Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Trailblazer


Trailblazer
addikt

+1 a Revo Uninstaller mellett.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17302) #21346560 válasza Viktor77 (#17300) üzenetére


#21346560
törölt tag

Engem meg nem zavar, hogy ott vannak esetleg! :B

(#17303) sz.j válasza andreas49 (#17293) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én eddig az IObit Uninstallert használtam (megelégedettséggel), de újabban túl rámenősen akar mást is telepíteni, ezért lehet, hogy váltok erre ...
Van ez is olyan jó mint az IObit?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#17304) zsoltzsolt válasza l.skywalker (#17299) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Revo tényleg jó, nem is tudom mióta használom én is.

(#17305) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Srácok a Portableapps.com programot ajánlom, nagyon szépen karbantartja az említett programokat, ráadásul telepités nélkül hordozható módban telepíthetőek a programok.
App lista (bazi nagy) [link]

többek között ez az iobit, a revo uninstaller, is benne van.
Tetszőleges helyre telepíted a programot és kész, igény szerint futtatod a launcherjét. Nem fut a háttérbe, nem zaklat, és karbantart egy tonna hasznos progit. (ingyeneseket)

Ezt évek óta használom.
Gyakorlatilag a böngészőt is leváltottam, hordozható verzióra.

(#17306) Arolotifar válasza milan26 (#17292) üzenetére


Arolotifar
őstag

Részemről is +1 a Revonak. :) 5-6 éve használom.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#17307) G.I.JOE válasza Arolotifar (#17306) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Én régen Your Uninstaller-t használtam, 3-4 éve én is Revo-zok!
Szal, +1! :)

(#17308) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kösz mindenkinek. Fent van a Revo.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17309) Trailblazer válasza bobalazs (#17305) üzenetére


Trailblazer
addikt

Bizony ám, rendkívül kiterjedt programcsomag. Sőt, a paf.exe nem szorítkozik kizárólag a hivatalos repo-ra, hanem beszerezhetőek standalone programok is ily módon.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17310) Bajgunar válasza Viktor77 (#17300) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Hát még a regeditben, temp (roaming) mappában mennyi szutykot hagynak uninstall után. Op telepítés pillanatáig, évek után is simán visszakereshető, mikor, mi lett, volt telepítve... Ezek az uninstallerek "full" kipucolják regedit bejegyzéseket is.
Persze azért akad így is egy-két sallang, amit nem szed le... De többmindent kipucol, mint win saját uninstallere.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#17311) borix válasza Bajgunar (#17310) üzenetére


borix
őstag

Uninstallálod a programot majd egy normális fájlkeresővel még rákeresel pl Everything és a maradékot lepucolod.(regedit, tempben) ennyi.
Uninstaller programok kényelmi megoldások, ugyan úgy egy keresővel dolgoznak ha nem történt telepítés figyelés.
Sokan kipucolják a gépet crackelt Revoval. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17312) ElektrikusDE válasza borix (#17311) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

Nekem is fel kellett telepíteni uninstaller programot, mivel a Windows nem tudta eltávolítani a törölni kívánt programot! (még ilyen eset is van, szürke az eltávolítás mező)

Én ezt választottam, eddig bevált:

[kép]

Ui:

A Revo nem jutott eszembe, pedig nekem is évekig volt a gépemen, bevált igy azt raktam volna fel, most már egyelőre marad ez a program, kitapasztalom.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#17313) Csabex válasza Arolotifar (#17306) üzenetére


Csabex
őstag

Részemről is :) Fel is dobtam.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#17314) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Én a revo protable verzióját használom.

(#17315) GEPESZ66 válasza qqcqqc (#17314) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A free verzió a böngésző bővítmények eltávolításat nem támogatja.Lehet,hogy hasznos lenne.
Érdemes lenne talán megvásárolni.

(#17316) Chuck Norris válasza GEPESZ66 (#17315) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Felraktam a revo-t majd próbáltam eltávolíttatnivele saját magát, nem jött össze, maradok az add-remove programsnál :)

(#17317) Cs1csó válasza Chuck Norris (#17316) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipppikus Chuck Norris! :R

(#17318) Golden9 válasza Chuck Norris (#17316) üzenetére


Golden9
addikt

Most lebuktál, az igazi Chuck Norrisnak ez is sikerült volna. :)

Family Tree Explorer 8 - SharewareOnSale

[ Szeretkezve ]

(#17319) Chuck Norris válasza Golden9 (#17318) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Csak azért, hogy bebizonyítsam nem fogom add-remove programs-al letörölni az egész windows-t :)

(#17320) GEPESZ66 válasza Chuck Norris (#17316) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én a Geek Uninstaller free-t használom évek óta,tökéletes.

(#17321) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ha már uninstaller a téma, a freeware Revo Uninstaller helyett az ingyenes Geek Uninstaller-t ajánlom.

4 8 15 16 23 42

(#17322) Chuck Norris válasza Dzsekó (#17215) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Tegnap kellett használjam, a komplett rendszerlemezt raktam vissza vele USB-ről bootolva, hibátlan a termék. @cigam: Köszönöm az ajánlást :R

(#17323) Acélfarkas válasza GEPESZ66 (#17320) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Szintén Geek itt is. Számomra tökéletes.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#17324) oszy válasza milan26 (#17292) üzenetére


oszy
veterán

Ez van nekem is. Ha valakihez el kell menni gépet ellenőrizni, viszem magammal. :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#17325) Busterftw


Busterftw
veterán

En az IObit Uninstallert hasznalom mar jopar eve, konkretan a "monitorozo" funkcioja miatt.
Amikor telepitesz valamit, mindig ertesit, hogy eszlelte az uj telepitest es igy pontosan tudja mit hova masolt a telepito.
Ezert ez az elso amit telepitek uj Windowsnal.

Plusz neten mindig talalni 6 honapos Pro kodot. :)

(#17326) Bajgunar válasza Busterftw (#17325) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Én is szeretem az Uninstallert, meg a Driver Booster-t is.
De az Advanced System Care-et, véletlen sem rakom fel.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#17327) C. s.


C. s.
addikt

Digiarty VideoProc 3.9 - Egész hónapban
Please activate the license before Oct.31

(#17328) oszy válasza bobalazs (#17305) üzenetére


oszy
veterán

Ezt lehet kipróbálom a feleségem windows-os gépén. :) Köszi. Nem találkoztam még ezzel, de jól hangzik.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#17329) tonyrulez válasza bobalazs (#17305) üzenetére


tonyrulez
őstag


Ha csak app karbantartás a fontos, és a portable nem, akkor inkább ajánlom a chocolatey-t. (Pl. Firefox esetében a portable verzióból hiányzik pár feature). Ugyanazt tudja mint Linux esetében a csomagkezelő, itt az app lista, jelenleg 7936 csomaggal. Mindent megtaláltam itt amit használok. Parancssorból egy sort futtatva telepíti a programot, nem kell végigkattintgatni a telepítőt, illetve szintén egy paranccsal frissít minden telepített programot.

Van GUI is, amit nem használok. Én kitettem asztalra egy ikont (2 bat fájl, UAC miatt egyik meg kell hívja másikat), amit futtatva minden programomat frissíti (jelenleg 80-hoz közelít ezek száma).

4 8 15 16 23 42

(#17330) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Revo uninstaller eddig bírta nálam. Amióta felraktam a gép mindig sleep-ben kapcsolt ki, a bekapcsoló gomb egész éjjel villogott. Próbáltam mindenhol kikapcsolni, sehol sem jártam sikerrel. Kínomban megnéztem mit raktam fel, az elmúlt 1 hétben csak a Revo uninstallert. Letöröltem és utána már teljesen kikapcsolt. Anomália, nem feltétlen érvényes mindenkire, de azért 1 tapasztalatnak jó - még ha user error is volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17331) Met válasza l.skywalker (#17330) üzenetére


Met
nagyúr

Geek uninstaller, ugyan azt tudja mint a revo és ebből is van portable verzió.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17332) l.skywalker válasza Met (#17331) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi. Jó lesz nekem a gyári :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17333) Busterftw válasza C. s. (#17327) üzenetére


Busterftw
veterán

Kosz, a 3.6-ot hasznaltam, de nem volt opcio frissiteni. :)

(#17334) 8


8
senior tag

Egy év ingyen Studo app felsőoktatáshoz

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17335) NumBill


NumBill
csendes tag

Europa Universalis II a gog.com-ról most ingyen.

(#17336) C. s. válasza Busterftw (#17333) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! A promós holmit szinte soha nem lehet ingyen frissíteni, de szerencsére elég gyakran promózgatják. :)

(#17337) Golden9


Golden9
addikt

Steamen négy napig kipróbálható a Fallout 76.

[ Szeretkezve ]

(#17338) Steve1207


Steve1207
veterán

Rég jártam erre, kereső nem dobta, szóval VideoProc 3.9 október 31-ig ingyenes. A kód mellé a saját mail cím mehet és aktiválja is.
Nekem nagyon bevált, már egy éve szinte csak ezt használom.

.

(#17339) looser válasza Steve1207 (#17338) üzenetére


looser
addikt

Melyik topicban kerested? :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17340) Danecay válasza Steve1207 (#17338) üzenetére


Danecay
őstag

Már volt pár hsz-al fentebb de azért köszi! Jó hogy írod, hogy egy éve ezt használod, mert én csak most raktam fel, viszont én olyan alapvető funkciókat mint pl. egy videofájlt több helyen megvágni, részleteket kivágni, a megmaradt jeleneteket összefűzni esetleg valamilyen áttűnéssel, olyat nem találok. Tud ez ilyet egyáltalán, vagy csak egy adott részt kivágni egy videóból?

(#17341) cigam válasza Danecay (#17340) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

pl. shotcut, openshot, Davinchi resolve ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17342) Danecay válasza Danecay (#17340) üzenetére


Danecay
őstag

Bár a kérdésem nem erre vonatkozott de köszi a tippeket :R Mondjuk a ajánlottakhoz képes vicces, hogy ennek a VideoProc-nak a normál verziója egyáltalán pénzbe kerül :)

(#17343) rgranc válasza Danecay (#17340) üzenetére


rgranc
aktív tag

Most telepítettem fel, kösz! Áttűnéseket nem találok, viszont vágás ("Cut") az nekem ott van pont legközépen a programba húzott videó alatt. És pont ezt amit kértél, azt meglepően intelligensen tudja, több részletet ki lehet vágni az egy videóból az idősávon jelölt csúszkákkal, a részleteket pedig utána automatikusan fűzi össze egy fájlba, ha jól látom most....

(#17344) vlevi válasza Danecay (#17340) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van egy olyan, hogy losless cut. Ez vesztesegmentesen, újra tömörítés nélkül vág ki részleteket a videóból, és új file néven elmenti. Hasznos, ha egy 20-30 perces videóból csak több , rövid darabra van szükséged.
Videó szerkesztése én a hitfilm express-t kezdtem el nézegetni. Ez is egy nagyon sokat tudó, de ingyenes szerkesztő. Van hozzá fizetős plugin, de az ingyenesen elérhető részeivel is nagyon jól lehet videót szerkeszteni.

(#17345) Golden9


Golden9
addikt

Steamen két napig kipróbálható a Europa Universalis IV.

[ Szeretkezve ]

(#17346) Mikemend válasza vlevi (#17344) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nézem én is ezt a HitFilm Expresst és külsőre is dettó olyan, mint a Filmora Pro... :U Csak itt külön veszed meg a plugineket, és nem egyben. Ugyanaz a keretrendszer a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#17347) Golden9


Golden9
addikt

F1® 2020 - Három napig kipróbálható Steamen.

[ Szeretkezve ]

(#17348) Trailblazer válasza Golden9 (#17337) üzenetére


Trailblazer
addikt

Belevágtam, meg is vettem aztán. Bár Fallout-hívő vagyok vagy 20 éve, rosszakat olvastam róla. És hát nem találtam annak.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17349) vlevi válasza Mikemend (#17346) üzenetére


vlevi
nagyúr

Biztos, hogy ezer számra vannak jobbnál jobb videó szerkesztők, én a hitfilmet találtam meg annakidején. Ennek a teljesen ingyenes verziója, az alap pluginekkel, is elég sokat tud. És még sok minden tölthető le hozzá kiegészítőként, ingyenes, és fizetős egyaránt.

(#17350) Steve1207 válasza Danecay (#17340) üzenetére


Steve1207
veterán

Látom a többiek beelőztek, sok jó ingyenes alternatívát ajánlottak. A VideoProc alapvetően egy konverter inkább, a vágás és fityfene funkciók másodlagosak, nem olyan egyszerűen lehet ezeket, mint egy sima vágó progiban.
Konvertálásra és stream felvétre, képernyő rögzítésre viszont tökéletesen eleget tesz, nekem ebben ezek a jók és támogatott a hardveres gyorsítás.

Amúgy, ha az ingyenesek között nem jön be minden progi érdemes végigtesztelni kinek mi esik kézre jobban és várni valami akciót. Egy Vegas, PowerDirector, CorelVS is szokott nagyon jó áron lenni 30-50 euro között leárazva. Ha sokat vág az ember nem kell sajnálni azt a 10e-et szerintem.

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.