Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) jaffa 2843 válasza Ati bá (#15045) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az elsőnek a neve nagyon tetszik, viszont 5ft-ért sem vennék ilyet :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#15052) WolfheartGR válasza frango13 (#15034) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A nehézségi, avagy gravitációs gyorsulást jelölik G-vel.

A nehézségi gyorsulást a gyorsulás nem hivatalos, de nagyon szemléletes egységének is használják. Ha azt olvassuk, hogy egy pilótát 3 g gyorsulás (= 3 x 9,81 = 29,43 m/s²) ért, akkor tudjuk, hogy minden testrészének súlya az eredetinek háromszorosára nőtt. /Schmittelve/

Az emberi test teherbírásának meg utánaolvasok. Nem vágom melyik testrészen mennyi a max. Simán igazad is lehet. De azért megnézném ki az aki ekkora erővel ráncigálja az egerét. Elég low sensen tolom én is mégis kétlem, hogy rántanék rajta "20G"-t! Pedig rántok rajta böszme nagyokat. 50-60cm-nyi egérpad szélein található billben illetve gépben szokott koppani.

100g-n akár edzeni is lehet. Csak ugye születni kell rá... :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#15053) Zanik


Zanik
addikt

Na, jöttem dicsekedni emberek! :B
Ugyanis ma végre (több mint 1 hónapos szállítási idővel) befutott az eBay-en vett WMO egerem! Egy MS-3-as hyperglide szett és egy SS QcK Mass pad várja, hogy beüzemeljem. :DDD
Az egész szett kb. 9000Ft-ba került. Szerintem jó vétel volt! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#15054) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Laptophoz keresek egy vezeték nélküli egeret. Max 5000e Ft, de nem baj ha olcsóbb, illetve jó használt is innen az apróból.
Két kitételem lenne, hogy legyen két oldalgombja az oda-vissza lépés miatt, valamint a ne legyen rajta, ilyen fényes lakkos felület, mert sajnos nagyon izzadós a kezem és saját tapasztalatból tudom hogy ez miatt nagyon kellemetlen a fogása.

(#15055) vasii


vasii
senior tag

Tobb helyen olvasom h az M510 tobb feluleten akadozik..ez a lezer miatt van, vagy nincs koze hozza?

(#15056) Ati bá válasza tommjee (#15047) üzenetére


Ati bá
csendes tag

Nem. Lényeg az, hogy bírja a strapát. Tudsz esetleg valami jót?

(#15057) iamthesonar


iamthesonar
aktív tag

nyunyu: csak mondtam valamit... mindenki tudja hogy a markat es a marketinget fizeted meg ezekben nem a technologiat... sajnos...

wolf: az nem lesz hanem mär van es itt rendelkezunk egyel tokeletes masolata a kinzunak leszamitva a plusz gombokat meg egy-ket vonalvezetest. jatek kozben ugyanugy teljesit meg ha nem is fpsre van mint mondjuk egg hinzu vagy egg razer es sok szempontbol jobben tetszik minnt a logik...

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#15058) tommjee válasza Ati bá (#15056) üzenetére


tommjee
senior tag

logitech mx518 elég strapabíró használtan tudsz venni 4-5k között !

@(#15053) Zanik

Pár képet készíthetnél a vadiúj WMO-ról úgysem láttam még újat ;)

[ Szerkesztve ]

(#15059) igorguzmov


igorguzmov
tag

Sziasztok
Wowhoz keresek egeret.
Eddig mezei egerem volt csak, viszont jó lenne egy két plusz gomb.
Steelseries cataclysm lézeres
Steelseries legendary optikai
Ezeket nézegettem.
Esetleg valami nem wow specicifikus egeret vegyek?
Ha ajánlani tudnátok vmit azt megköszönném.

(#15060) WolfheartGR válasza igorguzmov (#15059) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Razer naga. Razer Naga molten edition.
Esetleg Razer Naga hex, de ez utobbi szvsz szerintem rasnya nagyon...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#15061) Telda válasza igorguzmov (#15059) üzenetére


Telda
addikt

Szia!

Nekem is Naga van, egész jó, bár szerintem lehetne picit nagyobb is, de összességében, meg vagyok vala elégedve.
Amit tudnék hátránynak felhozni, hogy az oldal gomboknál ha be van kapcsolva a világítás akkor melegszik, illetve nincs rajta fogás. Valamint most előjött egy olyan, hogy egy bal kattintásra duplán kattint, úgyhogy megy vissza gariba.

(#15062) igorguzmov válasza Telda (#15061) üzenetére


igorguzmov
tag

Esetleg ha valakinek van tapasztalata a két Steelseries egérrel kapcsolatban szívesen meghallgatnám. Köszi a tippeket a Nagáról bár egy kicsit megrémít, félek eltévedek ennyi gomb között.
Legendary
Cataclysm

[ Szerkesztve ]

(#15063) Telda válasza igorguzmov (#15062) üzenetére


Telda
addikt

Adnak hozzá kis pozicionáló gumi matricákat, amiket fel tudsz ragasztani az oldalgombokra, hogy segítsenek a "tájékozódásban". Én ezek nélkül használom, de nincs bajom vele, mondjuk nincs kihasználva az összes gomb csak 4.

(#15064) R@ZEL


R@ZEL
csendes tag

Vettem egy deathadder v2-t,de kicsit nagy,magas,így hosszú távon kényelmetlen.Kicsit kisebb egér kéne,G400 jó lenne,csak nem olyan puha a 2 gombja.M500-at cserélem le.Mit tudnátok ajánlani aminek a 2 gombját könnyen le lehet nyomni,és kicsit kisebb mint a deathadder?

(#15065) akela91 válasza R@ZEL (#15064) üzenetére


akela91
addikt

Első hsz-ben ott vannak a méretek, ez az egyik legnagyobb egér. Én ezért is rendeltem. Sajnos már nem tudom megvenni tőled :(

(#15066) Viper26 válasza korcsi (#15032) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mekkora idióta vagyok, USB 3-ba lett visszatéve, ezért nem ment a DPI váltás. :B :R

iPhone 14 | FR955

(#15067) iamthesonar


iamthesonar
aktív tag

nincs valakinek egy mukodo elado Razer Pro|Click v1.6? megvennem azonnal!

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#15068) adolfka00


adolfka00
tag

Már érkezik a razer deathadder V1 egerem remélem jó lesz :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#15069) adolfka00 válasza Viper26 (#15066) üzenetére


adolfka00
tag

Az igen :D Abba tényleg nem is fog normálisan menni :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#15070) abridabri


abridabri
veterán

Vegervenyesen elhalalozott a MS 3.0 egerem . (rossz volt a jobb gomb , de ki lett cserelve a regi 1.1a egerem jobb gombjara ami mukodokepes volt. ) Namost csere utan ossze -vissza vesz jobb-bal -kozepso kattintast az eger . Nyilvan szarul forrasztotta meg apam ,sajna nincs ilyen kis forrasztopakank csak ilyen nagy batar szar amivel nemigazan lehet ilyen preciz dolgokat csinalni ,de 1 probat megert )
Talaltam apron egy uj G400 at 7300FT -ert . Szerintetek mennyivel rosszabb /jobb mint egy MS 3.0 ? [link]
Sajnos 3.0-t sehol nem talalok az egesz orszagban .
Szempont ,hogy jol birja a rantasokat, eleg idegbeteg modon tolom az fps-t . (low sensel sniper rush )
Meg lehetne szokni 10 evnyi MS egerezes utan (1.1 /1.1a /3.0) a logit ?

[ Szerkesztve ]

(#15071) Synthwave válasza abridabri (#15070) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rendelj eBay-ről új 3.0-át. ~8k körül van postával.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15072) abridabri válasza Synthwave (#15071) üzenetére


abridabri
veterán

ebayhez nem ertek, inkabb maradok a belfoldi utanvetes rendelesnel ,ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#15073) duc válasza abridabri (#15070) üzenetére


duc
aktív tag

low sense sniper rush az tényleg elég lenyűgöző látvány lehet a külső szemlélőnek :DD
Ott kaphatja a G-t az egér.

[ Szerkesztve ]

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#15074) ricsik


ricsik
őstag

Hello, Logitech MX Revolution egérhez milyen teflontalpat vagy szalagot tudok venni? Eléggé elkopott már az évek során. Köszi. Vagy ha lecserélném melyik lenne az az egér, ami elég nagy, könnyű és siklik mint a zsír? Wireless előny.

(#15075) R@ZEL


R@ZEL
csendes tag

Nna,kicseréltem pixelnél deathaddert imperatorra,egy álom az egér,ajánlom mindenkinek.

(#15076) tommjee


tommjee
senior tag

Letudva egy LAN nagyon jó szolgált a WMO :)

(#15077) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Esetleg valaki foglalkozik mikrokapcsoló cserével? Természetesen szakszerű szét és összeszereléssel, precíz munkával dolgozó illetők jelentkezését várom!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15078) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Razer Imperator Expert Ergonomic Gaming Mouse (2012 Edition) vagy Logitech G9x a jobb ?

(#15079) FireKeeper válasza FuRiONight (#15078) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

inkább valami optikásat válassz az első hsz-ből.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15080) tommjee válasza Tothgera30 (#15077) üzenetére


tommjee
senior tag

Ha érdekel én foglalkozok vele milyen egérről lenne szó PH-n már egy jó pár embernek javítottam meg az egerét, microkapcsolót cseréltem kábelt javítottam stb...

(#15081) Tothgera30 válasza tommjee (#15080) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Intelli 1.1-ről lenne szó. Esetleg pár munkádról mutatnál képet privátban?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15082) tommjee válasza Tothgera30 (#15081) üzenetére


tommjee
senior tag

ment pü !

(#15083) Tothgera30 válasza tommjee (#15082) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15084) cellpeti


cellpeti
veterán

3kért lehet új WMO-t venni az Ebayen, de eddig még nem érkezett ez alatti ajánlat. Mit gondolnak, hogy 4-5kért majd megveszem itthon? :Y :DD :W

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15085) Khaosz55 válasza FireKeeper (#15079) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nem tudom mi ez a Laser hisztéria.

Nekem volt laser egerem és semmi gondom nem volt vele. Nem tapasztaltam pontatlanságot. Ok nem vagyok hardcore gamer de tolom rendesen.

(#15086) iamthesonar válasza Khaosz55 (#15085) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

kb par klannal teszteltetik ezeket a cuccokat mielott piacra dobnak... az otthoni piacon ez nem szokas de elofordult mar hogy igen... nekem lanon adtak mar kezembe lezeres egret hogy lojjunk vela es mondjuk meg milyen... hat szar volt... es azutan mikor kezem ala kerultek ilyen olyan lezeres gaming egerek mindben csalodnom kellett... nem az a lenyeg hogy pontatlan mert van amikor valamelyik pontos! hanem az a ban hogy a legtobb hibazik huzos helyzetekben es eat egy gamer nem szereti! legalabbis en nem... szoval szerintem 3g-3.5g infra vagy a jooreg optical....

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#15087) Tothgera30 válasza cellpeti (#15084) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Anno 2-2,5k körül adtam el pár WMO-t, ezek mind használtak voltak, de tökéletesen működtek, viszont a ledeket kicseréltem bennük, megtakarítottam őket, skatezt raktam rájuk, stb.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15088) Prison85 válasza iamthesonar (#15086) üzenetére


Prison85
senior tag

Azt megkérdezhetem, hogy te milyen egeret használsz? Továbbá mivel játszol?

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#15089) Synthwave válasza Prison85 (#15088) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Kinzu v1. De Diamondback 3G Earth Green az Isten." :DD

sonar ®

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15090) abridabri válasza Khaosz55 (#15085) üzenetére


abridabri
veterán

Amikor anno bejott a Razer diamondback MO-ra, az elsok kozott vettem kb 20ropiert . 2honapig szenvedtem vele ,egyszeruen hulladek volt szamomra MS 1.1a utan. Imadom rangantni az egeret , de egyszeruen a lezer nem tudja lekovetni, csomot hibazik nagy rantasoknal .2 honap utan sikerult elpasszolnom egy rokonnak akinek rajzolni meg autocad-ozni tokeletesen megfelelt.
Utana volt egy A4tech lezeres ragcsalo nalam par honapig, na azt sem birtam megszokni.
De alairom mmorpg hez meg rts hez tokeletesek a lezeres egerek is, fpsben viszont elvereznek. Legalabbis nalam ez a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#15091) FuRiONight válasza abridabri (#15090) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azért használ minden gyártó a legújabb csúcsegereinél lézeres szenzort... tiszta hülyék nem? :U :W

(#15092) WolfheartGR válasza FuRiONight (#15091) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Azért csinál mert azt veszik. Mert rá tudják írni, hogy tricxsilliómegamillió DPI meg arm processzor meg 16millióvillany meg kiskijelző az egér alján, amire má verseny is volt, hogy ki mit tud kirajzoltatni a kis monokróm kijelzőre az egér alján. Érted.
Énmeg itt vagyok a 400cpi-re belőtt SS Ikarival azt kilövöm a szemét mert ez meg csak annyit tud, hogy pontos, de azt nagyon durván.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#15093) FuRiONight válasza WolfheartGR (#15092) üzenetére


FuRiONight
őstag

400DPI? Nincs az a pénz amiért olyan kis dpi-on játszanék..

[ Szerkesztve ]

(#15094) WolfheartGR válasza FuRiONight (#15093) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Szerinted mégis mi a búbánatnak van akkora egérpadom?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#15095) FuRiONight válasza WolfheartGR (#15094) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mert hasznos? :U ;]

2000dpi altt nem élvezem a játékot, lehet jobb lenne, de akkor már nem élvezném de persze ez az egyéni vélemény :)

(#15096) frango13 válasza FuRiONight (#15095) üzenetére


frango13
aktív tag

Már bocs,de marhaságokat beszélsz. Mi az, hogy: "2000dpi altt nem élvezem a játékot" ? Fasza, ha a DPI száma határozza meg a játékélményt...

(DB3G-400DPI/250HZ = legjobb)

:)

(#15097) FuRiONight válasza frango13 (#15096) üzenetére


FuRiONight
őstag

Úgy, hogy kényelmet, lassú és nem hadoszáok össze vissza. :W

(#15098) abridabri válasza FuRiONight (#15091) üzenetére


abridabri
veterán

Azert mert valami trendi meg meno ,nem biztos hogy mindenki igenyeit kielegiti..... :W

(#15099) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani apróról egy olcsó, notebook-hoz ideális egeret? Minél olcsóbban szeretném megúszni, de azért nem olyat keresek ami szétesik 2 hét alatt, tehát árban olyan max 3K :D nem sok, tudom:/ Wireless jó lenne. üdv és köszi

(#15100) tommjee


tommjee
senior tag

De szép ez a Krait nekem is keddre várható hogy megérkezik :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.