Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #41133696 válasza Kolondrum (#499) üzenetére


#41133696
törölt tag

MSE-nél az ilyesmi megesik, hogy beesik :) Nem súlyos, de tény, hogy könnyebben összejön mint egy fizetős védelemnél sajnos.

(#502) #41133696 válasza #41133696 (#501) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként az ilyesmit is blokkolja az MSE ha ismeri:

De javasolt nagyon mellette aktív védelemmel futó MBAM Premiumot használni.

(#503) borix


borix
őstag

Rosszindulatú webhelyek elleni védelem utorrent-nél blokkolt ip címeket ami Orosz,Kínai címek vagy ki tudja honnan is valójában.
Ezek mennyire lehetnek problémásak?

DHT hálózatot kilőttem a torrent-ben azóta nem dobott jelzést.

(#504) konci79


konci79
őstag

Sziasztok !
Az anti-exploit pontosan mire jó és hogy működik? :F

(#505) szimcsi


szimcsi
senior tag

hello

Ingyenes verziót használva van lehetőség törölni véglegesen, ha talál valamit?
Mert nekem csak a karantént hozza fel mint opció... vagy az is elég?
köszönöm

[ Szerkesztve ]

XP

(#506) szimcsi válasza szimcsi (#505) üzenetére


szimcsi
senior tag

Ja, bocs, karanténból meg lehet törölni?:P

XP

(#507) Jenne


Jenne
senior tag

Szeretném megkérdezni, hogy WIN8.1-en (saját tűzfala megy) NOD van fent. Ez mellet mehet a MBAM Pro? Valós védelemmel?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#508) Mikulásbá válasza Jenne (#507) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mehet bármi mellett.

(#509) Jenne válasza Mikulásbá (#508) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi.
Már be is állítottam, hogy aktív a valós védelem és indulhat az op.rendszerrel együtt.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#510) Mikulásbá válasza Jenne (#509) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam az is be van pipálva,hogy 15 mp-vel késleltetve induljon.

(#511) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Frissült a program,az új verzió : 2.0.4.1028

(#512) #41133696 válasza Mikulásbá (#511) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, remélhetőleg ezzel már nem lesznek olyan gondok, mint az elődjével.

Szerk:

[ Szerkesztve ]

(#513) Mikulásbá válasza #41133696 (#512) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mi volt?Nálam ment rendesen,semmi gond nem adódott.

(#514) #41133696 válasza Mikulásbá (#513) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát a 2.0.3 óta több alkalommal kellett újratelepíteni Windows 8.1 rendszeren, mint az azt megelőző két évben.

Legutóbb egyébként tegnap.

(#515) Mikulásbá válasza #41133696 (#514) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam sem alvás sem hibernálás nincs-lehet az kavart be.
Ahogy írtam,nálam semmi gond nem volt.

(#516) #41133696 válasza Mikulásbá (#515) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az imént ez a verzió olyat tett amilyet még egyik sem nálam - eddig mondjuk újra nem kellett telepíteni.

Szóval nálam nem a program ajánlotta fel az új verziót, hanem én töltöttem le az MBAM oldaláról majd felfrissítettem rendszergazdai fiók alatt. Utána átjelentkeztem (onnan ki, netezős fiók alá meg be), és az alábbi képpel boldogított, azzal a különbséggel, hogy már nemcsak a rosszindulatú webhelyek elleni védelem nem volt bekapcsolva, hanem a Malware védelem sem. A többi ugyanaz volt, azaz hiába kattintottam a hiba kijavítására nem tette. Gyorsan újraindítottam a gépet, mert ez lett volna az utolsó lépés az újratelepítés előtt, de most jó. Szóval 2.0.3-tól valamit nagyon elcsesztek...

(#517) konci79 válasza trance89 (#345) üzenetére


konci79
őstag

Üdv!
Itt csak regisztrálással lehet vásárolni?
Másik kérdésem N360 mellé érdemes megvenni,vagy elég a free változat,hétköznapi felhasználásra?

(#518) trance89 válasza konci79 (#517) üzenetére


trance89
őstag

nem kell hozzá regisztrálni csak mint látható már nincs raktáron (no stock) és lehet hogy nem is lesz mert már nem él az egyik lifetime promo sem és olyan helyeken is elfogyott mint a downloadcrew
bármi mellé érdemes, a free-ben nincs valós idejű védelem ami az egyik legfontosabb

[ Szerkesztve ]

(#519) konci79 válasza trance89 (#518) üzenetére


konci79
őstag

Ok,köszi.
Egyébként(laikusként kérdem) mivel lesz több nekem ha N360 mellé rakom? Mi az amit a Norton nem véd ez meg igen?
Van egy MBAE free is a gépen.

(#520) trance89 válasza konci79 (#519) üzenetére


trance89
őstag

amiben messze felülmúlja szinte bármelyik vírusirtó/is csomagot az a kéretlen oldalak blokkolása és pup detektálás, pl reklámokkal/toolbarokkal megtűzdelt telepítőkből egyáltalán nem engedi ezeket elindulni
de megfog minden kártékony cuccot is, kiegészítő védelemként van számontartva viszont saját tapasztalat hogy amióta ezt használom akármilyen vírusirtó csomag volt mellé tepítve mindig csak porosodott, meg sem nyikkant egyik sem, mindent az mbam pro állított meg, pedig kismillió vírustót/is-t próbáltam már és folyamatosan cserélgetem őket

(#521) szimcsi


szimcsi
senior tag

hello, a free verziónál van vmi határidő vagy lehet használni bármeddig? (scan-re használom csak.)

XP

(#522) #41133696 válasza szimcsi (#521) üzenetére


#41133696
törölt tag

Arra bármeddig, de egyébként 14 nap, ha teljes verzióként akarja valaki használni.

(#523) konci79 válasza trance89 (#520) üzenetére


konci79
őstag

Ok,köszi!
Sikerült 1400 ft-ért 1 éves licence-t vennem,annyit megért.
Kérdésem az mit kell beállítani rajta hogy jól működjön?
Pl mi az az önvédelmi modul,meg alatta a csökken prioritásból vizsgál multitasking javítás és kell-e?
Tűzfalat a N360 kezeli ,az marad?Ilyenekre gondolok.

(#524) #41133696 válasza konci79 (#523) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na akkor visszafelé válaszolom meg. Nemhogy a tűzfal, de hivatalosan az AV, modult sem váltja ki. Sőt a fentebbi képen látható, hogy aktív védelem mellett sem írja be a Windows Műveletközpontba magát, még a kémprogramok elleni védelemhez sem. Pedig utóbbi szekcióba, jóval szerényebb tudású programok is be szokták írni magukat. Az MBAM fejlesztői szigorúan veszik a kiegészítővédelem fogalmát.

Az önvédelmi modul (ilyen van az Agnitum termékekben is), arra való, hogy megakadályozza, hogy egy kártékony kód inaktiválja a program védelmi funkcióit. A frissítési beállításoknál alapértelmezetten 7 napos időintervallum van megadva a figyelmeztetésre, miszerint az adatbázis elavult, ezt érdemes átállítani, a minimumra azaz 1 naposra.

(#525) HZoli87


HZoli87
veterán

Nem tudom volt-e már, de GUI ráncfelvarrás várható a közeljövőben (v2.1-???).

(#526) AtHoS válasza HZoli87 (#525) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Már most sem így néz ki :DDD

read-only mode on the forum

(#527) ƵøŁĭ válasza AtHoS (#526) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Következő frissítés fogja tartalmazni az új kinézetet . (Január )

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#528) HZoli87 válasza AtHoS (#526) üzenetére


HZoli87
veterán

Tudom hogy így néz ki a jelenlegi verzió, én is használom. Sok negatív kritika miatt lesz az "újbóli" változtatás.

(#529) AtHoS válasza HZoli87 (#528) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezen mit kritizáltak?

Alig kerül előtérbe. Valami hiányzik róla esetleg?

Szerk

HZoli87 #530

Annyira azért nem érdekel, csak furcsállom, hogy a szinte sosem látott felületet kritizálják :DDD
Most hallottam arról először, hogy új kinézetet kap.

Sok programot úgy próbálják eladni új fejlesztésnek, hogy kap egy új dizájnt meg esetleg egy új funkciót oszt sanyi.. :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#530) HZoli87 válasza AtHoS (#529) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem tudom, utána kell olvasni. Nekem mindenesetre jobban tetszik az új koncepció.

(#531) dqdb válasza AtHoS (#529) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ezen mit kritizáltak?
Abban teljesen igazad van, hogy ez egy alapvetően háttérben futó program, amelyet a funkciójáért tart az ember, nem a kinézetéért. Ettől függetlenül a főablak egy UX katasztrófa (ha kéred, részletezem, de hosszú lesz). Azt nem mondom, hogy ilyen, amikor egy fejlesztő egyben a designer is, mert látszik, hogy ebbe a felületbe nem kevés időt beleöltek, csak minek ...

Engem egy dolog zavar rendkívüli módon a mostani felületen, és ez nem a design: egy program, aminek a használatáért fizettem (MBAM Premium), ne reklámozzon nekem egy másik terméket (Secure Backup) a főoldalon kikapcsolhatatlan módon.

Arról nincsen esetleg hír, hogy a korábbi fórumos ígéretüknek megfelelően az MBAE funkcionalitása bekerül az MBAM-ba is?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#532) konci79 válasza #41133696 (#524) üzenetére


konci79
őstag

Ok,köszi a választ.
Nekem is újra kellett telepíteni(free rajta volt,de reggel újraindításnál megmakacsolta magát).
Nekem mindegy hová írja magát,működjön rendesen az elég :D
Bár nem szoktam olyan oldalakon járni,sose lehet tudni mikor akar valami szemét benézni az emberhez...

(#533) #41133696


#41133696
törölt tag

Az ImgBurn-re:

(#534) Mikulásbá válasza #41133696 (#533) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ja,mostanában én is elég sok cuccban-főleg ingyenesben-találom ezt a szemetet,vagyis a MBAM.Még jó hogy megfogja.

(#535) #41133696 válasza Mikulásbá (#534) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, meg az is, hogy attól még szépen feltelepült, mármint az ImgBurn :) Egyébként ameddig nem láttam a fejlécet, a másodperc tört részéig WD-s jelzésnek gondoltam :D

(#536) Mikulásbá válasza #41133696 (#535) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ettől függetlenül az Unchecky is fenn van.

(#537) ra^ven


ra^ven
senior tag

Srácok nem tudom próbálta e már valaki, de nekem a Malwarebytes összeakadt a bitdefender 2015 total securityvel.
Tegnap telepítettem újra a rendszert, üdvözöljük felírat után nagy feketeség, csökkentett módban uninstall után ismét ment a rendszer. :W
Tapasztalt valaki hasonlót?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#538) ƵøŁĭ válasza ra^ven (#537) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ehhez semmi köze a MBAM-nak .Bitdefender a lugas ,mivel nálam ezt csináltan tiszta rendszeren .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#539) ra^ven válasza ƵøŁĭ (#538) üzenetére


ra^ven
senior tag

Igen, csak alapból a bitdefender nem csinál ilyet, ahogy feltettem a malwarebytes-t utána restart után se kép se hang.
Majd amikor megtörtént az uninstall, újból jó minden. :F
A lényeg valamiért nem szeretik egymást.

Találtam valamit, itt tárgyalják.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#540) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok!
MBAM-nál nem szokott lenni promó formájában pl. 3 hónapos kulcs?

No Sana No Life

(#541) ra^ven válasza ra^ven (#539) üzenetére


ra^ven
senior tag

Nem jött be, rendszer betölt, de akkor meg ott fagy meg.
Mit használtok a progi mellé komplett securityt vagy csak tűzfalat? Úgy látszik a bitdefenderrel nem tud együtt dolgozni.. :(((

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#542) Mikulásbá válasza ra^ven (#541) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam KIS 2015-el jól elvan,nem érzek sem akadást,sem lassulást.

(#543) trance89 válasza ra^ven (#541) üzenetére


trance89
őstag

nemtudom neked hogyan sikerült mbam mellé felrakni de múltkor amikor a BD TS-t próbáltam felrakni egyből akarta uninstallálni az MBAM-ot mert nem kompatibilis vele, ezekután nem merném használni mellette

(#544) #41133696 válasza ra^ven (#541) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos nálam korábban Norton 360-al volt együtt, most pedig Windows Defender + Agnitum Outpost Firewall PRO-val.

(#545) trance89


trance89
őstag

nálam pedig OSS PRO + MBAM Premium alkot kiváló párost, észre sem venni, hogy fentvannak a gépen

(#546) ra^ven válasza trance89 (#543) üzenetére


ra^ven
senior tag

Úgy, hogy BD volt fent először, valamint pár rossz próbálkozás után egy kicsit kilőttem az antivírus modult.
Amúgy most találtam még egy leírást, pár dolgot még hozzá kell tenni BD kivételekhez és elvileg működni fog.
Délután még próbálkozok vele.
Most legalább tudom mitől ha be a rendszer, ha behal. :)

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#547) ra^ven válasza ra^ven (#546) üzenetére


ra^ven
senior tag

Nah kipróbáltam KIS 2015-tel, szintén zenész, a rendszer összefosta magát az újraindítás után, vagy karikázik ősidőkig az üdvözöljük felírat, vagy fekete képernyő...
Feladtam.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#548) borix válasza ra^ven (#547) üzenetére


borix
őstag

A rendszereddel van valami baj mert a KIS mellett gond nélkül fut.

(#549) trance89 válasza ra^ven (#547) üzenetére


trance89
őstag

Nálam is előzőleg KIS2015 mellett volt fent MBAM Premium, semmi gond nem volt vele szóval biztos, hogy a win van szétszarva

(#550) AtHoS válasza trance89 (#545) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Örülök, hogy így vélekedsz az OSS + MBAM párosról.

Nálam OSS mellett MABM 1-2 program indítását erősen megfogja. Először nem tudtam mire vélni, miért indulnak "nehezebben" egyes programok, míg rájöttem, hogy engedélyeztem MBAM valós idejű futását és ezt követően tapasztaltam a lassú indulásokat. Természetesen kivételek közé téve a kérdéses programok MBAM-ban megoldódni látszik a probléma.

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.