Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) domerator válasza tarnagy (#12844) üzenetére


domerator
veterán

Szóval a wifi tether nem megy... hát ez van...

Egyelőre marad az 1.10.7 !

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12852) Weeman1


Weeman1
veterán

Basszus,ha jól olvasgatok a Soc kamerát lehet cserélni Bayer-re?

Xiaomi 11T Pro

(#12853) ruan


ruan
tag

Hello
A gyári 2.2 defy ébresztőórát honnan tudnám újra felrakni, nem tetszik a CM 7.1-es.
A froyo ROM zip-jéből ki lehet szedni, és fel lehet rakni?
thx

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#12854) Neck válasza natë (#12700) üzenetére


Neck
veterán

Akksi idő Defy+ ROMhoz képest?
720p Defy+ ROMhoz képest? (Csak nekem tűnik jobbnak az MS2Ginger?)

Füles kijelzés nekem nincs Defy+ alatt se...
Füles gombja nekem is a hangvezérlést kapcsolja...
Launchert nemtom... a gombok meg alig fényesebbek mint Froyo alatt, MS2Ginger durvább ennél?

Légyszi reflektálj :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12855) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!

Ezt olvastátok?

Mely telefonokra várható az Ice Cream Sandwich?

Kiemelném ezt a sort:

"Motorolánál a Defy+(ill. a felsőbb kategóriába) esélyes lehet, hiszen eléggé friss telefon, egész jó hardverrel, vétek lenne kihagyni."

Na ez bizony nagyon jó lenne!

Pixel 7

(#12856) zsolt19900 válasza szabof1 (#12845) üzenetére


zsolt19900
őstag

ha nem csinálom meg a 3b-t akkor marad minden, az frankó, és még egy keresztkérdés, ha lenne mégis valami probléma -mert miért ne :)- akkor van olyan program ami widgetestül mindenestül; kontakt, sms, programok lement mindent a készülékről?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#12857) Neck válasza Neck (#12854) üzenetére


Neck
veterán

Ne sértődjetek meg, de:
A rengeteg offolást, illetve a kinek a p.cse meg ROMja nagyobb/jobb szebb flame-et, meg kinek jobb/rosszabb a kijelző / szeme / felvett videója szócséplést, ha lehet, kerüljük el.
Egy délutánt kihagytam, és 300! hozzászólást kellett visszaolvasni, hogy ismét up-to-date legyek. Szóval megkérném RootRulez!, Chab7, Domerator nagyrabecsült Difájmájszter címmel kitüntetett kollégákat, és a többieket, akik szintén sokat offolnak, hogy legyetek szívesek egy kicsit kevesebbet veszekedni / offolni, mert sok az ocsú, kevés a búza, nehéz kiszedni a tényleg érdekes/hasznos információt. A mélyvíz legyen mélyvíz.

Nagyon szépen köszönöm a megértést!

Domerator: Látod, pont erről beszéltem, újabb felesleges HSZ :(

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12858) domerator válasza Neck (#12857) üzenetére


domerator
veterán

chab7-et a sor elejére ha kérhetem... maradjunk tényszerűek.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12859) natë válasza Neck (#12854) üzenetére


natë
nagyúr

Az akksiidő nekem az összes defy+ rommal kiváló.
Füles kijelzés froyo alatt sem volt, ebben domerator megerősített.
Füles gombra van Market app.
A gombok világítása ugyanolyan mindenél, sőt a defy+ oknál is ugyanolyan, mintha defy-ra telepítesz defy+ romot. Szóval erre nem lesz javítás, mivel ez nem hiba.

Egyebet nem mondhatok, kérem kapcsolja ki.

Ami viszont beszarás jó benne (a blurban) az üzenetkezelés. Gondoljatok csak bele, 4 napja ez van a telómon :Y

Event : 720p-s vicces videókat linkelhetnénk (szigorúan saját készítésű) a sok flame helyett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12860) georef


georef
tag

Sziasztok!

Van vkinek javaslata nagyobb kapacitású akkumlátorra. Milyet és hol érdemes venni.
THX

(#12861) natë


natë
nagyúr

Lejárt az idő.

Készítettem egy képet a Ginger kamerájával, minimál fény, ohne makró, quickshot.
Ne azt nézzétek mi van rajta.
Úgy gondolom, bár nem vagyok vájt-szemű, hogy nagyonnemrossz!

[link]

(#12862) domerator válasza natë (#12861) üzenetére


domerator
veterán

Ha valami olyanról csináltál volna képet, amiről tudjuk micsoda, akkor azt is tudnánk, hogyan kellene kinéznie és könnyebb lenne a megítélése számunkra... ez a valami lehet akár piros is a való életben...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12863) Neck válasza natë (#12861) üzenetére


Neck
veterán

Hogy érzed, szerinted is jobb a Ginger által készített videó, mint a sima Defy+ ROM-é?
Nekem kevésbé tűnik zajosnak, te mennyire próbálgattad?

Szerk:
Egyébként, meguntam az USB-mmel való bénázást, letiltottam az alaplapomon lévő USB vezérlőt, vettem egy PCIE USB3.0 kártyát, azóta 4.5MB/s.
Tudom, nem nagy szám, de ez már a kártya vége szerintem :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12864) Jaffa75 válasza szmayer1 (#12850) üzenetére


Jaffa75
őstag

igen, majd a telepítés után a recoveryből... :K

(#12865) YAS-dude válasza sanyirigo (#12855) üzenetére


YAS-dude
őstag

Jah, "friss hardverrel" és ugyanazzal a froyo kernellel ami a defy-on is fut, majd biztos lesz rá ICS, ha még a GB kernelt se bírták rátenni. Szóval hiába mondják hogy 2.3-at futtat, ez csak részben igaz.

[ Szerkesztve ]

(#12866) natë válasza domerator (#12862) üzenetére


natë
nagyúr

Nézd, ezt a képet nem a PH-ra készítettem, hanem a melómhoz kellett. Bocsájtsd meg nekem, hogy nem szaladtam ki a mezőre pitypangokat fotózni. :D
Tök mindegy mit ábrázol, a képminőség megítélhető. Ja és nem piros, zöld...

Neck : szerintem is sokkal jobb, 100x linkeltem, de itt jól látszik. Ettől szarabb időben nem nagyon lehet videózni.

[ Szerkesztve ]

(#12867) Neck válasza natë (#12866) üzenetére


Neck
veterán

Meggyőztél, meg a szélforgós is meggyőzött :D

Ha lehet kérni még egy videót, lámpával megvilágított szobában felvéve?
Van egy elméletem, kiváncsi vagyok rá (más a zajszűrés)
Nekem is van egy ilyen videóm, én is feltöltöm mindjárt, hasonlítsuk már össze.
Ahogy észrevettem, a Defy+-é nagyon zajos sötétben. Jó látási viszonyoknál szépet csinál, bár a z élek ott is piros/kéken villódznak, ha nagyon figyel az ember.

A ti Gingeres videótoknál ezt kevésbé tapasztaltam, sőt egészen vállalhatóak.

Felvennél nekem egy ilyet tesztből? :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12868) szmayer1


szmayer1
senior tag

Feltettem az új defy+ ROM-ot. Tetszik csak egy gondom van vele mégpedig az hogy eltünt teljesen a térerő.... :O Eddig ilyen problémám nem volt még a régi defy+ ROM-al sem. Esetleg valami ötlet?? Mert így hiába tetszik, ha telefonálni nem tudok vele ja kb: 4 éves a sim kártyám szerintem ez nem sok.

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#12869) Jaffa75 válasza szmayer1 (#12868) üzenetére


Jaffa75
őstag

baseband switcher? :U -Central Europe

[ Szerkesztve ]

(#12870) natë válasza Jaffa75 (#12869) üzenetére


natë
nagyúr

+1

Igen, ezt elfelejtettem én is leírni, hogy telepítés után rögtön át kell állítani a basebandet.

[ Szerkesztve ]

(#12871) Jaffa75 válasza natë (#12870) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szabof1-gyel már értekeztünk itt a fórumon az Ms2Gingerről.. neked laggol? Nekem néha, ez az egy ami zavar... illetve az , hogy többször elveszti a térerőt, és csak segélyhívásra alkalmas - ilyenkor hiába tolom át repülő üzemmódra, majd vissza - újra kell indítani! Ezt ma 2x eljátszotta a lelkem 2 különböző helyen, pedig ott mindig full a térerő... :U

(#12872) natë válasza Jaffa75 (#12871) üzenetére


natë
nagyúr

A lagot mire érted?
Térerő problémám soha nem volt. Sőt másmilyen sem.
Launcher Pro-val használom, azzal frankó.
Én egyébként úgy tudom, hogy csak a froyo használja hardveres gyorsítással a launchert.

Más: a 720p természetes fénynél frankó, ahogy írtam is, engem meggyőz minden így fölvett videó. Mesterséges fénynél viszont borzalmas, ugyanúgy, mint a wide vagy a VGA. Egyszerűen ez az optika elvérzik ilyen körülmények között.

[ Szerkesztve ]

(#12873) Lacivagyok


Lacivagyok
csendes tag

Sziasztok!
Mennyire érdemes használni a rom manager app-ot?Mert ahogy nézelődtem benne,könnyebb nyomon követni az új verziókat stb.
Vagy maradjak a szokásos rom telepitgetésnél?

(#12874) szmayer1 válasza Jaffa75 (#12869) üzenetére


szmayer1
senior tag

Bocs de ezt hol találom??

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#12875) Jaffa75 válasza natë (#12872) üzenetére


Jaffa75
őstag

görgetés közben, vagy app megnyitásakor szaggat, vagy az eddigi ROM-okhoz (Miui, Wiui, CM7) képest überlassú...
Az eddigi rom-okon nem volt gondom a térerővel, ez most új! Azért kérdezősködöm, mert neked is Nordic az alapja ha jól tudom...

(#12876) natë


natë
nagyúr

Over the last few releases, I've had a lot of restarts when using google places (searching for restaurants while on the road)...haven't had any restarts ever up until a few weeks ago - anyone experiencing this?

Anno ezért zörögtem Wajknak, én is ilyet tapasztaltam MiUi vonalon, főként a romjánál. Valakinél a legfrissebb MiUi-nál is előjött.
CMiUinál gondolom azért nem tapasztalható, mert a driverek új CM7-esek.

(#12877) Lacivagyok válasza Lacivagyok (#12873) üzenetére


Lacivagyok
csendes tag

Nos közben lenne egy kérdésem is...Azt kéri flash-eljem a recovery-t.Megcsinálhatom vagy hagyjam meg a mostanit ami ugye rendben működik.Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#12878) szabof1 válasza zsolt19900 (#12856) üzenetére


szabof1
őstag

Nandroid backup a Custom Recoveryben - az mindent lement.

(#12879) Jaffa75 válasza szmayer1 (#12874) üzenetére


Jaffa75
őstag

Ez nehéz hirtelen, mivel Defy+ romom nem volt, most a Ginger van fent, ami nem tudom mennyire azonos vele :B ... a CM7-nél a menüben az appok közt volt (kék)!
Gingernél más a neve ott is az appoknál vanDefy Baseband néven fut piros ikonnal... :K

(#12880) szabof1 válasza Jaffa75 (#12871) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem nem volt még térerő problémám vele. Én is átállítottam azonnal a szokásos Central Europe... Hong Kong stb.-re, de valami hibát írt ki akkor ("Unable to detect your baseband configuration...")

Más:
Ma viszont 2x is hosszabb bejövő hívásom volt hárombetűs navígáció közben és mindig a hívó tette le és a hívás befejezése után még 10-20 mp-ig nem tűnt el a hívás képernyője és a lerak gombra sem reagált, de utána simán folytatta Isti az instrukcióival. Érdekes

[ Szerkesztve ]

(#12881) Jaffa75 válasza szabof1 (#12880) üzenetére


Jaffa75
őstag

fc lett, amikor most rákerestem és meg szerettem volna nyitni, hogy segítsek... :DDD

most is erőlködik a térerővel roppantul, pedig itthon mindig full.. az előbb 1 és 0 volt a térerő,, most 3-4... :U ugyanez van a wifivel is, pedig 3 méterre vagyok tőle (tegnap a hálóból dolgoztattam este, 2 csukott ajtón keresztül hibátlanul, úgyhogy passz...)!
Viszont 55%-on van még, pedig 40 percet toltam futás közben a winampot rajta :C

[ Szerkesztve ]

(#12882) szmayer1 válasza Jaffa75 (#12879) üzenetére


szmayer1
senior tag

Ó Köszönöm szépen. Most oké Egyébként nekem is a Ginger van fent, csak rosszul írtam.
Mégegyszer köszönöm :R :R :R :R :R

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#12883) szabof1 válasza Jaffa75 (#12881) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem első ránézésre úgy tűnik, hogy gyorsabban merül (a Battery Monitor Widget mA értékei alapján), de mégis ugyanaddig bírja, mint máskor.
Viszont most a 2. merítésnél sem jelentkezett egyetlen hirtelen esés sem (sem a szokásos 6x-ről 4x%-ra, de volt korábban már felette és alatta is hirtelen esés). Így megbízhatóbb és tervezhetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#12884) Jaffa75 válasza szabof1 (#12883) üzenetére


Jaffa75
őstag

Mint ahogy írtam, engem ez a része nem zavar, nem is nagyon figyelgetem.. amit nyújt, ahhoz képest nem eszik sokat! sokszor volt már, de aki fogyasztási bajnokot szeretne annak nem okosteló kell.. :DDD

A kollégám benevezett a Defy mellé egy HTC-re is, ott van olyan a fórumon, hogy vki 1900-on (!) :Y dolgoztatja a procit... magasabb az órajel mint a feleségem netbookján... :DD :DDD
N

(#12885) Neck válasza Jaffa75 (#12875) üzenetére


Neck
veterán

Próbáld meg feltenni az aláírásomban megtalálható RAM optimalizálást.
Walter79 külön írta, hogy Init.d ready a ROM, tehát együttműködik az indításnál lefutó scriptekkel. Hátha segít.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12886) Jaffa75 válasza Neck (#12885) üzenetére


Jaffa75
őstag

ez új lesz, remélem nem leszek hozzá nagyon láma. :DD :DD :DDD . köszi!

(#12887) Neck válasza Jaffa75 (#12886) üzenetére


Neck
veterán

Egy fájlt kell egy mappába bemásolni, és restartolni :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12888) Jaffa75 válasza Neck (#12887) üzenetére


Jaffa75
őstag

de csak reggel... :K ránéztem, talán elég leszek hozzá... :DDD :P

(#12889) Lacopapi válasza domerator (#12862) üzenetére


Lacopapi
addikt

Dom,megy fel az 1.10.21-es US.....majd referálok.. :DD

(#12890) Neck


Neck
veterán

Mozz:

Írják, hogy fehér a statusbar fent az MS2Ginger alatt. Nekem a Defy+ ROM alatt sötétkék, ami szintén zavart, de már megszoktam. Viszont a fehér sz@r. :(

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#12891) szmayer1


szmayer1
senior tag

Esetleg hosszútávon nem lesz probléma az alsó gombokkal a Ginger ROM-ban Gondolok én arra,hogy erősen világítanak gombok. Szerintem azért mert lehet hogy több feszültséget kapnak. Mert a ledet máshogy nem lehet tönkretenni csak + feszültségemeléssel különben majdnem örök.
Egy hiba a root expoler nem akar elinulni fc Van valami másik progi amivel lehet a system mappába okoskodni pl törölni

üdv

Neck
nekem nem fehér sötétkék Ginger ROM

[ Szerkesztve ]

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#12892) student


student
őstag

cm7-be hogy oldottátok meg hogy ne kelljen 3naponta a wpa file-t kitörölni a disconectáló wifik miatt?

(#12893) szabof1 válasza Neck (#12890) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem is sötétkék a status bar háttere MS2Gingerben.

(#12894) domerator válasza Lacopapi (#12889) üzenetére


domerator
veterán

Na erre kíváncsi leszek... (de miért offba írtad...)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12895) szmayer1


szmayer1
senior tag

Mivel a telefon nyelve nem magyar, azt nem lehet megoldani valahogy, hogy legalább a marketről letöltött progik emberi nyelven kommunikáljanak velem

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#12896) Lacopapi válasza domerator (#12894) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mittomén...mindenesetre megnyugtatlak,wifi tether mindkét módon tökéletes. A rom gyors és tiszta,mint egy új Ferrari :DDD Foto egyre jobb,video a szokásos 640x480,hangja jó,kép éles és van világítás estére...mi több,lakásban használható is,persze a maga keretei között.
Itt tartok,de be kell laknom...különösebb változást (látványosat) nem látok...a MotoFM erre sem megy fel.Zenelejátszó a szokásos.

[ Szerkesztve ]

(#12897) domerator válasza Lacopapi (#12896) üzenetére


domerator
veterán

Jól értem? Működik ahogy kell... végül is ez a dolga...
Az elődjére rá lehet ezt tenni FR nélkül? Megmaradnak a cuccaim?

Ja... és hálásan köszi!!!

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12898) Land


Land
veterán

Üdv!

Lehet, hogy újra visszatérek a Defyhez. Hófehér verzió kapható/létezik nálunk?
RC1-nél adtam el anno. Azóta történt lényegi változás a CM7 ROM-okban, illetve egyéb fincsi ROM készült rá?
Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12899) natë válasza szmayer1 (#12891) üzenetére


natë
nagyúr

Nem lesz, mert akkor minden Defy + elpusztul.

(#12900) Lacopapi válasza domerator (#12897) üzenetére


Lacopapi
addikt

Szerintem frissítheted minden gond nélkül,bár én már a 14-esről is csináltam egy nandroid mentést,neked is ezt ajánlom,aztán,ha mégsem oké,akkor pár perc és visszatérhetsz a megszokotthoz. Nincs mit köszönni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.