Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#98101) szasanyi válasza Rowon (#98100) üzenetére


szasanyi
félisten

Korábban már linkeltem, hogy volt nekem éegy PA 120-as hűtőm. Az SE jobb hűtési teljesítményt nyújt, bár esztétikában kicsit gyengébb ill. nincsenek gumibakok a ventik sarkain.
De a lényeg, hogy akkor is 20k körül volt árfolyamtól függően szóval ott nem változott jelentősen (csak itthon, ahol a vadkapitalizmusban nem úgy érvényesülnek a szabályok mint nyugaton). :U

(#98102) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Kinéztem egy Thermalright Assassin King 120 SE-t. 10k-ig van ennél jobb hűtő? Lényeg, hogy 15,7cm-nél kisebb legyen és halk + 12cm venti. Most még 12gen i3at hűtene de majd később 14gen i5 is befigyelhet vele.

(#98103) Pyttawrx válasza Z0C! (#98078) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Mi a product number a coolernek?

(#98104) szasanyi válasza F_Zolee (#98102) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem 10k-ig nincs jobb. De Rowon PH!órumtárs inkább képben van, majd jön mondja ha van.

(#98105) Rowon


Rowon
Topikgazda

Sziasztok,

Bekerült pár "új" hűtő az ajánlóba:

Cooler Master Hyper H410R RGB - 4 hővezető csöves single-tower RGB-vel, 92-es ventivel ~5k forintért. Régebbi rendszerekre gyári hűtő helyett ár-érték arányban jó vétel lehet, 136 mm magas, TDP-t nem adott meg a gyártó.

ID-COOLING SE-914-XT BASIC V2 - 4 hővezető csöves single-tower, 92-es ventivel ~8k forintért. Alacsonyabb hűtőt engedő házakba, ITX configokba jó választás lehet, 131 mm magas, 150W TDP-t adott meg a gyártó.

RAIJINTEK Themis II - 5 hővezető csöves single-tower, 120-as ventivel ~9k forintért. 22 dB-es ventivel kifejezetten halk lehet, ennyi pénzért jó vételnek tűnik. 155 mm magas és 175W TDP-t adott meg a gyártó.

ID-COOLING SE-206-XT - 6 hővezető csöves dual-tower, 2 darab 120-as ventivel ~14k forintért. Ennyi pénzért jó vételnek tűnik forróbb fejű procikra is, főleg, hogy a Peerless Assassin ára az egekben van. 156 mm magas és 250W (khm..) TDP-t adott meg a gyártó.

Cooltek Jonsbo HX-6250 - 6 hővezető csöves single-tower, 140-es ventivel ~19k forintért. Egy nagy előnye van, hogy a hűtő teljesen szabadon hagyja a ramokat, így jó választás lehet egy teljesen fekete és RGB-s confighoz. 162 mm magas és 250W TDP-t adott meg a gyártó.

Scythe Fuma 3 - 6 hővezető csöves dual-tower, 2 darab 120-as ventivel ~21k forintért. Az előbbi Jonsbo hűtőhöz hasonlóan teljesen szabadon hagyja a ramokat, így RGB-s ramok mellé is mehet. LGA 775-ön kívül minden újabb Intel socketet támogat. 154 mm magas és TDP-t nem adott meg a gyártó. Talán ez az egyetlen két ventis ikertorony a piacon, ami nem lóg rá a ramokra.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98106) F_Zolee válasza Rowon (#98105) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezek szerint lehet jobb lenne a Thermalright Assassin King 120 SE helyett egy Themis II?
Előzőnél a saját honlapján nincs TDP írva csak egy boltnál 125W.

(#98107) Rowon válasza szasanyi (#98104) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Én 10k-ért nem vennék rá hűtőt. Ha a jövőben pl. egy i5-14600K a cél és még halk is legyen a hűtő, akkor dual-tower alatt nem állnék meg.

F_Zolee:

Legolcsóbb megoldásként ID-COOLING SE-206-XT. 14k forint és 156 mm magas.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98108) F_Zolee válasza Rowon (#98107) üzenetére


F_Zolee
veterán

Non-k i5 proci menne rá mivel B-s lapom van.

(#98109) Z0C! válasza Pyttawrx (#98103) üzenetére


Z0C!
őstag

RR-H412-20PK-R2 ha erre gondolsz.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#98110) szasanyi válasza Rowon (#98107) üzenetére


szasanyi
félisten

Az keretet nem én határoztam meg. Idézem: "Kinéztem egy Thermalright Assassin King 120 SE-t. 10k-ig van ennél jobb hűtő? " Erre nem mondhattam, hogy 20k-ért van sokkal jobb. :))

F_Zolee: Valóban. Viszont az igaz, hogy jövőálló megoldásnak nem lesz elég) i5 13xxx-re biztosan nem). De azt nyilván te tudod mennyit akarsz/tudsz most rááldozni. Mondjuk ha van több és mehet külföldi rendelés, akkor a legjobban te is ezzel járnál [link] .

[ Szerkesztve ]

(#98111) F_Zolee válasza szasanyi (#98110) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát igen. Mivel most gyári hűtő van rajta azoktól fényévekkel jobb egy 10k-s hűtő is. :D

(#98112) Rowon válasza F_Zolee (#98106) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Előzőnél a saját honlapján nincs TDP írva csak egy boltnál 125W.

Igen, ez a TDP dolog is érdekes, mert vagy közelíti a valóságot a gyártó részéről, vagy nem. Emlékeim szerint se a Noctua, se a Thermalright nem tesz közzé ilyen adatokat a hűtőikről. A Themis II egy jó hűtő, de nem arra a procira való.

Továbbá:



Még több kérdésre nem válaszoltál. Nem tudni milyen házba lesz, nem ismerni a ramok típusát, sem azt, hogy milyen VGA van a gépben.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98113) F_Zolee válasza Rowon (#98112) üzenetére


F_Zolee
veterán

A keret adott lenne de egye fene azaz SE-206 XT még beleférhet.
Sharkoon Slider ház, asus prime b760m, i3 12100f, asus 1070(még), 2x8gb hyperx 3600mhz.

(#98114) szasanyi válasza F_Zolee (#98113) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez lófütty, ezért az lesz a lényeg később miben és mire használod (pont azért, hogy bár most jó és olcsó, aztán meg nem lesz jó és másikat kell venned).

(#98115) Rowon válasza F_Zolee (#98113) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Megmondom őszintén egy dolog azért zavar, a ramok magassága és a házad mérete. Ilyesmi kinézetű ramjaid vannak? [link]

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98116) F_Zolee válasza Rowon (#98115) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen ilyen alacsony profilú. Rgbs annyi különbséggel.

(#98117) Pyttawrx válasza Z0C! (#98109) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ebben benne kell lennie az AMD KIT-nek is.
Gondolom ezt már nézted: manual, itt szépen illusztrálva van mit hgy kell.

(#98118) Rowon válasza F_Zolee (#98116) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Ha minden igaz, akkor ez a Te ramod, ami 41 mm magas. [link]

Amit tudni érdemes, hogy ennél a hűtőnél az első ventilátor rálóg a ramokra. Az alábbi kép egy orosz nyelvű bemutatóból származik (forrás: [link] ). Lehet látni, hogy az első ventit sehogy máshogy nem tudod felszerelni, csak úgy, hogy az kitakarja a ramokat. Ezzel két gond is van. Az első, hogy a ram csak úgy fér be a venti alá, ha az utóbbit kicsit fentebb tolod. A második pedig, hogy nincs értelme az RGB ramnak, ha a hűtő kitakarja. A Te házadba 157 mm magas hűtő fér, az ID-Cooling SE-206-XT pedig 156 mm magas. Van pár mm hely felfelé, ami magasságban mozgatni tudod a ventilátort, ez pedig nagyon alacsony. Az RGB ramok általában magasabbak, mint a többi low-profile ram, amik kényelmesen elférnek a procihűtő ventilátora alatt.

Így ha kell az RGB is, akkor szerintem ezt a hűtőt engedjük el.

https://3dnews.ru/assets/external/illustrations/2023/04/03/1084461/28_idSE206XT_onmb1.jpg

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98119) F_Zolee válasza Rowon (#98118) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem lényeg az rgb. Csak ez volt a géphez. Akkor más hűtő ilyen árban? :D Gyártó(ház) 157mm-t ír a hűtőhöz. Jó sok maradna akkor ott. :D Semmi...

[ Szerkesztve ]

(#98120) Rowon válasza F_Zolee (#98119) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Szerintem vedd meg az Assassin King 120 SE-t, amit eredetileg kigondoltál. [link] Nekem is volt egy darabig, jó hűtő. A 12100f-et biztos vagyok, hogy meg sem fogja érezni, de lehet, hogy a 14600 non-K-ra is jó lesz, aztán még lehet próbálkozni alulfeszeléssel is.

10k a hűtő és az RGB is megmarad, ha később esetleg mégis meggondolnád magad vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98121) F_Zolee válasza Rowon (#98120) üzenetére


F_Zolee
veterán

A themis 2 gyengébb lehet?

[ Szerkesztve ]

(#98122) Rowon válasza F_Zolee (#98121) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Szerintem a Themis II-nek legalább annyit tudnia kellene, mint az Assassin Kingnek, a gyári adatok szerint a ventilátora valamivel erősebb is. Egyedüli ok, amiért nem mertem egyből ajánlani, az az, hogy nincs rá referencia még itt a fórumon. Ránézésre jónak tünik, de nincs még személyes beszámoló és a neten sem találok róla teszteket.

Ha akarod, veheted azt is. Egy ezrest nyersz vele, ÁK-n jók a visszajelzések vele kapcsolatban. [link]

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98123) F_Zolee válasza Rowon (#98122) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor maradok a királynál ha már volt vele tapasztalatod. :) Köszi.

(#98124) Rowon válasza F_Zolee (#98123) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Nincs mit! Ha nem felejted el, akkor örömmel vennék egy véleményt a hütőről ide a topikba. Képek is jöhetnének. :K Beszámolókat gyüjtök egy táblázatba a fórumozók részére aztán bekerülne ez is.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98125) F_Zolee válasza Rowon (#98124) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ok. Nem biztos, hogy megfelelő részletességgel de valamit beírok/fotózok. :)

(#98126) Rowon válasza F_Zolee (#98125) üzenetére


Rowon
Topikgazda

:R

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98127) Z0C! válasza Pyttawrx (#98117) üzenetére


Z0C!
őstag

Na, pont ugyan így jártam...
[link]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#98128) Pyttawrx válasza Z0C! (#98127) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Kihagyták a KIT-ből azt a csavart?

(#98129) Z0C! válasza Pyttawrx (#98128) üzenetére


Z0C!
őstag

ezek szerint.
kicsit mókoltam a lefogatón, meg intéztem csavart, így most megy.
De majd lecserélem valami rendes hűtőre később.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#98130) MasterDeeJay

Ryzen 5600X PBO ON (auto) esetén mi az ajánlott hűtő ami úgy ár érték arányban is jó?
Gyári hűtővel 90 fokra megy tesztek alatt PBO offon így azt kukáznám.

1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
max 10eft (használt is lehet!)
2.: Milyen házba kerül?
Zalman Z3 plus
3.: Milyen alaplapra lesz?
gigabyte b550 aorus elite v2
4.: Processzor és videókártya típusa?
5600X és Gigabyte 1660 SU
5.: Ramok pontos típusa?
Corsair 3200-as normál magas 4x8gb (pontosabban nem tudom mert nem saját gép, havernak kell infó)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#98131) Barell válasza MasterDeeJay (#98130) üzenetére


Barell
senior tag

Szia, nekem Thermalright Burst Assassin van rajta és nem megy játékban 55 fok fölé szellős házban 4.8Ghz-n. És nem mellesleg nagyon csendes is a hűtő. Én ezt ajánlom. :)

(#98132) Rowon válasza MasterDeeJay (#98130) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Szia,

5600X-em van, rajta egy Burst Assassin. :) Gyári ventit cseréltem egy Arctic P12 Maxra. Enyhe ventilátorprofil (10-20-30-35% fordulat) van beállítva hozzá, plusz Eco mode lett beállítva UEFI-ben. Így 60 fok körül van játék közben és nem hallani a hangját. Azért az árért nagyszerű hűtő, 12k forintba kerül.

Ha sokallja haverod, akkor a "kistestvére" jó alternatíva, Thermalright Assassin King 120 SE. Annál olcsóbban Raijintek Themis II és ID-Cooling SE-214-XT Ring.

Egy dolgot nézzetek meg, hogy a házba mekkora procihűtő fér be és az alapján válasszatok! A ház gyártói oldalán én nem találok ilyen adatot. [link]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98133) blp85 válasza Rowon (#98132) üzenetére


blp85
aktív tag

Abba a házba maximum 160 mm-es CPU hűtő fér be a Newegg oldala szerint (bár a NEO és Iceberg verzióknál 163 mm-t ír, de jobb a békesség :) ).

[link]

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#98134) Rowon válasza blp85 (#98133) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Na igen, szeretem az ilyet, amikor másodkézből kell bogarászni az adatokat. Ilyen célra még a Geizhals-ot szoktam használni, de az sem ír hűtő méretezést ennél a háznál.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98135) blp85 válasza Rowon (#98134) üzenetére


blp85
aktív tag

De a Zalman legalább fejlődik, mert az újabb házaknál már írják a méreteket...

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#98136) Rowon válasza blp85 (#98135) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Nem csak Zalmannál volt ilyen, nem ekézni akartam őket. Cooler Masterban is volt ilyen, amit nem tudtam eldönteni, hogy na most ebbe mit merjek ajánlani? A honlapon semmi adat nem volt fent a hűtő méretezésére vonatkozóan, persze ez is valami tizenakárhányéves ház volt. Aztán mi a gond ezzel?

Hát megveszi a hűtőt az illető, aztán jön vissza a fórumra panaszkodni, hogy olyat ajánlottam, ami bele se fér a házba? Még igaza is lenne neki. Nem egyszerű ez.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98137) blp85 válasza Rowon (#98136) üzenetére


blp85
aktív tag

Hát nagyon nem, múltkor az IdCoolingot is néztem, hogy ott sincs valami adat
Ja, meg a RAM méretek, a hossz és szélesség még csak meg nekik, de a magasság meg sokszor balladai homály fedi...

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#98138) Rowon válasza blp85 (#98137) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Corsair, Kingston és G.Skill ram magasságokat biztosan vissza lehet keresni a gyártói oldalon, ezekre gyakran ránézek. A többinél most így hirtelen nem tudom.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98139) Zamma válasza blp85 (#98137) üzenetére


Zamma
őstag

Itt egy elég jó adatbázis, nagyjából ami nincs ebben az máshol sem nagyon: [link].

(#98140) jeni


jeni
félisten

Melyik a jobb vétel?
Noctua NH-D15S vagy BE QUIET Dark Rock Pro 5/Elite az utóbbi az áramvonalasabb.
Gondolom a BeQuiet az friss fejlesztés.
Esetleg ilyen 270-280W (esetleg több) TDP értékkel van jobb alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#98141) szasanyi válasza jeni (#98140) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem ár függő.

(#98142) Rowon válasza jeni (#98140) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98143) Zamma válasza szasanyi (#98141) üzenetére


Zamma
őstag

Szerintem konfig függő. Mihez lesz?

(#98144) jeni válasza Rowon (#98142) üzenetére


jeni
félisten

Nem is az ár a lényeg, és nem is méret mert a PC házamban van bőven hely mindenre,hanem ha jól gondolom itt az AM4-ről (5900X) majdani 1700 LGA Intelre váltásnál lenne szerepe egy új biztosabb CPU hűtőnek.
Mai nap egy Noctua NH-D15S volt amit még fel se használtam mert a 5900X-z mérve az már nagy volt és sok is. Addig,hogy ne álljon ma a srác elvitte.
Per pillanat ehhez a nem nagy procihoz ilyen ID-COOLING SE-207-XT SLIM SNOW hűtőt használok.

-kicsi méret és gyorsan szerelhető,elegendő TDP tartalékkal.

Persze ráérnék akkor tutira foglalkozni ezzel mikor az új Intel a kezemben lesz.
Az biztos,hogy nem AM5 lesz hanem 1700 vagy annak az újabb változata.

(#98145) Rowon válasza jeni (#98144) üzenetére


Rowon
Topikgazda

LGA 1700-ból is tudni kellene, hogy melyik lesz a cél, mert ott is van olyan, amelyikre még lehetséges léghűtést tenni, valamelyikre meg már inkább az AiO-t éri meg venni, vagy vizet kell rá építeni. A léghűtésnél is lehet arra számítani, hogy szükség lesz finomhangolásra.

A Dark Rock Pro 5 egyébként jónak tűnik, bár megmondom őszintén, hogy újonnan én nem tartom egy jó beruházásnak, persze hardvert (meg általánosságban sok terméket) nem az észszerűség mentén vásárol meg sok ember, hanem fizet a dizájnért, az esztétikáért, a sok éves garanciáért, stb. Ezzel sincs szerintem semmi gond.

Ha csak a funkcionalitás fontos, akkor pl. Thermalright Phantom Spirit 120 / 120 SE, annál olcsóbban Thermalright Peerless Assassin 120 / 120 SE. Teszt alapján egy 13700K-ra ezek is jók lehetnek: [link] . Egyetlen pikantériája a dolognak, hogy jelenleg vagy Amazonról, vagy később (1-2 hó múlva) érkező magyarországi készletből lehet érdemes venni, mert az REÁLIS áron megy / fog menni.

Ha a Dark Rock Pro 5 tetszik, akkor szerintem azzal sem fogsz mellényúlni.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98146) Rowon válasza Rowon (#98145) üzenetére


Rowon
Topikgazda

De igazából bármelyik sok hőcsöves, ikertornyos hűtővel érdemes lehet próbálkozni. ID-Cooling SE-206-XT / SE-207-XT, Scythe Fuma 3, Deepcool AK620. Ezek is nagyon jó hűtők.

Most kicsit nagy a hype a Thermalright körül, bár tény, hogy ár-érték arányban eléggé kiemelkedőek a piacon, de azért érdemes más gyártók termékeire is ránézni.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98147) jeni válasza Rowon (#98145) üzenetére


jeni
félisten

14900K az már kevés lehet léghűtésre de olyat nem nagyon vennék ami 250ezer Ft felett van mert úgyse használnám ki.
13700(K) gondolkodom 13900 (k) csak akkor ha egy árban beszerezhető lesz a 13700 (K) procival.
Első sorban belföldön vennék.Amazon nincs kizárva csak arra várni kell és kérdés ha gond van vele akkor postázni kel kifelé a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#98148) Rowon válasza jeni (#98147) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Amit linkeltem Phantom Spirit tesztet, azt pont egy i7-13700K-val lett tesztelve. Az áráért nem tűnik rossznak a teljesítménye.

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wWRgayshxT3eLTGMAfTiEU.png

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98149) F_Zolee válasza Rowon (#98126) üzenetére


F_Zolee
veterán

Megérkezett a hűtő. Bedobtam, csináltam pár képet de igazán meg nem volt idő tesztelni de az fix, hogy a HDD meg a táp venit a leghangosabb már. :D Beszámolóhoz támpontok? :D

(#98150) Rowon válasza F_Zolee (#98149) üzenetére


Rowon
Topikgazda

Csak ami eszedbe jut. Hőfokok mennyit változtak, halkabb lett-e, könnyű volt-e szerelni, tetszik-e a külseje, stb. ilyesmi. Ami eszedbe jut. :)

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.