válasza Kalandor (#17724) üzenetére


Gambit
őstag

ROTFL!!! :DDD

Vesszen az összes informatikus! :K

Szerk: Na igen, a szerk már nem vicces annyira, azt én is csak most olvastam.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#17727) Sátán44 válasza Kalandor (#17724) üzenetére


Sátán44
addikt

Az élet habos oldala :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#17729) bolondember válasza Kalandor (#17724) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha belegondolok, h ehhez képest nekem unalmas napom volt?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17730) Gambit válasza Kalandor (#17728) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem a tiédre gondolt ám... ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#17731) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na? Mi a téma? Fikázzuk a fórumot? :) Le vele.. érkezett. Kívánja megnyitni?
Pina..
Na ez is megvolt...megyek aludni..Lehet tovább fikázni..engem is.. pá

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17732) Gambit válasza BlacKSouL (#17731) üzenetére


Gambit
őstag

Hülye vagy, és hülyeséget beszélsz. Nem igaz, hogy minden hülye újonc beleugat a nagy szakmaiságunkba. :W

Szerk: Remélem, így megfelel. ;) Jóéjt!

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#17733) Tim82 válasza Gambit (#17732) üzenetére


Tim82
nagyúr

bezzeg a rég szép időkben az ég is kékebb volt, a fű is zöldebb, kevesebb volt az adó és az újoncok is tudták, hol a helyük. ;] ;)

Kalandor: fucsicsu-szímensz? átverte a nőt a pasija. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17734) Sátán44


Sátán44
addikt

Nem tudjátok a Munkaügy támogatja a jogosítvány szerzést?"C" kategóriára gondolok!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#17735) tiv61us


tiv61us
őstag

tortellini, vincseszter, meg mi mas , majgeri
szep nap vot
azt telleg nem tudtam, hogy a majgeri nem majra megy
mondjuk a sorom megoldja
az a hulye mindig a majam fele rugott
de telleg egyenesen
midig okosodom

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17736) Tim82 válasza tiv61us (#17735) üzenetére


Tim82
nagyúr

jó éjt, nekem muszáj eltennem magam :)

illetve nálatok ilyenkor nem is tudom, éppen milyen napszak van. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17737) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megyek, lezuhanyzok, aztán olvasás és alvás.

További szép estét mindenkinek!

(#17738) tiv61us válasza Tim82 (#17736) üzenetére


tiv61us
őstag

6 ora utan szerintem este/esetleg kesodelutan/
de kerdezd a baranyt :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17739) tiv61us válasza (Kolombusz) (#17737) üzenetére


tiv61us
őstag

na ebbol 1-2 dolog lehet kimaradna a legioban

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17740) tiv61us válasza Racecam (#17714) üzenetére


tiv61us
őstag

bocs privibe menne

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17741) frame>24 válasza tiv61us (#17739) üzenetére


frame>24
addikt

mondjuk az egész. :DDD
Sajnos Kolombusz már nincs itt, pedig mondtam volna neki, h a légiónál érdemes belegondolni, h oda elég sokan mennek a világ válogatott bűnözői közül, mert ugye menedékjog.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#17742) tiv61us


tiv61us
őstag

na mindenkinek ap csagi meg majgeri ketszsr haromszor
en megyek vacsorazni
ha valaki megtamad mar ki vagyok muvelve

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17743) Kazimír


Kazimír
őstag

Már megint összekevertek a főhuszárral.. :(

Moderátor/házigazda hölgyek/urak!

Hol lehet aláírni az "azonnal új avatart Jánoskának!" petíciót?..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#17744) tiv61us válasza Kazimír (#17743) üzenetére


tiv61us
őstag

esetleg ha magadnak keresnel masmilyet :F
ha ennyire zavar

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#17745) fokukac


fokukac
nagyúr

basszus, két órája hazaértem, felbontottam egy sört, és ott felejtettem a konyhában... :( most jutott eszembe, és már meleg. :(((

viszont az imént olvastam Foglalt név aláírását, és az legalább felvidított :))

"Nagyjából ez a leglényegibb különbség a férfiak és a nők között. A többi simán átműthető, de a hiszti, az kiirthatatlan a csajokból."

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17746) fokukac


fokukac
nagyúr

az normális, ha 300 megát foglal a memóriából a firefox? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17747) VladimirR válasza fokukac (#17746) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha mar fut egy ideje es/vagy sok fulet hasznalsz, akkor igen
bar inkabb neveznem "cseppet sem szokatlan"-nak, mint normalisnak

epp a napokban volt rola szo, hogy a 3-as firefox-ban javitva lesz a memoriakezeles (legalabbis a bezart fulek utan felszabaditasra kerul a szamukra korabban lefoglalt memoria)

(#17748) Csyppa


Csyppa
senior tag

Jó reggelt!

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#17749) cucmalajmc válasza Csyppa (#17748) üzenetére


cucmalajmc
tag

Hamar keltél kocka barátom! ;]

Ma matekversenyre megyünk, szurkoljatok!

(#17750) venember83 válasza fokukac (#17746) üzenetére


venember83
nagyúr

Tűzróka 3 béta 4 - 7 fül - 100 mb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.