Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) HZoli87 válasza Mosanke (#149) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam most csak az ingyenes verzió fut, így manuálisan töltötte le az új verziót.

---------

Annyit viszont észrevettem, hogy a jobb gombos környezeti menüben angolul kommunikál velem (Scan with Malwarebytes' Anti-Malware), hiába van magyarra állítva a nyelv. Másnál is hasonló a helyzet?

Azt már meg se említem, hogy részben elhagyták a aposztróf használatát, vagyis az asztalra létrehozott parancsikonja már nem tartalmazza, de elég csak elolvasni a fent írt pár mondatomat, ahol meg igen. Jó lenne eldönteniük, hogy most megtartják vagy nem ...

[ Szerkesztve ]

(#152) bivalyolo válasza HZoli87 (#151) üzenetére


bivalyolo
őstag

nálam is angol. :K

"Let's agree to disagree!"

(#153) HZoli87 válasza bivalyolo (#152) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi a visszajelzést. :)

(#154) Mosanke válasza HZoli87 (#151) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nálam is angol. :D

[ Szerkesztve ]

(#155) #41133696 válasza Mosanke (#154) üzenetére


#41133696
törölt tag

Angol, de a kisebbik gépem Vistáján például a magyar Outpost Firewall PRO-m ugyan ilyen jellegű helyi menü bejegyzése is az :DDD

(#156) Rico33


Rico33
aktív tag

A frissités után már el sem indul...
Rendszergazdaként futtatva sem, ujratelepités után sem.Avira IS 2012, kivételek közé téve sem.Win7 64bit.

Valakinek ötlet? :F

(#157) scope2007 válasza HZoli87 (#151) üzenetére


scope2007
addikt

lol nálam meg magyar :D
miért a 64bites programokhoz tette a jobb gombos menüben?
mert telepítéskor, ha 64bites lenne akkor ide tenné: Program Files, nem pedig ide Program Files (x86) nem?

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#158) HZoli87 válasza scope2007 (#157) üzenetére


HZoli87
veterán

Ötletem sincs, hogy nálad mért magyar. :DDD

(#159) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#158) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam is magyar... Szerintem csak annyi a titok, hogy az OS alapnyelvét veszi alapul a popup menu (programozók erre nem figyeltek)...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#160) neverDell válasza HZoli87 (#158) üzenetére


neverDell
tag

Nekem van: ha a windows angol nyelvű, de a regionális beállítások magyarok, akkor sok program eleve magyarul kezd működni, az op.rendszer nyelvétől függetlenül. Bővebbet tán a win7 topikban tud valaki a témáról. Részemről csak tapasztalat.
----
Bocs, most látom csak az előzményeket. Így lehet, hogy ebben az esetben nem állja meg a helyét, amit írtam. Nekem a különböző, Intel által gyártott driverek csinálták ezt.

[ Szerkesztve ]

(#161) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#159) üzenetére


HZoli87
veterán

Elvileg a magyar az alapértelmezett nálam, bár nekem ilyen multis telepítőm van a géphez (~20 nyelv) és a telepítés legelején kell kiválaszthatom, hogy milyen nyelven szeretném telepíteni a rendszert.

--------

Majd lepucolom a gépről (MBAM) és újratelepítem. Ha utána is angol marad akkor üsse kő úgy marad.

[ Szerkesztve ]

(#162) karlkani válasza HZoli87 (#161) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nekem magyar nyelvű telepítőm van, ennek ellenére a jobbklikkes menüben angolul jelenik meg. Újratelepítés után is olyan marad, nem érdemes újratelepítened ez miatt...

(#163) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#161) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Úgy értettem, hogy ha valaki pl Angol Ultimate-t használ, aztán a WU-ról telepíti a magyar nyelvet, attól függetlenül az OS alapinformációban az angol szerepel. Ha popup bejegyzést programozol fel, akkor van olyan funkció, ami létrehozza a bejegyzést és erre az alapinformációra támaszkodik, nem veszi figyelembe, hogy ki milyen más alapértelmezett nyelvet pakolt fel. Erről a programozónak kell külön gondoskodni adott esetben, valószínűleg erről megfeledkeztek a programozók.

Azon a gépemen, ahol az Angol Ultimate van (Box), ott angol a bejegyzés, pedig magyar nyelven használom, viszont a Magyar W7 alatt (HP OEM) magyar az MBAM bejegyzése... (Természetesen eredeti/érintetlen jogtiszta OS-ekről van szó)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#164) HZoli87 válasza karlkani (#162) üzenetére


HZoli87
veterán

Valóban, nem segített rajta az újratelepítés. :N

Fire/SOUL/CD

Nekem is eredeti a W7, adták a géphez. Valószínű az lesz a gond, hogy az elsődleges nyelv a telepítő médián az angol.

[ Szerkesztve ]

(#165) Szellem. válasza HZoli87 (#164) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nálam is angol a kontext menüből való keresés! Nálam viszont alapértelmezésben magyar az OS nyelve. Próbáltam az újratelepítést tiszta rendszerre, de ugyan ez lett a végeredmény.

(#166) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Áááá, bocsesz... :W Miután Buildet is frissített, utána már nálam is angol nyelvű a popup ebben az új változatban... :DDD Ez bug...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#167) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#159) üzenetére


#41133696
törölt tag

Magyar nyelvű Windows Vista Home Premiumot használok, Magyar a billentyűkiosztás is annak ellenére, hogy maga a billentyűzetem (G15) Angol, de a helyi menübe Anglol nyelven jelenik meg. :D

(#168) Kunsztler válasza HZoli87 (#164) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Próbáld meg ezzel ez az új :)

[link]

Nexus 5

(#169) HZoli87 válasza Kunsztler (#168) üzenetére


HZoli87
veterán

A tegnap megjelent telepítő újabbat tartalmaz.

Idővel majd javítják.

[ Szerkesztve ]

(#170) HZoli87


HZoli87
veterán

Nem aprózza el a memóriahasználatot. :) KÉP
Átlagban 30-50 körül szokott alakulni, most valamiért több.

(#171) blattida


blattida
nagyúr

Elérhető az MBAM 1.60.1 béta

Javítások:
• Fixed issue resulting in freezes in certain third-party security products on Windows XP.
• Fixed issue where ignore list was not reloaded after a database update.
• Fixed issue where certain malformed ignore list data would result in a mbamcore.dll crash.
• Fixed issue where desktop icon was not created on certain upgrade installations.
• Fixed issues with Dutch, Belarusian, and Korean language files.
• Added Greek language file.

Letöltés

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#172) HZoli87 válasza blattida (#171) üzenetére


HZoli87
veterán

Megjelent időközben a végleges verzió is.

(#173) riki


riki
senior tag

Én azért kicsit csalódtam az 1.6 verzióban. A frászt hozta rám. A család fő gépén trojait /Spy eye/jelzett. Mondom ,csalódnom kell, az Esetben? Két online sceaner. Semmi. Virustotál ,ott is semmi. Hitman pro ,megint semmi. Úgy,hogy fals volt.Tudom, senki nem tévedhetetlen. Csak még így, soha nem jártam az MBAM-mal.

(#174) #41133696 válasza HZoli87 (#172) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, viszont még mindig nem bírták megoldani, hogy nem rendszergazdai fiókon is szóljon, ha nem nézek be topicba tuti nem veszem észre. Ahogy átmentem rendszergazdai alá egyből jelezte, hogy új verzió érhető el :)

(#175) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Malwarebytes Anti-Malware 1.61 Beta

Improvements:
• Up to 25% faster Quick scans for 64-bit operating systems.
• Chameleon usability enhancements.
• Enhanced reliability of program updates with additional security checks.
• Password command line enhancements (paid version only).

Issues Fixed:
• Scheduled scan logs now include accurate protection status.
Context menu 'Scan with Malwarebytes Anti-Malware' now displays in selected language.

Forum

(#176) HZoli87


HZoli87
veterán

Megjelent: Malwarebytes Anti-Malware 1.61 (Released April 9th, 2012)

Improvements:
1. Up to 25% faster Quick scans for 64-bit operating systems.
2. Chameleon usability enhancements.
3. Enhanced reliability of program updates with additional security checks.
4. Password command line enhancements (paid version only).

Issues Fixed:
1. Scheduled scan logs now include accurate protection status.
2. Context menu 'Scan with Malwarebytes Anti-Malware' now displays in selected language.

(#177) HZoli87 válasza HZoli87 (#176) üzenetére


HZoli87
veterán

No, a srácok nem állítanak valótlant, nálam 31,5%-al gyorsult a Gyors vizsgálat 64 bites Windows 7 alatt. Az új verzióval mértem egyet, 58 másodperc alatt végzett, az előző 8 hét alatt lefutott vizsgálatok átlagideje pedig 84,75 másodperc volt, szóval szuper, csak így tovább. :)

(#178) olivera88 válasza HZoli87 (#177) üzenetére


olivera88
veterán

Nálam ennyi volt. Átvizsgált objektumok: 200583
Eltelt idő: 2 perc, 39 másodperc.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#179) #41133696


#41133696
törölt tag

Windows 7 64-bit, négy mag 8 giga, SSD, idő meg állomány szám a képen :D

(#180) Drover


Drover
csendes tag


Én nyertem.

[ Szerkesztve ]

(#181) HZoli87 válasza Drover (#180) üzenetére


HZoli87
veterán

Grat, amúgy nem erre ment ki a játék. Vagyis részemről biztosan nem.
Én a változásokra reagáltam (v1.61), ezért dobtam be az eredményt. :K

(#182) #41133696


#41133696
törölt tag

LOL :DDD

(#183) HZoli87


HZoli87
veterán

Malwarebytes Anti-Malware 1.62 Beta

New Features:
• New advanced program updater improves upgrade speed and reduces needed bandwidth

Improvements:
• Enhanced Chameleon (v1.62) technologies to handle the latest threats
• Simplified Malwarebytes Anti-Malware PRO trial option in the installer
• Installation wizard now includes more information and guidance
• Streamlined and optimized database update module
• Updated System Requirements
• Logs enhanced to show drives and paths scanned

Issues Fixed:
• Fixed bug with scheduled scans
• Korean language now displayed correctly in language drop down menu

(#184) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Hali!

Fent van a gépemen a Comodo Internet Security. Ebben ugye van egy kémprogram védő. Én ezen felül felraktam az Anti-Malware-t is. Első kérdésem, hogy van e értelme a CIS-en felül használni ezt a progit?

A másik, hogy időről időre kiírja, hogy blokkolt egy-egy bejövő/kimenő adatfolyamot a utorrent-ben. Ezt meg tudom valahogy akadályozni? A kivételekbe már beleraktam a utorrent.exe-t, de úgy látom továbbra is blokkolja.

Mercury

(#185) Mercutio_ válasza Mr.Mercury (#184) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálam csak avira mellett van, de a kérdés torrent program blokkolásra vonatkozó részére engem is érdekelne a válasz:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#186) localhost válasza Mr.Mercury (#184) üzenetére


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#187) Mr.Mercury válasza localhost (#186) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Köszi, de attól, hogy az infó buborékot nem mutatja még ugyanúgy blokkolni fogja a utorrent-et, csak max. nem fogom látni. Én viszont azt szeretném, hogy egyáltalán ne blokkolja.

Mercury

(#188) localhost válasza Mr.Mercury (#187) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor miért nem ezt kérdezted? Akkor a felette levő X-et kel nem bepipálttá tenni

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#189) Mr.Mercury válasza localhost (#188) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Lehet nem voltam egyértelmű (bár érdekes módon Mercutio megértette), de a "A kivételekbe már beleraktam a utorrent.exe-t, de úgy látom továbbra is blokkolja." részből szerintem kiderült, hogy a blokkolást szeretném megszűntetni. Amúgy kösz az infót! Mondjuk azt nem értem, hogy ha berakom a kivételekbe a utorrent-et, akkor miért blokkolja továbbra is a hozzátartozó ki és bemenő adatok egy részét.

[ Szerkesztve ]

Mercury

(#190) HZoli87 válasza Mr.Mercury (#189) üzenetére


HZoli87
veterán

A kivételek listájához fájlokat/mappákat/meghajtókat és IP címeket lehet hozzáadni. Te szépen kizártad a torrent klienst, mint fájlt a kártevő/valósidejű ellenőrzés alól, de a hálózati forgalmát továbbra is ellenőrzi az MBAM.

Egyik megoldás, amit előttem ajánlottak, hogy kikapcsolod a rosszindulatú webhely blokkolást vagy a felugró ablakokban lévő IP címeket hozzáadod a kivételekhez. Mind a kettő gyengíti a védelmet.

(#191) Mr.Mercury válasza HZoli87 (#190) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Értem. Azt hittem, hogy a kivételbe rakás a fájlra és a hozzá kapcsolódó folyamatokra is érvényes lesz. A védelmet nem akarom gyengíteni, eddig nem tapasztaltam hátrányát a torrentekkel kapcsolatban lévő tiltásoknak, így egyelőre akkor marad ahogy eddig volt. Köszi az infót!

Most már csak az érdekelne, hogy van e értelme a CIS mellett használni még ezt a progit is.

[ Szerkesztve ]

Mercury

(#192) HZoli87 válasza Mr.Mercury (#191) üzenetére


HZoli87
veterán

Nincs (PRO verziót), elég az ingyenes verziója, amivel havonta lefuttatsz egy teljes keresést.

(#193) Mr.Mercury válasza HZoli87 (#192) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Ok, köszi!

Mercury

(#194) HZoli87 válasza HZoli87 (#183) üzenetére


HZoli87
veterán

Időközben megjelent a stabil ágon.

Malwarebytes Anti-Malware 1.62.0.1300

New Features:

• New advanced program updater improves upgrade speed and reduces needed bandwidth

Improvements:

• Enhanced Chameleon (v1.62) technologies to handle the latest threats
• Simplified Malwarebytes Anti-Malware PRO trial option in the installer
• Installation wizard now includes more information and guidance
• Streamlined and optimized database update module
• Updated System Requirements
• Logs enhanced to show drives and paths scanned

Issues Fixed:

• Fixed bug with scheduled scans
• Korean language now displayed correctly in language drop down menu

(#195) Mosanke válasza HZoli87 (#194) üzenetére


Mosanke
senior tag

(#196) szimcsi


szimcsi
senior tag

Hello,

A próbaverzió hány napos?

XP

(#197) HZoli87 válasza szimcsi (#196) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

14 napos.

(#198) szimcsi válasza HZoli87 (#197) üzenetére


szimcsi
senior tag

Köszi. Kár, hogy ilyen rövid.

XP

(#199) HZoli87


HZoli87
veterán

Most látom, hogy a másik topikban már volt linkelve. :B

Malwarebytes Anti-Malware 1.65 Beta

New Features:
• Future versions will be able to upgrade without requiring a reboot after installation
• Protection module now controllable for the entire machine instead of being limited to individual user accounts
• Filesystem Blocking and Website Blocking can be enabled or disabled separately via the Protection tab
• Protection logs now show when malicious file execution blocking is enabled or disabled
• Realtime protection may now be cleanly terminated via the 'Exit' option in the tray without leaving any running processes
• Japanese language support added

Improvements:
• Malwarebytes Chameleon enhanced to be even more effective against the latest threats
• Realtime protection now starts much faster on Windows Vista and Windows 7
• Eliminated performance issues caused by database updates and Ignore List manipulation on Windows Vista and Windows 7
• Pop-ups for threats detected by realtime protection can not be minimized

Issues Fixed:
• Saving logs to custom locations after scans now works correctly
• Context menu setting is now honored correctly after performing a program upgrade
• Users who have previously completed the trial will not be prompted to start the trial upon upgrade or reinstallation
• Dates and times of items listed in the Quarantine are now displayed correctly

[ Szerkesztve ]

(#200) #41133696


#41133696
törölt tag

Új verzió.

"Malwarebytes Anti-Malware 1.65

DOWNLOAD: http://www.malwareby...alwarebytes_pro

Alternatively, you may also click the Check for Updates button on the Update tab of the software.

Some highlights of the new release include:

New Features:
· Implemented comprehensive API's for controlling settings and configuration for Business customers
· Future versions will be able to upgrade without requiring a reboot after installation
· Protection module now controllable for the entire machine instead of being limited to individual user accounts
· Japanese language support added

Improvements:
· Malwarebytes Chameleon enhanced to be even more effective against the latest threats
· Realtime protection now starts much faster on Windows Vista and Windows 7
· Eliminated performance issues caused by database updates and Ignore List manipulation on Windows Vista and Windows 7

Please see here for the full change log.

Please let us know if you have any issues."

Forrás: http://forums.malwarebytes.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.