Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) csako válasza sfefe (#2750) üzenetére


csako
veterán

Szóval még mindig nem javították a Simple hibát, pedig már hónapok óta jelen van (most nézem, Play Store-ban 2022. november 8-án írtam erről értékelést) :U
Mobilon böngészőből szoktam bejelentkezni és onnan átadni a Simple appnak, mikor kapom az sms értesítést a számla elkészültéről, általában 10-e körül :) (régebbi telekom hálózatos csomag van a családban)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2752) sfefe válasza csako (#2751) üzenetére


sfefe
őstag

Hol kapod az értesítést a számláról?
Számla kelte 15 de nem jött semmi
...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2753) csako válasza sfefe (#2752) üzenetére


csako
veterán

SMS-ben a kapcsolattartásra megadott számra.
Ügyfélkapu belépés után -> Adataim -> Kapcsolattartók menüpont, és ha ott rámész a Módosítom gombra, akkor van egy "Értesítések" rész.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2754) sfefe válasza csako (#2753) üzenetére


sfefe
őstag

Ott már a mail cimet is próbáltam módosítani de nem lehet...
Átírom a mail címet ( tetű Indamail fizetős lett így váltok) és kiírja alul:
Hibás adatkitöltés
Írtam egy hiba jegyet de eddig semmi....
Ott minden be van jelölve mind de nem jött sms meg semmi...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2756) Dracula72 válasza Bici (#2723) üzenetére


Dracula72
senior tag

Igen 60% ban.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#2757) Dracula72 válasza MadMancs (#2729) üzenetére


Dracula72
senior tag

Én meg kimerem :DD
Azért ne én költözzek már a szolgáltató után :DDD
Te isteníted a Netfone-t, valaki majd elhiszi :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#2758) xts válasza sfefe (#2754) üzenetére


xts
csendes újonc

Most néztem meg, mindent át lehet írni: név, e-mail, telefonszám, értesítésekben, postázási címben. 2017. óta vagyunk Netfone-nál, közben egyszer volt csomagváltás.

[ Szerkesztve ]

(#2759) mihaczitomi válasza Dracula72 (#2757) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

Kedves Dracula72

Hadd maradjon már meg mindenkinek a joga ,mit istenít ,mit szeret ,mit ismer el .....

A Netfone igenis Jó szolgáltató .... én is elégedett ügyfél vagyok

06 30 962 8221

(#2760) sfefe válasza xts (#2758) üzenetére


sfefe
őstag

Hát nem értem....
Nem engedi.
Ennyire béna nem lehetek :)
Átírni át tudom de mikor a mehet-re nyomok ezt írja alul:
Hibás adatkitöltés

(Csomó oldalon változtattam mail címet de itt ez van nálam .)

Ha csak a lakcímnél akarom a kötőjelet kivenni akkor is ezt írja ki mikor alul a mehetre nyomok...

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2761) Fulár válasza sfefe (#2760) üzenetére


Fulár
senior tag

Relax.Nálam ugyanez.Ránéztem mert díjaznám ha jönne Sms és vagy Email a számla érkezéséről.De ha a mentésre nyomok hibát dob.

(#2762) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Megtörtént a számhordozás nálam.

Eddig a beltéren és a közeli kiserdőben teszteltem, végig volt 4G (beltéren leváltott sima 4G-re 5/3 csíkkal, erdőben 4 csík 4G), és bár nem virított maxon a 4G+, mint a Telekomnál, legalább működött, a Yettellel ellentétben (beltéren 1-2 csíkos 4G, a kiserdőben nulla).
A forgalmasabb területeken kültéren mindegyik maxon volt 4G+-szal.

Viszont a VoLTE magától kapcsolódik majd be valamikor, vagy kell valamit tennem?
A telefon tudja Digivel, Telekommal is, és be is van kapcsolva mindkét kártyára.

Kössz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2763) Dracula72 válasza mihaczitomi (#2759) üzenetére


Dracula72
senior tag

:DDD :DDD :DDD
Nekem is hadd maradjon már meg a jogom akkor, hogy mit nem szeretek :DD

Nem írtam amúgy, hogy nincs joga :)
Akkor te elhitted , Hurrá :) Használd, sose használj jobbat mint az ISTENI Netfone :C

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#2764) sfefe válasza Fulár (#2761) üzenetére


sfefe
őstag

Az ok de megszunik a mail cimem 23.-an....
Jeleztem de semmi reakcio.-..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2766) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Cicaharcot befejezni!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2767) Fulár válasza sfefe (#2764) üzenetére


Fulár
senior tag

Ja,igen.Írtad is.Én rácsörögnék az ügyfélszolgálatra vagy ráírnék Madmancsra mert biztosan szívesen segítene.Még véletlenül se legyen ebből valami gond.

(#2768) sfefe válasza Fulár (#2767) üzenetére


sfefe
őstag

Vele beszeltem mar mondta irjak jegyet...irtam de valasz meg nincs..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2771) MadMancs válasza Dracula72 (#2757) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem istenitem.

Csak leírom a TAPASZTALATOM.

Ha nem tetszik így jártál. Menj Yettel topicba oltárt emelni. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2773) StarKiller89 válasza StarKiller89 (#2749) üzenetére


StarKiller89
senior tag

erről van valami infod MadMancs ?

| Samsung Galaxy S23 |

(#2774) MadMancs válasza StarKiller89 (#2773) üzenetére


MadMancs
veterán

4 nap túlcsúszás még nem gond. Tehát 5.-éig rendben vagy. 5. naptól elveszett epack. Azaz +600Ft a következő hónapban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2775) trec12 válasza Bici (#2762) üzenetére


trec12
addikt

VoLTE elvileg magától is bekapcsol egy idő után.

(#2776) #61981184 válasza MadMancs (#2729) üzenetére


#61981184
törölt tag

1999 óta vagyok vodás. Mávos csomagom van (7GB+korlátlan belföldi beszéd 3500-ért).
Amióta lekapcsolta a voda a 3G-t a beszéd egy kalap k*kihoz konvergál, mindez i13-mal.
Nekem a mobilnet nem szórakozáshoz kell, elég a havi 4GB is.
De arra alleriás vagyok, amikor szótagkimaradások, robothang van…mindez úgy hogy én Bp-en, a hívott fél M0, vagy Bp agglomerációjában tartózkodik. Mindketten vodás privát számot használunk.
Ilyenkor ugyanarról az i13-mat használva Ts számról felhívom az illetőt yettelre, és tudunk beszélni. Csak nem akartam/akartunk a céges számokon privát ügyben beszélni…
Szóval 24 év voda után lehet szolgáltatót váltok.

(#2777) Bici válasza #61981184 (#2776) üzenetére


Bici
félisten

Ha a beszéd a fontos, akkor Yeti felejtős (ahol én eddig próbáltam). Ő a nagy robothang mágus azóta, amióta van volte minden készüléken (néhány hete), mert akkor is a 4G hangot erőlteti, ha nincs elég erős 4G. Én most váltottam Yetiről Netfone-ra.
Eddigi saját tapasztalataim szerint - ahol én használtam eddig, és ha nem akarsz forgalmas helyeken sebességrekordokat dönteni - akkor Telekom > Voda > Yeti.
Csak a Telekom nekem drága, de a másik számom tuti Telekomos lesz, ha lejár a hűségem, valami mini csomaggal. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2778) #61981184 válasza Bici (#2777) üzenetére


#61981184
törölt tag

Köszi a tanácsot. Ezért néztem be ebbe a topikba, mert vannak Ts csomagok a netfone/rockmobilnál.

(#2779) 4Grider válasza #61981184 (#2778) üzenetére


4Grider
nagyúr

A honlapon már csak vodás csomagok vannak.

(#2780) 8 válasza sfefe (#2760) üzenetére


8
senior tag

próbáld meg másik böngészőben, vagy incognito ablakban, vagy a hirdetésblokkolókat kikapcsolva

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#2781) MadMancs válasza #61981184 (#2776) üzenetére


MadMancs
veterán

Alaírom, biztos van ilyen terület. Sose állítottam hogy Voda mindenhol ász. De ezt írtam már itt a topicban is többször.
Csak arra reagáltam Drakula úrnak hogy közel se olyan király a Yeti mint ahogy hangoztatja, mert felénk pl hasznalhatatlan. Pedig 2 megyeszékhely közvetlen szomszédságában lakok.

Napi 250km utazással azt is bátran kijelentem hogy Telekom sincs már a helyzet magaslatán. 2 Netfone simem van 1!Telekomos Üzletkötői és egy vodás privát. Telekom szenved, nagyon szenved sok 2G only terület miatt. Munkahelyemen (Komárom ipari park) pl Telekom sim off, csak segélyhívás. Persze van 1-1 kisebb szakasz ahol Voda off és Telekom simre váltok.

Engem csak az dühít amikor valaki úgy formál véleményt hogy nincs tapasztalata.

Én amit írok az tapasztalat. És nem egyszeri. Hanem napi szintű.
Pestet is írtam hogy nem tudom hogy muzsikál Voda háló. Várpalota - Székesfehérvár - Kelenföld - Keleti (néha nyugati) - Szolnok - Karcag vonalon szoktam vonattal utazni. Itt pesti szakaszokkal nincs baj. Pest többi részét nem ismerem.

Telekomos csomagokat pillanatnyilag nem lehet kötni. Lehet már később se.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2782) sfefe válasza 8 (#2780) üzenetére


sfefe
őstag

Böngésző meg a blokkoló megvolt már.... Inkognitó mód még nem azt még megnézem..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2783) 8


8
senior tag

Ma nálam ennyit tud a netfone
Ugyanott ugyanakkor ugyanabban az eszközben yettellel 50Mbit körül szokott lenni.

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#2784) MadMancs válasza 8 (#2783) üzenetére


MadMancs
veterán

Előfordul.
De mobilon mire nem elég ez a sebesség egyébként? :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#2785) 4Grider válasza 8 (#2783) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálam voda 30 Mbps körüli letöltési teljesítményt nyújt, yettel 60 Mbps körülit, telekom meg 70 Mbps körülit. De nyilván ez csak nálam van így, mindenki másnál meg egészen másképp.

(#2786) 8


8
senior tag

Rendeléstől 10 nap múlva meg is történt a számhordozás rendben.
Rendelés utáni második napon már hívtak a telefonos szerződékötéshez a központból.
Én az egész folyamattal elégedett voltam.
Direkt bementem a yettelhez előtte, hogy ellenőrizzék a rendszerbeli adataimat, betűre egyezzen minden az aktuális dokumentumaimmal, nehogy gond legyen a hordozásnál, és mindenkinek ezt javaslom aki hordozni készül.

Keressétek MadMancs kollégát új előfizetéshez, ha nem akartok sokat várni.

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#2787) #61981184 válasza MadMancs (#2781) üzenetére


#61981184
törölt tag

Oké, a véleményed csak az adatszolgáltatást érintette…Sokaknak azért még mindig fontos a hívás minőség.

(#2788) Ulenspiegel


Ulenspiegel
tag

Pár hete lettem Netfone-os. A számhordozás (Telekomtól) napok alatt megtörtént köszönhetően az üzletkötőnek, akivel kapcsolatban állok. Sem a hívás, sem a mobil adatforgalom minőségével nem merült fel probléma.

Kaptam SMS-t a számla kiállításáról és gond nélkül be tudtam fizetni az applikációból, igaz nem léptem be a
SimplePay fiókomba.

Ahol én lakom (főváros, budai rész) a lakásban a Pannon/Telenor/Yettel használhatatlan volt. A Telekom és Netfone a lakás minden pontján tökéletesen működik.

Nekem ez a tapasztalatom.

(#2789) Bici válasza Ulenspiegel (#2788) üzenetére


Bici
félisten

Mennyi idő múlva lett nálad VoLTE?

Amúgy a tapasztalataiddal pont egyetértek.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2790) Ulenspiegel válasza Bici (#2789) üzenetére


Ulenspiegel
tag

Miután behelyeztem a Netfone kártyát két dolgot ellenőriztem:

1. VoLTE . Azonnal volt.
2. APN. Ezt át kellett irnom Netfone-ra.

(#2791) Bici válasza Ulenspiegel (#2790) üzenetére


Bici
félisten

A második nálam is stimmel. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2792) apuci04


apuci04
csendes tag

Korlátlan csomag nem Eu-s hiv Mországrol pl Dominot EU ban Az
díjmentes ,vagy?

[ Szerkesztve ]

(#2793) 4Grider válasza apuci04 (#2792) üzenetére


4Grider
nagyúr

Abból indulj ki, hogy a hívó nem mindig tudhatja, hogy a hívott hol tartózkodik. Ezért a roaming költségeit mindig a hívott állja. Azaz a hívó mindig egy dominó felhívásának árát fizeti.

(#2794) apuci04 válasza 4Grider (#2793) üzenetére


apuci04
csendes tag

Ok jogos.És a dominos vajon mit fizet?Gyerek száma tehát Én fizetem azt is,ezért érdekel?Megtaláltam Telekom oldala egyszerűbb mint a Netfone Aszf.Hálon kivüli dij

[ Szerkesztve ]

(#2795) 4Grider válasza apuci04 (#2794) üzenetére


4Grider
nagyúr

EU-ban a hívás fogadása ingyenes. Hívás indítása pedig a más hazai mobilhálózat felé menő percdíjjal történik.

(#2796) apuci04


apuci04
csendes tag

Netfontól kettő 70-es számot kaptam,új elöfizu.Kicsit meglepődtem.Késöbbre kértem ráhordozást talán azért,de akkor is fura

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.