Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) wayne1 válasza ƵøŁĭ (#17050) üzenetére


wayne1
senior tag

Végigcsináltam a leírás szerint, de ha feltelepítem a 6 hónapost akkor állandóan kiírja, hogy lejárt a licenszem.

(#17052) ƵøŁĭ válasza wayne1 (#17051) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Akkor sajnos már nem járható mód. Esetleg még Revo-val leszedheted de ha azzal sem jó akkor passz. Esetleg keress valami akciós árat.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#17053) maddionmax válasza wayne1 (#17049) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Adguard vásárlása Ukrajnából! Lifetime license filléres.

(#17054) denko válasza maddionmax (#17053) üzenetére


denko
senior tag

Az mennyivel jobb mint bármelyik mas ingyenes AdBlocker?

(#17055) Cs1csó válasza denko (#17054) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem fölösleges erre költeni a pénzt ott az Ublock Origin vagy az ingyenes szintén böngészőkiegészítős AdGuard.

(#17056) hangyász2 válasza Cs1csó (#17055) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Gondolom, telefonra veszik, root nélkülire.
Bár arra is van Blokada.

[ Szerkesztve ]

(#17057) 8


8
senior tag

[Android] [iOS]

https://www.techbook.de/mobile/apps-gratis-apple-android-kw29

63db app ingyen, €200 értékben

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17058) Cs1csó válasza hangyász2 (#17056) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igazad lehet az okostelefonok világában nem vagyok otthon - se Android se IOS - ott macerásabb találni szoftvert ami jól működik.

(#17059) hangyász2 válasza Cs1csó (#17058) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem a jól működés a probléma, hanem a módszer. Androidon root nélkül VPN-es host alapú blokkolás megy alkalmazással. Viszont ez mindenhol szűr, nem csak böngészőben.

(#17060) Fandango válasza Cs1csó (#17055) üzenetére


Fandango
veterán

Nem fölösleges, mivel az AdGuard program nem csak böngészőben szűri a reklámot, tartalmat, hanem minden netforgalom rajta megy keresztül, így más programokban is ki tudja szedni ahol reklám van, vagy esetleg káros tartalom.
Illetve ha több böngészőt használ valaki, akkor nem kell mindegyikben blokkolót telepíteni, mert a programon keresztül az összesben működik a szűrés.

(#17061) denko válasza Fandango (#17060) üzenetére


denko
senior tag

youtubbal hogy boldogul? De ha már forgalom szűrés: pihole, én az használom..

(#17062) Busterftw válasza denko (#17061) üzenetére


Busterftw
veterán

Arra van Youtube Vanced.

(#17063) 8 válasza vgyuri (#17045) üzenetére


8
senior tag

értem, azt hittem valami kalóz oldal ezekkel a taj szám meg adószám ellenőrzésekkel

Mikor várhatjuk az eshop24 figyelő funkciót? :R :R

Esetleg olyan toolt nem tervezel csinálni, mint SUPREME7 kolléga tesco-s árellenőrzője volt?

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17064) Golden9


Golden9
addikt

Július 20-ig ingyen játszható a Ghost Recon: Breakpoint.

[ Szeretkezve ]

(#17065) mepet válasza vgyuri (#17043) üzenetére


mepet
addikt

wow, köszi szépen!

(#17066) raccoon24


raccoon24
csendes tag

6 hónapos [KeepSolid VPN Unlimited] licenc.

(#17067) Thoty válasza raccoon24 (#17066) üzenetére


Thoty
senior tag

thx

(#17068) 8 válasza raccoon24 (#17066) üzenetére


8
senior tag

OFF:
Mielőtt elkezditek használni azt tartsátok észben, hogy a legtöbb ilyen "ingyenes" vpn nagyon veszélyes lehet, legjobb esetben csak eladják a forgalmi adataitokat, logolják az összes forgalmatok, amiket fűnek-fának értékesítenek, logokat kérésre minden ellenállás nélkül kiadnak bármilyen hatósági megkeresésre, akár évekre visszamenőleg is.
Rosszabb esetben ellopják az adataitokat, felhasználóneveket, jelszavakat, bankkártya adatok, valódi nevetek, email cím, telefonszám, lakcím, stb, ezeket gyűjtik és csomagban értékesítik a dark neten.

Senkit sem akarok lebeszélni róla, meg mindenki azt csinál, amit akar. Ezzel együtt én azt javaslom, hogy NAGYON érdemes meggondolni az "ingyenes", főleg az ilyen kuponos-akciós VPN-ek használatát.

Helyette ajánlom például a ProtonVPN-t, ami egy 7 napos tesztidőszak után teljesen ingyenesen használható usa-holland-japán szerverekkel, de nagyon egyszerű új accountot csinálni bármennyiszer újabb 7 nap teljesértékű használathoz. Már másodszor mentek át független "no logs policy" átvilágításon.

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17069) ElektrikusDE válasza 8 (#17068) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Egyetértek sokkal biztonságos a ProtonVPN mint a legtöbb "ingyenes"!

Íme a választék:

Ui:

Van ingyenes ProtonMail is, ami szintén biztonságosabb mint a többi!

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#17070) 8


8
senior tag

Újra ingyenes
[Android ]1984 Cam – VHS Camcorder, Retro Camera Effects

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17071) 8


8
senior tag

https://skylum.com/l/pp-lemur

Skylum Photolemur 3, ingyen, €35 helyett

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17072) Csabex válasza 8 (#17071) üzenetére


Csabex
őstag

Play-ben nem találom :( Ez nem csak IOS?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#17073) spacelab válasza Csabex (#17072) üzenetére


spacelab
tag

Nem. Ez Windows.

(#17074) Csabex válasza spacelab (#17073) üzenetére


Csabex
őstag

Ja, hogy úgy :D Én marha... Bezavart az 1984 Cam :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#17075) raccoon24


raccoon24
csendes tag

Ismét elérhető ingyenesen a [Hard Disk Sentinel Standard Edition] 5.50 verziója.

(#17076) sopruk válasza raccoon24 (#17075) üzenetére


sopruk
aktív tag

Újraindult :)

(#17077) koko52 válasza raccoon24 (#17075) üzenetére


koko52
veterán

Ez hordozható vagy 1 gépes?

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#17078) sopruk válasza koko52 (#17077) üzenetére


sopruk
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék.
Meg mi van akkor ha újrarakjuk a Windowst, vajon újratelepíthető-e?

(#17079) Adamyno válasza koko52 (#17077) üzenetére


Adamyno
tag

Feldobtam több gépre. Lifetime license, de csak erre a verzióra, nem frissítheted. Mindenhol működik, ugyanaz a regisztrátor.
Igazából nem sok a különbség a Pro-hoz képest csak a felület teszt butább. Nem tud adatterület frissítést és újrainicializálást de jellemzően köreimben az a szokás, ha valami elromlik akkor nem kendácsolunk hanem csere. Egyébként megvettem a Pro-t is egy gépre ha mégis kellene akkor legyen, bár eddig még nem tudott csodákat tenni sehol.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#17080) koko52 válasza Adamyno (#17079) üzenetére


koko52
veterán

:R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#17081) Vertigo18 válasza sopruk (#17078) üzenetére


Vertigo18
addikt

Elméletileg azt írja, hogy három héten belül telepíteni kell....

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#17082) AtHoS válasza Vertigo18 (#17081) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A kapott BDJ Software receipt levélben pedig ez van írva (mint ahogy korábbi esetekben is így volt):

"Registration Info
You can install/register the software at any time.
Instructions
The installer is already unlocked!"

read-only mode on the forum

(#17083) 8


8
senior tag

Ha akar valaki 137.881.-Ft-ot (€399.99) spórolni:
[link]
Microsoft Store
Movie Maker Studio : Video Editor, Film Editor,Audio Mixer and More

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17084) duvi válasza 8 (#17083) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi, de az eredeti ára vicc kategória és tele van reklámokkal.

(#17085) GoodSpeed válasza 8 (#17083) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

35 nap múlva meg lekerül a fiókról? Vagy csak addig lehet hozzáadni?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#17086) Beniii06 válasza GoodSpeed (#17085) üzenetére


Beniii06
őstag

Még 35 napig "akciós" vagyis ingyenes. Amit egyszer hozzáadsz, az már nem kerül le a fiókról, kivéve, ha megszűnik vagy jogi probléma van, esetleg beta app.

"Got any other secret weapons?"

(#17087) G.I.JOE válasza AtHoS (#17082) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Most raktam új windowst, de a múltkori akcióban leszedett már nem ment fel. (nem tudom abban milyen feltételek voltak, de ha ugyanezek, akkor valszeg itt is élhet a 3 hét) OFF_az_OFFba Mondjuk én ha ezt a wint belakom, lementem image-be, úgy valszeg megmarad. /OFF_az_OFFba

[ Szerkesztve ]

(#17088) AtHoS válasza G.I.JOE (#17087) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sokkal egyszerűbb a megoldás: visszaállítod a gépen a HDS telepítése idejére a dátumot a letöltés napjára/érkezett BDJ receipt levél napjára ;)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17089) G.I.JOE válasza AtHoS (#17088) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Gyáhhh, mert csak így csinálták meg? Én biztos ránéznék valami windows ini fájl dátumra, vagy temp log-ra, ha nem látok mondjuk ntp szervert ... :) De persze nem mindenki ilyen k***ög! :D

(#17090) Vesa válasza duvi (#17084) üzenetére


Vesa
veterán

:Y Ez egy vicc? Ennyi az ára, ennek a programnak? És van aki ezt megvette?
Őrület...

A tudomány a valóság költészete!

(#17091) ElektrikusDE válasza Vesa (#17090) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Ha leírhatják az adóból akkor semmi se drága...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#17092) koko52 válasza ElektrikusDE (#17091) üzenetére


koko52
veterán

Attól, hogy leírod költségként max kevesebb a nyereséged, de ugyan úgy kifizeted. És hülyeséget azért nem vesz az ember, hogy ne legyen nyeresége.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#17093) fateless válasza koko52 (#17092) üzenetére


fateless
veterán

Különösen, hogy az adóalapot csökkented vele, szóval nem arról van szó, hogy a 300k adó esetén ha 100k-ért vásárolsz, akkor csak 200k adót kell fizetned...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17094) koko52 válasza fateless (#17093) üzenetére


koko52
veterán

Ennyire nem akartam belemenni, de aki benne van ezekben az jót tud mosolyogni ezeken. Nekem mondta már egy dolgozó, hogy nem-e veszek neki egy sarokcsiszolót mert nekem ingyen van, mert leírom. :W

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#17095) fateless válasza koko52 (#17094) üzenetére


fateless
veterán

Ennél még jobb az, hogy mi egy nonprofit szervezet vagyunk, de még minket is megkerestek ilyen felvetéssel.
Persze kaptunk volna zsebbe egy ötöst 😃

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17096) Mikemend válasza 8 (#17083) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ez is egy kamuszagú akció, főleg, hogy utána a reklámmentesítésért egy ezrest kell külön kipengetni. Ez olyan, mintha az ingyenesre ráírnának egy baromi nagy árat, és ingyen van.
Úgyhogy vicc ez az akció, néha előfordul.

(#17097) Golden9


Golden9
addikt

Borderlands 3 - Még három napig ingyen játszható Steamen.

[ Szeretkezve ]

(#17098) spacelab


spacelab
tag

(#17099) Top cat válasza spacelab (#17098) üzenetére


Top cat
őstag

(#17100) Golden9


Golden9
addikt

Hat napig ingyen játszható Steamen a The Elder Scrolls® Online.

[ Szeretkezve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.