Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8821) CPT.Pirk válasza Televan74 (#8820) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elég sok minden van benne, olyan kb 30 sor átírása után lett ilyen. A BIOEngine.ini fájlt kell átírnod. Legegyszerűbb, ha kicseréled az enyémre [link], aztán átírod benne a felbontást a tiedre:

StartupResolutionX=1360
StartupResolutionY=768

Ezek után már csak a hangkártyával lehet eltérés, az én Audigy1-em 64 hangcsatornát tud kezelni, de egy X-Fi már 128-at, egy bóvli alaplapi meg kitudja mennyit, az sem biztos, hogy tud hardvare-s működést.

[ALAudio.ALAudioDevice]
MaxChannels=64
UseEffectsProcessing=True
TimeBetweenHWUpdates=15
MinOggVorbisDurationGame=20
MinOggVorbisDurationEditor=4
DeviceName=Generic Hardware

[ISACTAudio.ISACTAudioDevice]
MaxChannels=64
TimeBetweenHWUpdates=15
MinOggVorbisDurationGame=20
MinOggVorbisDurationEditor=4
TotalAvailableChannels=62
DeviceName=Generic Hardware

Tehát ha nem menne így, akkor a MaxChannels értékeket variáld, ha azon túl is gond van, akkor a Generic Hardware helyére tegyél Generic Softvare-t. Tudnék pontosabbat mondani, ha rendesen ki lenne töltve az adatlapod.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.