Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) #35434496 válasza h1mpi (#4049) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én ezért veszek mindent külföldről! Ott bontatlan minden a dobozokon még a gyári fólia is rajta van tehát kizárt, hogy valaki kibontotta volna akár csak a dobozt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4052) brumi1024 válasza ÁdiBá (#4050) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem videokártyáknál, más számítástechnikai terméknél láttam arra példát, hogy a gyártónak küldik vissza a visszavitt terméket. De találkoztam már olyannal is, hogy a nem garanciálisan hibás terméket eladták újra. Én egyébként látok rációt a HA-s dologban is, amit h1mpi írt.

Külföldön ugye bevett szokás a refurbished termékek árulása, azok ilyesmi procedúrán mentek keresztül (esetleg benne van egy javítás), ezt bevezethetnék itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#4053) h1mpi válasza #35434496 (#4051) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Fóliát vga donozán még soha nem láttam Mo-n. Jobb esetben szűz a dobozbmatrica.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#4054) #35434496 válasza h1mpi (#4053) üzenetére


#35434496
törölt tag

Pedig a gyárban így csomagolják őket! :K

(#4055) warcat válasza ÁdiBá (#4050) üzenetére


warcat
veterán

[link]
25. hozzászólás,van kép is

EA: It's in the crate!

(#4056) Bugfix1984 válasza #35434496 (#4054) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Ez nem így van ! :R

(#4057) szasanyi válasza Bugfix1984 (#4056) üzenetére


szasanyi
félisten

De jó, hogy itt vagy! :) Láttál-e, tudsz-e ref 970-ről? Mármint echte NV, és nem MSI és és más gyátó saját "ref" hűtéssel szerelt kártyáira gondolok.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#4058) TTomax válasza szasanyi (#4057) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,létezik... de nem vaporos mint a Titanon...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4059) szasanyi válasza TTomax (#4058) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, azt tudom én, hogy gyártottak ilyen VGA-t (is). Viszont a kérdés az (lett volna, ha pontosabban fogalmazok :B ), hogy nálunk kapható-e ez?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#4060) TTomax válasza szasanyi (#4059) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem hiszem, ha Gibbo is az OCUK-n úgy "verekedett" meg érte hogy legyen egy pár darab... :( [link]

"It has taken me a lot of work to make this happen,"

Egyébként SLI-re a legjobb megoldás... és az egyetlen "hosszú" nyákos ami bloweres...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4061) szasanyi válasza TTomax (#4060) üzenetére


szasanyi
félisten

Kár...

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#4062) #35434496 válasza Bugfix1984 (#4056) üzenetére


#35434496
törölt tag

EVGA top kártyáiról tudok nyilatkozni azon mind fólia volt a dobozon. :K

(#4063) Landon


Landon
őstag

Ádibá: majd kérlek nyilakozz a SoM-ról, hogy a letöltött HD pack beizzítása uán mennyire döcög? Baromi kíváncsi vagyok 980-nál előjön e és ha igen mennyire súlyosan a VRAM limit. :R

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#4064) Attix82 válasza ÁdiBá (#4050) üzenetére


Attix82
őstag

A bontott termékkel nem lehet mit csinálni csak eladni, max buktába. A gyártó is és a nagyker is letojja a kiskert. Viszont a jogszabály csak a kiskerre vonatkozik....jó arcok :)

[ Szerkesztve ]

(#4065) KAMELOT válasza Attix82 (#4064) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen eladják ezeket csak olcsóbban, de tájékoztatva van a vásárló, hogy használt termék!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4066) zack válasza ÁdiBá (#4048) üzenetére


zack
nagyúr

A Hardverker nagyon korrekt garanciában. Szeretek tőlük vásárolni. Legtöbbször várakozás nélkül cserélnek mindent, ha van raktáron olyan termék amit vinnél helyette. Elhoztam tőlük egy Steelseries Sensei egeret, de ott nem derült ki, hogy nagy lett. Őszintén megmondtam a problémámat, visszavittem, és ráfizettem egy Corsair M95-re, amit azóta is használok. Azt hiszem váltani fogok, és mindent a Hardverker-ből fogok venni, mert jelenleg a gépem 90%-a Iponos (sajnos), és nem túl nagy nyugodtság, főleg alaplapnál, procinál, VGA-nál. Szomorú, hogy már az sem érdekel, ha kicsit drágább ott minden, de legalább nem fáj a fejem, és nem kell "kardozni" garanciáztatáskor.
Volt olyan, persze ezek kirívó esetek, hogy fenyegetőzni, és súgdolózni kellett, monitor garanciáztatásnál, ami teljesen jogos volt a részemről. Furcsa nem furcsa, de ott csak abból értett az akin múlott, hogy molotov or not molotov...Ez itt a kérdés. :DDD Mondom ez kirívó eset volt, de megértette. Nem akart többet bukni egy autó elvesztésén, mint én a monitorral.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4067) ÁdiBá válasza Landon (#4063) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ezt a csomagot hol lehet letölteni?
Steam írja hogy hozzá adtam a csomaghoz, de nem kezdődött semmi letöltés.
Gondoltam futtatok nektek egy benchmarkot de így elég nehéz lesz.

(#4066) zack Vásároltam iponból egy Z5500 hangfalszettet, fél évet bírt, torzított, vissza küldtem garanci futárral, 1 hónap után kaptam egy másikat, teljesen újat. Elszállt a vezérlője pár hét után, vissza küldtem, mondták olyan másfél hónap múlva hogy nem tudják már cserélni, vagy vissza utalják a pénzt, vagy választhatok helyette mást.
Akkor döntöttem a Z906 mellett.
Sokáig tartott, de velem korrektek voltak.
Én is mindig mindent mai napig iPon-ból vásároltam.
Ez a három játszik nálam, Aqua, iPon és a Hardverker.
SSD az Aqua is azonnal cserélte nálam több hét után vissza vittem mondtam hogy szar, megnézték, tényleg, mondom levásárolhatom? Válaszuk azt volt hogy igen, majd szépen bandukoltam haza az új SSD - vel mosolyogva.
Ennek így kellene működni.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4068) Bugfix1984 válasza zack (#4066) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

A hardverker az egyik legnagyobb áfacsaló cég az országban,folyamatosan kintről hoznak mindent.Én nem lennék nyugodt,egyszer már bedőltek..... :R

(#4069) Blaise válasza zack (#4066) üzenetére


Blaise
veterán

(#4070) #35434496 válasza Bugfix1984 (#4068) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez elég kemény hangnem. Nyíltan fórumon rágalmazni egy céget. Én is vettem már pár dolgot tőlük és nem volt gond sosem. Ellenben iPonba kifogtam egy szar asus maximus v formula lapot. :)

[ Szerkesztve ]

(#4071) Bugfix1984 válasza #35434496 (#4070) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Csak dolgoztam a NAV-nál, volt dolgom velük.... :R

(#4072) #35434496 válasza Bugfix1984 (#4071) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jöhet privibe a lista! :DDD ;]

(#4073) Bugfix1984 válasza #35434496 (#4072) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Nem fontos.... :R

(#4074) KAMELOT


KAMELOT
titán

Érdekes! NV970/980 topik aztán arról beszéltek itt már 100hsz-a hogy hogyan kell gariztatni meg melyik cég milyen! Legjobb boltban venni, ott azonnal cserélik a dolgokat! Ilyen webshopos lótúroktól nem vásárolok semmit!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4075) szasanyi válasza #35434496 (#4072) üzenetére


szasanyi
félisten

A titoksértésre felbujtást is büntetik ám! ;]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#4076) Bugfix1984 válasza KAMELOT (#4074) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Ez lenne a módja,hogy védjük a magyar piacot.A webshopos cégeknél(az IPON már nem az) általában automata rendel.Kiválasztja a legolcsóbb forrást azt behúzza.Sajnos az emberek 2000FT kedvezményért ezeket a helyeket választják aztán csodálkoznak, ha probléma van.Szerintem érdemes plusz 3-4000Ft-ot kifizetni, hogy biztos forrásból legyen,ahova betudsz menni.

(#4077) KAMELOT válasza Bugfix1984 (#4076) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezt szoktam mindig mondani! Én kizárólag helyi boltban veszek mindent! Lehet, hogy +3-4-5000ft de tudom ha gond van azonnal cserélve van max 3 napon belül!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4078) szasanyi válasza Bugfix1984 (#4076) üzenetére


szasanyi
félisten

De nem kéne problémának lenni! Az, hogy hogyan és honnan szerzi be kit érdekel? Megadja az árat, én kifizetem ezzel létrejött egy kétoldalú szerződés melyből a rá eső részt kutya kötelessége (lenne ugye) minden üzletnek, webshopnak maradéktalanul és a lehető leggyorsabban betartania.
A gondot az esetleges kiskapuk, az elégtelen ellenőrzés és felügyelet valamint a keletkeztetett problémák következményeinek hiánya (vagy azok csekély mértéke ami nem minden esetben visszatartó erő). Én nem vagyok közgazdász, sem kereskedő sőt NAV-os sem de lenne pár javaslatom ezek hatékony megszüntetésére. ;)

KAMELOT: én nem tudom Te hol élsz, de amit írsz azzal mesében találkoztam csak... valamint akkor, ha nagyon jó ismeretség van az adott üzletben. ;)

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#4079) torma1981 válasza KAMELOT (#4077) üzenetére


torma1981
veterán

Dejó neked hogy csak pár ezer a különbség. Itt Pécsett 10-20k.Annyiért köszi nem veszem. :-(

[ Szerkesztve ]

(#4080) KAMELOT válasza szasanyi (#4078) üzenetére


KAMELOT
titán

1. hogy hol élek benne van a profilomban
2. igen van ismeretségem ott
3. ismerettség nélkül is annyi a várakozási idő
4. aki ott van az probál a vásárló igényeinek eleget tenni
5. mindenhol így kéne lenni, mert sajnos csak saját magukkal szúrnak ki a boltok!
Ja és itt a bolt!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4081) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Valakit érdekel esetleg a Middle-earth Shadow of Mordor benchmarkja?
Tudok futtatni nektek ha gondoljátok.

ÁdiBá

(#4082) Faterkam válasza KAMELOT (#4065) üzenetére


Faterkam
addikt

"de tájékoztatva van a vásárló, hogy használt termék!"

Ebben te biztos vagy? Én nem mernék rá mérget venni!

(nem volt olyan eset az *ponban, hogy gyári órajelen nem működő kártyákat LE néven újraforgalmaztak?)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4083) KAMELOT válasza Faterkam (#4082) üzenetére


KAMELOT
titán

Arról van tájékoztatva, hogy a termék használt vagy javítva volt!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4084) Blaise válasza KAMELOT (#4080) üzenetére


Blaise
veterán

Az ide irkálók 99,9%-ának baromi nem releváns egy szlovák bolt.

(#4085) #35434496 válasza szasanyi (#4075) üzenetére


#35434496
törölt tag

Drága ügyvédem van! :DDD

(#4086) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Nem tudom beállítani a Shadow of Morder című játékot se FullHD-ra se WQ HD - ra valami iszonyat felbontásokra csak. 4K és ilyenek.
Valószínű a kártya miatt.
Van valami ötletetek?

ÁdiBá

(#4087) szasanyi válasza #35434496 (#4085) üzenetére


szasanyi
félisten

Hát, ha ezt a OFFos témát tovább folyatjuk vmi lehet, hogy hamar kelleni fog mer' meg leszünk fenyítve. :D

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#4088) vaakuum válasza ÁdiBá (#4046) üzenetére


vaakuum
addikt

Prolanos vagy? :C

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4089) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sikerült...

ÁdiBá

(#4090) Zoley3 válasza warcat (#4055) üzenetére


Zoley3
tag

Hali.
Én lennék az aki azt a hsz-t írta ott,az Ipontól vett videó kártyáról...

Soha nem hittem volna,hogy ilyenért reklamálok majd náluk,mert elég rég óta vásárolok ott és sosem volt gondom,illetve ha garanciás panaszom volt azt simán megoldottuk.
Már az elején fura volt amikor kivettem a dobozból a kártyát,hogy már az antisztatikus zacsin belül nem volt rajta a ventilátorok körül az a védő fólia...a összekarcolás meg megkoronázta :(((
nah mind egy írtam egy hosszú mailt,nekik az egészről,képekkel...kíváncsian várom a reakciójukat :U

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4091) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sapphire R9 290 Vapor-X Tri-X OC FullHD / High &. Ultra
Avarage FPS.: 77.44
Max FPS.: 251.01
Min FPS.: 30.52

GTX980 ref Default FullHD / High &. Ultra
Avarage FPS.: 93.03
Max FPS: 307.36
Min FPS.: 46.37

A tesztet az AMD 290 topicban találtam, ott néztem meg hogy állították be maguknak, azokat az értékeket ugyan úgy beállítottam magamnak és futtattam egyet.
Még nem néztem meg mennyit gyorsul itt a tuning.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4092) h1mpi válasza ÁdiBá (#4091) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez melyik bench?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#4093) brumi1024 válasza h1mpi (#4092) üzenetére


brumi1024
veterán

Shadow of Mordor beépített.

(#4094) Erdei88 válasza ÁdiBá (#4091) üzenetére


Erdei88
veterán

Jöhet tuningal :P

(#4095) ÁdiBá válasza Erdei88 (#4094) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Rendben van megnézem majd.

Nem rossz egy GTX970-től.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4096) Erdei88 válasza ÁdiBá (#4095) üzenetére


Erdei88
veterán

Elmegy, a kis selejttől :DDD

(#4097) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy gyors FS proci alapon :) Holnap kitesztelem rendesen. Not bad ;] Ilyen FPS-eket még nem láttam a FS alatt :P

Többet ment alapfeszen, mint a 780 Ti Matrix LN2 alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#4098) ScomComputer válasza Zoley3 (#4090) üzenetére


ScomComputer
veterán

Elképesztő mik vannak, de ahogy a képet nézem szét volt szedve,mert látni hogy a csavarhúzó(akkus csavarhúzó) leugrott a csavarról.....nagyon drukkolok neked a cseréért,de szerintem megint eladják majd másnak utánad!
:R

[ Szerkesztve ]

(#4099) brumi1024 válasza Zoley3 (#4090) üzenetére


brumi1024
veterán

Csak egy kérdés: mikor vetted a videokártyát?

(#4100) zack válasza ScomComputer (#4098) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt ha az Ipon gariztatja...Ennél kevesebbért feltételes gariba vették át tőlem a 7970 Lightningot. Ott csak annyi volt, hogy berakásnál valószínű hozzáért a garis cimke valamihez, és a széle 1mm-re elvált. Erre azt mondták, le lett szedve a matrica, és csak feltételes gariba tudják átvenni, ami eleve negatívabb elbírálás alá esik. Cserélték, de nagy balhét csináltam, hogy feltételezhetik, hogy egy pár napos kártyán leszedem a gari cimkét. Itt pedig hogy is mondjam...A vak is látja, mitől keletkezett. Szerintem simán vissza fogják dobni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.