Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) MadMancs válasza AshaNoR (#2850) üzenetére


MadMancs
veterán

Amit befizetted kaucio, fel kell hívni őket hogy aktiválják. De ezt írják is levélben.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2852) ianhoward


ianhoward
tag

Május 18-án kaptam sms-t hogy számlám elkészült.
Május 20-án emailt is kaptam.
Ma az applikációból fizettem Simple alkalmazással.
Tök jól müködik minden.
(Redmi Note 10)

(#2853) Laci4 válasza MadMancs (#2851) üzenetére


Laci4
senior tag

..vagy írni nekik mailt..

MadMancs:
Köszi a segítséged, 1-2 órája van netem (meg telefon is, de nekem a net volt a lényeg) :B

2023.05.14 éjjel kezdtük el a megrendelést...
17-én hívtak először, de épp nem tudtam felvenni a telót..
18-án megint hívtak, megbeszéltük, hogy utalom a kauciót, úgy gyorsabb.. aznap utaltam is..
19-én jött az SMS hogy megkapták, lekönyvelték, szerződést átadták a létesítési csoportnak..
majd pár óra múlva jött az ügyfélkapu hozzáférés adatok sms..
05.22 azaz ma, a postaládában volt (elsőbbségi) a levél, benne a SIM..
Levélben írja, hogy hívjam őket, vagy mail..
pár napja próbáltam hívni őket más miatt 2x5 perc zene után meguntam, így egyből maillal kezdtem.. 1 órán belül jött a válasz.
mondjuk az vicces része, hogy kérték küldjek a kaució befizetésről igazolást..
írtam, hogy már írták, hogy oké, de küldök..
még 2 óra, be raktam a kártyát, kis szöszölés, és már megy is a szolgáltatás..

Nem számhordozás, új szám létesítése..

Köszi MadMancs!
Teszt majd holnap... ;)

(#2854) qltsar válasza Bici (#2827) üzenetére


qltsar
addikt

De létezik olyan telefon, ami egyik szolgáltatónál jelzi a VoLTE-t, másiknál nem? - Igen.

Nálam: Settings -> About Device -> Status -> SIM card status: IMS registration state

Ha ez "Registered" akkor van VoLTE.

(#2855) qltsar válasza MadMancs (#2825) üzenetére


qltsar
addikt

Sikerült esetleg kideríteni, hogy Netfone oldaláról mi az álláspont? :R

(#2856) 4Grider válasza qltsar (#2824) üzenetére


4Grider
nagyúr

Panaszlevél esetén a törvényi határidő 30 nap. Azt mindenképp meg kell várnod, mielőtt bárki máshoz fordulsz.

(#2857) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Domino-t át lehet vini netfone-ra? Netfone-nak nincs valami nem előfizus ( mint a domino) csomagja, amiben olcsób a net és lehet beszélni is?

(#2858) 4Grider válasza mexel (#2857) üzenetére


4Grider
nagyúr

Át lehet a domino számot hordozni bárhova, ide is.
Itt nincs feltöltőkártyás konstrukció.

(#2859) 8 válasza 4Grider (#2856) üzenetére


8
senior tag

nem kell megvárnia, bármikor fordulhat bárhova, békéltetőhöz is

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#2860) 4Grider válasza 8 (#2859) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ne viccelj, a törvényi határidő nem véletlenül törvényi határidő, amíg azt nem sérted meg, nem képzel jogalapot.

(#2861) 8 válasza 4Grider (#2860) üzenetére


8
senior tag

A panasz benyújtásának ténye elegendő a békéltető megindításához. Legrosszabb esetben értesítik, hogy várja meg a cég válaszát, vagy a 30 napos válaszadási határidőt, és indítsa el újra a békéltetőit. De általában a cég válaszát be lehet nyújtani a már megindult békéltetőihez.

4. Mi az eljárás megindításának feltétele?
Ki kell emelni emellett, hogy a fogyasztó a Testület eljárását csak akkor kezdeményezheti, ha már előzetesen megkísérelte a fogyasztói jogvita rendezését, és a vita megkísérlésének tényére vonatkozóan bizonyítékkal rendelkezik és azt becsatolta.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#2862) Viktor0610 válasza 8 (#2861) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát célszerű megvárni a 30 napot.
Köszönöm, bíró úr, nincs több kérdésem. ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2863) 8 válasza Viktor0610 (#2862) üzenetére


8
senior tag

Igen, célszerű megvárni a cég válaszát, vagy a 30 napot, ezzel is megtámogatva az ügyét.
De nem kell, ami ugye az eredeti kijelentés volt, és szerintem rendkívül félrevezető.

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#2864) bokosjani


bokosjani
csendes tag

Sziasztok!
Azt hogy tudom elérni, hogy RockMobilt írjon ki a telefonom szolgáltatónak?
Köszi előre is ;)

(#2865) MadMancs válasza bokosjani (#2864) üzenetére


MadMancs
veterán

Előfizetsz a Rockmobil szolgáltatásra. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2866) MadMancs válasza qltsar (#2855) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem túl bobeszedű senki. :W

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2867) Maladar válasza AshaNoR (#2848) üzenetére


Maladar
tag

Szia !

Egyszerű ügyfél vagyok, csak a tapasztalatot írom, szerintem hívd fel őket, mert nekünk sokkal gyorsabb volt.

Számhordozás nélkül, új előfizetőként, online rendeltük a "nagy akció végén" május 14 vasárnap.
kedden 16.-án hívtak és azt mondták aktiválják is a kártyát.
Szerdán délelőtt 17.én a postás bedobta a postaládába (a borítékon rajta volt, hogy elsőbbségi)
Betettük a telefonba, kitűnően működik.
(+érdekesség, hogy számla még nem jött, eddig egy Forintot sem kértek :-)

[ Szerkesztve ]

(#2868) bokosjani válasza MadMancs (#2865) üzenetére


bokosjani
csendes tag

Ezen túl vagyok ;) Netfone-t ír ki mégis.

(#2869) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Tegnap este aktiválódott a yetteles számhordozás.
Ma ránéztem a Volte-ra. Egy domino kártya van még a telefonban, annak a beállításaian ott van az engedélyezés. Oké, gondoltam csak SIM1 helyen van volte (huawei mate 20 lite), most megcseréltem a kártyákat, de a telekomos sim vitte a sim2 helyre is a volte beállítást.
Telefonon ügyfsz azt mondta aktiválva van.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#2870) 4Grider válasza Tiédetis (#2869) üzenetére


4Grider
nagyúr

A VoLTE ilyen. Nem feltétlenül van kapcsolója és nem feltétlenül látod a kijelzőn, hogy be van kapcsolva. Ha beszéd közben 4G-n marad a telefon, az a tuti.

(#2871) MadMancs válasza bokosjani (#2868) üzenetére


MadMancs
veterán

Márkaváltás volt vagy új előfizetés?

Fizikailag simen mi a felirat? Rock vagy Netfone?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2872) section9


section9
őstag

Majus 11-en rendeltem Vodafone szamhordozassal, de meg senki sem hivott. Jart mas is igy? Irjak vagy hivjam oket? :F

(#2873) 4Grider válasza section9 (#2872) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha visszaolvasol, akkor látod, hogy voda irányából nyögvenyelős a bejutás. Ha sorra kerülsz, hívni fognak.

(#2874) BaLee válasza 4Grider (#2873) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Igen, de a nyögvenyelősség elvileg az első telefonhívás után indul a számhordozással, mivel amíg fel nem hívnak addig nincs megerősítve a megrendelésed így nem csinálnak még semmit...

Amúgy én május 8-án rendeltem és semmi, elég lelombozó. Próbáltam párszor megcsörgetni az ügyfélszolgálatot, hogy rákérdezzek mi a helyzet, 5-10 perc zenehallgatás után meguntam. Sajnos ez sem lesz más mint a többi. :(
Max olcsóbb...

(#2875) elekresz válasza elekresz (#2715) üzenetére


elekresz
tag

Sziasztok!
Aki esetleg VPN-ez(ne) Netfone kártyával és nem csatlakozik, annak egy tipp:
standardnet.vodafone.net APN-el is tegyen egy próbát, hátha.
Nekem bevált, gond nélkül megy a dolog.
Üdv.: elekresz

(#2876) 4Grider válasza elekresz (#2875) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elég vacak vpn megoldás az, mi nem működik cgnat mögül...

(#2877) hm15 válasza section9 (#2872) üzenetére


hm15
senior tag

Ugyanez, május 9-én kezdeményeztem, hívásig se jutottunk azóta.

(#2878) Aszpik


Aszpik
tag

Sziasztok!
Netfone otthoni internet előfizetéssel kapcsolatban vannak-e az esetleges hibaelhárítással kapcsolatban vélemények/tapasztalatok? :DD Egyéb vélemények?
Tudom elég pesszimista megközelítés, de hát Én már csak ilyen vagyok ;]

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#2879) mihaczitomi válasza hm15 (#2877) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

Az Exem MadMancsnál intézte a számhordozásos előfizetéseit,már nála van mindd a 2 sim kártya ,30-án vált arendszer

06 30 962 8221

(#2880) 4Grider válasza Aszpik (#2878) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha fontos a minél gyorsabb hibaelhárítás, nem viszonteladóhoz fordul az ember, mert ott mindig lesz egy plusz kör. Kérdés, hogy az atom stabil így ritkán lehaló optika esetén mennyire kell rettegni a hibaelhárítás gyorsaságától, abban mennyire fontos, hogy esetleg néhány órával korábban/később történik meg a javítás. Ezt nyilván csak te tudhatod.

(#2881) DrBubo77 válasza mihaczitomi (#2879) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Számomra ez eléggé rontja a megítélést. Náluk is vannak, akik egyenlőbbek a többieknél? :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2882) Aszpik válasza 4Grider (#2880) üzenetére


Aszpik
tag

Jogos. Igazából annyi a lényeg, hogy akkor ha gebasz van akkor nem napokat vakaróznak majd probléma megoldásán.

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#2883) 4Grider válasza Aszpik (#2882) üzenetére


4Grider
nagyúr

Leginkább attól függhet, hogy saját (Netfone) hibás a dolog, vagy fizikai hálózati a probléma. A Netfone nagyságrendekkel kisebb cég mint a Telekom, ennek megvannak a maga előnyei és hátrányai is hibaelhárításkor is. Pl. azt neked itt senki nem fogja megmondani, hogy mennyi ember dolgozik itt a hétvégenként ügyeletben. Simán előfordulhat, hogy pont annyi, mint az ügyfélszolgálaton, viszont egy Telekom méretű cégnél nyilván van 7/24-es technikai felügyelet.

(#2884) qltsar válasza 4Grider (#2876) üzenetére


qltsar
addikt

+1

(#2885) MadMancs válasza elekresz (#2875) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezzel csak annyi a baj hogy:
1, Nem látja mennyi van hátra a keretből.
2, Bármelyik pillanatban azt veheti észre hogy nem működik a mobilnet. Mivel az csak egy technikai hiba, előbb utóbb javítani fogják.

Szóval használni lehet, csak nem biztos hogy érdemes.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2886) MadMancs válasza DrBubo77 (#2881) üzenetére


MadMancs
veterán

Senki sem egyenlőbb.

Csak egyrészt Tomi exe nem vodától hordozott, másrészt üzletkötő által kötött szerződés már minden téren elő van készítve, központ részéről már csak egy telefonhívás, nem nulláról kell indulni, így értelem szerűen gyorsabb is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2887) 4Grider válasza mihaczitomi (#2879) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor ez tök irreleváns, ha nem a vodától jönnek át a hívószámok.

(#2888) StarKiller89 válasza BaLee (#2874) üzenetére


StarKiller89
senior tag

írj rájuk Messengeren... nekem fél órán belül választok egy kérdéssel kapcsolatban, vasárnap(!)

| Samsung Galaxy S23 |

(#2889) 4Grider válasza StarKiller89 (#2888) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hétvégén mégis van ügyfélszolgálat?

(#2890) BaLee válasza StarKiller89 (#2888) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Rájuk írtam, kaptam egy sablon választ, hogy kicsit megnövekedett a válaszidő, de sorban haladnak a megrendelésekkel. Mondjuk 1-2 nap helyett már 16-nál járunk, szóval a "kicsit" szót túlzásnak érzem de sebaj. :)

(#2891) mihaczitomi válasza 4Grider (#2887) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

nem értem ,ezzel mire gondoltál ,De tény hogy az exem a digitől hozott át számokat,és én szóltam neki előre,hogy MadMancs-al kösse meg a szerződést

06 30 962 8221

(#2892) 4Grider válasza mihaczitomi (#2891) üzenetére


4Grider
nagyúr

Arra gondoltam, hogy vodától hordozás lassúságára vonatkozó hozzászólásokra válaszoltál teljesen irreleváns hozzászólással, ezzel megvezetve nem egy embert.

(#2893) apuci04


apuci04
csendes tag

Adatmegosztó sim kérhető?

(#2894) MadMancs


MadMancs
veterán

Nincs (már).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2895) StarKiller89 válasza 4Grider (#2889) üzenetére


StarKiller89
senior tag

fogalmam sincs, csak eszembe jutott és írtam, de ezek szerint igen... a nem fogadott hívások sms értesítését kértem, hogy tiltsák le, válasz után kb egyből meg is történt

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

(#2896) apuci04 válasza MadMancs (#2894) üzenetére


apuci04
csendes tag

Ok köszi,szám ill ráhordozás esetén csak akkor értesitenek ha megvan az időablak,vagy ha gond lenne?Telekomrol talán nem több hét ?

(#2897) MadMancs válasza apuci04 (#2896) üzenetére


MadMancs
veterán

Te esetedben nem tudok infót mondani.
Elindítottad a folyamatot egy nem erre a célra szolgáló csatornán. Lehet már folyamatban van, lehet hogy még meg se nézte senki az emailt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2898) apuci04 válasza MadMancs (#2897) üzenetére


apuci04
csendes tag

:W Igen ,Tudom álltalánoságban kérdeztem.

(#2899) MadMancs válasza apuci04 (#2898) üzenetére


MadMancs
veterán

Általánosságban. Ráhordozás esetén max 1 hét másik 3 irányból.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2900) DrBubo77 válasza MadMancs (#2894) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Miért?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.