Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) 8


8
senior tag

Egy év ingyen Tomtom GO (android, ios)
https://www.tomtom.com/de_de/store/basket-recover.html?article=1OLD.001.9.00M&voucher=BILDGONAV

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17352) Thoty válasza 8 (#17351) üzenetére


Thoty
senior tag

Thx

(#17353) Danecay válasza rgranc (#17343) üzenetére


Danecay
őstag

Megtaláltam a több részlet kivágásának lehetőségét, ugyanaz mint amikor egyet vág ki az ember csak meg lehet tenni többször, más kiválasztott résszel :) Arra viszont nem jöttem rá, hogy a kivágott jeleneteket hogy lehet előnézetben megnézni lementés előtt.
Kb. vagy 10 éve vágtam többet videót és akkor a Sony Vegas-t használtam és szerettem is, de már megelégednék egy ingyenes alternatívával is, ami azért az alapvető dolgokat tudja azért.
Hiányolom továbbá a teljes képernyős megjelenítés lehetőségét is. Anno még amikor a Windows része volt én még a Windows Movie Maker-el is elvoltam.

A #17341 cigam által javasolt progik elég bizalomkeltőek, már csak az a kérdés, hogy azok közül melyik lenne az ideális?

(#17354) bajtokarpi válasza 8 (#17351) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!
Bocsi a tudatlanságomért, de ezt, hogy tudom letölteni androidra? Sehol sem találok ilyen lehetőséget.
Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#17355) Thoty válasza bajtokarpi (#17354) üzenetére


Thoty
senior tag

Beregisztrálsz a Tomtom honlapján, megveszed a terméket 0€-ért, majd Play Storeból letöltöd a Tomtom Go-t, és abban megadod a Tomtom-os login adataidat.

[ Szerkesztve ]

(#17356) bajtokarpi válasza Thoty (#17355) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!
Aha, na így már világos.
Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#17357) kenand


kenand
veterán

Here WeGo alapból ingyenes és egy év múlva is az

(#17358) LamerGyuri válasza kenand (#17357) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

olyan is... :U :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#17359) kenand válasza LamerGyuri (#17358) üzenetére


kenand
veterán

up to you,
Teljesen használható, több helyen használtam már nyugat és középeuropában az USA-ban stb..... működött

(#17360) GEPESZ66 válasza Thoty (#17355) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem csak Németországra vonatkozik?
A magyarországi térkép is ingyenesen letölthető?

(#17361) fornettisuti válasza Danecay (#17353) üzenetére


fornettisuti
veterán

A Movie Maker helyett a Fényképek alkalmazásnak van ilyesmi fapados funkciója.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17362) langerius válasza GEPESZ66 (#17360) üzenetére


langerius
csendes tag

Igen

(#17363) csaba1203 válasza 8 (#17351) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#17364) Danecay válasza fornettisuti (#17361) üzenetére


Danecay
őstag

Igen, tudom, de az nagyon fapad, még a régi Movie Meker-hez képest is.

(#17365) vlevi válasza Danecay (#17364) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért javasoltam a Hitfilm Express-t, mint egyik lehetséges alternatíva.
Teljesen igyenes. A fizetős kiegészítők már olyan szintű plusz filtereket, egyéb extra dolgokat adnak hozzá, ami nélkül az egyszeri, otthoni felhasználó bőven elvan.

(#17366) Danecay válasza vlevi (#17365) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi, ránézek.

(#17367) Vesa válasza Danecay (#17364) üzenetére


Vesa
veterán

A Hitfilm alapból is sokat tud. (pl. maszkolás, motion tracking stb.)
A másik komoly cucc amiből van ingyenes, az a Davinci Resolve.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17368) Danecay válasza Vesa (#17367) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm! Igen, utóbbit cigam fórumtárs is ajánlotta.

(#17369) milan26


milan26
senior tag

(#17370) milan26 válasza Danecay (#17368) üzenetére


milan26
senior tag

Ezt is érdemes megnézni.

(#17371) Danecay válasza milan26 (#17370) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi! Ezt is ajánlotta egyébként :)

(#17372) FattyDove válasza milan26 (#17369) üzenetére


FattyDove
őstag

"No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered"

(#17373) cigam válasza FattyDove (#17372) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mint a promó programok legtöbbjénél.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17374) 8


8
senior tag

2 év ingyen Adobe CC minden programmal:
https://www.nationalgeographic.org/education/professional-development/courses/storytelling-for-impact/

1. Az oldalon kék gomb "Continue with privo"
2. Privo account létrehozása, iskolához akármit be lehet írni
3. Emailben klikk a megerősítő linkre
4. A második emailben "Get Started with Adobe Creative Cloud" gomb, ahol bejelentkezhetsz/létrehozhatsz adobe accountot

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17375) HUNited válasza 8 (#17374) üzenetére


HUNited
őstag

Ez komoly.

(#17376) KilgoreTrout válasza 8 (#17374) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ez education előfizetés lesz vagy sima?

(#17377) MoVieFaN válasza 8 (#17374) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nálam csak ennyi:
"upstream connect error or disconnect/reset before headers. reset reason: connection failure"

Gondolom rárepült a fél világ. Valakinek sikerült aktiválni? Mit ad, milyen előfizetést?

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#17378) Fandango válasza MoVieFaN (#17377) üzenetére


Fandango
veterán

Én eljutottam odáig, hogy jött a visszaigazoló emial a sikeres aktiválásról, de a levélben lévő link oldalán ez fogad:

Access Denied
You do not have access to this service.
Contact your IT administrator to gain access, or sign in with an Adobe ID.

Hiába kattintok a sign in linkre, az csak simán a CC oldalra dob ahová már be vagyok jelentkezve, és nem látom sehol hogy aktív lenne ez a 2 éves licence.

[ Szerkesztve ]

(#17379) #49155328 válasza 8 (#17374) üzenetére


#49155328
törölt tag

Köszi!

Annyi megjegyzés, hogy az educationt válasszátok, mert a születései évszámot akkor az évfolyamokhoz ki kell totózni, illetve név megadáskor ékezet nélkül! ;)

(#17380) solti


solti
senior tag

ahogy nézem a privo nem bírja a terhelést, a my.privo.com se megy

(#17381) 8 válasza KilgoreTrout (#17376) üzenetére


8
senior tag

Adobe Creative Cloud for Education

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17382) MoVieFaN válasza 8 (#17374) üzenetére


MoVieFaN
tag

Köszi a megosztást!
Nagy türelemmel, de végül sikerült. PS-t próbáltam, működik. Érdemes 10-15 percet várni az Adobe CC első belépés előtt.
"NOTE: Your new account may take up to 5 minutes, from the time you completed registration, to be provisioned. Please give your account enough time to properly provision before attempting to login."

Reméljük megmarad, és nem veszik majd el pár nap után.
"Complimentary access to Adobe Creative Cloud though the Adobe Creative Cloud for Education Offer is subject to active participation in the National Geographic Storytelling For Impact Program. Adobe reserves the right to cancel the License granted through this offer at any time should you become inactive in the Program or at the end of 24 months, whichever is sooner."

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#17383) ElektrikusDE válasza MoVieFaN (#17382) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Én már itt elakadok: "Tell us who you are?"

Nem reagál semmire...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#17384) #49155328 válasza ElektrikusDE (#17383) üzenetére


#49155328
törölt tag

Várni kell kicsit, majd tovább tudsz lépni.
Le van lassulva sajnos.

(#17385) bugizozi válasza 8 (#17374) üzenetére


bugizozi
őstag

Biztos én vagyok a vaksi, de itt hol kell új accot létrehozni? :B

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#17386) Mikemend válasza bugizozi (#17385) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nálam is ez az ablak van, szóval itt elakadtam... :U

(#17387) Taci válasza bugizozi (#17385) üzenetére


Taci
addikt

Esetleg próbáld meg másik böngészőben.

Nekem amúgy úgy látszik, korábban lehetett már valami tesztidőszakom, mert mos telepítés után csak annyit ír, hogy kezdjem meg a 7 napos próbaidőszakot.

(#17388) UserX válasza Mikemend (#17386) üzenetére


UserX
őstag

Lehet, hogy ennyi volt? :W

'Sign in
Registration is temporarily closed. Check back soon.'

(#17389) bugizozi válasza Taci (#17387) üzenetére


bugizozi
őstag

Registration is temporarily closed. Check back soon. :(

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#17390) KaiotEch válasza Fandango (#17378) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én beregeltem mind2-re, de nálam bármelyik progi Try-os. Valakinek sikerült rendesen?

(#17391) Steve1207 válasza KaiotEch (#17390) üzenetére


Steve1207
veterán

Mindkettőre? Én csak a Privo-ra, az létrehozta a mailt és onnan egyből bedobott az adobe-ra bejelentkezve a privo acc-al.

(#17392) Taci: nem emlékszem, követtem a lépéseket, ahogy le volt írva úgy egyből ment. Max beírtam a mail címet meg a jelszót, de már ez se fix, teljesen egyszerű folyamat volt.

[ Szerkesztve ]

.

(#17392) Taci válasza Steve1207 (#17391) üzenetére


Taci
addikt

Akkor lehet, ott rontottam el (én is), mert én ott újra regeltem Adobe-ra, mert a Privossal nem engedett be.

(#17393) MoVieFaN válasza Fandango (#17378) üzenetére


MoVieFaN
tag

Ha sikerült a regisztráció, akkor a email linkre kattints. Célszerű onnan indítani, de nálam Chrome-mal nem ment, csak Firefox-ban működött. Ha Adobe azonosítást kér, akkor nem lesz jó. Akkor be kell lépni az új Privo accountba (valami@ngs.privo.com címmel), onnan fog átdobni az Adobe CC oldalra.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#17394) bako01 válasza 8 (#17374) üzenetére


bako01
csendes tag

Köszi, ez nagyon hasznos:C

(#17395) koxminator válasza 8 (#17374) üzenetére


koxminator
senior tag

Nagyon köszönöm, sikerült! :R

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#17396) novakalex válasza 8 (#17374) üzenetére


novakalex
aktív tag

és ezt lemondani hogy kell, hogy 2 év múlva ne szívasson meg?

(#17397) Vesa válasza novakalex (#17396) üzenetére


Vesa
veterán

Szerintem itt nincs gond, mert nem fizettél CC-vel sehol, tehát nem tudnak rád terhelni semmit. Max, kivágnak ha lejárt a promós időszak.

Nekem rendes Abobe előfizetésem van a munkám miatt, így csak arról tudok nyilatkozni. Normál esetben, az előfizetés lejárta előtt 30nappal lehet lemondani. Amennyiben hűségszerződéses csomagot vett valaki, akkor a hűségidő letelte és a lemondás közötti időszakot durván kiszámlázzák. Ha elfelejted a lejárat előtti 30napban lemondani, akkot pedig automatikusan megújul további 1 évre, amiből ismét csak kötbérrel lehet kiszállni.

Jelen esetben ettől szerintem nem kell tartani, nincs is honnan pénzt lehúzniuk...

A tudomány a valóság költészete!

(#17398) Fandango válasza MoVieFaN (#17393) üzenetére


Fandango
veterán

Most jó lett, a levélben kapott linkről.
Nekem Adobe for Enterprise a licencem típusa, másnak is ez akinek sikerült?

(#17399) SutPet


SutPet
aktív tag

Milyen megerősítést használtatok regisztrációkor mert akárhogy adom meg a bankkártyát nem fogadja el és nem tudom megerősíteni a regisztrációt.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#17400) Busterftw válasza MoVieFaN (#17393) üzenetére


Busterftw
veterán

Kb 1 oraja sikeresen regisztraltam, megkaptam az Adobe emailt, de a linkre kattintva Access Denied-ot kapok. (Firefox) Valami otlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.