Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9551) wertigo1984 válasza Kidus (#9549) üzenetére


wertigo1984
őstag

:D
Ugy tudom, hogy inkabb a hosszabb szorueknek (perzsa, ragdoll, norveg erdei) hullik hamarabb a bungajuk, de Neked sima hazi cicad van. Ok is ennyire szorhullatok? Pedig nem jellemzo rajuk, bar nyilvan azert vedlenek. (meg nincs cicam, igy nem igazan tudom, nincs tapasztalatom :B )

Mondjuk ahanyszor oroszlant simogattam, mindig nagycica szor volt a puloverem es a nadragom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9552) Kidus válasza radi8tor (#9550) üzenetére


Kidus
őstag

Nalam ez kiesik, van egy allergias kutyam, nem lehet kint egesz nap valami ami kajat dobal.

wertigo:
Nagyobb mint egy hazi, 6 kilos versenysulyban es meg igy is viszonylag vekony.
Nem tudom, mi van benne, de meg egy macskara valo aljszorzet biztosan :)

szerk:
Tessek, ezen viszonylag jol latszik mekkora, pedig a kutya sem toportyu :)

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#9553) emiki6 válasza Kidus (#9552) üzenetére


emiki6
veterán

"Nálunk van egy 7-7,5 kilós. Az sem nevezhető daginak. A farka olyan hosszú, hogy s alakban "csóválja". Volt hogy egyszerre betermelt egy konzervet, ha nagyon éhes volt

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9554) Kidus válasza emiki6 (#9553) üzenetére


Kidus
őstag

Volt mar o is annyi de az szerintem tul vaskos volt mar neki :)
Konzervet siman betol masfelet is, de kb evente ketszer kap mert hiaba imadja, fosik tole ket napig mint a gep. Szarazzal keverve adtam neki legutobb, ugy valamivel jobb volt a helyzet, de inkabb hanyagolom.
Itt-ott csirket szoktam neki adni mikor fozok es marad cullang, kicsit rasutok hogy megse nyersen, meg neha sonka, vagy majkrem ha marad es mar nekem nem tetszik :)
Tejfolos majdnem ures dobozt szokta meg imadni, fel orat elhulyeskedik vele.

Meg barmit amit en akartam megenni csak ott hagytam fel percre :(((

Assuming Control

(#9555) AlexWolf válasza fi:zi'k (#9530) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Oké, akkor egyszerűsítek :)
Nem gáz, ha abbahagyja egy konzerv evését 6 év után. Ha mást eszik (akár ugyan annak a márkának másik ízesítését), akkor egyszerűen csak megunta...mert macska :)

ui.: Írtam, hogy Vince 7 évig semmit nem volt hajlandó megenni a Felix alutasakos, marháson kívül...tavaly egyik napról a másikra átállta a nyulasra. Mert Pixi azt ette, egyszer megkóstolta, és azóta meg csak azt eszi.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9556) wertigo1984 válasza Kidus (#9552) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ez egy torpe tigris. :Y Igy mar ertem hogy minden cicaszor.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9557) emiki6


emiki6
veterán

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9558) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Meg kéne állapítani,hogy milyen fajtájú a cicánk.
Jelenleg 8 éves,lassan a 9et tapossa.A mérete meglehetősen kicsi,akkora,mint egy normál fél-1éves macsek. A szőre feketés-sötétbarnás.

Itt van róla pár kép:

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9559) wertigo1984 válasza barisj (#9558) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hirtelen munchkinra (a meret miatt) es hazi cica keverekere tippelnek.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9560) barisj válasza wertigo1984 (#9559) üzenetére


barisj
aktív tag

képek alapján nem tűnik munckinnak. Neki nem hosszúkás teste van és nincsen kicsi lábai. Csak a mérete arányosan kicsi. Majd teszek fel egésztestes képet.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9561) fi:zi'k válasza barisj (#9560) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem lehet, hogy csak kisnövésű házi macska?
Amúgy bírom mikor egy tök fekete macskának így világítanak a szemei. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9562) barisj válasza fi:zi'k (#9561) üzenetére


barisj
aktív tag

Sajnos nem tudom :/ Ami még jellemző rá: barátságos,nem félénk,csak ha futva közelíted meg nyilván elfut xD,dörgölőző típus. Amit még szeretek benne,hogy ilyen kisnövésű,szép a szőrzete (fekete-sötétbarnás) és a szeme :) Nem tudom meddig fog élni,de netán ha ne adj isten meghalna,ugyan ilyen macskát szeretnék :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9563) Dani82 válasza Kidus (#9549) üzenetére


Dani82
senior tag

Ez mennyire így van nalam is :)
Imadom a macsekom, szinte beteges modon. Ha el kell mennem itthonrol itthagyni mondjuk ejszakara, ami kb 8h, ait ugyis alvassal tol, total lelkibeteg vagyok. Epp olyan wifi kamerakat keresek karira ami hangot kozvetit a telomon keresztul ,igy latnam mit csinal amig nem vagyok itthon es tudnek dumalni neki :DDD

Viszont ez a szőőőr,ááá totál agyrém. mindenhol, mindenen, mindig.
Gondolkoztam robotporszívón, vettem 10.000Ftos furminator fésüt, vitamint, simogató kesztyűt, de minden tele van szőrrel.
Ha jön valaki leül a kanapéra pl. 10perc görgőzés ilyen szőrleszedővel.
agyrém :)

(#9564) blasko92 válasza emiki6 (#9536) üzenetére


blasko92
őstag

Jókat szoktam rajtuk röhögni :D

(#9565) venge


venge
tag

Tündérgyönyörűséges:

(#9566) banhammer


banhammer
veterán

Szegény cicánk megpattant.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9567) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ti próbáltatok már macskamenta sprayt? Vettem egyet, de úgy tűnik nem minden macskára van bármiféle hatása :D Konkrétan sz@rik rá, sőt először a kezemre fújtam egy picit, hogy mit reagál, mielőtt befújom a kijelölt fekhelyét (ez lett volna a cél, hogy odaszokjon talán, ahelyett, hogy összevissza fetreng:) ) de megszagolta és egy fura fintoron kívül semmi reakció :)

(#9568) emiki6 válasza banhammer (#9566) üzenetére


emiki6
veterán

Nagyon szép arca van! :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9569) Mawyx válasza SUPREME7 (#9567) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én a kaparófára akartam szoktatni, mondom ha hozzádörgölőzik, akkor már cica illata lesz és akkor majd megy oda, hát nem :D A dörgölőzés megvan, de amikor elmúlik a hatása, akkor nem érdekli tovább a kaparófa. Pedig már a vonulási útvonalába raktam, de szépen kikerüli :D
Én nem a sprét próbáltam, hanem a normál, darabos cuccot, teljesen kész van tőle :DDD
Fekszik mindenhova, csak oda nem, amit kifejezetten neki vettem, így meg ötletem sincs a rászoktatásra, inkább ő választ hol akar aludni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9570) themebuilder


themebuilder
senior tag

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9571) SUPREME7 válasza themebuilder (#9570) üzenetére


SUPREME7
őstag

Kéne egy ilyen kikapcsoló gomb az én macskámra is, főleg amikor nem hagy enni, mert neki az ölembe kell ülni, és nézni mit táplálkozok :D

(#9569) Mawyx: Ez a bajom nekem is, hogy megvettem neki a bazidrága pihepuha fekhelyet, és beintett, hogy ez neki nem tetszik :D Inkább fekszik bárhova máshova.

Kicsit sz@r lett a fókusz, de a lényeg látszik :) Éppen utál, mert felmászott mikor kajáltam, és átültem az ágyra ...

[ Szerkesztve ]

(#9572) wertigo1984 válasza SUPREME7 (#9571) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nagyon cuki! :C Zacskot ettel es kolaval oblitetted le? :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9573) SUPREME7 válasza wertigo1984 (#9572) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azt a kólát asszony kapta születésnapjára, csak "nyanya" feliratút nem találtam :DDD

(#9574) radi8tor válasza wertigo1984 (#9572) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Zacskóban a macskakaja van. ;)

⭐ Stella

(#9575) SUPREME7 válasza radi8tor (#9574) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem, a macska nem eszik a szobában, mert 2x2 méteres tálca se lenne elég neki, hogy ne szórjon mindent szanaszét. A macskaalmot is száműztem, gondolom nem kell részleteznem, hogy miért :D Ja és az se gond, ha magasított a pereme ... megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#9576) wertigo1984 válasza radi8tor (#9574) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD

Supreme boldogat neki. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9577) Dani82


Dani82
senior tag

[link]
O meg az en kis baratom, akinek mindenhol ott a szore, fedett talcabol almot kikaparo, reggel6kor rammaszva ebreszto elkepesztoen haszontalan kis joszagom :P

[ Szerkesztve ]

(#9578) wertigo1984 válasza Dani82 (#9577) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mekkora szemek! Engem siman rabul ejt. :C
Tronolas kozben a PH-t is nyomod? ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9579) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Ő úgy gondolta belefekszik az ágyamba. o.O
Mindig oda fekszik, ahol a szagom érzi. :)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#9581) emiki6 válasza ZetorGumi (#9579) üzenetére


emiki6
veterán

Gondolom Ő is szörgép :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9582) ZetorGumi válasza emiki6 (#9581) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Kifejezetten nem szőrhullajtó. :)
Csak hosszú a szőre, nagyon hosszú. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#9583) bbuffy válasza ZetorGumi (#9579) üzenetére


bbuffy
senior tag

Szép.:)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#9584) barisj válasza Dani82 (#9577) üzenetére


barisj
aktív tag

nagyon aranyos:D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9585) vgyuri válasza emiki6 (#9581) üzenetére


vgyuri
őstag

Több kutyás ismerősömnek is azt mondta az állatorvos, hogy ne adjon a kutyának szárnyasokat, mert attól hullik a szőre. Kihagyták az étrendből és használt. Cicáknál nincs ugyanilyen allergia?

(#9586) emiki6


emiki6
veterán

Valaki próbálta már berugatni a macskáját, vagy az túl gonosz dolog?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9587) Dani82 válasza emiki6 (#9586) üzenetére


Dani82
senior tag

hogy adsz neki alkohol ha nem issza meg :Y

(#9588) #24650752 válasza emiki6 (#9586) üzenetére


#24650752
törölt tag

Én az előbb kínáltam meg naranccsal, ha már ennyire pofátlan a szentem. Ki tudom vele kergetni a világból. Nem tudom, mivel akarod berúgatni, de a pálinkára is így reagálna. Ez csak egy sejtés. ;]

(#9589) barisj


barisj
aktív tag

Lassan érik egy fürdés a cicánknak,csak az a baj,hogy nagyon utálja a vizet :D Már 1-2csepptől is menekül. Ugye nem lehet ettől szívinfarktusa vagy valami baja? xd Milyen macska sampont ajánlotok a fürdéshez? :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9590) emiki6 válasza barisj (#9589) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem kötözd meg ;] xD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#9591) patomi


patomi
őstag
LOGOUT blog

Fürdés, leitatás, kötözés, mi lesz még itt .. Jézusom :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#9592) barisj válasza emiki6 (#9590) üzenetére


barisj
aktív tag

a fürdést megtudom oldani, bezárom magammal a zuhanyzókabinba xD Csak attól félek,hogy szívrohamot kap vagy valami xd

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9593) Dani82 válasza barisj (#9592) üzenetére


Dani82
senior tag

Szeegeeny :) lesz nagy obegatas :D

(#9594) wertigo1984 válasza barisj (#9592) üzenetére


wertigo1984
őstag

Valahogy igy? :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9595) Kidus válasza barisj (#9592) üzenetére


Kidus
őstag

Ha nagyon paras macska akkor valoszinuleg egy lavor a legjobb a kadban amit meg tudsz tolteni.
Ha nincs kad, zuhifulkebe is teheted, csak csobogos viz ne legyen. Szivaccsal mosd meg, ha nagyon fel a viztol akkor bele se tedd a lavorba, csak szivacs. Kozben simi, csacsogas.
Ha agresszivkedik, elotte karom vagas mindenkepp, es grabancanal fogd ha nagyon ugral.

Az enyem hihetetlen ordenare orditast muvel mindig, de sosem bantott meg veletlenul sem. Csak all ott es ordit, mindegy neki hogy csobog vagy nem, eleg hogy viz, vege a vilagnak. Attol kifejezetten fel ha a teste vizbe merul ugyhogy nala pont nem jo a lavor megoldas, leheto leggyorsabban letusolni, behabositani, azt is le, es turcsi. Ott mar mely sohajok vannak hogy sikerult tulelni.

Assuming Control

(#9596) barisj válasza Dani82 (#9593) üzenetére


barisj
aktív tag

lesz bizony :D

#9594: Ez mi kép :D SÍROK :'DDD A mi zuhanykabinunk olyan,hogy alul ilyen kádszerű,szóval úgy gondoltam,hogy addig engedek bele vizet,amig a fél lábát el nem lepi és úgy csutakolom :D

#9595: lavor nem hiszem h jó lenne,mert régebben is egyből kiszaladt belőle xd Ha vízről van szó,ő is nagyon karmolós típus :D Öcsémmel lekameráztatom a fürdést,mert sztem rohadt vicces lesz :'D

ja és milyen macskasamponnal csináljam?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9597) Dani82 válasza barisj (#9596) üzenetére


Dani82
senior tag

asszem arra figyelni kell, hogy a fülébe semmiképp ne menjen víz :)

(#9598) barisj válasza Dani82 (#9597) üzenetére


barisj
aktív tag

Rendben,arra odafigyelek köszi :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9599) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#9600) mishubi


mishubi
tag

Sajna nem saját kép, de tetszik :DDD

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.