Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) maddionmax válasza Beaumont (#17949) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Days left: 10138 days

:DD :DD :DD :DD

(#17952) sopruk válasza Danecay (#17938) üzenetére


sopruk
aktív tag

Sziasztok!
Eddig nem foglalkoztam ilyen VPN-es dolgokkal, de most lehet kipróbálnám, tanulgatnám a használatát...
Viszont a hozzászólásokban eléggé lehúzzák az programot. Pld hogy a DNS-t kiszivárogtatja a háttérben. Meg a 2019-02-04 hozzászólásban ecseteli, hogy a szerződési feltételek szerint bármely szoftvert telepíthet a gépre...
Erről mi a véleményetek, mennyire biztonságos ez így?
Köszi szépen előre is!

(#17953) Indiant válasza csaba1203 (#17939) üzenetére


Indiant
addikt

Én odáig jutottam, hogy "már igénybe vettem az akciót.." pedig csak a homokóráig jutottam. (2 címmel is) Nem regisztrál. :W

(#17954) szaboi6512 válasza Indiant (#17953) üzenetére


szaboi6512
őstag

Reklámblokkoló nélkül próbáld, úgy menni fog.
Olyan email címmel amit a bitdefender fiókhoz még nem használtál.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#17955) 8 válasza sopruk (#17952) üzenetére


8
senior tag

Erről mi a véleményetek, mennyire biztonságos ez így?

Semennyire sem biztonságos. Amikor ilyen kaliberű vpn-t használsz, akkor mindig feltételezd, hogy anonimitást nem ad, dns szivárog, az ip címed láthatóvá válhat, a forgalmi adataid rögzítik és tárolják, forgalmazott adatokba a használt technológiától függően belenézhetnek és tárolhatják (vagy a vpn szolgáltató, vagy a szerver üzemeltetője az adott országban), minden amit rólad tárolnak harmadik félnél landolhat (pl hatóságok, adatlopás, értékesítés, stb útján).
De pl streamingre, általános geoblockra megfelelő lehet, szolgáltatód elől nagyjából elrejtheted a forgalmi adataid, stb.

Hosszabb válasz: VPN topik

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17956) honeypot válasza sopruk (#17952) üzenetére


honeypot
tag

Soha nem bíznám rá az adataimat ilyen vpn-re. Logolnak, szóval nem a szolgáltatódnak adod az adataid, hanem egy harmadik félnek. Talán valamilyen geoblock megkerülésére lehet jó. Ha valós biztonságot akarsz, akkor mullvad vagy airvpn. Egy hamburger ára.

(#17957) csaba1203 válasza Indiant (#17953) üzenetére


csaba1203
addikt

Próbáld 10 perces e-mail címmel menni fog....

(#17958) Top cat válasza 8 (#17955) üzenetére


Top cat
őstag

Ez kb annyit ér, amennyibe került. :D

Beállítottam Kínát. Whatismyip simán megmondja hol vagyok. A gmail sem visít, hogy ismeretlen IP-ről akarok belépni.

(#17959) axlfsi válasza Top cat (#17958) üzenetére


axlfsi
veterán

.... az derék! :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17960) honeypot válasza Top cat (#17958) üzenetére


honeypot
tag

szóval még geoblock megkerülésére sem jó :))

(#17961) Top cat válasza axlfsi (#17959) üzenetére


Top cat
őstag

És honeypot
Azért lehet, hogy van 1-2 olyan oldal amit át tud verni. :D

Volt itt korábban linkelve a KeepSolid VPN. Na az már használhatóbb. Az a gmail-t is simán megtévesztette. Persze érzékeny adatokat egyikre sem bíznék. :N

(#17962) axlfsi válasza Top cat (#17961) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, én abból vettem is akkor egy éves előfizut pár dolcsiért; ha másra nem, arra jó, hogy a Netflix teljes kínálatát lássuk :N

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17963) maddionmax válasza axlfsi (#17962) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Arra akciók során tudom ajánlani a smartdns-t, tökéletesen működik minden vele.

[ Szerkesztve ]

(#17964) 8 válasza maddionmax (#17951) üzenetére


8
senior tag

Egyébként olyan hír járja hogy a 10000 feletti napos accountokat törölni fogják figyelmeztetés nélkül

Van aki már az unokáinak tervez, és 25000 napnál jár...

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17965) Top cat válasza 8 (#17964) üzenetére


Top cat
őstag

10 000 nap felett ? Az is több mint 27 év. :D

(#17966) Cs1csó válasza Top cat (#17965) üzenetére


Cs1csó
félisten

Majdnem belevágtam én is, aztán rájöttem mint púp a hátamra úgy kell egy Internet Security program. Az ESET Nod32 AV-ra így szívesen befizetnék de ott is csak a sima AV-re. :DDD

(#17967) duvi


duvi
nagyúr

Steamen akciós a Mirillis nagyszerű videorecorder és live stream programja. Most 33,99€ helyett csak 11,21€-ért adják: Action! - Gameplay Recording and Streaming

(#17968) maddionmax válasza 8 (#17964) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Kíváncsi leszek, mert ez egy tesztre készült fiók....a rendes fiókomon csak pár évnyi van :)

(#17969) fornettisuti válasza duvi (#17967) üzenetére


fornettisuti
veterán

OBS még mindig ingyenes.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17970) gregory91 válasza 8 (#17964) üzenetére


gregory91
senior tag

Majd amikor eljön az a nap a halálos ágyban:
"- Apa,mit öröklők tőled? Egy házat?Egy Autót? Egy céget? Milliókat?
- Nem gyermekem, egy 40 éves antivírus előfizetést...."

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#17971) 8 válasza gregory91 (#17970) üzenetére


8
senior tag

*vpn előfizetést. de inkább ne nagyon használd gyermekem, mert a S4M Tech hirdetésóriás üzemelteti...

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17972) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszhatóak Steamen.
Eximius: Seize the Frontline
Torqued Up Legends

[ Szeretkezve ]

(#17973) oszy válasza Danecay (#17938) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! :) Ezt iPhone-ra le lehet tölteni? Mármint lehet ott is használni ezt az ingyeneset vagy csak gépen?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#17974) bobalazs válasza oszy (#17973) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

a linkben lévő leírás Main Features:
– 1 account for ALL: Windows, Mac, Android, Kindle, iPhone, iPad, Android TV (coming soon)

(#17975) looser


looser
addikt

Telepíteném a BurnAware Premium nevű optikai író alkalmazás 13.9-es giveaway verzióját, de sajnos a rendszervédelem ugrik rá. A Virustotal semmi gondot nem mutat. Esetleg kipróbálnátok ti is, hátha csak nálam van gond...? W10, X64, 20H2 naprakészen. Köszi :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17976) salaud válasza looser (#17975) üzenetére


salaud
aktív tag

Letöltésnél már a firefox ugat hogy pishing website, és a vírusvédelem is ugyanezt sikoltja.
Ashampoo ingyenes nem jó helyette?

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#17977) Busterftw válasza looser (#17975) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem is hanyagold, vannak regota bevalt es ingyenes megoldasok: CDBurnerXP vagy IMGBurn pl.
Ha modern felulet kell akkor ott salaud ajanlasa.

(#17978) looser válasza salaud (#17976) üzenetére


looser
addikt

Több helyről is letölthető és a virustotal-al is újravizsgáltattam és nem jelentett gondot. Régebbi verzióját már használtam; nagyon egyszerű, letisztult cucc. Ashampoo-t feltettem (igazából egy nyugdíjas ismerősömnek kell, csak előtte ki akartam próbálni) de ő sajnos nem kérdezi le a számcímeket (legalábbis ennél a cédénél nem tette), kiderült ugyanis, hogy zenei cédét akar másolni az ismerős, de végül megbeszéltük, hogy leszedi mp3-ba, google drive előfizetése van, oda felteszi és annak küldi el a linket, akinek csak akarja, szerintem jobban is örülnek neki az emberek, mintha másolt cédét kapnának.

(#17977) Busterftw: a cdburnerxp sajnos nem ismerte fel a dvd íróját, az IMGBURN pedig 2013-as az utolsó release, ennél inkább újabbat szeretnék neki. Mondom én, aki 20+ éve winampot használ :-)

Köszi mindenkinek :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17979) oszy válasza bobalazs (#17974) üzenetére


oszy
veterán

Köszi, de sajnos nem sikerül. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#17980) Golden9


Golden9
addikt

Holnap estig ingyen játszható Steamen a Warhammer: Vermintide 2.

[ Szeretkezve ]

(#17981) UserX


UserX
őstag

ALIEN: Isolation ingyenes az EPIC-en:

[link]

(#17982) Danecay válasza UserX (#17981) üzenetére


Danecay
őstag

+ Last Survivor DLC

(#17983) drr


drr
őstag

Kaspersky Total Security 2021 - 3 hónap ingyen!
Nem próbáltam, valószínűleg orosz proxi kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#17984) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszhatóak Steamen.:

Titanfall 2
Iron Harvest
Override 2: Super Mech League
Depth

[ Szeretkezve ]

(#17985) elistvan


elistvan
senior tag

Sziasztok!

Valami jó videószerkesztő promót nem tud valaki?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#17986) vlevi válasza elistvan (#17985) üzenetére


vlevi
nagyúr

Miért kell promó?
Hitfilm express, vagy a Davinci Resolve teljesen ingyen használható, megkötések nélkül.
Biztos van sok másik is, de hirtelen ez a kettő jutott eszembe a nagyobbak közül.

(#17987) fornettisuti válasza elistvan (#17985) üzenetére


fornettisuti
veterán

Shotcut

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17988) bobalazs válasza elistvan (#17985) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

kdenlive, minitool moviemaker

(#17989) elistvan


elistvan
senior tag

Köszi mindenkinek. Nem írtam, hogy Win7 et használok. Melyik az amiben több az intro vagy plusz áttünés? Megcsináltam egy anyáknapi videót a wondershare filmorával de az ingyenes vízjelezi a videót.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#17990) fornettisuti válasza elistvan (#17989) üzenetére


fornettisuti
veterán

Amelyik fizetős és az addonok is hozzá.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17991) Vesa válasza elistvan (#17989) üzenetére


Vesa
veterán

Hitfilm Express, vagy Davinci Resolve...Ingyenesben ezek a legjobbak.
Esetleg van ez a deal, a Vegas Movie Studio 16-ra. Bár én ettől a progitól nem vagyok oda meg vissza, de használható és ennyit bőven megér.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17992) vlevi válasza elistvan (#17989) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nézd meg, hogy a hitfilm express milyen effekteket tud, és utána nem akarsz masikat :)
Composite shot funkcióban, több layeren szerkeszthető a videót, olyan dolgokat rakhatsz össze pár perc alatt, amire nem is gondoltad, hogy meg lehet csinalni.
Pl motion racking, amikor mozog objektumokhoz tudsz más objektumokat kapcsolni.
Vagy a keyframe kezelés.
[link]
De ez igaz a Davincire is.

(#17993) elistvan válasza vlevi (#17992) üzenetére


elistvan
senior tag

No igen.Jól hangzik. Köszi. Kipróbálom, bár egyelőre a Wondershare Filmora van fent. Régen Corel/Ulead Videostudioztam.

Vesa: Mi a baj azzal az akciós Vegassal amúgy? Annyiért tényleg ajándék.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#17994) looser válasza elistvan (#17993) üzenetére


looser
addikt

Esetleg 8000 Ft-ért egy csomagban más Magix termékekkel. Pár éve megvettem, de én a zeneszerkesztőjük miatt, de az totál kiakasztó volt, hogy a tálcára beköltözve néha feldobott hirdetéseket, promókat, ötleteket és nem emlékszem, hogy telepítéskor rákérdezett volna erre, mivel ilyenkor mindig Custom install-t választok és átnézem, mi települ fel. Emlékeim szerint a szolgáltatásokból kellett kigyomlálni, mert teljes uninstallnál is ott maradt a kis dög. Egyébként jópofa, hasonló felület, mint a többi nagynál, de őszintén szólva én egy virágbolti Elementsnél maradtam. Ez volt a régi csomag.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17995) elistvan válasza looser (#17994) üzenetére


elistvan
senior tag

Igen és is láttam mostanit. Pedig ami neked van meg szerintem jobb csomag mint ez az új, mert több a használható tartalom benne. Van Vegasból elements?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#17996) looser válasza elistvan (#17995) üzenetére


looser
addikt

Hát mennyiségre lehet, hogy jobb, de a Music Makeren és a hozzá kapott "ajándék" hangmintacsomagokon kívül nem használtam a többit, csak a Vegas ment fel egy kipróbálás erejéig. Az Elements az Adobe Premiere Pro kisebb tudású videoszerkesztője.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17997) elistvan válasza looser (#17996) üzenetére


elistvan
senior tag

Azért van benne grafikai meg webszerkesztő program. Erről a bundleről lemaradtam sajna. A mostaniban meg csak a Vegas nekem nem ér annyit.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#17998) Vesa válasza elistvan (#17993) üzenetére


Vesa
veterán

Ez nem a rendes "nagy" Vegas Pro, csak a szögegyszerű Movie Studio! Nincs azzal baj, de fizetősen sok ponton kevesebbet tud, mint az ingyenes Hitfilm vagy a Resolve (ok, persze ezekből is van fizetős verzió, jóval nagyobb tudással, de alapjaiban nem egy liga). Ugyanakkor a Movie Studio-t egyszerűbb használni. Ennek alapján lehet dönteni.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17999) elistvan válasza Vesa (#17998) üzenetére


elistvan
senior tag

a a legnagyobb csomagot veszed akkor a prot kapod, legalábbis én így olvasom. Jaa, most nézem a linkedet, és a humble bundle re gondoltam ami most fut, te pedig a steameset linkelted. Igen tudom, hogy a movie studio jóval kevesebbet tud, plusz ahhoz egy steam is kell a gépedre.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#18000) 8


8
senior tag

Bitdefender Total Security 180 nap ingyen
https://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.