Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26151) Davebowman válasza apika05 (#26144) üzenetére


Davebowman
senior tag

Changelog:
New version coming every two weeks.

v2.2.3 (released)
1- optimized script for faster boot thnx to davidsonsjesus
2- updated video driver
3- MIUI Launcher set to default
4- stock theme return
5- added MIUI v4 theme
6- updated Google Maps to 6.1.1
7- updated language files
8- applied my recent tweaks
9- many new upgrade from MIUI guys

1Teccik, 2verziót nem ír(kamu), 3Minek?, 4Érdekes, 5jó legyen, 6Úgyis törlöm, 7Ki fordított?, 8Ezt azért kifejthetné, 9Ezt is köszi de kifejtésre szorul.

És köszönjük Wajknak!!!!!!!!!!

Vargalex 1.1.7

(#26152) mm89 válasza w333 (#26103) üzenetére


mm89
őstag

Köszi! Ezt én sem tudtam, hogy ilyen van :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26153) Hovi válasza Davebowman (#26150) üzenetére


Hovi
aktív tag

Megnéztem neked:

A naptárban nem látok szürke csíkot, gondolom a gyári naptárra gondolsz.
A marketben tudom görgetni a intro képeket kicsiben s nagyban is. (3x próbáltam)
Fényerő: arra a táblázatos beállításra gondolsz, ahol együtt lehet állítani a érzékelő/képernyő/gombok erejét? Mert olyan van.
A telefonálások felvételét csak ritkán használom, akkor is kézzel indítom. Most felvettem két hívást kézivel s automatán is az ügyfélszolgálati robottal. Nem volt FC. Hál 'istennek nálam ritka vendég az fc, hónapok óta nem volt. Igaz, a google mapsot kerülöm, mert az nálam mindig galibákat okozott.

Na, csak kipróbáltam a maps-ot. Kb egy perc után csont fagyi, majd hotboot. Tehát itt sincs FC. :DD Nincs új a nap alatt. Az én telefonom nem szeresse a gugli térképet.

[ Szerkesztve ]

(#26154) Davebowman válasza Hovi (#26153) üzenetére


Davebowman
senior tag

Nagyon köszi.

Vargalex 1.1.7

(#26155) mumtaz válasza Hovi (#26148) üzenetére


mumtaz
senior tag

Jahh. értem.
Szóval én, mikor meg lett a telefon (kb. 3 hete), akkor feltúrtam a neten. Olvasgattam, hogy mit mihez érdemes feltenni és akkor világos volt, hogy az eredeti rom-ot nem érdemes meghagyni, mert mondjuk valószínű, hogy a főzött romokat sem az alap gyári rom-on tesztelték igazán. Akkor volt az ajánlás a CEE, ami után itt olvastam a SEA-ról, hogy eléggé jótékonyan hat a működésre. Én is úgy vettem észre, hogy hiába rakom fel ugyanazt a főzött romot a CEE-re, vagy a SEA-ra ugyanazokkal a beállításokkal, valahogy a SEA-n jobban bírja.

Ez az első androidos telefonom, de nem az első androidos kütyüm.

Viszont a másik androidos kütyü egy táblagép, amit szó szerint lehet úgy nevezni, hogy a "Klónok klónja", mivel ugye a kínaiak is belevetették magukat a táblagép őrületbe, amit ugyan szó szerint nem lehet klónozásnak nevezni, de akkor is az. Ami nekem van táblagép, az egy kínai táblagép klónja valami neve nincs gyártótól, amiben az "eredetihez" képest csak az alaplap és a proci ugyanaz, de a memória IC-k, a belső memória mérete (kisebb) és az akksi kapacitása (fele) teljesen eltér az eredetitől. Erre nem lehet rendes rom-ot találni, szóval mentek ám a kutyulások rendesen. Annál például egy flashelés után 3 teljes napba telt (reggeltől estig) kitalálni, hogy milyen módon és melyik rom-al lehet visszahozni az élők sorába. Ott pl. 4 lépcsőben kellett megoldani a flashelést, mert volt egy végleges rom verzió, ami nem arra a cuccra készült, hanem az eredetijére. úgy kellett felrakni, hogy volt egy végleges rom, ami főzött volt, de nem működött rendesen, mégis előbb azt kellett felrakni rá, majd egy, az "alaplap" gyártója által kiadott "A" verziót, majd megint az "A" verzió és utána a "B", és utána egy alkalmazáscsomagot. Marha nagy szívás volt

Hála az égnek, hogy a Defy jól támogatott, így ilyen baromságokra nincs szükség.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#26156) apika05


apika05
tag

Na feltettem a DefySOC@Wajkidom-2.1.6-hyperlight-ot nem rossz ez a zeam launcher nem az igazi de amúgy tényleg jó a cucc qadrant standard 2747 is megfelel sztem :)

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#26157) Hovi válasza mumtaz (#26155) üzenetére


Hovi
aktív tag

Maximális köszönet! :R

(#26158) szabof1 válasza mm89 (#26147) üzenetére


szabof1
őstag

Igen, még régebben én is ezt szűrtem le és így is csinálom a NANDROID backup helyreállítást: tehát először felrakom ugyanazt a romot (pontosan azt a verziót) és utána restore, majd wipe cache / wipe Dalvik cache.

(#26156) apika05:
"...nem rossz ez a zeam launcher nem az igazi..." - ember legyen a talpán, aki a vesszők hiányában biztosan tudja, hogy te mire is gondoltál. ;]
Nekem az jött le, hogy valószínűleg a rom nem rossz, de a Zeam már nem jön be neked.

[ Szerkesztve ]

(#26159) apika05 válasza szabof1 (#26158) üzenetére


apika05
tag

Elnézést így van ezt szerettem volna kifejezni :D

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#26160) domerator válasza apika05 (#26156) üzenetére


domerator
veterán

A quadrant a helyén van, az 1200 miatt lett ilyen magas, 1 gigán 2500 körül van.
Nagyon jó az a zeam, ha valakinek nem kell csilivili launcher... nagyon keveset eszik és rendesen működik (azért benne van ám a full screen, gestures, transparent dock... lehet ezzel is szépet alkotni).

A rom amúgy nálam baromi gyors még a normál animációk mellett is, ha pedig a spare partsban fast-ot állítasz be, akkor szélvész.

Ezzel a rommal érzem először, hogy jól működik a defy.

Más:

Az xda-n felbukkant egy teljesen újszerű rom, várok picit és új postban linkelem.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26161) mumtaz


mumtaz
senior tag

Az SBF-eknél baromira rühellem, amit csinálnak USB kapcsolaton. Ha rádugom a kábelt, azonna MP módba váltanak, ami nem lenne baj. Csak az a baj, ha átrakom mondjuk Mass Storage módba, a szemét átvált, de pár másodperc múlva vissza vált Moto Portal-ra. Még akkor is, ha közben éppen fájlokat másolok a PC-n a telóra. Ilyenkor persze megszakad a másolás is. :W

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#26162) mm89 válasza szabof1 (#26158) üzenetére


mm89
őstag

Akkor még annyi, hogy ha most CEE alapon van a wiui, és át szertnék térni SEA alapra, akkor jó a nandroid backup, vagy akkor az kiüti a SEA alapot? Vagy így át tudok térni SEA-ra? Mindig CEE -re raktam mindent ezért kíváncsi vagyok mit szól a SEA hoz.
így ugye?:
(SEA->wiui aktuális verzió->nandroid)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26163) Jaffa75 válasza szabof1 (#26158) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia,

Nem kell, szerintem ha full mentést csinálsz, azzal a romot is visszateszi.. mondjuk igaz, hogy wiuira tettem vissza wiuit, de a mentés mérete alapján akár a romot is tartalmazhatja... szerintem

(#26164) Hovi válasza Jaffa75 (#26163) üzenetére


Hovi
aktív tag

Érdekes dolgog ez a NONDROID mentés. A jó multkoriban rossz romot szedtem le. Aszem a samsungoz való Wajkui-t . Persze hogy nem indult el. Akkor nyomtam egy NANDROID visszaállítást és szépen vissza is rakta, ment minden mint előtte. Majd egy másik alkalommal teszteltem a CM7-et, nem tetszett s kíváncsiságból itt is a Wajkos NANDROID backupot akartam visszatenni. Na itt a motorola logótól nem jutott tovább az istennek sem. Majd recoveriből wajkui zip fel s utána NANDROID. Így jó lett.

(#26165) mm89


mm89
őstag

EZT a SEA-t rakjam fel?

Hovi
Köszi, akkor így fogom csinálni!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26166) domerator


domerator
veterán

Valaki esetleg tud alternatv letöltési linket a wajkiui 2.2.3 stable romhoz, ami más mint ezek a szájbalökött reklámhalmazos tárhelyek? (mediafire, data.hu esetleg?) :W

(... meg egyszer valaki felhomályosíthatna, hogy mi a rossebnek kell ezekre az állat tárhelyekre feltölteni az egyszerűbbek helyett... vagyonokat fizetnek, ha odarakok valamit?) :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26167) w333


w333
félisten

Valami tapasztalat az uj wiui-ról? Mennyi a memoria fogyasztàs? Valami kèpet linkelhetne valaki,esetleg FC,bug,stb? Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26168) domerator válasza domerator (#26166) üzenetére


domerator
veterán

Na mindegy, hagyjuk... valamikor csak le tudom kínlódni... :((

Galnet is kiadta az új stabilt... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26169) natë válasza domerator (#26168) üzenetére


natë
nagyúr

Az uj galnet egy kalap....az uj wiui meg olyan appokkal telepakolt miui, amit alapbol gyomlalok telepites elott, raadasul a bootideje ( ha epp nem all be a moto logonal) baromi hosszu. Ha vegre kijonne a miui germany...

(#26170) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Augusztusba vettem meg a motorola defymet. 2.2-es rendszer van rajta. Ezt szeretném frissíteni 2.3-ra. Garanciavesztés nélkül meg lehet oldani? Tudnátok segíteni benne, hogy ezt hogy is kell, honnan kell letölteni?

(#26171) mm89 válasza domerator (#26166) üzenetére


mm89
őstag

wiui-2.2.3

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26172) georef válasza domerator (#26166) üzenetére


georef
tag

dropbox jó lesz?
Megelőztek :(((

[ Szerkesztve ]

(#26173) torok0087 válasza mm89 (#26171) üzenetére


torok0087
csendes tag

köszönöm szépen n is!! jó ez a 2.2.3?? azt láttam itt fentebb,sok benne a haszontalan prg..

(#26174) natë válasza torok0087 (#26173) üzenetére


natë
nagyúr

Szamomra az. Masnak akar hasznos is lehet.

(#26175) domerator válasza mm89 (#26171) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm...

(galaxy ace és tmobil mobilnet együtt akkora WTF, hogy sírni tudnék dühömben...soha ne vetemedjen erre a kombóra senki ha jót akar)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26176) apika05


apika05
tag

Áhh én sztem most belakom ezt a DefySOC@Wajkidom-2.1.6-hyperlight és várom amíg kiforr a CM9 :DD mert az nagyon tetszik videók alapján csak cam meg rádió azért kell :D

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#26177) torok0087 válasza apika05 (#26176) üzenetére


torok0087
csendes tag

jogos:) cam+rádijjjóóó kell:)

(#26178) mumtaz


mumtaz
senior tag

Wiui 2.2.3 FC-zett a téma kezelőben a preview nézegetésekor. De ez lehet azért, mert én CPU beállításoknak belőttem Domerator 1200MHz-es beállításait.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#26179) apika05 válasza mumtaz (#26178) üzenetére


apika05
tag

Nem azért nekem is az van ...

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#26180) torok0087 válasza mumtaz (#26178) üzenetére


torok0087
csendes tag

és ha 1en vagy 1,1en fut akkor nem?? megnéznéd nekem?? :D

(#26181) FearTomi


FearTomi
őstag

Na most már teljesen össze zavarodtam...http://defy-cm.net/jordan-cm7.2-nightly/ ezt a romot most ki csinálja?

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#26182) Davebowman


Davebowman
senior tag

Na összehasonlítottam a 2.2.3-ast a 2.1.20.1-gyel és tök ugyan azok a fájlok vannak ott, ugyan akkora mérettel, csak a framewortk és media változott = más skin és a build.prop(benne a verziószámokat írta át). Kérdésem az lenne, hogy írta, hogy a video drivert frissítette...az hol is van, mert méretre minden lényeges TÖK U.A. !

Vargalex 1.1.7

(#26183) natë válasza Davebowman (#26182) üzenetére


natë
nagyúr

Errol makogok egy ideje...

(#26184) Davebowman válasza natë (#26183) üzenetére


Davebowman
senior tag

Magam szerettem volna meggyőződni róla. Más. A belső sd kártya ext-re formázása és a fstab átírása jelentene bármi előrelépést, előnyt? Valaki próbálkozott már ilyen galádsággal? Nekem a vfat valahogy túl töredezettségesen hangzik, ami nálam egyenlő....ja ez nem winyó, persze :) nem szóltam. :DDD

Na nézzünk egy CM72-összehasonlítást mélységében is ;]

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#26185) Shirchy


Shirchy
tag

Hali!

Valaki tudna linkelni egy SEArom-ot csak mert én találtam vagy 3 félét és nem tudom melyiket használjátok ti alapnak....
Eddig CEE-t használtam mindig alapnak,de szeretném kipróbálni a SEA romot is mint kezdő rendszer.

[ Szerkesztve ]

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#26186) Toto00


Toto00
tag

Hi!
elvileg kész van az MS2Ginger 3.0! vki kipróbálta már? vélemények?

(#26187) natë válasza Toto00 (#26186) üzenetére


natë
nagyúr

Nincs kesz.

(#26188) lsebestyen


lsebestyen
addikt

üdv! most rootoltam, meg raktam új romot a defy-re! Az a kérdésem, hogy mennyi idő amíg először feláll a cm 7.1? köszi :R csak mert már itt tölt 5 perce...

[ Szerkesztve ]

(#26189) Joke21 válasza Toto00 (#26186) üzenetére


Joke21
aktív tag

Elvileg holnap lesz kész.

Shirchy: Ez kell neked.

[ Szerkesztve ]

(#26190) szabof1 válasza Jaffa75 (#26163) üzenetére


szabof1
őstag

Én a régi nagyoktól olvastam.
Tudom, hogy működik (legalábbis nekem 1x már működött) az alap rom visszarakása nélkül is, de ha hosszú távon és problémák nélkül akarod használni a NANDROID restore után, akkor biztosabb, ha nulláról állsz vissza. Persze vállalkozó kedvűek kísérletezhetnek, max. ha előjönnek hibák, akkor megcsinálják nulláról az alap rom felrakásával.
Ez ugyanolyan, mint pl. CM7 - MIUI rom váltásnál is működhet simán CWM-ből a csere, de a profik mindig nulláról kezdik...

(#26191) Shirchy válasza Joke21 (#26189) üzenetére


Shirchy
tag

Nagyon szépen köszönöm!

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#26192) torok0087 válasza Joke21 (#26189) üzenetére


torok0087
csendes tag

joke mi az?? mi lesz készen holnap??

(#26193) Joke21 válasza torok0087 (#26192) üzenetére


Joke21
aktív tag

Az MSGinger 3.0 Holnapra van kiírva.

(#26194) Toto00 válasza natë (#26187) üzenetére


Toto00
tag

Sorry! elnéztem. elvileg ezt majd egyszerüen felpakolhatom a wajkiui 1.10.21-re?

(#26195) szabof1 válasza Shirchy (#26185) üzenetére


szabof1
őstag

(#26196) szabof1 válasza Toto00 (#26194) üzenetére


szabof1
őstag

Nem egyszerűen, de igen, felpakolható. Már írtam a telepítéséről a döfi topicban és ide is belinkeltem a héten.

(#26197) Toto00 válasza szabof1 (#26196) üzenetére


Toto00
tag

kösziköszi!

(#26198) Shirchy válasza szabof1 (#26195) üzenetére


Shirchy
tag

Oké köszönöm... Még nem kezdtem el felpakolni a másikat...
Mellesleg mi a különbség a két linkelt rom között?

[ Szerkesztve ]

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#26199) Joke21 válasza Shirchy (#26198) üzenetére


Joke21
aktív tag

Aközött amit szabof1 és én linkeltem? Az ég világon semmi, ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#26200) lsebestyen


lsebestyen
addikt

ha bootlooppal állok szemben, akkor hogyan tudom visszarakni, a gyári romot? sajnos nincs mentés róla! cm 7.1-et raktam fel! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.