Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Mikemend válasza elistvan (#14999) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ha nem túl profi neked, a DaVinci Resolve is mindent tud, bár még nem használtam.

A többi Heise link sajnos nincs meg :( Valójában a többi program annyira nem érdekelt, hogy külön is meglegyen.

[ Szerkesztve ]

(#15002) Vesa válasza elistvan (#14999) üzenetére


Vesa
veterán

Ahogy a kolléga említette, a Hitfilm Express kiváló és ingyenes, továbbá szintén csúcsminőség a DaVinci Resolve, ebből is van ingyenes. Ez a kettő ingyenesen is többet tud, mint az ilyen olcsóbb fizetős programok.

A tudomány a valóság költészete!

(#15003) GreenIT válasza Vesa (#15002) üzenetére


GreenIT
tag

Letoltesi linket tudsz adni?
Nem bizok olyanokban, akik be akarjak gyujteni a szemelyes adataimat - plane, hogy nem hasznalok telefont, ami nelkul szoba se akarnak allni velem. :P

(#15004) Vesa válasza GreenIT (#15003) üzenetére


Vesa
veterán

A cég szoftverei ipari sztenderdnek számítanak, a nagy stúdiók közül nagyon sokan használják. Megbízható cég. Valós személyes adatokat én sem adtam meg...kitöltöd kamu adatokkal és kész. Ha nagyon aggódsz a privacy miatt, akkor csinálhatsz egy külön mail címet is csak emiatt, bár nekem még egyetlen kéretlen levelet sem küldtek.

Ennyit szerintem minimum megtehetnek, ha már ilyen képességű szoftvert ingyen adnak!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#15005) GreenIT válasza Vesa (#15004) üzenetére


GreenIT
tag

Szoval, nem hivnak fel telefonon, hogy bediktaljak a letoltesi linket?

(#15006) Golden9


Golden9
addikt

HITMAN™ 2 - Holiday Hoarders
Játssz ingyen! Vége: 2 hét

[ Szeretkezve ]

(#15007) aiminet válasza GreenIT (#15005) üzenetére


aiminet
tag

Chip magazin / DE /

DaVinci Resolve 15.2.2

https://www.chip.de/downloads/DaVinci-Resolve_73088987.html

(#15008) kenand válasza aiminet (#15007) üzenetére


kenand
veterán

Ha ez a free nem nagy ajándék a CHIP-től...

(#15009) Vesa válasza GreenIT (#15005) üzenetére


Vesa
veterán

Nekem email-ben küldték..

A tudomány a valóság költészete!

(#15010) Cs1csó válasza GreenIT (#15003) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem tudom milyen szoftverről van szó és milyen adatokat kell megadni DE ha kamu adatokkal is lehet regelni akkor tedd meg DE FONTOS!! a tűzfalban blokkold nehogy hazatelefonáljon. (ismerek olyat aki egy komoly CAD programmal így bukott le polgári ügy lett belőle ami ugye csak a PÉNZRE megy ki )

(#15011) Golden9 válasza kenand (#15008) üzenetére


Golden9
addikt

A DaVinci Resolve mindig ingyenes, a Blackmagicdesign oldaláról is leszedhető ingyen, a DaVinci Resolve 15 Studio meg 299$-ba fáj.
A Chip Advent Kalendárium ma a Wondershare Fotophire Slideshow Maker-t adja.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#15012) elistvan


elistvan
senior tag

Kösz mindenkinek! Ránézek mindkettőre.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15013) hlychee


hlychee
újonc

Christmas Giveaway Campaign until 2019.1.5. 10+ software are free now:
[link]

Software list (1st round):
HD Video Converter Factory Pro: Támogatja a videó és hang átalakítását több mint 300 formátumban és eszközön.
DVD Ripper Pro: a leggyorsabb DVD-ripper szoftver, amely a leggyorsabb megoldást kínálja a nagy DVD-gyűjtemény átalakításához.
Seed4.me VPN: Biztosítsa a biztonságos és megbízható módot a határok nélküli internetes böngészésre.
Auslogics DiskDefrag Pro: A meghajtók optimalizálva vannak a maximális sebesség és a maximális hatékonyság érdekében.
WinToHDD: A Windows telepítése, újratelepítése és klónozása nélkül CD / DVD / USB meghajtó.
AweClone for Windows: A legerősebb, mégis egyszerűen használható lemez klónozó szoftver.
FotoJet Designer: Grafikai tervezés könnyebb, mint valaha! 900+ sablon és erőforrás támogatása.

(#15014) C. s.


C. s.
addikt

SoftOrbits Photo Stamp Remover 10.2

Időkorlátos:

Epubor eBook Converter V2.0.5 (1 year license) (még 28 órahosszáig)

Játék:

GOG connect
Convoy
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek
Hard West
Knights of Pen and Paper +1 Edition
Syberia
Forgotton Anne

Tanks Blast (ingyenes lett)

Mahjong World Contest 2 (ingyenes lett)

[ Szerkesztve ]

(#15015) #53667584


#53667584
törölt tag

(#15016) Mikemend válasza C. s. (#15014) üzenetére


Mikemend
senior tag

Bevallom, a SoftOrbitstól soha, semmikor!
Anno volt olyan, hogy egy giveaway licenc egyik napról a másikra átment trialba, aztán volt, hogy kaptam tőlük egy Lifetime licenccsomagot egy blogcikkért cserében, erre amikor kijött az új verzió, közölték, hogy arra nem jó...
Úgyhogy állandóan trükköznek a licencekkel, és a programjaiknál vannak jobb vetélytársak is, szóval nem ajánlom őket.

(#15017) Golden9 válasza LamerGyuri (#14193) üzenetére


Golden9
addikt

Ezt csak szenteste után mutasd meg neki, mert még az avatárképemmel díszíti fel a karácsonyfát. :) (Képregény topik)

Más:
AceThinker Video Master

[ Szeretkezve ]

(#15018) LamerGyuri válasza Golden9 (#15017) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:D
Köszönöm!
:R

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15019) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

a playen akciós a Nova Launcher Prime, 129 huf.
by peestike

(#15020) Acélfarkas válasza kurtuzov (#15019) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Köszi, ez 1 jó hír.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#15021) looser


looser
addikt

Twitch Prime Holiday Surprise

Broforce, Hotline Miami, Hotline Miami 2: Wrong Number, The Messenger, STRAFE, Crossing Souls, The Swords of Ditto

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#15022) GreenIT


GreenIT
tag

Tud valaki ingyenes es offline "strategiai" jatekokat, mint pl. Go? :F

(#15023) bobalazs válasza GreenIT (#15022) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

windowsban a sakk is ingyenes. meg a kártya játékok.

(#15024) elistvan


elistvan
senior tag

Szerintetek ez a humble bundle ajánlat megéri? Miben különbözik attól a verziótól amit az ember megvesz az eredeti gyártótól és kap egy licenszet?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15025) GreenIT válasza bobalazs (#15023) üzenetére


GreenIT
tag

kártya játékok
Bridzs? Ulti? Kanaszta? Rablo romi? :F

(#15026) bobalazs válasza GreenIT (#15025) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

freecell, solitaire, ilyesmikre gondoltam, de amiket említesz látom a windows 10 boltjában ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

(#15027) #21346560 válasza elistvan (#15024) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mindenkinek az éri meg, amire úgy gondolja, hogy NEKI megéri-e!

(#15028) kenand válasza elistvan (#15024) üzenetére


kenand
veterán

Nem különbözik, a különbség csak annyi, hogy Humble Bundle akcióban általában jóval jobb áron megkaphatod. Előfordul, hogy 1-el korábbi verzió, vagy csökkentett, stb, de van amikor nem.
A cégnek egy reklám, megveszed, használod és kedvet kaphatsz a drágábbra..
Magix átvette a Sony Videó és hang editáló részlegét és jobban nyomul azóta

Vegas pro Editből korábbi változat volt már listaárnál jóval olcsóbban HB akcióban

[ Szerkesztve ]

(#15029) elistvan válasza kenand (#15028) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi. Igen, a sonys megvételt tudtam. Melóban Ulead Videostudio-t haszálok de arra nem látok jó akciót. De a sound forge miatt is jó lenne azt gyakorta használom.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15030) kenand válasza elistvan (#15029) üzenetére


kenand
veterán

Én Ebayen vettem régen egy Sound Forge 8.0 prot 1 0 USD-ért (Sony nem is fejlesztette tovább hosszú évekig), be is tudtam regisztrálni.
Sok rajzfilmhez készítettem vele szinkront (underground csatornákon fenn is vannak, pl Samurai Jack), de a gyerekek felnőttek, már jobban tudnak angolul mint én, nem kell több szinkron :)
Mivel a kisebbik fiam szokott hobbiból vagdosni videot múltkor megvettem neki a Vegas pro Editet (ne használjon kalóz szoftvert ha bagóért meg tudtam venni)

(#15031) C. s.


C. s.
addikt

Digiarty VideoProc 3.2 (még 8 napig)
● Resize, split, cut, merge, trim, adjust, add effect
● Stabilize and denoise video from GoPro, DJI, etc
● Convert videos/audios/DVD. 4K to 1080p, vice versa.
● Download content from 1000+ sites. YouTube to MP3.
● Capture PC's screen. Record video with webcam.
● Full GPU hardware accelerated! 47x real time faster.

O&O DiskImage 11 Professional

Játék:

The Joy of Farming
promós link
állandó link

[ Szerkesztve ]

(#15032) elistvan válasza kenand (#15030) üzenetére


elistvan
senior tag

Én is arra használtam, sokkal jobb mint az audacity.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15033) kenand válasza elistvan (#15032) üzenetére


kenand
veterán

A Sounfd Forge kezelő felülete tuti főleg ha az ember 2 hangban (angol vs magyar) akar párhuzamosan belenyúlni-korrigálni.
Amíg analógban rögzítettem a hangot addig kellett egy zajszűrő, csak az hiányzott belőle, de ez meg volt az ingyenesen is működő NCH Wavepad-del.
(Egyedül a polyfonikus nyújtásra PAL->NTSC kellett profi szoftver (az sajna nem volt meg legálisan ), sokat kutattam de arra nem találtam alternatívát. (és használtat sem láttam Ebayen)

[ Szerkesztve ]

(#15034) elistvan válasza kenand (#15033) üzenetére


elistvan
senior tag

A zajszűrőre, igen van külön fizetős plugin a sound forgeban (sony noise reduction plugin). Nyújtásra viszont ac3 machine vagy belight ingyenesek (rengeteg filmet csináltam meg így illetve dvd-re is szinkront). Egyébként ezek az ajánlatok lehetnek valósak vagy tuti kamuk? 1 2 és ha kamu, az ebay kártalanít ha jelentem, hogy a szoftver nem működik?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15035) kenand válasza elistvan (#15034) üzenetére


kenand
veterán

Elég kamu gyanús, én visszakaptam a pénzt egyszer ilyen miatt

Azok nem nyújtják azt a minőséget (5.1-es hang össze pakoláshoz DTS-->AC3 konverzióhoz én is használtam azokat hajdanán

(#15036) elistvan válasza kenand (#15035) üzenetére


elistvan
senior tag

Csodálkoztam is, mikor 30 dolcsi a mixcraft-ra az upgrade most a hónapban kedvezményesen.Ha van meglévő régebbi progid.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15037) C. s. válasza Mikemend (#15016) üzenetére


C. s.
addikt

Megértelek! Velem a WonderFox játszotta el ugyanezt. Mindkettő történet igaz rájuk is. Szerencsére még elég gyakran promóznak, így megoldom, de a konkurencia sem megvetendő. :D

[ Szerkesztve ]

(#15038) looser válasza elistvan (#15024) üzenetére


looser
addikt

Én az előző teljes csomagot vettem meg (14-es Vegas) HB-ben. Csak a Music Maker érdekelt, de gondoltam, jól jöhet még a Vegas is, mert kalóz Adobe Premiere Elements-et használtam (pár esküvői videó vágása miatt). Amire viszont állati pipa lettem, hogy a Magix állandóan promózta közben az egyéb termékeit; időnként felugrott a jobb alsó sarokban valami reklám. Nem emlékszem, melyik app volt, de inkább töröltem az egészet. A meglepetés ekkor jött: a reklámok maradtak. Nekem a Magix leírta magát. Lehet, hogy a Vegasnál nem települ fel ez az izé (nálam Avast free van, minden bekapcsolva rajta, mégsem szólt), de akkor is eléggé zavarbaejtő dolog. Más alkalmazásnál is tapasztaltam, hogy ugyan fullos a giveaway appjuk, de gond van vele és ugye frissíteni sem enged.
Szóval lehet, hogy nem lesz gondod vele, sőt, szinte biztos, de én ezt tapsztaltam. Hajrá :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#15039) looser válasza C. s. (#15031) üzenetére


looser
addikt

Nagyon egyszerűen kezelhető és gyors ez a VideoProc (most próbálgatom), de ő is promót dobál, remélem ez elmúlik :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#15040) elistvan válasza looser (#15038) üzenetére


elistvan
senior tag

Ez a csomag nekem is jobban tetszene mint a mostani. Többféle szoftver van benne.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15041) kenand válasza looser (#15038) üzenetére


kenand
veterán

Ha fizetsz valamiért akkor ne dobáljon reklámot, ha ingyen adják le nyeli az ember a békát...

(#15042) elistvan válasza kenand (#15041) üzenetére


elistvan
senior tag

Egyetértek.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#15043) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Chip-nél F-Secure Safe+VPN ingyen van.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#15044) GEPESZ66 válasza ƵøŁĭ (#15043) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A VPN hogy van ingyen?

(#15045) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#15044) üzenetére


Cs1csó
félisten

Valami trükk biztos van benne főleg ha a CHIP magazin is benne van. A sebességgel vagy az adatkerettel van biztos NÉMI megkötés ergo használhatatlan.

(#15046) bon válasza looser (#15038) üzenetére


bon
őstag

Állandó azért elég túlzás, én max napi 1x látom. Amúgy meg talán töröld a reklámozó programját is. Avast meg kaki, ingyenes progitól mit vársz.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#15047) bon válasza kenand (#15041) üzenetére


bon
őstag

Az eredeti ár töredékéért veszi az ember, egy kis önreklám belefér.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#15048) Cs1csó válasza bon (#15046) üzenetére


Cs1csó
félisten

"Avast meg kaki, ingyenes progitól mit vársz." :(((

Az Avast Free az egyik legjobb ingyenes védelmi program és ha minden szempontot mérlegelünk akár a képzeletbeli dobogó legfelső fokára is felállhat.
Megjegyzem az Avast-nál az hogy FREE minimális különbséget jelent a FIZETŐS termékekhez képest pl. NINCS support, de itt vagy a hivatalos Avast fórumon is segítenek. A MOTOR stb. is ugyanaz, sajnos van pár védelmi program aminek az ingyenes termékében "más" a motor mint a fizetős verzióban vagy kulcsfontosságú részek hiányoznak pl.: Bitdefender Free.

ITT egy táblázat ami nagyon jól megmutatja hogy mi az a TÖBBLET amiért pénzt kérnek ez az Avast-nál:
- sandbox-ban futtatás
- "tűzfal" gyakorlatilag egy GUI-val fetúrbózott Win tűzfal.
- "extra" védelem az adattitkosító zsaroló programok ellen - adott méretben online tárhely
- fájlok biztonságos megsemmisítése
- VPN
- jelszókezelő alkalmazás

Tehát jellemzően a KIEGÉSZÍTŐ védelmek terén nyújt többet de az olyanoknak akik szeretik a "fapados" "letisztult" védelmeket azoknak bőven elég a Free, nemrég volt ingyenes Avast Premier lehetőség de kihagytam.

Jah és a végére én telepítés után a tűzfalba - kimenő - tiltom az AvastUI.exe-t és nincs többé reklám. Telepítésnél is csak annyi reklám van hogy ha nincs fent a Google Chrome akkor felajánlja hogy telepítheted azt is - ki szoktam hagyni pipa ki és kész -

+ igazság szerint NINCS SEMMI ingyen ugyanis azzal hogy használod reklámozod gyakorlatilag a terméket és ha részt veszel az Avast közösségben akkor a programok reputációja alapján is kaphatsz segítséget megítélendő hogy megbízható e vagy sem.

(#15049) ƵøŁĭ válasza GEPESZ66 (#15044) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Az egy külön termék.50 ezer főig beszerezhető.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#15050) looser válasza bon (#15047) üzenetére


looser
addikt

Értelek, de nem értek egyet veled. Egyrészt nem kellene, hogy az átlag usernek keresgélnie kelljen, hogy mégis melyik az a modul, amelyet el kell távolítani. Valóban nem volt gyakori a felugró, de mivel fizettem érte, igen, akár az eredeti ár töredékét is, de fizettem érte és így nem akarok benne reklámot látni. Viszont a végfelhasználói szerződést nem olvastam el, abban lehet, hogy szó volt erről, az alkalmazás telepítése során viszont ennek kikapcsolására nem kínált fel lehetőséget. Máthé Jánosék évek óta adnak HDS standard licenszeket és az soha nem dobott reklámot, de ha árban hasonló csomagot keresnék, akkor a HB EA bundle-t említeném; egyik játék sem promózta a kiadó többi appját.
Na, hogy így belelendültem, melletted is szólnék, a gyári vhs kazikon mindig volt trailer más filmekből, az pl. nem zavart, az élmény része volt, max. átpörgettem. De mint írtam, nekem az volt a pont az i-n, amikor a Magix uninstallja után is megmaradtak a reklámok. Ez már gondolom neked sem férne bele. Nincs harag, bár az a 20€ jobb helyre is mehetett volna :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.