Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18373) Bajgunar válasza liszi70 (#18372) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Ezt így konkrétan nem találom. Nem foglalkoztam vele. Alap, h nem vettem sohasem oem kulcsot, se oem-es gépet. Csakis digital, retail kulcs érdekelt, mindig. Ms acc-hoz hozzáadva. Amint belépek, bármilyen gépen, azonnal aktiválhatom.
De azt olvastam valahol (meg láttam is), hogy a "hardverváltozás történt" aktiválási lehetőség régebben nem volt benne pl. S hogy később pont ezért rakta bele ms a win-ba, hogy ilyen esetekre ne szivassák meg a felhasználót.
Ha netán behal az alaplap, cpu... Ne kelljen új win-t vennie. Ezért rakták bele ezt a lehetőséget.
Ha ezzel nem megy, fel kell hívni Ms-t, s elmondani, hogy elfüstölt a lap, s a kulcsot szeretnéd az új alaplappal összerakott gépre átvinni.
Ezen az oldalon is pl ezt taglalják... S a segítő is azt írja, hogy ilyen esetben átviheti. Még ha oem is.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.