Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9335) Necc válasza Peetry (#9334) üzenetére


Necc
addikt

Nem ereztem rabeszelesnek/raeroszakolasnak/tolakodasnak (a hiba az en keszulekemben van :)) ), ertettem en a lenyeget: ha nem kell dontheto kijelzo, akkor jo az olcsobb vaz + dragabb obi, mert 1) az ember altalanossagban ugyis gyakrabban cserel vazat, mint obit mert az hamarabb evul el 2) jobb minosegu obival jobban kihasznalhato a gep altal nyujtott kepminoseg, szoval elmeletbol szerintem megvan a jeles :C

En csak jeleztem hogy nekem viszont pont kell(ene) a dontheto kijelzo, mert bar lehet, hogy csak evi 5-10 kep hasznalatakor kellene, de lehet hogy pont akkor rogzitenek "olyan" megismetelhetetlen pillanatokat ;)

Es igen, amikor ide irtam sokminden mar el volt dontve, mert elozoleg kikertem mar alaposan ilyen teren jartas emberek velemenyet, de 2-3 ember is netan nezhet el olyan dolgokat, amit egy nagyobb es osszessegeben tapasztaltabb kozosseg (jaja, ph forumrol beszelek epp :p ) eszrevehet, es korrigalhat, foleg ugy hogy nekem minimalis tapasztalatom van ezen a teren.

Dupla off:
furodtem en mar be termekekkel, de ennek ellenere is ajanlottam azt masoknak, en mindig is tisztaba vagyok azzal hogy hiba barhol es barmikor elofordulhat, de ha az elenyeszo, nem kell vele kulonosebben foglalkozni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.