Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) bl4ze válasza Monngoose (#3043) üzenetére


bl4ze
veterán

Már megírtam privátban 1-2 embernek, hogy amik voltak linkek behaltak.

Ez a kettő most jó más nincsen :

HBO
http://91.83.93.72:5574/stream/channel/hbo
HBO 2
http://91.83.93.72:5574/stream/channel/hbo2

Sajnos :(

.:. bl4ze .:.

(#3052) Szaszabond válasza bl4ze (#3051) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Hát ez nagyon király. Köszönöm

(#3053) rappit4 válasza libus (#3048) üzenetére


rappit4
őstag

Akkor ott a routerrel lesz valami. Én egyébként azt mondtam, hogy kösd rá a gépre a HDD-t ami most a routerre van és úgy oszd meg a BD50-et windowson keresztül.

(#3054) jsk válasza Monngoose (#3027) üzenetére


jsk
senior tag

Na végre be tudtam lépni. Látszik is az 5 év garancia. Tényleg az általad adott linken kell regisztrálni, nem a hivatalos oldalon megadottnál.

(#3055) Zsmester89 válasza bl4ze (#3051) üzenetére


Zsmester89
őstag

Így ahogy van bemásolom, N++-al mentem hbo.iptv néven, berakja az iptv-k közé, ott a két unknown csatorna, és akár melyikre nyomok, betöltés.....betöltés sikertelen. Van akinek megy? Mi a módja?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#3056) libus válasza rappit4 (#3053) üzenetére


libus
őstag

Szerintem a BD50 is menne úgy! :K
Hisz az mkv indul így, és ez már bizonyiték arra, hogy a router beállításiban van a hiba!
De a routerről csak úgy célszerű leválasztani a HDD-t, ha kikapcsolom.
Viszont ha lehúzom a routerről a HDD-t, akkor nem fog elindulni a router, mert a HDD-ről olvas be adatokat.
Így max. úgy tudnám a Medert összekapcsolni a Pc-vel, ha közvetlenül ha a Pc-ből a Mederbe menne az UTP kábel.
De a Pc-n megosztott mappából megy az mkv lejátszás a Mederen. Pedig nem direktbe van összekötve a Pc a Mederrel, hanem Pc-Router-Meder.
A másik dolog pedig ami miatt hiába dugom a gépre a HDD-t, hogy a Windows nem látja az Ext4-es fájlrendszert. :(
Max. egy segédprogram segítségével.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3057) bl4ze válasza Zsmester89 (#3055) üzenetére


bl4ze
veterán

tegnap megírtam melyik poszt az ahol le van írva miként kell betenni, mi a formátum.
nem sokat kell keresni.

.:. bl4ze .:.

(#3058) anri-ur válasza Zsmester89 (#3055) üzenetére


anri-ur
tag

Nálam így néz ki, és működik!

#EXTINF:0,HBO
http://91.83.93.72:5574/stream/channel/hbo
#EXTINF:0,HBO 2
http://91.83.93.72:5574/stream/channel/hbo2

Idézet a med fórumról: Az IPTV-hez az alábbiak szerint lehet ujjat hozzáadni.

Létre kell hozni pl. a notapad++ szövegszerkesztővel egy fájlt aminek a kiterjesztése iptv (pl. mgyartv.iptv)
A fájlba be kell másolni a megadott linkeket. (tetszölegesen bövithető)
A kész fájt a lájátszóval el kell valahogy érni. (pl pendive, v. vinyo)
Amikor a fájlra rá nyomunk egy OK-t, akkor bekerül az IPTV lejátszóba, és ott lejátszható.

Ha pl a magyartv.iptv fájlt bövitjük, akkor ismét rá kell nyomni egy OK-t, hogy frissüljön.

(#3059) Zsmester89 válasza anri-ur (#3058) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ez az, hogy én is így csináltam... :S

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#3060) jsk válasza Zsmester89 (#3055) üzenetére


jsk
senior tag

Ha minden igaz, akkor ennek kell lennie a file-ban.

#EXTM3U
#EXTINF:-1,HBO
http://91.83.93.72:5574/stream/channel/hbo
#EXTINF:-1,HBO2
http://91.83.93.72:5574/stream/channel/hbo2

De én is a mede8erforum.hu-on néztem utána, ahogy bl4ze is utalt rá.

(#3061) Zsmester89 válasza jsk (#3060) üzenetére


Zsmester89
őstag

Be is tölt most neked?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#3062) jsk válasza Zsmester89 (#3061) üzenetére


jsk
senior tag

Melózom. Este tudom megnézni. Tegnap este még ment ez a két adó.

(#3063) Danika256 válasza Zsmester89 (#3061) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én most próbáltam ki Lan-on keresztül. A hálózat oké, a youtube és default playlist fájl is működik szépen, Viszont sem a HBO sem semmi nem indul el a külön playlistből, tölt-tölt, de végül sikertelen!! Lehet halott a link?? Ötlet?

(#3064) jsk válasza Danika256 (#3063) üzenetére


jsk
senior tag

Könnyen lehet, hogy már halott a link. Nem gyakori, hogy sokáig élnek. Szerintem ezért sincs nagyon értelme foglalkozni ezzel. Engem is csak a kíváncsiság hajtott.

(#3065) ERPY válasza Danika256 (#3063) üzenetére


ERPY
őstag

Nálam is. Ezek egyébként időszakos linkek szoktak lenni, szal ha működik is max ideig óráig.

(#3066) Danika256 válasza ERPY (#3065) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ha változik honnan lehet tudni, hogy min elérhető? Van valami gyűjtőoldal, vagy valami fórum?

(#3067) Danika256 válasza Danika256 (#3066) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ha lesz pár működő linketek, infótok rakjátok majd fel, köszi!

Kár , hogy hivatalos hozzáférhető streamek nincsenek..

(#3068) kenyerr


kenyerr
tag

ha valakinek baja lenne az nfs-sel, nálam ez volt a hiba

(#3069) libus


libus
őstag

Találtam a filmjeim közt olyan mkv-s filmet, ami elindult NFS-en. :)
Mondjuk ez elég kis terjedelmű, mert csak 991Mb! De mkv!
Talán ebből rájövünk, hogy milyen hibára utal? Nos, akkor mi lehet a hiba nálam, hogy a nagy terjedelmű mkv-k és BD filmek nem indulnak?
Valakinek van ötlete?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3070) coreska válasza libus (#3069) üzenetére


coreska
aktív tag

Gyenge a vas. Venni kell egy NAS-t az nfs server feladatra, és jó lesz.

(#3071) kiskacz


kiskacz
senior tag

Érdekes dologba futottam bele. NEM NÉZTEM UTÁNA, tehát idő hiány miatt nem néztem meg tuti régebbi filmeket - csak felteszem a kérdést, aztán hétvégén majd utána járok - de hátha valakinek van rá ötlete.

2 olyan filmet is kaptam most egymás után, ami 1920*1080-as és mégsem tölti ki teljesen a képernyőt - alul felül ott a fekete csík. Az eddigi tapasztalatom alapján a full hd felbontású filmjeim mind "teljes" képernyőn látszottak. - Vagy én tudom rosszul,és nem ettől függ?
Minden alapon van a TV egy 3d-s LG, a kütyüm egy 800-as.

Huawei Mate 8

(#3072) sinick válasza kiskacz (#3071) üzenetére


sinick
senior tag

Az 1920*1080-as felbontás az 16:9-es felbontás, azaz aránya 1.78:1. Vannak filmek, amelyek mozivászon szélességre készültek, amelyeknek aránya (általában) 1,85:1 illetve 2,39:1 vagyis ezek szélesebbek, azaz 16:9-en megjelenítve alul-felül csíkot kapsz. Katt pl. IDE

[ Szerkesztve ]

(#3073) kiskacz válasza sinick (#3072) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi, így akkor nem próbálkozom a beállítással... :K

(Csak eddig olyan filmjeim voltak - illetve jártak nálam, amik ha full hd-s felbontásúak voltak, teljesen kitöltötték a képet...)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#3074) rappit4 válasza libus (#3069) üzenetére


rappit4
őstag

Nem BD50 illetve nagy méretű filmek streamelésére van kitalálva az a router, ennyi. :(

(#3075) libus válasza coreska (#3070) üzenetére


libus
őstag

Akkor az hogy lehet, ha a laptopon osztom meg a nagy méretű mkv-kat, úgy simán indítja a Meder! :K
Pedig akkor is keresztülmegy a routeren... (Pc-router-Meder).
Szóval, ekkor is streamel, és akadás mentesen játssza így az mkv-kat! :K
Itt inkább valami NFS beállítás gond lesz (szerintem).

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3076) coreska válasza libus (#3075) üzenetére


coreska
aktív tag

Akkor a router azt teszi, amire kitalálták. Az nfs server szerepkör lekerül róla a laptopra. Nas servernél is ugyan az lenne a helyzet, a router akkor is megfelelne routernek.

(#3077) Monngoose válasza kiskacz (#3071) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Teljesen jól tudod, az 1920*1080-as felbontás 16:9-es.
Ha mégsem tölti ki a teljes képernyőt (alul-felül csíkos), annak egy oka van: a rip "szélesvásznú" filmről készült, de készítője nem vágta le a csíkokat rip előtt, hanem azokat is lekódolta. Ez meglehetősen gagyi, amatőr munka, engem kifejezetten bosszant, emellett feleslegesen növeli a film méretét. Általában a HRT-s ripeknél szoktam vele találkozni, a Trinity-nél soha.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3078) Danika256 válasza Monngoose (#3077) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem kötekedésből, de jelezném, hogy a legtöbb gyári BD lemez is ilyen, tehát alul felül csíkos. Sajna ritka néhány kivételtől eltekintve ez van. Én is jobban örülnék teljes 16:9 kihasználásának..

(#3079) sinick válasza Monngoose (#3077) üzenetére


sinick
senior tag

Nem is szokás levágni. Trinity sem vág ld. pl. újabbak release-kből "Műkincsvadászok" vagy "300 - A birodalom hajnala" vagy "A bájkeverő".

(#3080) libus válasza coreska (#3076) üzenetére


libus
őstag

SIKERÜÜÜÜLT! :))
Először is NAGYON KÖSZÖNÖM VARGALEX-nek a segítséget, amit a TeamViewer-en keresztül oldott meg a gépemen SSH-n! :R :R :R
Szóval, a hiba lényege: feltettem egy user space NFS szervert is (ez az nfs-server), ami felülírta a kernel space NFS szerver init scriptjét, így igazából az user space indult el. A logban az látszott, hogy ennek egy bizonyos paraméter nem tetszett, amivel a kliens próbálkozott. Ezért ezt leszedte Vargalex, újrarakta a kernel space NFS szervert (ez az nfs-kernel-server), elindította és kész. :Y :C :R
Most akadás mentessen indul minden. Még a 3DBD ISO-k is. :K
Ugye mégiscsak milyen sokat tud ez a router, és ugye mégsem olyan gyenge ez a "vas"?! ;)
Így nem kell se NAS-ra, vagy egy HDD-re költenem a Mederhez.
Mégegyszer KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET akik próbáltak segíteni ebben az NFS problémámban, meg NAGYON KÖSZÖNÖM Vargalex-nek is! :R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3081) Monngoose


Monngoose
aktív tag

Danika256; sinick
Nem ugyanarról a dologról beszélünk. Minden filmnek van "eredeti" képaránya, amivel pl. a BD lemezre kerülnek. Ha ez 16:9 (azaz 1920*1080 pl. full HD esetén), akkor nincs csík. Ha keskenyebb, akkor van csík (a TV-den!), mivel nem tölti ki a teljes képernyőt. Ha egy ilyen filmet rippelsz, azt két módon lehet:
1. Megtartva az eredeti képarányt, csak a filmet kódolod le, a fekete csíkokat már előtte "levágod".
2. A filmet a fekete csíkokkal együtt kódolod le, ill. tulképpen kiegészíted az eredetit alsó-felső csíkkal, így az eredmény (film+csíkok együtt) 16:9-es képarányú lesz.
Lejátszáskor ugyanazt az eredményt látod: eredeti keskeny képarányú filmet alsó-felső fekete csíkkal. A különbség az, hogy az 1. szerint rippelt film esetén a fekete csíkokat a TV "produkálja" azért, mert ott nincs filmanyag. A 2. esetben a fekete csíkok a film része, azokat is lejátssza a játélos. Ez utóbbi esetben ezért (mivel a fekete csíkok is bele vannak kódolva a filmbe) a film mérete jóval nagyobb és a lejátszása is jobban erőlteti a játékost.
Tehát az általam említett Trinity ilyen esetben nem vág le semmit magából a filmből, csak odafigyel arra, hogy megtartsa az eredeti képarányt és nem kódol rá a filmre + fekete csíkokat, így nem növeli a film méretét és nem terheli feleslegesen a procit. Ettől még ugyanúgy ott lesznek a TV-n a csíkok lejátszáskor, de azok "natívak", nincs képanyag tartalmuk.

Talán így még érzékletesebb: ha vetítővel vetítenéd vászonra ugyanannak a filmnek az 1. és 2. módszer szerint rippelt verzióját, az 1. verziónál csak a filmet látnád eredeti képarányban, míg a 2. verziónál ott lennének a fekete csíkok is. Számítógépen is rögtön ki lehet szúrni az ilyet. Pl. a BsPlayer ablaka mindig igazodik az aktuális képarányhoz. A "szélesvásznú" helyesen rippelt film esetén az ablak is szélesvásznú (nincsenek sávok), a 2. esetben az ablak 16:9-es és ott vannak a sávok.
Remélem sikerült érthetően fogalmaznom. :B

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3082) sinick válasza Monngoose (#3081) üzenetére


sinick
senior tag

Félreértetted a kérdeződ, mert a kérdezőnek alsó-felső fekete csíkja van és ebből a szempontból hótmindegy, hogy rippeléskor rajta van-e hagyva alul-felül a csík vagy sem. Az én tévéim és lejátszóim is csíkot hagynak lent és fent, ha szélesebbek 16:9-nél. (Engem is zavar és én megölöm a képet és zoomal oldalt vágok! 1.85-nél észre sem veszem.)

Én meg félreértettelek téged, - mert a fentiekre reflektálva - "készítője nem vágta le a csíkokat rip előtt"-öt úgy értettem - illetve nem is értettem, de mindegy -, hogy oldalt(!) kéne csíkot vágni, hogy a film 16:9 legyen, hogy alul és felül ne legyen csíkja.

(#3083) kiskacz válasza sinick (#3082) üzenetére


kiskacz
senior tag

Mindenkinek köszi, kezdem kapisgálni! :K

Huawei Mate 8

(#3084) Monngoose válasza sinick (#3082) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Szerintem nem értettem félre a kérdezőt (ha igen, majd megcáfol :) ).
Pont az volt a problémája, hogy az 1920*1080-as (azaz 16:9-es) filmje miért nem tölti ki teljesen a képernyőt, miért a csíkok. Azért, amit leírtam: a rippelő nem csak a filmet kódolta le hanem hozzárakta a csíkokat is, így kiegészítve azt 16:9-cé.
Összefoglalva: nincs baj a filmmel, csak a rippelő a fekete csíkok hozzáadásával 16:9-et csinált az eredeti képarányból.
Én egyébként egy ideje már nézem az info fájlt és ha 16:9-es képaránynak megfelelő felbontást látok, ellenőrzöm a neten, hogy mi az eredeti képarány és csak az annak megfelelő verziót kölcsönzöm ki.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3085) Danika256 válasza Monngoose (#3084) üzenetére


Danika256
aktív tag

Na akkor ez is ki lett vesézve :) Bár én azt hittem, mindig, hogy a fekete üres sávok mindenképpen a film részei. Különben meg nem értem a gyártókat sem, hogy mi a fenéért nem lehet azt a nyavalyás filmet 16:9-ben kódolni, ha már úgy is az a szabvány.Olyan média eszközök még jó ideig úgy sem lesznek elterjedve, amik olyan szélesvásznú képarányokat kitudnak használni..

Jut eszbe, van valami fejlemény az IPTV linkek ügyében? Én nem találtam semmi használhatót, egy HBO HD angol linknek nagyon örülnék, ha esetleg van magyar felirat is, azt sem bánnám :) Álmodik a nyomor mi?! :D

[ Szerkesztve ]

(#3086) FeRkE


FeRkE
őstag

Körülbelül év elején én is kutattam IPTV témában, gyűjtöttem is jópár linket, de nagyrészük már nem működik.
Érdekes módon, a zenetv-k jó része megmaradt, átnéztem most, ezek működnek (bár jó részéről sosem hallottam eddig):

#EXTM3U
#EXTINF:-1,Fresh TV
rtmp://planeta-online.tv:1936/live/channel_4
#EXTINF:-1,PIK - Russia
rtmp://fms.pik-tv.com/live/piktv2pik2tv.flv
#EXTINF:-1,Heart
rtmp://cdn-sov-2.musicradio.com:80/LiveVideo/Heart
#EXTINF:-1,FORMUSIC TV
rtmp://wowza1.top-ix.org/quartaretetv1/formusicweb
#EXTINF:-1,TeleAntilles TV
rtsp://live240.impek.com/soleiltv
#EXTINF:-1,Heart TV
rtmp://cdn-sov-2.musicradio.com:80/LiveVideo/Heart
#EXTINF:-1,Capital TV
rtmp://cdn-the-2.musicradio.com:80/LiveVideo/Capital
#EXTINF:-1,Capital sov
rtmp://cdn-sov-2.musicradio.com:80/LiveVideo/Capital
#EXTINF:-1,Polo TV
rtmp://stream.smcloud.net/live/polotv
#EXTINF:-1,VOX TV
rtmp://stream.smcloud.net/live2/vox/vox_360p
#EXTINF:-1,WAWA
rtmp://stream.smcloud.net/live2/wawa/wawa_360p
#EXTINF:-1,Eska Party TV
rtmp://stream.smcloud.net/live2/eska_party/eska_party_360p
#EXTINF:-1,Eska TV
rtmp://stream.smcloud.net/live/eskatv
#EXTINF:-1,ocko tv
http://194.79.52.79/ockoi/ockoHQ2/playlist.m3u8
#EXTINF:-1,Lobas TV
http://149.11.34.6:1935/live/lobas.stream/playlist.m3u8
#EXTINF:-1,PIK TV
rtmp://fms.pik-tv.com/live/piktv2pik2tv.flv
#EXTINF:-1,Heart TV
rtmp://cdn-sov-2.musicradio.com:80/LiveVideo/Heart
#EXTINF:-1,ESKA TV
rtmp://stream.smcloud.net/live/eskatv
#EXTINF:-1,OCKO TV
http://194.79.52.79/ockoi/ockoHQ2/playlist.m3u8

Magyar adók közül ez az egy maradt meg működőként:
#EXTINF:0,FIX TV HD
rtmp://video.fixhd.tv:1935/fix/hd.stream

(#3087) Ance válasza Danika256 (#3085) üzenetére


Ance
őstag

Azért, mert nem szabvány a filmeknél a 16:9, méghozzá direkt nem. A filmeknél a leggyakoribb képarányok az 1,85:1 és a 2,39:1, tehát nem az általad írt 1,78:1 (16:9), aminek az a célja, hogy menj el a moziba és ott nézd meg, mert a filmstúdiónak abból van bevétele, nem abból, hogy otthon üldögélve nézed meg.

Egyébként az 50-es évekig a moziszabvány 1,37:1 volt, de akkor tömegével megjelentek az 1:33:1 (4:3) arányú tévék és pont ezért módosították a filmgyártók az arányokat a korábban írtakra. Ha elterjednének nagyon a moziszabvány szerinti tévék, akkor is kitalálnának valamit, hogy moziba járj, ha tényleg érdekel a látvány.

Lehetőséged azért van több is: olyan filmeket nézel, amik direkt 16:9 formátumra készültek, mert alapból azért készítették, hogy otthon nézd meg, vagy veszel egy projektort vászonnal és pont azt fogod látni, amit a moziban.

Szóval semmiképp nem nevezhetjük szabványnak a 16:9-et, az csak a képformátumok egyike a sok közül.

(#3088) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Amúgy egyre több szuper szélesvásznú monitor és tv jelenik meg, szóval nem lehet azt mondani, hogy nem arra felé halad a technika.
Szerencsénkre a nagyobb filmeket IMAX-ben is vetítik, ahol a nagy vászon miatt kifejezetten szeretik a 16:9-et használni (vagy csak egyes jeleneteknél - pl Batman - Sötét lovag), így ezekkel a filmekkel megkapjuk a teljes kijelzős képet :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#3089) Danika256 válasza FeRkE (#3086) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi!

(#3090) Danika256 válasza Ance (#3087) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hát jah érthető... A szabványt a BD szabványának értettem.

(#3091) bigdady


bigdady
nagyúr

Lehet ugy frissiteni a med600-at hogy ne szalljon el mindig minden? Nfs mappak beallitasok stb...

(#3092) jsk


jsk
senior tag

Valaki játszott már le rtmp linken megadott iptv-t?

pl: #EXTINF:-1,SKYSPORTS UK:SKY SPORTS 3 13-9
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmpe://46.246.124.28:1935/live/ playpath=sskys3 pageUrl=http://www.hdcast.org/ token=#yw%tt#w@kku

(#3093) rappit4 válasza bigdady (#3091) üzenetére


rappit4
őstag

Van elvileg olyan menüpont, hogy beállítás mentése, ekkor a meverlemez fő mappájába csinál egy mentést, azt elmented, és miután frissíted visszarakod és rámész, hogy beállítás betöltése. (Fejből nem tudom a menüpont nevét, de valami hasonló)

(#3094) Monngoose válasza jsk (#3092) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Igen. Pl.:
#EXTM3U
#EXTINF:-1,ONE HD Rock
rtmp://91.201.78.3:1935/live/rockhd
#EXTINF:-1,ONE HD Jazz
rtmp://91.201.78.3:1935/live/jazzhd
#EXTINF:-1,ONE HD Classics
rtmp://91.201.78.3:1935/live/classicshd
#EXTINF:-1,ONE HD Pop
rtmp://91.201.78.3:1935/live/pophd
#EXTINF:-1,ONE HD Dance
rtmp://91.201.78.3:1935/live/dancehd

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#3095) jsk válasza Monngoose (#3094) üzenetére


jsk
senior tag

Ez ok. De a fenti linket, hogy eteted meg vele? Így adják meg a a csatorna linkjét, de így nem működik.

(#3096) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Nem rég cseréltem FW-t. 3.0.0-ról 3.0.2-re.
Viszont nem megy a youtube. Nem akarja elindítani. Pontosabban kijön a YT logo, de nem tölti be a piros csíkot, és nem indul el az alkalmazás. :F
Mi lehet a gond?
Med800.

u.i.:cseréljem le nyugodtan a legújabb béta fw-re az egészet?

[ Szerkesztve ]

(#3097) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Meg tudom valahogy csinálni azt a gyári azt, hogy a filmes mappán belül (Movies) külön almappákat hozok létre, mindez úgy, hogy kezelje rendesen a gyári jukebox program?

Tehát valahogy így gondoltam:
Movies/
0days
Collection
Animations
..stb.

(#3098) z123456789 válasza z123456789 (#3096) üzenetére


z123456789
addikt

Na jó, nem bírtam, lecseréltem a bétára. Azzal sem működik.
Viszont akkor már lenne még kérdésem, ha nem bánjátok. Nem találok rá választ. Megköszönném ha valaki felhomályosítana. :B

-youtube miért nem működhet a 3.0.7 fw-vel
-ha cserélek skin-t, miért maradnak ott az eredeti skin menüfeliratai a bal oldalon? :F

Előre is köszönöm. :R

(#3099) Szaszabond válasza TazLeacher (#3097) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Meg, csak akkor ezeket az almappákat kell a kedvencekhez adnod és azokat scannelni.

(#3100) TazLeacher válasza Szaszabond (#3099) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ebben az esetben akkor nem gond, hogy filmek nem a "Movies" alatt vannak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.