Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) milan26 válasza Dzsekó (#17700) üzenetére


milan26
senior tag

Azért nem megy neki, mert nem emlékszik a jelszavára, újra regisztrálni meg nem akar.

(#17702) echterion válasza Dzsekó (#17700) üzenetére


echterion
nagyúr

Adtam neki még egy esélyt, Edge alatt nem volt gond. De hogy króm alatt mi baja volt, rejtély.

milan26: ez hogy jött neked? 2013-as reg volt, beléptem, úgy nem ment.

**********

(#17703) milan26 válasza echterion (#17702) üzenetére


milan26
senior tag

Ebből:

"Hát nem kapnak több mailt"

De ezt már nem vettem figyelembe:

"too many download attempt"

(#17704) csadi0011 válasza echterion (#17702) üzenetére


csadi0011
őstag

Tiltja a letöltést, de valamiért nem mutatja. A "Click here" linkre jobb klikk -> link mentése másként és akkor megjelenik a letöltések között tiltva. Ott lehet engedni megőrzés menüponttal.

(#17705) echterion válasza csadi0011 (#17704) üzenetére


echterion
nagyúr

Közben küldtek egy levelet - írtam alá egy kommentet - egy letöltési linkkel, azt pont ezzel a mnódszerrel tudtam letölteni króm alatt. Most van két file-om, de minek. :DD

**********

(#17706) Visormail válasza iguana (#17692) üzenetére


Visormail
addikt

Ja ok kösz, így már jó.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#17708) UserX


UserX
őstag

EPIC GAMES SW Battlefront II:

[link]

(#17709) amstaffer86


amstaffer86
kezdő

Sziasztok!
Van most bármilyen internet security promo?
Ingyen fél év-1 év, ilyenekre gondolok...
Köszi!

(#17710) Danecay válasza amstaffer86 (#17709) üzenetére


Danecay
őstag

Van! Csak 1 lapot kellett volna visszalapozni :B
#17687

[ Szerkesztve ]

(#17711) amstaffer86 válasza Danecay (#17710) üzenetére


amstaffer86
kezdő

Köszi!
Nem ismerem ezt az F-Secure SAFE-et. Bevállalható?

(#17712) qqcqqc válasza amstaffer86 (#17711) üzenetére


qqcqqc
őstag

A virus írtó topikban javasolt terméknek számít.

(#17713) Pisti_1423 válasza Danecay (#17710) üzenetére


Pisti_1423
csendes tag

Sziasztok!én kiprobáltam,igaz nem vpn-nel de nekem 1 hónapot adott,lehet én hibáztam el valamit :/ pedig jó lenne.Egyébként f-secure mellé Malwarebytes kell?

(#17714) Cs1csó válasza Pisti_1423 (#17713) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, már VPN kell hozzá Német címmel. Firefox böngészőben a TunnelBear kiegészítővel simán működött (telepíted a kiegészítőt létrehozol egy fiókot - sajnos kell - majd bekapcsolod és megkeresed a legördülő listában Németországot majd behozod az oldalt és regisztrálsz.

[ Szerkesztve ]

(#17715) Pisti_1423 válasza Cs1csó (#17714) üzenetére


Pisti_1423
csendes tag

köszönöm,lehet kipróbálom, és nem gond hogy már ezt a gépet egyhónaposra beregisztráltam?

(#17716) Cs1csó válasza Pisti_1423 (#17715) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem gond, elmondom hogy csináld:
1. a gépeden nyisd meg az F-Secure programot és jobb felül van egy olyan opció, hogy kijelentkezés, kattints arra - ekkor feljön egy ablak hogy nem vagy védve meg lépj be stb. ezzel most ne foglalkozz
2. lépj be a böngészőből, abba a fiókba ami most 30 napos és töröld - jobb felül a neved mellett legördülőben fiók beállítása majd bejön egy oldal és ott fiók törlése (erre a rövid 30 napos próbára nem lesz szükséged)
3. telepítsd a böngészőbe a TunnelBear-t, hozd létre hozzá a fiókod jelentkezz be majd aktiváld a VPN-t és tallózd be a német címet
4. akár ugyanazzal az email címmel is regisztrálhatsz, hiszen az előbb törölted
5. ha kész a regisztráció akkor gépeden lévő F-Secure programot megnyitod és ott bejelentkezel azzal a fiókkal amihez már a 180 nap van és kész is

[ Szerkesztve ]

(#17717) Joker88


Joker88
őstag

A sokak által kedvelt Revo Uninstaller 3 promóban.

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#17718) ElektrikusDE válasza Joker88 (#17717) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Köszönöm!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#17719) Pisti_1423 válasza Cs1csó (#17716) üzenetére


Pisti_1423
csendes tag

Köszönöm szépen,így sikerült!

(#17720) Danecay válasza Cs1csó (#17714) üzenetére


Danecay
őstag

Én 3 napja regisztráltam mindennemű VPN használata nélkül.

(#17721) ledgeri válasza Danecay (#17720) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És mennyit kaptál? Honnan jelentkezve be?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17722) Cs1csó válasza Danecay (#17720) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem pedig kb. 8 napja sikerült VPN nélkül de ahogy írtam MÁR VPN kell hozzá, lehet csak tegnaptól de az kell. A kcsgség hogy enged regisztrálni csak a 180 helyett 30 napot ad, ilyenkor szépen lehet törölni a profilt és irány a VPN.

(#17723) Danecay válasza ledgeri (#17721) üzenetére


Danecay
őstag

Itthonról, és 6 hónapot kaptam, írja is a fejlécen, hogy 2021.07.xx-ig érvényes. Nem tudom pontosan, most mobilról vagyok. Viszont az óta valóban lehetséges, hogy VPN kell hozzá, nem tudom, nem próbáltam, ha nem felejtem el holnap kipróbálom.

(#17724) ledgeri válasza Danecay (#17723) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én 11-én, először meglévőre, utána VPN-nel újra próbáltam csak... a VPN nélküli új az kimaradt... :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17725) Danecay válasza Cs1csó (#17722) üzenetére


Danecay
őstag

Hát nem tudom akkor ez hogy működik. Az elsődleges email címemre korábban már regisztráltam a 3 hónap próbaidős Telenoros F-Secure-t, és mivel a 6 hónap több mint a 3, ezért a másodlagos email címemmel 4 napja regisztráltam a német oldalon lévőre, mint írtam VPN nélkül. Nos mivel írta, hogy lehet törölni a meglévő fiókot, gondoltam ezt meg is teszem és regisztrálom a fő email címemmel is és legalább megnézem kíváncsiságból mi a helyzet ezzel a VPN-es dologgal, annak szükségességével. Így is tettem egy pár perccel ez elő, és mit ahogy először, most sem kellett semmilyen VPN és megkaptam a 6 hónapra szóló licence-t :K

Firefoxot használok és nincs se,,ilyen VPN plugin telepítve, hacsak a Ghostery nem csinál valamit a háttérben :)

(#17726) Cs1csó válasza Danecay (#17725) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz, korábban - bő hete - nekem is ment simán, pár napja már nem ugyanezt írta más is, VPN-nel pedig igen.
A lényeg, hogy még mindig működik, vagy így vagy úgy.

Arra lennék kíváncsi vajon meddig fog tartani? Mert akkor még az utolsó pillanatban csinálnék egy frisset :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17727) ElektrikusDE válasza Joker88 (#17717) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Téves

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#17728) 8


8
senior tag

Másfél év ingyenes Kaspersky Small Office Security 2022 június 14-ig: [link]
Letöltés: https://www.kaspersky.com/small-business-security/downloads
Licenszkód a linken.

Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32 or 64-bit), Mac, Android
The license is granted until June 14, 2022 for six personal computers.
Updates to new versions for the entire period of the license.
There is no free technical support.
Personal use only.

KasperskySmall Office Security
Always-on security for always-on businesses

Kaspersky Small Office Security combines the simplicity of home PC protection with special capabilities to keep your business safe while employees are working. With ‘set and forget’ security for 5-25 employees, it protects your Windows and Mac PCs and laptops, as well as your Windows file servers, to secure the files you value most.

Advanced ransomware protection and rollback to avoid someone's accidental click making your computers lock down
File Encryption and Backup to secure your intellectual property and trade secrets
Safe Money to pay bills and taxes online with confidence
Android device protection so your employees can work safely from their personal smartphones and tablets
Built-in vulnerability scanning to ensure the business apps you use are safe from intrusion

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17729) 803phw válasza 8 (#17728) üzenetére


803phw
csendes tag

Régi, ámde jó ki kulcs ez ;]

https://www.facebook.com/groups/kasperskyklub/

(#17730) 8 válasza 803phw (#17729) üzenetére


8
senior tag

szerintem legit, de ha mégsem, akkor törölhető

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#17731) Indiant válasza 8 (#17728) üzenetére


Indiant
addikt

Most akkor Business, de Personal use only????

(#17732) ledgeri válasza Danecay (#17725) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:Y :DD

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17733) Shadowduet válasza Danecay (#17725) üzenetére


Shadowduet
tag

Én 15.-én VPN nélkül regeltem egy accot, arra 30 napot adott, bár nem pipáltam be a hírlevelet (fogalmam sincs lényeges-e vagy sem).
Másnap, 16.-án töröltem azon a mail címen lévő accot, VPN-re fel, német cím, majd egy másik mail címre regeltem az accot a megadott linken, és bepipáltam a hírlevél opciót (vagy hát azt a hosszú német szöveget, ami a password mutatása alatt van, gondolom hírlevél, németül nem tudok, google fordító meg nem volt a barátom mert lusta voltam keresgetni, na meg google-t sem szívesen használok semmilyen formában.)

(#17734) Shadowduet


Shadowduet
tag

Fél évre van Trend Micro Maximum Security még 13 és fél napig és az ajánlat!

(#17735) Danecay válasza Shadowduet (#17733) üzenetére


Danecay
őstag

A hirlevelet én sem pipáltam ki, de z már tényleg nagyon OFF

(#17736) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Bár nem ingyenes, de hátha elfér itt:

Affinity 50% off all apps

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#17737) Cs1csó válasza MoVieFaN (#17736) üzenetére


Cs1csó
félisten

:N

Csak olyan szoftverek amik amúgy fizetősek de most ingyenesek ezt hívják PROMO-nak.

(#17738) MoVieFaN válasza Cs1csó (#17737) üzenetére


MoVieFaN
tag

Akkor kérem a topikgazdát, hogy törölje.

Annak idején ebben a topikban találtam rá az 50% Affinity akcióra. Azóta szerintem nem volt ennyire olcsó, meg újra 90 nap a trial a Covid miatt. De akkor elnézést.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#17739) Cs1csó válasza MoVieFaN (#17738) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
Esetleg OFF-ban elférhet, de majd a moderátorok döntenek.

(#17740) spacelab válasza MoVieFaN (#17736) üzenetére


spacelab
tag

Köszi szépen! Be is húztam mindet iPadre. Tegnapelőtt néztem, még rendes áron voltak. :R

(#17741) Golden9


Golden9
addikt

Unrailed! - Öt napig ingyen játszható Steamen.

[ Szeretkezve ]

(#17742) Vesa válasza MoVieFaN (#17738) üzenetére


Vesa
veterán

Bezony, az Affinity annyiért vicc volt! Ha valami nagyobb szoftverek esetén van ilyen, az szerintem OFF-ban elférhet, csak ne legyen rendszer abból, hogy mindenféle kis semmire se jó vackok is megjelennek tömegével. TG majd dönt.

A tudomány a valóság költészete!

(#17743) ledgeri válasza Cs1csó (#17716) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez a kitörlöm a meglévőt működgethet hosszú távon újabb esetén, vagy ha már van "lejárt promó használat" a regelt profilon, akkor tilt a kövikre? vagy csak az aktuális prómókra vonatkoznak az aktuális módszerek... és ki tudja mit hoz a jövő :B

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17744) Cs1csó válasza ledgeri (#17743) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K
De fontos a sorrend, előbb a gépen lévő profilból jelentkezel ki, utána a webes fiókban választod le a gépet ezután törölheted a fiókot. Majd létrehozhatod az újat ha kész akkor a gépen már ebbe a fiókba jelentkezel be és kész.
Ha máshogy csinálod lehet galiba és akkor csak a program eltávolítása majd újratelepítése segíthet.
Nekem két gépem van és akár mindkettőt újra be lehet csatlakoztatni egy frissebb fiókhoz persze az előbbi sorrend fontos. leválasztás gépen, majd fiókban és törlés

Amúgy arra is rájöttem, hogy simán lehet alias címeket is használni ilyenkor az adott oldal ÚJ címnek érzékeli de az továbbra is ugyanarra megy pl.

Proba01@protonmail.com címre fognak érkezni azok a levelek is amiknél pontot teszünk a kukac előtt résznél a névbe pl. P.roba01 vagy Pr.oba01

De Gmail-nél is van erre mód ott PLUSZ + jelet kell tenni és a plusz jel utána bármi állhat pl.

Proba01+F-Secure@gmial.com is a Proba01@gmail címre fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#17745) ledgeri válasza Cs1csó (#17744) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor csak a fiók törlés a lényeg, kijelentkezés után (ami meg kell hogy megtörténjen az új belépés)... Cool

A chip-es eset után a legjobb free opció... Picit szűrke... de na, pont ők nem tettek ellene... :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17746) Cs1csó válasza ledgeri (#17745) üzenetére


Cs1csó
félisten

A chip-es eset után a legjobb free opció... Picit szűrke... de na, pont ők nem tettek ellene...

Ez is csak egy marketingstratégia. Mindegyiknek van előnye és hátránya. Ezt pl. fél évig, egy évig "ingyen" használod és "lehet" megszokod, "megszereted" és ha lejár akkor inkább áldozol rá csak maradjon.

Ott van az Avast, a FREE termékükkel tarolták le a piacot és abból tudtak építkezni a fizetős vonalon is.
Az ESET pedig hazánkban elég komoly marketinget, ingyenes vonalat nem vállalták be de a sok helyen elérhető magazinos kódjukkal hasonlót értek el.

(#17747) ledgeri válasza Cs1csó (#17746) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Persze, tudom én...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17748) Golden9


Golden9
addikt

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Január 21-25-ig ingyen játszható Uplayen.

[ Szeretkezve ]

(#17749) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ashampoo® Burning Studio 2021 - ashampoo.com (8.900 Ft - 0 Ft)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17750) WhiteWalker válasza l.skywalker (#17749) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam a 8900ft-t mutatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.