Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Flexy90


Flexy90
senior tag

Ez lehet az az új cucc amit nemrég linkelt valaki? Külső antennás a már szokásos RK3066 chipsettel!

Xiaomi Fan

(#2552) imiadmin válasza TraceR (#2543) üzenetére


imiadmin
őstag

ez nagyon jó ár... megnéztem az eladó többi cuccát: $65.14-ért már RC12-vel adja az MK808-at... :))
ez a plusz $8 meggondolandó... :DD

én rendelek egy ilyet... :Y

(#2553) kazan23 válasza #79335424 (#2541) üzenetére


kazan23
aktív tag

Köszi, valóban nem fejtegeti, hogy mi is az amit árul...
Azt hogy "gyenge a vas", hogy érted?
"gyengébb" lenne az Allwinner egy asus o!play mini plus-hoz képest, amiben 500 MHz Realtek 1185 IC ketyeg?

(#2554) brekes válasza kazan23 (#2553) üzenetére


brekes
tag

Igen gyengébb..

(#2555) Z_T válasza Flexy90 (#2551) üzenetére


Z_T
aktív tag

Igen, ezt linkeltem pár napja, de vigyázz: 4 GB a NAND Flash!
Az, hogy lehet memóriát rendelni hozzá, az szép dolog, de az külső TF kártya lesz!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#2556) #79335424 válasza PcCar (#2550) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy a gyár állt át.

Internal Wi-Fi Chipset of TV Sticks:

(Cortex-A9) RK3066 Rockchips
Uhost U2 - RK903 (BCM40183 - Broadcom 4330 Based Chipset) (Bluetooth v3.0)
MK808B - RK903 (BCM40183 - Broadcom 4330 Based Chipset) (Bluetooth v3.0)
MK808 - RK901 (BCM40181 - Broadcom 4329 Based Chipset)
MK806 - RK901 (BCM40181 - Broadcom 4329 Based Chipset)
iMito MX1/MX2 - Mediatek MT5931 (Bluetooth v2.1: Mediatek MT6622)
UG007 - Mediatek MT5931 (Bluetooth v2.1: Mediatek MT6622)
UG802 - Realtek RTL8188EUS
Minix Neo G4 - Realtek RTL8188EUS
Rikomagic MK802 III - Realtek RTL8188EUS
Rikomagic MK802 IIIS with Bluetooth - Mediatek MT5931 (Bluetooth v2.1: Mediatek MT6622)

(Cortex-A8) A10 Allwinner Uhost U1A / MK802 / Rikomagic MK802 II - Realtek RTL8188CUS

(Cortex-A5) TCC8925 Telechips CX-01 - Realtek RTL8189ES

Internal Wi-Fi Chipset of TV Box:

(Cortex-A9) RK3066 Rockchips
Minix Neo X5 - RK903 (BCM40183 - Broadcom 4330 Based Chipset) (Bluetooth v3.0)

Order of best Wi-Fi Chipset:

Realtek (Best, Hotspot, signal 150Mbps) > Mediatek (signal 65Mbps) > RK901 or RK903 (signal 65Mbps)

(#2557) Potzee


Potzee
addikt

35$...vajon mennyi és melyik lesz az alja?

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#2558) KIZS


KIZS
aktív tag

Íme az új kernel: [link]

Ez nálam ezt tudja:

(Nekem most éppen a Finless 1.6 van fent, de szerintem az 1.5A is ezt produkálja. A CM10 pedig talán még gyorsabb is.)

Érdemes megnézni, hogy az előző verzióhoz képest brutálisat gyorsult a 3D teljesítmény (2656 vs 3497), pedig a Mali-t most nem piszkáltam. Előző mérés.

Viszont ez kernel picivel többet fogyaszt (2A táp már tényleg kell neki a tapasztalatom szerint), illetve figyeljetek a melegedésre is (bár én nem tapasztalok semmi extrémet még GTA III után sem).
Nyilván saját felelősségre stb, stb...

(#2559) sipi25 válasza Potzee (#2557) üzenetére


sipi25
tag

Hi!

Nekem még sikerült egyet megcsípnem ebből, 20,5$ elég olcsó volt... :):

http://dx.com/p/u2-mini-android-4-0-network-multi-media-player-w-wi-fi-hdmi-tf-black-4gb-ddr-iii-1gb-145864

üdv

(#2560) Indiant


Indiant
addikt

Egy érdekes megoldás, mert az itteni közönség nyitott az új megoldásokra.
[link]

(#2561) RufuszX válasza Indiant (#2560) üzenetére


RufuszX
senior tag

Érdekes megoldás, de semmiben nem tud többet mint a topicban is tárgyalt eszközök, max abban hogy nagyobb és drágább. Na jó, talán egy jól kiforrott rendszer lesz rajta, de azt hiszem ezt már elmondhatjuk a többi eszközről is és talán hivatalos magyar forrásból is be lehet majd szerezni.

Mondjuk első pillantásra én is azt hittem hogy kinect szerű irányítást kap, akkor tényleg érdekes lett volna. :)
De ha csak egy kamera, akkor az már most megoldott ezeknél a készülékeknél.

(#2562) Indiant válasza RufuszX (#2561) üzenetére


Indiant
addikt

Csak mint egy érdekesség.
Már akinek van pont c310-es kamerája....

(#2563) Rolfy


Rolfy
csendes tag

Sziasztok, mint abszolút kezdő ebben a témában a segítségeteket szeretném kérni. Elsősorban TV-n netezésre, email-re, Skype-ra (ha működik egyáltalán) szeretnék venni egy android TV kütyüt -nem tudom a helyes megnevezést- Film nézésre nem használnám, mivel Dreambox HD500-asom van :)
Ami jelenleg rendelkezésemre áll:
Billentyűzet: http://www.logitech.com/hu-hu/support/8276?crid=404&osid=1&bit=32
Egér: http://www.logitech.com/en-us/support/v470-cordless-laser-mouse-for-bluetooth?osid=1&bit=32
és egy egyszerű hétköznapi Logitech webcam. A WiFi router ugyanabban a helyiségben van, ahol a 42"-os plazma TV természetesen HDMI csatlakozási lehetőséggel. A kérdés, hogy melyik kütyüt vegyem meg, illetve hol, és a Skype (kamerával )működni fog-e rajta?
A TraceR által linkelt: http://www.ebay.com/itm/NEW-Dual-core-mini-Android-4-1TV-Box-MK808-mini-pc-Air-Fly-Mouse-RC12-NEW-ARRIVE-/221173071622?pt=UK_Sound_Vision_Internet_TV_Media_Streamers&hash=item337ef13f06
vagy keressek Imito MX1 vagy MX2-t?

Előre is köszönöm a segítséget és a válasz(oka)t.

(#2564) Indiant


Indiant
addikt

Talán megoldódott a 2A-es adaperem nem működése.
Az adapterben minden ok. De az átalakító, ami a 220-ba megy az úgy van megoldva, hogy a kis csavar fogja össze és valószínű nem ért össze, így nem ment át a delej. Meghúztam jobban és világít. :C
Kicsit banális hiba.

(#2565) marcedli válasza RufuszX (#2561) üzenetére


marcedli
tag

Szerintem kicsit felületesen nézed ezt a dolgot.

1. Archos
2. Archos ROM (amik tudvalevőleg elég jók szoktak lenni)
3. Garancia
4. Nem lógó és leszakadó csatlakozók
5. Kontroller (ami alaphangon kb 18-20k forint)

Szerintem összesen 130 dollár (30k forint) nem sok érte, tekintve, hogy így a készülék max 10.000-be kerül...

[ Szerkesztve ]

#csakawaze

(#2566) RufuszX válasza Rolfy (#2563) üzenetére


RufuszX
senior tag

A leírtaknak tökéletesen megfelel egy ilyen eszköz.
Amit figyelembe kell venned:
- az egér bluetooth-os így csak olyan készülék jöhet szóba ami kezeli a bluetooth-t. MK808-as újabb romjában és kerneljében már benne van az adapter támogatása, de a topicban is olvasható, hogy nem sikerült életre kelteni. (azóta lehet hogy változott a helyzet)
- a másik kérdés a kamera pontos típusa, mert érdemes utánajárni, hogy valaki használta-e már ilyennel vagy van-e a kompatibilis kamerák listájában, mert könnyen előfordulhat, hogy nem ad majd képet (bár pont nekem egy logitech kamerával működik, de ez nem garancia.)

Így elsőre én azt mondanám hogy iMito MX1 a Neked kitalált készülék.

Egyébként még amit mérlegelni lehet, ha valóban iylen áron van az MK808 és RC11 kombináció, akkor az egeret és a billentyűzetet kiváltani az RC11-essel és jobban is jártál mint a ~63$-s MX1-essel és a meglévő perifériáid is megmaradnak :)

[ Szerkesztve ]

(#2567) RufuszX válasza marcedli (#2565) üzenetére


RufuszX
senior tag

A kommentemben említem is, hogy valószínűleg kiforrott rendszer lesz rajta.

Azért azt a 130$-s óvatosan venném készpénznek. Vagy ennyiért szerzed be külföldről (ismét garancia nélkül) vagy itthon rájön az Áfa, a vám és a kereskedő haszonkulcsa.

Ami a lógó és leszakadó alkatrészeket érinti én rengeteget használom, hurcolom a családhoz, pihenéshez is a szállodában ( :) ) és sok mindent tesztelgetek vele, de (lekopogom) nincs ilyen problémám.
Egyébként pedig egy valóban 50$-s eszközről van szó, részemről nincsenek vele szemben olyan elvárásaim, hogy megváltsa a világot és "macskabiztos" is legyen :)

Ami viszont tény, hogy ezek a tv stick-ek szerintem azoknak valók, akik szeretnek bütykölni-mókolni vele és ebben is örömüket lelik. Az archos eszközzel ilyen kívánalmak nem hiszem hogy lesznek, mert kapsz egy eszközt ami rádugsz a gépre bekapcsolod és teszi a dolgát. De ennek ára (van) lesz.

A kontrollert pedig nem hiszem hogy akkora durranás lenne. Például én nem is tenném ki az asztalra a tv elé. De ízlések és pofonok.

(#2568) Sennalacy válasza KIZS (#2558) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

Nálam 11380, majd 11330 lett másodszorra ( másodikra a CPU esett kb 300 pontot viszont mivel belső SD kártyát teszteltem, az meg nőtt 150-et a gyorsabb olvasás miatt. )

1.6-os Finless és az új 720-as kernel volt fent. Lesz belőle 1080p-s?

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#2569) Z_T válasza Rolfy (#2563) üzenetére


Z_T
aktív tag

Olvass vissza pár oldalnyi hozzászólást, és olvass bele a 802-es topik végébe.
Igazából nincs királyi út: nem lehet egyértelműen megmondani, hogy mi a legjobb. Most néztem csak a dx-en mennyi ilyen kütyü van: átláthatatlan!

Én biztos nem vennék 20 USD-s változatot, sem a színes újdonságokat! Még egy adott típust is "ki kell fogni", hogy jól működjön, és persze rengeteg mindentől függ a jó működés: táp (2A), wifi, firmware, kernel, stb.

Ha megnézed a Youtube -ot, akkor van néhány kolléga akik a Skype-ot sikerült működésre bírniuk, és ebben a topicban is megy a gyorskereső! :)

Még egy gondolat: számíts arra, hogy ha bármelyiket megrendeled, mire ideér az kb 1 hónap (legalábbis novemberben és decemberben kb ennyi idő volt a szállítás)! Ezalatt az idő alatt az ára kb 15%-kal fog csökkenni, mert megjelennek újabb kütyük!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#2570) Rolfy válasza RufuszX (#2566) üzenetére


Rolfy
csendes tag

Köszönöm
Megnéztem a kamerát, ez az:
http://www.logitech.com/en-us/support/352?crid=405&osid=14&bit=32
Nagyon pozitív lenne ha működne is :)
Mivel munkám miatt elég sokat írok, így szívesebben használnám a http://www.logitech.com/hu-hu/support/8276?crid=404&osid=1&bit=32 billentyűzetet, és mivel ebben ott van a touchpad, így az egér dolgot is nagyjából megoldottnak gondolom. Biztos tök jó dolog az RC11 vagy RC12-vel hadonászni a levegőben, de ékezetes szöveg bevitelre nem kínzás?

(#2571) Rolfy válasza Z_T (#2569) üzenetére


Rolfy
csendes tag

Na igen, pont ez az, hogy visszaolvastam mielőtt kérdeztem volna, ezért zavarodtam össze, hogy akkor most mi is van? :Y
Nem vagyok híve az olcsóbb megoldásnak, az ár/érték arány híve vagyok, így inkább adok többet, de az tényleg jó legyen. Ezért kértem a hozzáértő tapasztalt felhasználói véleményeteket.
A szállítási idő sajnos adott, ez van :(

(#2572) RufuszX válasza Rolfy (#2570) üzenetére


RufuszX
senior tag

A kamerával kapcsolatban nincs tapasztalatom és nem is olvastam még róla, így lutri a dolog. Esetleg itt nézz körül, hátha valaki használta már hasonló kamerával.

Amit azért megfontolásra ajánlanék, hogy plazma tv-k nem túlságosan szeretik a hosszan tartó statikus tartalmakat. Jómagam is plazmával használom de tartós netezésre, gépelésre nem kifejezetten merem. Ghostot már így produkált, igaz régebbi a tv-m, de fő az óvatosság. A status bart mindig elrejtem és adok neki időnként egy-két filmet is, hogy "lemossa" a kijelzőt.

Tehát plazma mellé, csak netezésre nem kifejezetten ajánlanám. De erről a témáról a plazmás topicban okat lehet olvasni. (van aki szerint nem kell óvni olyan erősen ezeket a paneleket de van aki szerint érdemes vigyázni rájuk)

Amúgy meg ha sokat gépelnék rajta, akkor biztosan egy teljes méretű vezetéknélküli bill+egér kombinációt választanék.

A szállítás pedig abszolút random. Az első megrendelt készülékem több, mint egy hónapot jött a második már alig 2 hét alatt itt volt a rendeléstől számítva.

[ Szerkesztve ]

(#2573) Potzee válasza sipi25 (#2559) üzenetére


Potzee
addikt

Ú, ez bitang jó áron volt... :K
bár az Allwinner procival fogsz küzdeni...állítólag az nem valami erős...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#2574) RufuszX válasza Potzee (#2573) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy erre is felheggeszthető-e a Linux, de ha igen, akkor ennél olcsóbb letöltő gép kevés van. ;]

(és elméletileg megy rajta: "It is also possible to run Linux on the Uhost by installing it on a micro SD card and the Uhost will automatically boot from the TF card slot.")

[ Szerkesztve ]

(#2575) KIZS válasza Sennalacy (#2568) üzenetére


KIZS
aktív tag

Este csinálok 1080-as verziót is.

(#2576) Potzee válasza RufuszX (#2574) üzenetére


Potzee
addikt

...ja... :) és még van belőle...
én már a dx-en vagyok... :)
...4.5k -ért???
Köszi sipi25 a tippet!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#2577) Rolfy válasza RufuszX (#2572) üzenetére


Rolfy
csendes tag

Na nem napi 10 órás statikus üzemre gondoltam a TV-n, hanem hogy ránézzek az emailekre, vagy ha valamit hopp meg akarok nézni a neten, -mivel kényelmes ember vagyok :) - sokkal hamarabb nyomnám meg a HDMI gombot a TV távirányítón, mintsem átmenjek a dolgozó szobába, bekapcsoljam a PC-t stb :) Ennyitől nem égne be az tutti :)
Ha lenne valaki dél-Pesten vagy a környékén akinél megnézhetném élőben ezt a cuccot, nagyon hálás lennék érte :)

(#2578) Z_T


Z_T
aktív tag

Van a Youtube-on egy mk808 összevetés a négymagos gk802-vel.
A benchmarkos videó ITT, a videó lejátszós összehasonlítás PEDIG ITT található!

A lényeg, hogy egyátalán nem meggyőző (még) a négymagos teljesítménye!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#2579) Rolfy válasza RufuszX (#2572) üzenetére


Rolfy
csendes tag

A kamerával kapcsolatban találtam egy videót, ahol említi is, hogy a normál Logitech kamerájával nem ment a Skype csak a Microsoft LifeCam VX700-zal, ha jól értem ezzel is csak egyirányban.
http://www.youtube.com/watch?v=owsUMKhbZb4 3:44-nél

(#2580) kazan23 válasza brekes (#2554) üzenetére


kazan23
aktív tag

Ezek szerint a MINIX-NEO-X5 a legolcsóbb "működő" doboz, aminek van optikai kimenete?

[ Szerkesztve ]

(#2581) sirarcheer válasza kazan23 (#2580) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én is ezzel szemezek, de linkeltek oldalt hogy hiába van optikai kimenete nem tudja android csak a stereot jelenleg. Valamint a WiFi-je nem a legjobb. (Ha kábelen kötöd össze akkor nem gond.)
Akkor a kavar még hogy én inkább várok, amíg nem lesz valami tényleg best buy mert most úgy látom hogy van 50 féle kütyü de egyik sem tökéletes. ( AZ xda összehasonlításból is ez jött le XDA)

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#2582) #79335424 válasza Rolfy (#2579) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tartós gépelésre én is teljes bill-t javasolnék. Ha stabil felületen használnád, akkor a Logi MK220 jó választás lehet. Ágyból pötyögésre azért nem ideális, mert az alsó gombsornak nincs kerete, így könnyen benyomódnak. Ha jól tudom, Marcedli használja 400 -assal, tehát műxik vele. Ha jól emlékszem, az Iponnál láttam olyan bill. -t, amihez egy droidos távirányítót is adnak. Úgy emlékszem, pozitívak voltak a visszajelzések. A Mediatek bluetooth egy eszközhöz jó, kettőnél ledob. Lehet, hogy a broadcom chipesek jobbak, mert azokban bt 3.0 van (lásd feljebb a táblázatot). Úgy tűnik, a 808B -nél nem egyértelmű a wifi/bt chip. Skype -ot hanghívásra használtam, usb hangkártyával működött minden kügyümmel.

(#2583) #79335424 válasza sirarcheer (#2581) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kedves angolul jól tudók! Lefordítaná vki, hogy abban az XDA -s összehasonlításban pontosan mit ír a srác a négymagos linuxhoz fűződő viszonyáról? Kössszi!

(#2584) sipi25 válasza RufuszX (#2574) üzenetére


sipi25
tag

http://www.cnx-software.com/2012/07/27/smallart-u-host-hackable-mini-pc-unboxing-and-review/

itt azt írják, hogy mivel A10 így lehet rá tenni Linuxot, mit a többi Allwinneres cuccra... :D

Júliusban még 70 dodo volt!

(#2585) #79335424 válasza RufuszX (#2574) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha Allwinner -Mali páros van benne, akkor símán felheggeszthető a linux. Az 512 ram a gáz. Sztem letöltőgépnek nem kell linux. Advanced Download Manager pro -t használok és sztem minden lényeges dolgot tud. Bár az tény, hogy pl. data.hu prémiumhoz csak a Jdownloadernek van pluginja, ami viszont nincs droidra, csak linuxra. Manuális linkbeillesztéssel viszont megy ADM -mel.

[ Szerkesztve ]

(#2586) RufuszX válasza #79335424 (#2583) üzenetére


RufuszX
senior tag

Röviden summázva pozitív a viszony. SD-ről bootolható megoldáson dolgozik, mert a freescale támogatja a hardveres gyorsítást Linux alatt. Tehát bizakodásra ad okot a dolog.
Amit még említ, hogy számára "simább" a rendszer futása mint az RK3066-s készülékeken, de akad még bug is bőven.

Szóval reményteli a dolog, csak az ára is megvan, de reméljük lejjebb kúszik majd.

(#2587) Potzee válasza #79335424 (#2585) üzenetére


Potzee
addikt

a dx szerint 1 giga ramja van :)

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#2588) RufuszX válasza #79335424 (#2585) üzenetére


RufuszX
senior tag

A linken szereplő delikvens elméletileg 1GB rammal szerelt verzió. De az tény, hogy nem egy erőgép azzal a processzorral. Szerintem legalábbis az lesz a szűk keresztmetszet.

(#2589) #79335424 válasza RufuszX (#2588) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, annyi ilyet nézek itt is, meg priviben is, hogy néha összekeveredik! Nekem van Allwinneres. Utolsó szériás Rikomagic MK802II. Az olyan távol van egy RK3066 -ostól, mint.....
Köszönöm a fordítást, én is így értelmeztem. Sztem nagyon izgalmas lehet, ha sikerül párosítani egy linuxos XBMC -vel. Az úgy nagyon ütős médiacenter lehet. SataII, usb3, Gigás lan, DTS, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2590) doggie válasza #79335424 (#2589) üzenetére


doggie
aktív tag

Mennyivel lesz az több, mint a jelenlegi droid felállás XBMC-vel?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#2591) kazan23 válasza sirarcheer (#2581) üzenetére


kazan23
aktív tag

Papíron minden van már: 1080p-vel évek óta minden szutyok megbirkózik, a csapból is 5.1/7.1 szól, DTS megenyhült és bódog-bódogtalan is használhatja, lassan a kulcstartón is van wifi, de egy androidos doboz ami lejátszana normálisan 1080p-t (+rwd+ffd) és kijönne optikán belőle a sok.1 hang és az "n"-es wifije több, mint 30mbps-t bírna ;) és nem hogy 39$-t, de 99-et is megadnánk érte olyan nincs. Olyan meg végképp hogy 2, max 3 USB-nél többet vájtak volna rá. Pár hónapja én is keresgélek, de úgy tűnik, mintha valami véletlenül visszafogná a kínai "fejlesztéseket", mint az ájfon ötös környékén - hónapokkal előtte voltak már használható klónok elvben, de igazán még most sincsenek.

TV-tunerekkel amúgy elboldogulnak, vagy csak a "saját márkásokat" támogatják?
(Leadtek winfast gold-om van)

[ Szerkesztve ]

(#2592) RufuszX válasza doggie (#2590) üzenetére


RufuszX
senior tag

Talán annyival, hogy nem okoz neki problémát a HD tartalom.
Ha a mostaniban nem állítod át MX playerre a lejtászót az XBMC-ben akkor szaggat, mert kevés hozzá a szoftveres gyorsítás.
De ahogy nézegettem nekem az MX player nem visz mindent szépen és olyan egy-két filmnél mintha darabos lenne.

(#2593) doggie válasza RufuszX (#2592) üzenetére


doggie
aktív tag

Hmm, érdekes.
Nekem még nem is volt a kütyün MX player és a 720-as tartalmakkal szó nélkül megbirkózik az XBMC.
1080p-nál már valóban van akadás/szaggatás.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#2594) sipi25


sipi25
tag

Linux:

Január 15-én jelenik meg a picuntu nevezetű linux distro rk3066-ra. Ez a slatedroid-on beszélt distro, jelenleg a 0.3 verziónál tart.

Az alábbi oldalon van screenshot és telepítési leírás is, akit esetleg érdekel:

http://ubuntu.g8.net/

Remélem mihamarabb ideér az én mk808-am is.. Én is olyat rendeltem, mint TraceR kollega... csak más eladótol az ebay-en:

http://www.ebay.com/itm/Dual-Core-MK808-Android-4-1-8GB-RK3066-A9-Mini-PC-WIFI-TV-BOX-RC11-Air-Mouse-/110996463170?pt=UK_Sound_Vision_Internet_TV_Media_Streamers&hash=item19d7e79e42

Csak nem ennyiért sikerült, hanem nagyon akciós volt: 59.75$ rendeltem! :D

(#2595) tomazin


tomazin
veterán

hát akárhogy keresem nem látom,h ez eddig probléma lett volna..
ha usb 3.0 külső racket fel fogom tudni rendesen mountolni mx1 alá? csak mert nem szeretnék lyukra futni.
btw ilyet tervezek venni, bele egy wd reddel.

(#2596) #79335424 válasza tomazin (#2595) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lefelé kompatibilis, szóval elvileg mennie kéne. Én mondjuk jobban szeretem az usb2 + eSATA összeállítást.

(#2597) #79335424 válasza doggie (#2590) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az XBMC lejátszó sokkal több beállítást tesz lehetővé. A DTS hang, X.1 működik linux alatt. TV tuner, rögzítés.Stb, stb.

(#2598) Sennalacy válasza KIZS (#2575) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

:R :R :R

Egyébként tényleg gyors, bár túl sokat még nem volt alkalmam tesztelni, illetve nehéz megítélni, mert eddig 1080-as volt fenn. :)

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#2599) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv urak gondolkodom egy Ilyen vásárlásán. Van valakinek valami tapasztalata róla?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2600) sirarcheer válasza viperabácsi (#2599) üzenetére


sirarcheer
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.