Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3727) nikkel111


nikkel111
csendes tag

Na Urak erre varrjon valaki gombot ...;)

A probléma:

Tehát adott 1 istenverte HD Ready (1024x1024) plazma amihez hdmin kivül van mindenféle inputom ...jelenleg HDMI-DVI kapcsolattal próbálkozom.
Az MK808B rádugva eltünik a nincs hdmi jel üzenet és csak sötétszürke képernyő van ...ha lehúzom akkor megjelenik a nincs hdmi jel üzenet

Tehát ez alapján jel egyértelműen van , egyre erősebben hajazok arra hogy az istenverte tv nem tudja lekezelni az inputot a 1024s felbontás miatt ...

Kizs volt olyan rendes hogy két kernelt is felpakolt újra ami elméletileg tudja a 1024s felbontást.
Ma megflasheltem a MK808B Finless1.5s romjával úgy hogy beletettem a Kizs féle 1024x780 és ...v4_480 kerneleit ... A flashelés mindkét esetben hiba nélkül lement ! Viszont nem működött ... :W Nem égett a kék led ...illetve jelet sem adott ... mintha nem kapott volna tápot ...

Enyhe idegroham után ráhúztam a mk808b_401 javítást ami állítólag ezt a hibát javítja ...helyre is hozta ...most az eredeti állapot állt visza ...

Tud e valaki valami okosat mondani erre ... :)

(már bocs hogy ennyit rinyálok ... de ha valaki hasonló cipőben lesz ... legalább lesz megoldás ... :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.