Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9314) skater86


skater86
tag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Kinéztem magamnak 2 gépet. Hobbi szinten érdekelne a dolog. A két gép:

- Sony Alpha NEX-5
- Nikon D3100

Olvastam róluk teszteket, de nem tudok dönteni. Számomra fontos a Full HD, persze tudom nem egy kamera minőségű videóról van szó...a másik dolog, pedig, hogy minőségi képet lehessen csinálni vele, ez alatt értem, hogy ne egy kompakt géphez hasonló legyen...talán köztetek van aki próbált már ilyen gépeket és tud következtetést levonni. A két gép élettartamával kapcsolatosan lenne kérdésem, hogy a tükörreflexes gépeknél a mechanika mennyit bír? Ha hülyeséget kérdeztem akkor ezt a mondatot vegyétek semmisnek, de tényleg nem értek hozzá. A két géppel kapcsolatban meghallgatok bármi véleményt, vagy tapasztalatot :)

Köszönöm még egyszer a segítséget!

Üdv.!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.