Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) Danecay válasza Golden9 (#18098) üzenetére


Danecay
őstag

Mondom azért elég kemény egy ilyet elsütni egy ilyen topikban, egészen addig amíg meg nem néztem, hogy kire hivatkozik a link :D

(#18102) Kalandor válasza looser (#18100) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kis türelem, épp megbeszéljük.

(#18103) s7evcsenko válasza looser (#18100) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azért nincs olyan sok ingyen szoftver, szerintem itt is elfér...
sőt... már át is lett nevezve a topik, ha jól látom. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18104) Kalandor válasza s7evcsenko (#18103) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, átneveztem és rendbe tettem a TIR-t is. Természetesen a régi néven is megtalálható a topik.

(#18105) cappa72 válasza Kalandor (#18104) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi!

Már vártam, hogy új név legyen, mert mindig programpronóknak olvastam... ez meg ugye összeegyeztethetetlen a kedden elfogadott törvénnyel.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#18106) madrac válasza liszi70 (#18097) üzenetére


madrac
őstag

Mondjuk ennyi erővel azt is szóvá lehetne tenni, hogy újabban a topik 90%-ban a 2 napig játszható játékokkal van tele, ami engem baromira nem érdekel. Holott itt elsősorban mindig az ingyenessé tett vagy az így átmenetileg elérhető szoftverekről szólt, amiket utána letöltve korlátlanul lehet használni otthon, nem az ilyen beetetésekről.

(#18107) koko52 válasza madrac (#18106) üzenetére


koko52
veterán

+1 :K

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#18108) liszi70 válasza madrac (#18106) üzenetére


liszi70
nagyúr

Engem sem érdekelnek ezek a játékok (életemben nem játszottam) de azt nem lehet mondani, hogy akkora a tülekedés ebben a topikban, hogy zavaró a játékok linkelése. Az "Ingyen játszható Steamen" nem fogja kiszorítani az egyéb ajánlatokat. :) Én pl. innen tudtam meg, amikor pl. épp ingyenes a Hard Disk Sentinel, ilyenek miatt figyelem ezt a topikot.

#18104Kalandor

Ez így korrekt lett, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18109) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Ezt a topikot még nem is láttam, nem tudjátok hol a legolcsóbb most a Windows 10?

:R Thx.

:DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#18110) koko52 válasza Golden9 (#18109) üzenetére


koko52
veterán

HA-n. 1500 ft számlásan és teljesen hivatalos, beregisztrálhatod. Nekem évek óta mennek cégnél.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#18111) looser válasza koko52 (#18110) üzenetére


looser
addikt

Golden rule: ne higyj neki :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18112) koko52 válasza looser (#18111) üzenetére


koko52
veterán

Nekem volt NAV-os ellenőrzésen is a számla, nem volt kivetnivalójuk.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#18113) Golden9 válasza koko52 (#18110) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm! :R

Nem kell offolnod, ez az ngyenes vagy akciós szoftverek topikja.

[ Szeretkezve ]

(#18114) Cs1csó válasza Golden9 (#18109) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, ez a kérdés a Windows topikban is ki szokta verni a biztosítékot, lehet jobb lenne átmenned oda és a keresőt használva találnál pár korábbi vitát a témában.
Amúgy HA és SZIGORÚAN otthoni felhasználásra kell akkor nem érdemes valami hivatalos GOLD certificated MS partnertől vásárolni 50 ezerért hanem valami EU-s kiskapuval elérhető 3 ezer forintos rendszer is bőven jó.
FONTOS, hogy mindenképpen olyat vegyél és/vagy ellenőrizd is ami RETAIL kulcs tehát ha az adott hardveredet amihez vennéd eladod vagy leselejtezed akkor is tovább tudd vinni rendszert az új gépedre.
Ha a Windows 10 topikban keresel rá a kulcsszavakra akkor lesz találat.

(#18115) koko52 válasza Cs1csó (#18114) üzenetére


koko52
veterán

Igen, azt nem tettem hozzá, hogy RETAIL kulcsokat vettem.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#18116) madrac válasza liszi70 (#18108) üzenetére


madrac
őstag

Azért nem esik jól, hogy 10-ből 9x fölöslegesen kattintok a topikra, ráadásul most még az akciós és az egyébként is ingyenes szoftvereket is fogták és iderakták (azóta máris született 2 ilyen hsz...), miközben létezik bestbuy topik is, ahol szintén szoktak szoftverek lenni. Nem tudom kinek jó ez, de ezzel teljesen átalakítottak a topik eredeti célját és tartalmát. Azért, hogy hetente 1x hozzájussak egy valódi (nem játék) program promóhoz, nem fogok folyamatosan ide kattintgatni... azt hiszem ideje lesz áttérni a külföldi oldalakra amik csak ezzel foglalkoznak. :((

[ Szerkesztve ]

(#18117) looser


looser
addikt

(#18112) koko52, (#18114) Cs1csó: a "kérdése" komolytalan volt, ott a végén a szmájli, ha a magától hsz-től nem esik le :-)

(#18116) madrac: szerintem le fog ez tisztulni, most csak az átalakítás miatt van egy kis zavar, de rendbejön idővel. Egyébként a bestbuy is elég "sokrétű" (szívem szerint kaotikust írtam volna...), mégis olvassuk páran; felesleges lett volna oda a sok egyéb mellé a szoftver is. Szerintem.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18118) madrac válasza looser (#18117) üzenetére


madrac
őstag

Egyáltalán nem hiszek abban, hogy jól jártunk azzal, hogy sikerült ezt a topikot is szétverni és még több, az eredeti témától eltérő tartalmat önhatalmúlag ide pakolni. Miért nem lehetett akkor külön akciós (fizetős) szoftver topikot létrehozni? Értem, hogy a PH-n nagy divat a bestbuy-hoz hasonló követhetetlen, mindent egybe ömlesztett topikok alkalmazása, de ez már erősen a használhatóság rovására megy, és úgy tűnik erre még rá is erősítenek. Igen, engem is érdekelne a bestbuy egyébként, de pont azért nem szoktam követni mint amit te is írtál...

(#18119) honeypot


honeypot
tag

(#18120) looser válasza madrac (#18118) üzenetére


looser
addikt

Egyetértek, elfért volna, de ilyenkor igyekszem meggyőzni magam, hogy végül is egy helyen lesznek kezelve és a posternek illik jeleznie ezentúl, hogy akciós/kedvezményes/ingyenes stuffról van-e szó. A napi 1-3 ontopic hsz mellett szerintem nem jelent problémát. Az androidos cuccokkal, rövidebb-hosszabb promókkal (nem lifetime), pár napig játszható játékokkal sincs gondom. Van, hogy az ember már szinte csak a pirossal kiemelt sorokra fókuszál :-)
De megértelek, csak ezt én így el tudom fogadni :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18121) looser válasza honeypot (#18119) üzenetére


looser
addikt

Na, szép, a 8 bites árkád meg felejtős? :D

Hell is other demons - Epic

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18122) Vesa válasza looser (#18120) üzenetére


Vesa
veterán

Szerintem semmi gond nincs az összevonással, amennyiben javarészt ON topik a tartalom, tehát megosztások és linkek. A BestBuy topik is azért gáz, mert már mindenről szó van, csak arról nem, amiről a topik szól.

A tudomány a valóság költészete!

(#18123) UHHH


UHHH
senior tag

Vicces, hogy az "OWNED"-ből "IN LIBRARY" lett az Epicnél... :D
Észrevette valaki rajtam kívül?

-

(#18124) Arolotifar válasza CJ4567 (#18070) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam működött, most csináltam meg :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#18125) scope2007 válasza UHHH (#18123) üzenetére


scope2007
addikt

Én is egyből észrevettem xd fura volt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18126) sztanozs válasza UHHH (#18123) üzenetére


sztanozs
veterán

Gondolom, hogy ne legyen abból per, hogy ha a tied, akkor miért nem adhatod el. Problem solved.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18127) aerosmith válasza honeypot (#18119) üzenetére


aerosmith
őstag

fú köszi ennek örülni fognak a gyerekek

(#18128) Golden9 válasza Cs1csó (#18114) üzenetére


Golden9
addikt

Neked is köszönöm! :R

Ezzel a retail dologgal tisztában vagyok, mindenképp olyant keresek majd, bár úgy tudom az EU-ban már minden szoftver újraértékesíthető.

Két napig ingyen játszhatóak Steamen.:
Verdun
Tannenberg
PGA TOUR 2K21

[ Szeretkezve ]

(#18129) Golden9 válasza looser (#18117) üzenetére


Golden9
addikt

Csak a mondat eleje volt komolytalan, tényleg kellene egy saját Win10.

Photo Montage Guide

[ Szeretkezve ]

(#18130) looser válasza Golden9 (#18129) üzenetére


looser
addikt

Totál troll hsz-nek tűnt elsőre :D
Na jó, inkább csak viccnek :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18131) honeypot


honeypot
tag

O&O FileBackup 29,90€ > 0€ [link]

[ Szerkesztve ]

(#18132) tibaimp válasza honeypot (#18131) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi. Azt írja órákig is eltarthat a "kérelem" mert a beérkezés sorrendjében osszák.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18133) MostaPista válasza honeypot (#18131) üzenetére


MostaPista
tag

Ez nemcsak cseheknek van?

Amugy a program mire jo / mennyivel jobb az ingyeneseknel?

(#18134) tibaimp válasza MostaPista (#18133) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Elméletileg nem, én bezsákoltam! Kaptam kódot, mindent.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18135) Golden9


Golden9
addikt

(#18136) Danecay válasza crok (#18088) üzenetére


Danecay
őstag

Hogy mindenhol egymásba futunk :)

Nem találom a megfelelő topikot, vagy csak rossz néven keresem, úgyhogy ide OFF-olok egy kicsit a linkelt promóval kapcsolatban. Tehát, már több mint 10 éve is használtam az Avirát, jellemzően 3 hónapos, fél éves promók keretein belül, aztán végül a Win10-nél az lett a bevett mondás, hogy hétköznapi felhasználáshoz felesleges a beépített Defender-nél jobb vírusírtót, vagy védelmi szoftvert beszerezni. Megbéztem anno jó pár tesztet én is és ha nem lettek elhazudva azok, valóban jól szerepelt a Defender. Aztán egy fél éve szintén itt futottam bele az F-Secure Safe féléves ingyen promójába, amit ki is próbáltam, de hamarosan le fog járni. Kérdésem érdemes beszerezni a linkelt Avira Premium Security-t, vagy Antivirus Pro-t (most akkor mi a neve :) ) vagy elég a Defender. Nyilván 355Ft nem pénz, de ahogy olvastam tavaly felvásárolták az eredeti Avira-t, nem tudom minőségileg milyen irányba mentek el, vagy történt e ezen a téren változás.

(#18137) rgqjx válasza Danecay (#18136) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Ha egyébként elégedett vagy vele, akkor maradhatsz az F-Securenál. Egy másik címre leregisztrálod és indul az újabb 6 hónap.

(#18138) Danecay válasza rgqjx (#18137) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi, lehet, hogy az lesz.
Felraktam ezt az Avira-t, hát elég egy bazári egy valami. Úgy néz ki mint a Driver Booster, egy csomó olyan opcióval amihez már a Prime verzió kellene, miközben az ember azt gondolná, hogy a Pro az már csak egy eleve nagyobb tudású cucc, de ebben a esetben kb. olyan a Pro a Prime-hoz viszonyítva mint más esetekben a Free a Pro-hoz viszonyítva. Vannak további kiegészítő opciók, amik már egy másik programcsomag meglétét feltételezik (Avira System Speedup), így nem is értem, hogy mit keres az Antivirus programban, itt viszont már a Pro a toppos, nincs is Prime ha jól látom. Mondom, olyan mint a Driver Booster ahol a Driver keresésre van felhúzva a program és e mellett vannak kiegészítő funkciói, itt pedig a víruskeresés mellett. Azért az F-secure-nak sokkal komolyabb benyomást keltett mit ez. Kicsit bánom is, hogy megvettem, na nem a 255Ft miatt hanem, hogy bajlódtam vele egyáltalán, hogy leszedtem az F-secure és feltettem helyette ezt.

(#18141) UserX


UserX
őstag

GOG: ARMA: Cold War Assault ingyé'. Amúgy 20 éves game... :)

[link]

(#18142) Golden9 válasza UserX (#18141) üzenetére


Golden9
addikt

Steamen is ingyenes most.
ARMA: Cold War Assault
Arma: Cold War Assault Mac/Linux

WebSite X5 Start 17 - Éjjel egyig.

[ Szeretkezve ]

(#18143) echterion válasza Golden9 (#18142) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam nem ingyenes steam-en az arma. :N

**********

(#18144) ElektrikusDE válasza Golden9 (#18142) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Nálam se: 3,99€

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#18145) Golden9 válasza echterion (#18143) üzenetére


Golden9
addikt

A tegnap megnyitott böngészőablakból linkeltem. :B

Azt hittem, ott is két napig lesz ingyenes, ahogy a GOG-on.

[ Szeretkezve ]

(#18146) Danecay válasza Golden9 (#18145) üzenetére


Danecay
őstag

STEAM-en csak a készlet ereéig volt ingyenes.

(#18147) aerosmith válasza Golden9 (#18145) üzenetére


aerosmith
őstag

sajna errtől lemaradtunk

(#18148) Golden9 válasza aerosmith (#18147) üzenetére


Golden9
addikt

Az csak Steames, szerencsére a GOG-on még behúzható. :D

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#18149) tibaimp válasza aerosmith (#18147) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem ingyenes, 0,79EUR, az majdnem ingyen van ;) .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18150) honeypot


honeypot
tag

Sonic mania [link]

Horizon chase turbo [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.