Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77345) yoeuromail válasza wowpegazus (#77339) üzenetére


yoeuromail
tag

1060 sajnos eléggé kompromisszumos :(
Én már lepasszoltam és igen egy darabig én is ezt állítottam hogy mindent elvisz
de már nem :( mert megtapasztaltam a különbséget

pl: cod www2-t nem játszanám tesóm gépén (gtx 1060, i7 4770) és újabb játékoknál ez egyre jobban ki fog jönni :D

Itt az intő példa miután utána néztem a FFXV-nek túl sok feature van benne túl sok tesszelláció, hair works ami már witcher 3-nál sem működött jól.
Pedig az még a maxwell-re lett tervezve de a mostani pascal se tudott áttörést mutatni túl nagy falat.
És még az új voltának is (titan V 2017.12.07) az volt :C
A 20xx kártyákat pedig ebből fogják faragni. Idén ez még nem lesz áttörés az biztos.

Szerintem ez majd később ha a dx12 is végre kiforrja magát 2019-re, akkor lesz érezhető de az itt van a kapuban és ahogy ígérték nem fognak sokáig várni 30xx kártyákkal előbb fogják piacra dobni nem lesz 2év várakoztatási idő.

És ha már a jövőt boncolgatjuk szóval akár egy 1080ti az majd a következő generáció felső kategóriájának a legalja lesz pl:2070-nek felel meg és majd később egy 3060-nak.
A teszteken meg látni a jövőbeli eltéréseket. Ahogy írtad azok 1080ti-nél jönnek ki maximálisan de ez mutatja a jövőt.
Szóval a jövőre gondolva ahogy állítod akkor egy coffe kell vagy amd 2xxx hogy kihajtsa a kártyát. Jó az amd nem arra buzdítok hogy vegyen mindenki intelt de ne húzzuk már le a jobb teljesítményt amiért pont annyival többet is kérnek.
Meg nem a magok száma csak a meghatározó hanem a technológia ami mögötte van.

i5-8400 62-ért [link] i7 7700K szintjét hozza :R (3000MHz DDR4 [link] ) (alaplap 30.000ft-ért van [link] )

Itt látni a legjobban a jövőbeli erőviszonyokat ezért újra

Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.