Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) alratar válasza Angie™ (#20498) üzenetére


alratar
addikt

:DDD
Balkánra BalkánVPN!!! Mi ezzel a baj? :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20502) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Kifejezetten kérem az admin felülbírálását a hozzászólásommal kapcsolatban!

Az oldal ingyenes QRérlapot ígér, amit be is tart a tapasztalatom szerint – regisztráltam, létrehoztam, működik. Leírást ad, még az AI felhasználásához is. Szkeptikus vagyok, de nem értem hol a csapda. Egy ismerősömnek kellene, nyárra egy kis büféhez. Kért árajánlatokat és hát nem fér neki bele, majd google barátja ezt osztotta. Én megnéztem, és ránézésre nyáron biztos oké. Kérdés, ti találtok e rajta fogást. OFF topikba teszem, mert nem biztos hogy releváns, de a vélemények mindenképpen érdekelnének!
https://qretlap.hu/how-to/

Túrista vagyok

(#20503) HUNited válasza bpmcwap (#20502) üzenetére


HUNited
senior tag

nincs itt semmi csoda, ahogy írja is a csávó, ő egy magánszemély és hobbiból csinálja. Nem nagy kaland egy ilyet összetenni manapság. Gondolom ha sokan fogják használni, egy idő után fizetőssé teszi. De szerintem nagyjából 1-2 napnyi fejlesztéssel létre lehet hozni egy ilyet (megfelelő tudással, és meglévő rendszerek használatával).

(#20504) kress válasza bpmcwap (#20502) üzenetére


kress
aktív tag

mi lenne ami kell neki? ha csak étlap megjelenítés, rendelés meg minden nélkül, akkor ez csak egy statikus html oldal, meg a linkje egy qr kódban, valami webeset/programozót keresek csoportban ezt fillérekért össze kéne dobnia bárkinek

tippre azért éri meg neki mert egy ilyet fenntartani nem nagy összeg, de jó referencia/reklám, gondolom az oldal alján vagy valahol ott lesz az ő címe

[ Szerkesztve ]

(#20505) Danecay


Danecay
őstag

Egy egész jó és sok mindent tudó kis videós progi:

WinxVideo AI

Terms and Conditions
· This is a 1-computer lifetime license, for commercial or noncommercial use
· No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered
· No free tech support
· You must redeem the license key before this offer has ended
· May not be resold
Technical Details
· Developed by Digiarty Software
· Version is v2.0
· Download size is 146 MB
· Supports Windows 7, 8/8.1, 10, and 11 (64-bit)

(#20506) Angie™


Angie™
addikt

Végre én is találtam vmit ami szerintem BB.

karhu ramtest - 9,99euro helyett most csak 5euro

Elvileg még 29 napig érvényes, vegyétek- vigyétek :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20507) niof válasza Angie™ (#20506) üzenetére


niof
addikt

És ez miért jó, mikor ott a Memtest? Ezer éve lehet használni ingyenesen, és talán az egyik legjobb, a maga fajtájában...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20508) Angie™ válasza niof (#20507) üzenetére


Angie™
addikt

Pff.. A memtest nincs fejlesztve az új hardvereket, gyakorlatilag lg1700 platform tesztelésére alkalmatlan, vagy ha le is fut rajta, nem olyan algoritmusok alapján dolgozik ami a DDR5 ramokkal ellátott rendszereket megfelelően le tudja tesztelni.
Jelenleg az ingyenes verzió új konfigok tesztelésére a TM5 Anta vagy sok körös Usmus alkalmas.
Ez a progi ami linkeltem most egy másik szuper alternatíva az új konfigok tesztelésére. Remélem kielégítő választ sikerült adjak.

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20509) niof válasza Angie™ (#20508) üzenetére


niof
addikt

Igazából nem. A weboldalukon ott szerepelnek a támogatott RAM típusok, és nem látok olyat, ami hiányozna.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20510) Angie™ válasza niof (#20509) üzenetére


Angie™
addikt

Nézd, nem szeretnék ezen vitatkozni. Ha komolyabban érdekel a téma, nézz be vagy a RAM topicba, vagy a Raptor lake topicba, vagy olvass külföldi szakmai fórumokat vagy néz szakmai youtube videókat.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20511) niof válasza Angie™ (#20510) üzenetére


niof
addikt

Meglehetősen kevés dolgom van LGA1700-al, illetve DDR5-el, a melóban egyelőre 10-nél kevesebb ilyen gép van az ~500 régebbi mellett, úgyhogy egyelőre nem igazán érint. (Nem túl nagy lendülettel cseréljük a régebbi gépeket... :D) Privátban meg még kevesebb, egy, azaz 1 ismerősöm van ilyen platformon. De a hozzászólásodat alapul véve utánanézek, mivel is tudnak az említettek többet, mégis csak ez a munkám. Csak roppant furcsának találom, hogy az ipari standardnak számító program ne lenne felkészítve az újabb technológiákra. Ha ez így van, akkor az nagyon szomorú...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20512) UserX válasza niof (#20511) üzenetére


UserX
őstag

Bocs, hogy belépek. Read Only módban léve nem tetszett a 'cívódásotok'. Angie talált egy most jó vételnek számító programot. Akinek kell élhet vele, akinek nem az kihagyja. A magam részéről én is maradok a MemTest-nél. Örülök, hogy viszonylagos kompromisszumos megoldás született! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#20513) Angie™ válasza UserX (#20512) üzenetére


Angie™
addikt

:R
Teljesen véletlenül akadtam most bele ebbe a videóba, a patriot képviselőjét kérdezték a CES-en ddr5 stabilításról és mindig a karhu-t hozza fel példának. :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20514) LeroyJetro


LeroyJetro
csendes tag

Ha valakit érdekel, van néhány (5) Avast Ultimate licenszem (lejárat 2026.11).
Kérési sorrendben. :)

(#20515) Golden9 válasza LeroyJetro (#20514) üzenetére


Golden9
addikt

Avast pótolnodkell: de nemmindegy, hogyan.

Elfogadhatok egyet? :F :R

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#20516) Cs1csó válasza Golden9 (#20515) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD ingyen sem kéne.(mármint most is így lenne de ugye csak adott ideig) Szerintem bőven megfelelő a FREE változat. A 2000-es évek vége óta azt használtam szinte mindig. Most már pár hónapja a Defender-t nyűvöm, de ettől még lehet pár hónap múlva megint teszek egy próbát az Avast Free-vel.

(#20517) Top cat válasza Cs1csó (#20516) üzenetére


Top cat
őstag

Az Avast felhasználói adatokat adott el, így kerülendő. A leányvállalata, az AVG is.

(#20518) Cs1csó válasza Top cat (#20517) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosan, múlt idő. Most, hogy lebuktak, és a világ is jobban figyeli őket szerintem pont most lett biztonságos, még egy fiaskót nem hiszem hogy meg mernek kockáztatni.

(#20519) Golden9 válasza LeroyJetro (#20514) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm! :R

[ Szeretkezve ]

(#20520) LeroyJetro válasza Golden9 (#20519) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Szívesen. :-)

(#20521) Brekecs válasza LeroyJetro (#20514) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Ha van még kérnék egyet én is ! :)
Üdv

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#20522) LeroyJetro válasza Brekecs (#20521) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Szia, ment.

Üdv.!

(#20523) blue eyes válasza LeroyJetro (#20514) üzenetére


blue eyes
tag

Szia
Ha van még kérnék egyet én is ! :)
Üdv

(#20524) Brekecs válasza LeroyJetro (#20522) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Köszönöm szépen ! :)
Üdv

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#20525) LeroyJetro válasza Brekecs (#20524) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Szívesen :)

(#20526) LeroyJetro válasza blue eyes (#20523) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Ment. És el is fogyott.

(#20527) blue eyes válasza LeroyJetro (#20526) üzenetére


blue eyes
tag

köszönöm

(#20528) LeroyJetro válasza blue eyes (#20527) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Szívesen.

(#20529) blue eyes


blue eyes
tag

Sziasztok

Avast Ultimate honnan lehet letölteni, csak a Premium Security találtam meg, magyar nyelvű változat érdekel?

(#20530) LeroyJetro válasza blue eyes (#20529) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Szia

Avast prémium van, az ultimate licenszhez külön letölthetők még kiegészítő programok,

Avast Premium Security
Avast SecureLine VPN
Avast Cleanup Premium
Avast AntiTrack.

A programon belül is letölthető, ha jól emlékszem.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#20531) GEPESZ66 válasza LeroyJetro (#20530) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az Avast VPN jónak mondható?
pl. gyorsaság, stb.

(#20532) LeroyJetro válasza GEPESZ66 (#20531) üzenetére


LeroyJetro
csendes tag

Nem tudom, én külön VPN-t használtam. (Surfshark)

(#20533) mgergo76 válasza LeroyJetro (#20532) üzenetére


mgergo76
csendes tag

Off-off
Neked sikerült életre keltened valahogy a Surfshark-ban a bypass funkciót?

Üdv: Gergő

(#20534) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#20531) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, volt már erről szó,ezzel kapcsolatban két meglátásom van:
1. nagyobb a bizalmam (főleg a minőség terén) egy a VPN-t fő szolgáltatásként nyújtó céggel ( pl.: NordVPN) mint egy vírusírtót fejlesztő cég ami "mellesleg" a drágább védelmük mellé adnak VPN-t.

2. a puding próbája az evés: teszteld az Avast VPNjét (lassít e mennyivel nő a PING érték stb.) és persze akár az említett NordVPN-t.

(#20535) WAINKILLER válasza LeroyJetro (#20530) üzenetére


WAINKILLER
csendes tag

Avast letöltőoldal:
[link]

(#20536) WAINKILLER


WAINKILLER
csendes tag

Sziasztok !

Tudna valaki esetleg a KerSzám Gold programhoz 23-as illetve 24-es frissítő kódot ?
Előre is köszönöm.

(#20537) w.miki


w.miki
veterán

Bitdefender Antivirus Plus 2019 290Ft
Elvileg 8400Ft 1 évre
Persze lehet ki kell fizetni a 1390Ft-os szállítást.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.